Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final
Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Etkinlikler

 
Yazar Mesaj
Moonlight

Senshi
SenshiKayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 249
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 19

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon
Spoiler:

Sevgili Naoko Takeuchi

Siz benim gerçek anlamda hayatımı değiştiren kişisiniz.Gerçekten hayatıma Sailor Moon girdiğinden beri hayatım çok değişti.Bunu kelimelerle bile anlatamam.Ama şimdi Size olan hayranlığımı ve Sailor Moon'a olan hayranlığımı bu mektupla anlatmak istiyorum.

Sailor Moon'u televizyonda 7-8 yaşlarında izlemeye başladım.Şu an 17 yaşındayım ve hala izliyorum.Daha ilk bölümünü izlediğimde acaba böyle bir şeyi kim yapmış olabilir diye kendime sordum.Bu merakım internet hayatına atılana kadar sürdü.Şimdi bu animeyi kimin yaptığını,nasıl yaptığını,nerden yola çıkarak yaptığını çok iyi biliyorum.Size böyle bir anime yaptığınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Benim hayatımda sadece anime olarak Sailor Moon var.8-9 yıldır izliyorum ve hala sıkılmış değilim.Daha sonra Pretty Guardian Sailor Moon'la tanıştım.Gerçekten PGSM'yi tanımakta çok güzel bir duyguydu.Ama tabi gel görki Sailor Moon animenin yerini hiç biri tutmaz.Yinede PGSM'yi severek izledim.Her Sailor Moon'u izlediğimde içimde değişik bir his oluşur,bazen bu his öyle bir büyür ki ağlamaya kadar götürür beni.Bazen duygusal yerlerde ağlarım,bazen komik yerlerde gülerim,bazen ise tüğlerim diken diken olur,çok etkilenirim.Şimdi düşünüyorsunuzdur bunları niye bana sölüyor acaba diye.Çünkü internet hayatımda sadece Sailor Moon var,anime hayatımda da sadece Sailor Moon var ve msn hayatımda da sadece Sailor Moon'u seven kişiler var : D .Kısacası hayatımda Sailor Moon var.Bunların hepsini size borçluyum.Sizi gerçekten çok seviyorum.Bizi Usagi ve diğer tüm karakterleri tanıştırdığınız içinde teşekkür ediyorum.Özellikle en sevdiğim karakter olan Usagi'yi tanıştırdığınız için çok mutluyum.İyiki böyle bir anime yaptınız.Umarım size olan hayranlığımı bu mektupla anlatabilmişimdir.Sailor Moon'u türkiyede kaç yıldır yayınlatmak için çabalıyoruz ama olmuyor : ( .Yine de kendi dilimiz olmasa da bizim için Sailor Moon olsun yeter diyoruz,sonuna kadar izliyoruz : D.Ayrıca Sailor Moon'u büyük,küçük herkese sevdirdiğiniz içinde çok teşekkür ediyorum.Benim için Sailor Moon güç demek,arkadaşlık,kardeşlik,sevgi,aşk demek.Kısacası Sailor Moon benim için herşey demek.Sailor Moon benim için herşeyi ifade ediyor.

Sıradan bir kağıt parçasına yazılmış yazılarla Sailor Moon'a ve size olan hayranlığımı anlatamayacağımı düşünüyorum.Çünkü hayranlığım Sıradan bir kağıt parçasına sığmayacak kadar büyük.Bu mektubun size ulaştığını umarak hayatımı değiştiren bu animeyi yaptığınız için size tekrar sonsuz teşekkürlerimi iletiyor ve mektubumu bitiriyorum.Saygılar..


Cassidy Fairylady

Spoiler:
Sayın Naoko Takeuchi,

Ben, şu anda yazmakta bulunduğum mektubu sadece kendim adına değil, Türkiye'de yaşayan tüm Sailor Moon severler adına yazmaktayım.Herkesin duygularına aracı olmak isterim.

Sizin eseriniz olan Sailor Moon, burada büyük bir hayran kitlesine sahip.Nasıl olmasın ki?Bu kadar duygu yüklü, eğlenceli ve sevimli bir animenin, elbette hayranları olacaktır.Ama o bizim için bir animeden çok daha fazla.Hayatımızın bir parçası olan Sailor Moon için çok şey besliyoruz içimizde.

Aramızda öyle Sailor Moon tutkunları var ki, belki 10 yılı aşkın süredir seviyorlar, belki daha uzun.Ben Sailor Moon’la tanıştığımda henüz 10 yaşındaydım.Şimdi 15’imi bitirdim.Hala Sailor Moon severim.Hala bıkmadan, usanmadan seyrediyorum onu.Burada yayından kaldırılalı 3 sene oldu nerdeyse ama biz onu hiçbir zaman unutmadık.Unutamayız ki.İnsan kalbinin büyük bir bölümünü ayırdığı birini unutabilir mi?İşte biz de Sailor Moon’u asla unutamayız.

Her bir karakter ayrı bir arkadaşımız oldu yıllardır.Her acımızı, her sevincimizi onlarla paylaşır, onlarla atlatır olduk her sorunumuzu.Günlerimiz onlarla neşelendi, onlarla hüzünlendi.Bizim için alelade bir animeden çok farklı oldu Sailor Moon geçirdiğimiz her bir yılla birlikte.

Size çok teşekkür ediyoruz.Bizimle bu kadar güzel bir şeyi paylaştığınız, bizi de bu mutluluğa dahil ettiğiniz için.Belki de sizin sayenizde yaşamımızdaki boşluklardan birini doldurduk.Onlar bizim hep yanımızda ve bizi koruyorlar.Biliyoruz.

Ve size tekrar teşekkür ediyoruz…SaILoRSuN

Spoiler:
Sayın Takeuchi (Takeuchi-sensei)
Sailormoon ile var olan apayrı bir dünyanın temelini atan size duyduğum saygıyı belirtmek istiyorum.Saygım hem Sailormoon’un hem de sizin özel hayatınızdaki çabalarınızdan ileri gelmektedir.
Size Sailormoon benim için ne demek söylemek istiyorum. Sailormoon dünyanın ve dünyadaki canlı cansız her varlığın önemini ve değerini anlatan,gerçek dostluğun,sevginin,barışın,ideallerimiz için mücadelenin,güvenmenin,sonuna kadar inanmanın, umudun bir yansıması.Öyleki her birimiz en az bir karakterinizi kendimizle özleştiriyor ve her birine değer veriyoruz.Şuan internette bir çok Sailormoon hayranı arkadaşım var.Tam 7 yıl önce internete ilk adımımı Sailormoon ile attım, ondan daha önce küçük bir çocukken Sailormoon u izlerken televizyondan gözlerimi alamazdım.Nedenini tam anlayamazdım ama şimdi anlıyorum.Çünkü sizi ve Sailormoon’u daha iyi tanıyorum.Sailormoon’u seviyorum çünkü bir hayalin gerçeğe dönüşmüş hali, Sailormoon’u seviyorum çünkü o kalplerdeki iyi dileklerin ışığıyla ruhumuzdaki şüpheler ve karanlık tarafların nedenini anlatan ve onları yok etmenin yolunun dile gelmiş hali.Sailormoon hakkındaki düşüncelerimi ve duygularımı bir mektupta anlatmak gerçekten zor.
Şahsınıza olan saygımı da ifade etmek istiyorum çünkü siz farklı bir bölüm okumuş olamanıza rağmen mangaka olma arzunuzu gerçekleştirdiniz. Ne yazık ki benim de edebiyata ve resim çizmeye olan bağımlılığıma rağmen hayat şartları dolayısıyla başka bir üniversite bölümü okuyorum ama hayalimden vazgeçmedim. Ben de resim ve edebiyat alanında başarılı olmayı hala istiyorum ve bana göre bu iki alanın birleşiminin harika bir oluşumu sonu manga ve ardından anime ortaya çıkmıştır.Bern de kendimi bu alanda kanıtlamayı gerçekten çok istiyorum.Şu ana kadar kendi çabalarımla gerçekleştirdiklerimi ileride eğitimli bir şekilde ileri seviyeye taşımak istiyorum.Sizi özel hayatınızı elbette tamamen bilemem ama şundan eminim ki takip edebildiklerime ve izlenimlerime dayanarak iyi yürekli,olgun ve iç dünyasını yansıtabilen ve insanları kendi düşünve çimleriyle etkileyebilen bir insansınız.Sizi örnek alıyorum.İşte çizimlerinize,hikayeyi ve karakterleri oluşturma yönteminize ve kişiliğinize olan bu saygım bana güç veriyor.
Mangası, animesi, live actionı, müzikali ve her türlü sailormoon yapımındaki emeğe saygı duyuyuor ve her birini gerçekten seviyorum.Umarım ki Sailormoonun devamını getirisiniz.Ayrıca diğer mangalarınızın güzelliğini de gözden kaçırıyor değilim her biri eşsiz emek eserleri.
Belki birgün sizinle tanışabilir ve çizimlerimi, hikayelerimi ve birçok düşünce ve duygumu size anlatabilirim. O güne kadar elimden gelenin en iyisini yapacağım ve inancımı kaybetmeyeceğim.
Sonsuz sevgi ve saygılarımla…:::jüpiter:::


Spoiler:
Sayın Naoko Takeuchi, Ben bu mektupu sizi düşünerek ve bütün sailormoon severlerini düşünerek yazdım...sizin bu başarınızdan dolayı size teşekkür eder saygılarımı sunarım...Biz sizi çok seviyoruz.Ben sailormoon hayranı olarak sizin savaşçı ilgilerinizi çok seviyorum biliyoruz ki bir gün yine bu çizgi film trt 1 de yeniden yayınlanacak...

Saygılarımla sizi seven sailormoon hayranları...


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 20 Tem 2007 19:16
:::jüpiter:::
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeKayıt: 19 Hzr 2007
Mesajlar: 74
Puan: 675

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
yarışma başladı ama kimsenin umrunda deil galiba

http://img339.imageshack.us/img339/5030/555555555aq6.jpg

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Tem 2007 19:19
:::jüpiter:::
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeKayıt: 19 Hzr 2007
Mesajlar: 74
Puan: 675

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
herkeze başarılar

http://img339.imageshack.us/img339/5030/555555555aq6.jpg

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Tem 2007 19:22
SaILoRSuN

Senshi
SenshiYaş: 33
Kayıt: 09 Hzr 2007
Mesajlar: 3,842
Nerden: Güneş'in Yüreğinden
Teşekkür: 819

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
jüpiter diğer başlığa yazdığın yorum için teşekkür ederim ama ben ce senin mektubunda gayet güzel. Hayranlık Besliyor


Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:

SaILoRSuN : "Hayallerimin gerçeğiniz olması dileğiyle..."
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 20 Tem 2007 19:23
chibiusa
Kullanıcı Eşyası

Venus Fan
Venus Fan

Avatar

Yaş: 27
Kayıt: 17 Hzr 2007
Mesajlar: 650
Ünvan: Prenses
Puan: 900
Nerden: Kristal Tokyo
Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
ee şey ben kime oy verceğimi şaşardım bide şu düşünce sardı beni hanı bunu yolicazya acba cevp gelrmi düşncesi o yüzden en güzelini seçmek içn uğraşıorum ama bi karara varamadımHüzünlübir aquamarin eseridir Dil Çıkartıyor
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 20 Tem 2007 19:26
prenses serenity
Kullanıcı Eşyası

Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin KoruyucusuYaş: 34
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 1,194
Ünvan: Güzel Prenses
Puan: 3750
Nerden: Ay Krallığı
Teşekkür: 142

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
Oyum cenke*-* Herkesin ellerine sağlık ayrıca^-^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 20 Tem 2007 19:28
Sensou

Gardiyan
GardiyanYaş: 29
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 2,904
Ünvan: Prens
Teşekkür: 85

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
prenses serenity yazmış:
Oyum cenke*-* Herkesin ellerine sağlık ayrıca^-^


sağol sere beğenmene sevindim Gülücük Dağıtıyor güzel olmuş genelde çok sevdim.Güzel bi yarışmaydı...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 20 Tem 2007 19:29
usa-ko
Kullanıcı Eşyası

Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın KoruyucusuYaş: 31
Kayıt: 09 Hzr 2007
Mesajlar: 1,238
Puan: 1185
Teşekkür: 10

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
ben ay pilotuna vericektim.. Düşünce
o olmadığı için oy vermiyorum Umursamaz


(şaka bi yana, size bişey diyim mi.. paralel ay savaşçısını çizip kendisine o kadar şöhret ve para getirmiş bi çalışmayla dahası yıllarca emek verdiği bişeyle dalga geçebiliyosa, bence ilkayın mektubu da yarışmaya katılabilirdi o.O)

Yalnız’ın adı okunduğunda
Okulda ya da yaşamda
Kimse
“Burada”
deyemez.
Ama
Yok da...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Tem 2007 19:32
:::jüpiter:::
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeKayıt: 19 Hzr 2007
Mesajlar: 74
Puan: 675

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar ben kazanmıcağımı bikdiğim halde bu yarışmaya bir ümitle girdim Çok Mutlu Hüzünlü

http://img339.imageshack.us/img339/5030/555555555aq6.jpg

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Tem 2007 19:38
umi
Kullanıcı Eşyası

Efsane Üye
Efsane ÜyeYaş: 26
Kayıt: 09 Hzr 2007
Mesajlar: 2,406
Ünvan: Prenses
Puan: 8100
Nerden: fiziksel olarak Antalya, ruhsal olarak Satoshi'min yanından *.*
Teşekkür: 33

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
oyumu Cenk'e veriyorum
bu kararı vermek çok zordu


imza by Daydream *-*
Spoiler:

Girugamesh is Love ♥

°•.•°•.Girugamesh (ギルガメッシュ) Türkiye.•°•.•°
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 20 Tem 2007 19:42
Sensou

Gardiyan
GardiyanYaş: 29
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 2,904
Ünvan: Prens
Teşekkür: 85

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
sağol umi Gülücük Dağıtıyor diğer oy atan herkese teşekkür ediyorum.Kimler attı bilmiom ama diğer kişilerede çok teşekkür ediyorum..Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 20 Tem 2007 19:43
:::jüpiter:::
Kullanıcı Eşyası

Üye
ÜyeKayıt: 19 Hzr 2007
Mesajlar: 74
Puan: 675

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
herkeze başarılar dileğimle... Çok Mutlu

http://img339.imageshack.us/img339/5030/555555555aq6.jpg

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Tem 2007 19:44
Moonlight

Senshi
SenshiKayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 249
Nerden: İstanbul
Teşekkür: 19

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
1. sailormoooon - 100 puan
2.Cassidy Fairylady - 50 puan
2.SaILoRSuN - 50 puan
2.:::jüpiter::: - 50 puan

Arkadaşlar mektup gönderilmeyecek oskiyle bir tane yazarız xD nedeni ise istenilen kriterde olmaması mektubun.. msn hayatınızın, trtnin yayınlamaması, çocukluk anılarınız vs bahsedilmemeliydi, bu nedenle 1. nin mektubu gönderilmeyecek, uygun bir mektup yazıp göndereceğiz.. Ama puanlarınız eklenecek elbette.

İlginiz için teşekkürler.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 20 Tem 2007 19:48
Pretty Angel
Kullanıcı Eşyası

Sağlam Üye
Sağlam ÜyeYaş: 25
Kayıt: 08 Hzr 2007
Mesajlar: 185
Ünvan: Prenses
Puan: 1310

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
bende oyumu Cenk'e verdim ve tebrikler..


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 20 Tem 2007 19:49, Değiştirme: 20 Tem 2007 19:50 (Toplamda 1 kere)
SaILoRSuN

Senshi
SenshiYaş: 33
Kayıt: 09 Hzr 2007
Mesajlar: 3,842
Nerden: Güneş'in Yüreğinden
Teşekkür: 819

Durumu: Çevrimdışı

Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Konu: Yanıt: Naoko Takeuchi'ye Mektup - Final Alıntıyla Cevap Gönder
canınız sağ olsun Gülücük Dağıtıyor


Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:

SaILoRSuN : "Hayallerimin gerçeğiniz olması dileğiyle..."
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 20 Tem 2007 19:50
 
Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 33 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız