Sailor Moon Grubu
Yu-gi-oh!
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Anime ve Manga

 
Yazar Mesaj
Yakamoz
Kullanıcı Eşyası

Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye AlışınKayıt: 14 Tem 2007
Mesajlar: 216
Ünvan: Prenses
Puan: 135

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
vayy çok iyi analatmışsın ben oradaki firavunun aşığıyım ya çok ama çok yakışıklı Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor


[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=514&i=35883096ij0oz1.png][img]
http://www.sailormoonfansi.forumlari.net -- jeanne-yu-gi-oh!-witch ve sailormoon ile ilgili herşey burada
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 31 Tem 2007 16:06
edanurkiz
Kullanıcı Eşyası

Otaku
OtakuYaş: 26
Kayıt: 14 Hzr 2007
Mesajlar: 388
Ünvan: Prenses
Puan: 280
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
~mana~ yazmış:
Arkiler hepiniz yanılıyorsunuz Çok Mutlu Yugioh tam 236 bölüm^^
Yu-Gi-OH! benim en sevdiğim animelerden biri.Tam 10 yılda tamamlandı animesi.1996'dan 2006'ya Çok Mutlu Yugioh'la büyümüşüm^^Yugioh kendimce esasen 224'de bitti.Ama ondan sonra 225-236 arası seriye yeni bir oyun eklendi.Devamı çizilir mi bilmiyorum.Bu ikinci oyun "Kapsül canavarları".
Dostluk teması çok güçlü bir yapıt^^Benim gibi Eski Mısır Mitolojisi meraklısı ve dostluğa önem veriyorsanız mutlaka izlemelisiniz derim.

Yalnız açıklamadan önce farkettim de bazılarınız Yugi'nin içindeki diğer kişliğe Yami demiş.Bilmiyorum ben Türkçe izliyemedim ama(Jojo'da hergün 4 bölüm yayınlanıyor bildiğim kadarıyla bknz. "digiturk") gerçekte adı:
Spoiler:
Firavun Atem.Hatta 224.Bölüme bakabilirsiniz.Orda adını söylüyerek eve dönebiliyor.Hem ondan önce Eski Mısır'da Yugi ve diğerlerini adını hatırlıyarak kurtarıyor.

Fazla spoiler vermiyim tadı kaçmasın Şaşırmış Durumda
Konuya el atıyımÇok Mutlu
Seride iki farklı oyun var: "Düello Canavarları" ve "Kapsül Canavarları".Düello Canavarlarıyla başlıyorum.
Düello Canavarları
kim önce rakibinin hayat puanlarını 0'a düşürüse o kazanıyor.Bu oyun basit gibi görünse de çok karmaşık ve iyi düşünmek gerekiyor.Küçük bir hata kaybetmenize neden olabilir.
Oyunu anlatmaya başlamadan önce, bilmenizi istediğim birşey var.Oyunu oynuyorsanız.Sadece kendi kartlarınızı bilmeniz yetmiyor.Diğer tüm kartları bilmeniz gerekir.Örnek veriyim.
1700 saldırı puanlı Baltalı Savaşçı'nın ateşten canavara bağışıklığı var.Ona Ateş tipi bir canavarla , kaç saldırı puanı olursa olsun, isterse 3200 olsun gene de Baltalı savaşçı yok edilemez.Yani Her canavarın özel saldırıları, yeteneklerini bilmek durumundasınız.
Bir kerede en fazla 5 canavar kartı oynayabilirsiniz.

Bu oyunda 3 çeşit kart bulunuyor.Canavar, Sihir, Tuzak kartları.

Canavar Kartları
Canavar Kartlarının üzerinde farketmişsinizdir, iki tane puan var.Saldırı ve Savunma.Kartı hangi modda sahaya sürerseniz, o modun puanı geçerlidir.
Ve özellikle birşeye daha değinmek istiyorum.Canavr Kartlarınızın üst kısmında yıldız şekilleri görmüşsünüzdür.Bazılarında az bazılarında çok.Bunlar canavrların seviyesini ifade eder.Her zman her canavarı direk olarak çağıramazsınız.

Örneğin Düello Canavarları arasında en güçlü olduğu bilinen Exodia, tek bir canavar olmasına rağmen 5 parçasını aynı anda bir araya getirebilirseniz çağırabilirsiniz.

Bunun yanında eskiden sadece Firavun Atem'in kullanabildiği Mısır Tanrı Kartları da var.
Mısır Tanrı Kartları
Taş Kalpli Dikili Taş, Obelix
Gökyüzünün Pembe Ejderhası, Slifer
Ra'nın Kanatlı Ejderhası(Daha çok ona "Ra*" diye hitap ederler ve Mısır Tanrı Kartları arasında en güçlü olanıdır.)

Ra*=Eski Mısır Mitolojisinde Güneş Tanrısı, olrak bilinmektedir.

Bu 3 Canavrdan birini çağırmak için 3 tane canavr feda etmelisiniz.Ve Canavrınızın puanı o feda ettiğiniz 3 canavarın puanlarının toplamı kadardır.Birleştirmede olduğu gibi her bir canavarın puanının yarısı değil burda tamamı alınır.

Bunun yanında mesela Mavi gözlü Beyaj Ejder çok yüksek seviyeli bir canavar olmasına rağmen tek seferde çağırabiliyorsunuz.

Bunun gibi daha başka alternatifler de bulunmakta.

Savunma Modu
Bu modda rakibiniz size saldırsa bile hayat puanı kaybetmezsiniz.Ve Savunma puanı, sizin Savunma Puanınızdan üstünse canavarınızı yok edebilir.Saldırı Puanı sizden yüksek ama Savunma Puanı sizden alçaksa gene yok edemeyebilir.
Savunma Modunda, rakibinize saldıramazsınız.
Ancak bazı istisnalar da yok değil.Örneğin sihirli bir kart olan "Savunma Durdurma"yla, Savunma modundaki kart , Saldırı Moduna geçmeye zorlanabilir.Ve bazı Kartların özel yeteneklerinden dolayı Savunma modunda bile olsanız hayat puanı kaybedebilirsiniz.Özellikle bu yüzden canavarların özel yeteneklerinizi bilmenizi vurguladım.Yani Savunma modundayım bana birşey olmaz diye düşünmeyin.Oyun, her an alehinize çevrilebilir.
Saldırı Modu
Adından da anlaşılacağı gibi Saldırı Modunda, rakibinizin hayat puanlarını azaltabilirsiniz.Ancak siz de saldırıya açık durumdasınız.Hayat puanı kaybedebilirsiniz.Saldır Modunda , canavarınızın saldırı puanı geçerli.
Sihir Kartları
Sihir kartları çok dğeişik özelliklere sahiptir.Canavrlarınız güçlendirebilir.Kendi hayat puanınızı artırabilir, sahayı kendinize avantaj sahğlıyabilcek bir alana dönüştürebilirisiniz.Örneğin böcek tipi bir canavarınız var ve sihir kartı olarak da ormanlık alan var elinizde.Ormanlık alanı kullanarak canavarınıza extra puan sağlıyabilirsiniz.Rakibinizin saldırılarını; yavaşlatabilir, engelleyebilir, yansıtabilir; saldırılarından korunabilirsiniz.Rakibinizin kartlarını görebilirsiniz, canavarınzıa özel yetenek ekliyebilirsiniz."Birleştirme Kartı" ile canavarlaını birleştirebilirsiniz.
Birleştirmede en fazla 5 canavar kartı aynı anda kullanabildiğinizden en fazla 5 tanesini birleştirebilirsiniz.Ve birleştirirken yeni oluşan canavrın puanı, onu oluşturmada kullandığınız her bir canavarın puanının yarısının toplamı oluyor^^
Saymakla bitiremem Şaşırmış Durumda
Tuzak Kartları
Tuzak Kartları, rakibinizin saldırına karşı tuzak kurmanızı sağlar.Sihir Kartları'na benzer.Ama belirli farklılıklar vardır gene de.Daha karmaşıktır.Canvarlarla bir kullanılabilir.Ve bazı istisnalar doğrultusunda (çok azdır yani normalde olmuyor ama sadece istisnalarda) canavar kartıyla birleştirilebilir.
Hayat Puanlarının Azalması
Hayat Puanı iki şekilde azalır.Doğrudan ve dolaylı.
Dolaylı
dolaylı olarak kasdettiğim , rkibin cnaavrına saldırrarak.İki rakibin canavarı saldırı modunda olduğunda;
Örneğin
Baltalı Savaşçı 1700 puanda sizin elinizdeve saldırı modunda,
Elf savaşçısı 1400 puanda rakibinizin elinde ve sladırı modunda,
Siz ona sladırdığınız zman aradaki 300 puanlık fark rakibinizin hayat puanalrından düşülür.
Doğrudan
Eğer rakibinizin onu koruyacak hiç canavarı kalmadıysa, elinzde diyelim, 1800 saldırı puanlı Alev Savaşçısı var.Direk rakibinziin Hayat puanlarına saldırabilirsiniz.Rakibinizin Hayat puanından 1800 puan düşülür.

Doğrudan ve dolaylı anlattığım her türlü dezavantaj kendinizi için de geçerli.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Farkettim de isimler değiştirilmiş hep çoğunlukla.O yüzden size kısa bir mini Karakter tanıtımımı da yapmak istiyorum.Nasıl mı bu kadar eminim, elimde mangası var da Şaşırmış Durumda D&R 'da tesadüfen buldum^^

Mutou Yugi
Ana karakter.Düello yapacağı zman Milenyum Yapbozunun Ruhu oratay çıkıyor.Önceleri düello sona erdiğinde nele rolduğunu hatırlamasa da sonradan bu değişiyior.Aslında Yugi,
Spoiler:
Firavun Atem'in reenkarnasyonu.Zaten farketmişsinizdir^^


Mazaki Anzu
Yugi'nin çocukluk ve aynı zamanda sınıf arkadaşı.Yugi'ye aşık.İlk adı "peach".İngilizce ve pek çok dilde "Téa Gardner" olrak geçmekte.

Jonouchi Katsuya
Yugi'nin sınıf arkadaşı .Daha sonradan çok iyi arkadaş oldular.Dövüşmekten özellikle yumruk atmaktan hoşlanır.İngilizcede ve pek çok animede "Joey Wheeler" olarak biliniyor.

Honda Hiroto
Yugi'nin sınıf arkadaşı ve aynı zamanda Katsuya'yla çok eskiye dayanan bir arkadaşlıkları var.İngilizce ve pek çok dilde adı "Tristan Taylor" olrak geçiyor.

Kaiba Seto
Kaiba Şirketlerinin sahibi.Yugi onu yenene kadar Düello cnavarları Dünya Şampiyonu idi.

Kaiba Mokuba
Seto'nun küçük arkek kardeşi.Mokuba ve Seto birbirlerine çok bağlıdır.Yugi2ye karşı iki farklı oyund aiki kez yenildi.Favori oyunu Kapsül canavarları[İngilizcede "Kapsül Canavrları Satrancı" olarak da geçiyor]

Mutou Sugoroku
Yugi'nin büyükbabası.Düello ile bilgiği herşeyi ona o öğretti.Ve destesini de Yugi'ye armağan etti.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kapsül Canavarları
Kapsül Canavrları, Yu-Gi-Oh! ' a en son eklenmiş(en azından animesinde)
animede 225-236 bölümleri arası yer almaktadır.Oyun sahası ve tarzı satrancı andırır.Ve gerçekten de Satrnaç oynamaktan farksızdır.

Bu oyunda 5 tane canavar kullanılır ve hepsi aynı anda yönetilir.Hepsi önce kapsülün içindedir.1'den 5'e kadar seviyeleri vardır puanların yerine.Bir canavar kendinden daha düşük seviyeli bir canavarı yenebilir.Ama bu canavarların da Düello Canavrlarında olduğu gibi çeiştli özel yetenekleri var ve de bazıalrı sahayı kendine avantaj olarak kullanabiliyor.Sahanın çeşitli yerlerinde evrim girdapları bulunuyor ve böylece canavarınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.Her oyuncunun satrançta olduğu gibi kendi sahası vardır ama her piyonun önünün açık olduğu gibi değil bazı yerlerde enegeller vardır.Kim önce rakibinin canavarlarını yok ederse o kazanır.

Animede tam olarak böyle geçmiyor.Mangada bu dediklerim dha ayrıntılı Kapsül Canavarları, hakkında.Animede böyle görmedik.Aslında 225 veya 226 olmalıydı, o civarlarda Yugi ile Anzu Kapsül canavarları ilk çıktığında böyle oynuyordu.Ama daha sonra,
Spoiler:
Oyunun içine düştüklerinde sahanın içinde bulunarak oyunu biraz değişik algılattırdılar.

Spoiler:
Aslında Kapsül Canavarlarının hikayesi, Büyük İskender'le bağlantılı.Ve de efsanevi Mavi Gözlü Beyaz Ejderin (Kisara'nın) Mısır halkını 5 kötü ejderden korumasıyla ilgili.

Fazla spoiler vermiyim ben gene de nolur ne olmaz Şaşırmış Durumda

Arkiler bu tarihe en uzun mana mesajı olrak geçti sanırsamXD
Şimdi bir de "Zindan Zar Canvarları"nı da yazamıcam parmaklarım yorulduT-TArtık biriniz de onu yazsın ilk sezonda geçiyor zaten ve ilk sezon Türkçe'ye çevrilmişti yanlış hatırlamıyorsam^^SÜPER ANLATMIŞSIN MANACIM


Boys Over FLowers 4ever !!


Arigatoo michiru_neptün^üm <3 ^^
Spoiler:

[/spoiler]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 31 Tem 2007 16:25
~mana~
Kullanıcı Eşyası

Anime Fan
Anime FanYaş: 28
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 334
Ünvan: Prenses
Puan: 75
Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
yalnız keşke alıntı yapmasaydın 1 sayfa daha doluyo:D

Elimden geldiğince görerek öğrendim hepsini^^Sonra kartları öğrendim hepsini öğrenene dek canım çıkmadı değil, buna rağmen hala bilmediğim kartlar var.Ama eğer bilmediğiniz , anlamadığınız bi kart varsa sorbailirsiniz elimden geldiğince yardım ederim^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 31 Tem 2007 18:23
usagigizem
Kullanıcı Eşyası

Anime Fan
Anime FanYaş: 25
Kayıt: 15 Hzr 2007
Mesajlar: 305
Ünvan: Prenses
Puan: 205
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
yu-gi-oh çok güzel bi çizgiflim
ama ben firavunun ismini şry sanaıyodum imotep asıl firavun'un ismi buymuş bi mısır kitabında okumuştum imotepin çok özel güçleri varmış ve çok kötü bişiy yaptığı için imotepin dilini kesmişler ve canlı canlı mumyalamışlar
(ama bunları buraya yazmam bi tuaf oldu


imzam bana aittirdir sakın dokunmayınız...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 01 Ağu 2007 10:42
Dice of Angel
Kullanıcı Eşyası

Sailor Moon Fan
Sailor Moon FanYaş: 29
Kayıt: 31 Tem 2007
Mesajlar: 296
Ünvan: Prenses
Puan: 50
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
ben de yugi yi çok seviyorum ilk anime yi duyuran da bana o çizgi flim oldu. odam da resimleri falan asılı. Fazlamı hayranlık bilmiyorum:D

ilk ps denemem


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 01 Ağu 2007 11:04
~mana~
Kullanıcı Eşyası

Anime Fan
Anime FanYaş: 28
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 334
Ünvan: Prenses
Puan: 75
Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
Ya arkadaşlar Yu-Gi-OH! bir animeee.Çizgi film değil^^ Zaten başlığımız "Anime ve Manga"^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 02 Ağu 2007 13:55
edanurkiz
Kullanıcı Eşyası

Otaku
OtakuYaş: 26
Kayıt: 14 Hzr 2007
Mesajlar: 388
Ünvan: Prenses
Puan: 280
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
Doğru söyledin mana o bir anime kids4 die bi site wardı orda oyunları müziği fln war

Boys Over FLowers 4ever !!


Arigatoo michiru_neptün^üm <3 ^^
Spoiler:

[/spoiler]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 03 Ağu 2007 16:55
tomoyo
Kullanıcı Eşyası

Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin KoruyucusuYaş: 33
Kayıt: 20 Ağu 2007
Mesajlar: 1,121
Ünvan: Prenses
Puan: 1435
Teşekkür: 9

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
ben severek izerim bu animeyi
hatta kardeşimle kartlarını bile oynarız.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 04 Eyl 2007 10:59
sailor33
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeKayıt: 31 Ağu 2007
Mesajlar: 91
Ünvan: Prens
Puan: 5
Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
bende izliyom gx i izleyen var mı

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 04 Eyl 2007 21:13
~mana~
Kullanıcı Eşyası

Anime Fan
Anime FanYaş: 28
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 334
Ünvan: Prenses
Puan: 75
Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
Ben 70 lere kadar baştan izledim sonra ara ara.....düelloların tadı güzel ama gene de bana öyle heycan vermiyor.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 13 Eyl 2007 14:36
Sevimli Hırsız
Kullanıcı Eşyası

Biri Beni Durdursun
Biri Beni DurdursunYaş: 30
Kayıt: 16 Hzr 2007
Mesajlar: 949
Ünvan: Prenses
Puan: 1580
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 4

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
Şuan Jojoda GX bitti ve sezon 3 ten itibaren tekrar başladı^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 13 Eyl 2007 14:53
umi
Kullanıcı Eşyası

Efsane Üye
Efsane ÜyeYaş: 28
Kayıt: 09 Hzr 2007
Mesajlar: 2,406
Ünvan: Prenses
Puan: 8100
Nerden: fiziksel olarak Antalya, ruhsal olarak Satoshi'min yanından *.*
Teşekkür: 33

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
gx i pek izlemedim. fena değil ama yugi, kaiba, joey... falan olmayınca keyfi kaçmış.


imza by Daydream *-*
Spoiler:

Girugamesh is Love ♥

°•.•°•.Girugamesh (ギルガメッシュ) Türkiye.•°•.•°
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 13 Eyl 2007 14:55, Değiştirme: 13 Eyl 2007 15:06 (Toplamda 1 kere)
Sevimli Hırsız
Kullanıcı Eşyası

Biri Beni Durdursun
Biri Beni DurdursunYaş: 30
Kayıt: 16 Hzr 2007
Mesajlar: 949
Ünvan: Prenses
Puan: 1580
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 4

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
umi yazmış:
gx i pek izlemedim. fena değil ama yugi, kiba, joey... falan olmayınca keyfi kaçmış.

Evet ama Jeden(CEYDIN)'ında hiç fena değil ben o çocuğa çok gülüyorm^^Düellonun ortasında KARNIM AÇIKTI kısa keselim diyo Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 13 Eyl 2007 14:58
~mana~
Kullanıcı Eşyası

Anime Fan
Anime FanYaş: 28
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 334
Ünvan: Prenses
Puan: 75
Teşekkür: 14

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
Valla ilk ve 2 . seri karşılaştırmasında bazı karakterler arasında çok benzerlik var tıpatıp aynı resmen.

Jaden-Yugi
Asuka(Alexis)-May
Zeyn-Seto

(Zeyn yazdım valla RTL 2'da öyle geçiyor gerçek adını bilen varsa yazsınÇok Mutlu)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 27 Eyl 2007 22:03
taichi
Kullanıcı Eşyası

Yeni Üye
Yeni ÜyeKayıt: 09 Ekm 2007
Mesajlar: 43
Puan: 200

Durumu: Çevrimdışı

Yu-gi-oh! Konu: Yanıt: Yu-gi-oh! Alıntıyla Cevap Gönder
Ben bu bölümü okudum güzel ama çoooook büyük hatalarınız var Çok Mutlu

bikere yugi GX sezonunda ölmedi Çok Mutlu hatta ilk bölümde Jaden a Winged Kuriboh kartını o verdi. Arada pegasus kaiba falnda çıkıyo.Firavunun gerçek adı imotep değil Athemu yada Athem diye geçiyo Şaşırmış Durumda Bide İmotep hakkında spoiler
Spoiler:
İmotep gerçekte hiç firavun olmadı o piramitlerin mimarıdır


Zeyn in ismi Zane Truesdale bunuda ekliim.

Bende kartları da var oynamayı iyi bilirim öğrenmek isteyene yardımcı olabilirim gerçek hayatta oynayamasanız bile PC oyunlarını deneyin


Spoiler:
2000 can puanıyla oynanan oyun sadece çizgifilminin ilk sezonunda zaten o sezonda çok hata vardı Çok Mutlu herneyse normalde turnuvalarda 4000 ve oyunlarında 8000 can puanıyla başlarsınız


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 10 Ekm 2007 17:17
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki
4. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 116 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız