14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması
Sailor Moon Forum -> Etkinlikler

Yazar
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Durumu: Çevrimdışı

Sensou
Gardiyan
14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması Konu: 14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması
Alıntıyla Cevap Gönder
Uzun zamandır fanfic yapmıyorduk.Şimdi mamoru'nun yazdığı kurallar aynen geçerlidir.Tekrar yazma gereği duymadan mamoru'nun yazısını alıntı olarak kullanıyorum Çok Mutlu

mamoru yazmış:

Gerek bir anime ya da manga içinde geçen karakterler için yazdığınız yeni bir hikaye, gerekse tüm karakterleriyle birlikte kurgusunu kendi yaptığınız bir hikaye kullanabileceğiniz Fan Fiction yarışmasında kendinize ait hikayelere yer verme zamanı.

Sizden tüm hikayeyi yazmanızı değil, varsa eğer hikayenizin birkaç cümlelik özetini venüs fanlarıyla paylaşmanızı istiyorum. Örneğin:

Hikayemde ana karakter Mamoru Chiba, sahip olduğu sihirli bazı özellikleri ile dünyayı kötü güçlerden kurtarmaktadır. Bu sırada kendisine yardımcı senshiler seçmek için yola koyulur... (Ve hikaye devam eder)

Yukarıda olduğu gibi konu anlaşılsın yeter. Eğer destan gibi uzunsa finalde yer vermeyeceğimizi söylemek isterim. Burada önceden yazdığınız fanficlerinizi tanıtmanız isteniyor. Ama şunu yapabilirsiniz, eğer internette varsa yazdığınız fanfic (tamamıyla) oraya link olarak "buradan okuyabilirsiniz" gibi sonuna ekleyebilirsiniz.

Kazananlara
1.500 2.400 3.300 Spleri verilecektir..

Etkinlik ayın 19'una kadar devam edecektir. Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Ksm 2010 14:06
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): prenses serenity

SailorTwilight
Otaku
Otaku

Teşekkür: 54

SailorTwilight
Otaku
14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması Konu: Yanıt: 14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması
Alıntıyla Cevap Gönder

- BU NAL DIM -
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Ksm 2010 14:23, Değiştirme: 16 Ksm 2010 19:46 (Toplamda 2 kere)
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması Konu: Yanıt: 14-19 Kasım 2010 - Fan Fiction Yarışması
Alıntıyla Cevap Gönder
Benim hikayem Geçmiş Rüzgar
Spoiler:

Şu ana değin yazılan tüm bölümleri:

Not:Bölüm 4 eğlence için yazılmıştır...
İmla hatalarım ve sözcük tekrarım olabilir Dil Çıkartıyor sonradan okuyup düzeltmeye üşeniyorum Çıldırmış Durumda

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
15 Ksm 2010 0:05, Değiştirme: 15 Ksm 2010 12:38 (Toplamda 1 kere)
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
fanfic yarışmasııı süper *okumakiçinsabırsılanıyoreee*

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
15 Ksm 2010 0:21
irma
Moderator
Moderator

Teşekkür: 486

irma
Moderator
Alıntıyla Cevap Gönder
fanfic in bitmiş olması gerekiyor mu*

Angel Beats!
En Yukarı Git
15 Ksm 2010 20:32
neptune
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 366

neptune
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
hikayemin adı "Büyük Yolculuk"

Spoiler:

+++
by BaLıMSuLTaN *-*
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Ksm 2010 13:29
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
Hikayamin adı: "Kadim Söylev"

Kitap Kapaği:

Özet: Palomita'nın bir önceki macerası sonucunda içindaki gizemli ruh ortaya çıkmıştır.O artık Saena'dır. Kadim güçlerden biri...Dünyasına dönüp normal bir hayat yaşamak istemektedir.Ancak artık ne kendisi sıradan bir kızdır ne de dünyası normaldir. Önceden kurtulmak istediği normal hayata geri dönmek artık imkansızdır.Üstelik gizemli bir güç de dünyada ortaya çıkan efsunluları örgütlemektedir.Ya diğerleri? Zainin, Slithliam, gümüş efsun çetesi, saklı şehir halkı...Onlar kendilerine nasıl bir yol çizecekler? Kutsal Hanımı ölmüş Magnusfe gezegeninin geleceği ne olacaktır? Kadim güçler kendini gösterecek mi? Kaderi efsunla yazılanların yolları yeniden kesişecek midir? Her bölümün bir lahit olmasının anlamı nedir? Bazı sırlar şimdi açığa çıkarken bunun yanında yeni sırlar da kendini gösterecek.Efsane serisinin ikinci kitabı Kadim Söylev'de yeni efsaneler yazılacak.

Fragman:
http://www.izlesene.com/video/amator-kadim-soylev-hikayesi/2708153

Başlık:
http://forum.venus.gen.tr/kadim-soylev-t10868.html

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
16 Ksm 2010 15:04
Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 459

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Sun, neptune, jeanne, twilight süper olmuş, başarılar.

Ben de yazdım:

Spoiler:

Bu da berbatttt oldu tek kelimeyle yani xD

*rol tanrısı*~Aslıı^m. Kucaklıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
16 Ksm 2010 19:26
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): neptune, SaILoRSuN

sailorMercuryAquaa
Otaku
Otaku

Nerden: Kırık kemiklerin çatırdadığı zamanki melodilerin her birinden :O
Teşekkür: 53

sailorMercuryAquaa
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Benimki de meşhur Dünya Tersine Dönüyor

Spoiler:

İşte Başlık Olan Link
http://forum.venus.gen.tr/dunya-tersine-donuyor-t10695-0.html

Avatar and Signature by devianART Çok Mutlu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
16 Ksm 2010 20:32
irma
Moderator
Moderator

Teşekkür: 486

irma
Moderator
Alıntıyla Cevap Gönder
Kaplan Prenses...
Spoiler:

Tigara'nın ya da diğer bir adıyla Kaplan Prenses'in maceralarını anlatan bir fanfci...Yeni bölümleri bu http://forum.venus.gen.tr/viewtopic.php?t=10469 'ten okuyabilirsiniz...

Kaplan prenses fragmanı: http://tinypic.com/player.php?v=2hnypl4&s=7

Herkese başarılar dilerim Fanficim yeni ve kabul ediliyor mu bilmiyorum ^^

Angel Beats!
En Yukarı Git
16 Ksm 2010 22:04
Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 86

Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
İçimdeki Düşman

Genç kız insanı yutacakmışcasına karanlık sokaklarda, şiddetle yağan yağmurlara aldırmadan ilerliyordu. Acımasızca kızın bedenine kırbaç gibi rüzgarları indiren gökyüzü sakinleşimiyordu.
Kızın üzerindeki lime lime olmuş krem rengi bir çuvalın çeşitli yerlerinden birkaç dikişle tutturularak yapılmış elbisenin rengi kızın bulandığı çamurlardan kahverengi olmuştu. Soğuktan her yeri morarmış olan genç kız sığınacağı bir yer arıyordu ya da rahatça ölebileceği. Kimdi, neden buradaydı hiç bilmiyordu zaten şu anda da pek umrundan değildi bu soruların cevabı.
Kız en sonunda bir evin balkonunun altında girebilegeği bir boşluk olduğunu gördü ve oraya girdi. Soğuğun, yağmurun ve rüzgarların buraya girmediği söylenemezdi hatta genç kız burada bir su birkintisinin üstüne yatıyor ve daha da çok üşüyordu, titremeleri de artmıştı. Ağır ağır yüzündeki kanın çekildiğini, akışının yavaşladığını hissetti. Dudakları katılaşmış gibiydi. Yavaş yavaş gözleri kapanmaya başladı ve dudakları huzurla yoğrulmuş bir yüzün en önemli parçası olan gülümsemeyii oluşturacak şekilde kıvrıldı...

Şekilinde başlayan hikayede genç bayan onu donmadan farkeden birisi tarafından kurtarılarak bir eve getirilir. Geçmişine dair hiçbir şeyi hatırlamayan bu kız sıcak bir yuva bulmuştur kendisine. Bu insanlar tarafından eğitilen genç bayan Alçakgünüllü, merhametli, sağduyulu, zarif, ağrırbaşlı, sıcakkanlı birisi olmuştur. Ama hatırlayamadığı geçmişinde oluşmuş olan kişiliği onu rahat bırakmayacaktır. Birbirinden habersiz iki kişiyi içinde barındıran bu kızın en büyük düşmanı bu nedenle kendisi olmuştur. Geçmişinin zincirlerini keşfedip kopartmak yalnızca ona kalmıştı...
Herkesle mücadele edebilirsin ama ya kendinle...

MakoHaru
En Yukarı Git
17 Ksm 2010 14:03
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Henüz yayınlamadım ama sorun olur mu Şaşırmış Durumda Neyse...

Kayıp
Babam NetCity'e gideli haftalar olmuştu ama kendisinden haber alamıyorduk...Bu çok tuhaftı.Çabuk döneceğini söylemişti.Haberleşmek onun için çocuk oyuncağıydı.Kendisi bir Navi'ydi ve istediği özellikleri kendisine yükleyebiliyordu.Gidip dönememesi neredeyse imkansızdı.

Annem,babamın Navi olduğunu bilmiyordu -sarayda Navi'lerin bulunması yasaktı- ve çok endişeleniyordu.Babamı bulmaları için onlarca askere görev verdi,ama gidenler geri dönmüyordu.Galiba onlar da babamın bilinmeyen kaderini paylaşıyordu...

Artık sabrım tükenmişti.Babamı,kendim bulacaktım.
Ama bu o kadar kolay olmayacaktı....

by me ^_^
En Yukarı Git
17 Ksm 2010 14:25
Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 180

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
(We're Here!!!!)Elementix

Bir gece yıldızları izleyen Deno,kayan yıldızı görünce hayallerinin gerçek olmasını diler.Ve dileği gerçek olur.Neo adındaki dünyaya paralel bir gezegen tehdit altındadır.Reubulex adında bir ışık formu Neo'yu yok etmeye çabalarken,onu ancak 8 elementin gücünü kullanan Elementix Savaşçıları durdurabilir.Deno,Ruff,Minamy,Melodie,Aki,Melo,Unazuki ve Die'nin oluşturduğu bu grup,pek çok sorunla yüzleşecektir.Ancak savaşa hazırlardır.

BENI BIR DAHA ODAMDAN VE BILGISAYARIMDAN AYIRMAYIN NE OLUR

ONO DAISUKE <3
Imzama tıklamanız halinde bloguma giriş yaparsınız
En Yukarı Git
18 Ksm 2010 16:45, Değiştirme: 19 Ksm 2010 12:34 (Toplamda 1 kere)
Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 459

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sailorMercuryAquaa yazmış:
Benimki de meşhur Dünya Tersine Dönüyor

Spoiler:

Ama Rei kötü olmasınnn xD onun dışında güzel zati de reimmm =( ama olsun yine de güzel tebrikler. arkadaşlar hepinizinki çok güzel. hepinize başarılar.

*rol tanrısı*~Aslıı^m. Kucaklıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
19 Ksm 2010 11:44

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 14 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız