Shinzou no Mainichi
Sayfaya git: 1, 2, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 180

Durumu: Çevrimdışı

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Shinzou no Mainichi Konu: Shinzou no Mainichi
Alıntıyla Cevap Gönder
Gece'yi yazdığım anda kendimden esinlenen ve biraz olağanüstü şeyler dışı (Antikalar Sınıfındada biraz vardı ama çok azdı) hikayeler yazmaya karar verdim.Biraz Sempai'm Himaruya'nın Chibisan Date mangasından etkilendim sanırım(Gerçi ingilizce okuduğum için çok bir şey anlamadım).Son günlerde takıntı yaptığım bir şey hakkında.

Anlatan bir otaku.Ama ilk defa ana karakter bir kız değil xD Shinzō 19 yaşında ve hayatının resim yapmak üzere olduğunu düşünüyor.Japon ve Fukushima'da oturuyor.Yerleşim yerini burası seçmemin 2 sebebi var.1.'si size biraz daha önemsiz gelecek ama Kazuyoshi Himaruya'nın memleketi xD 2. ise burda biraz da yaşanan felaketlerin halk üzerindeki etkisini anlatacağım.Şu an Japonyada en kritik durum Fukushima'da bildiğim kadarıyla.

Shinzō'yu biraz daha anlatayım en iyisi.Resim yapmanın yanında İngilizce ve Almanca öğreniyor hobi olarak.Tabii manga okumadığı ya da anime izlemediği zamanlarda.Odasından hiç çıkmaz.Yemek yemeye iner sadece.Neşeli diyemeyiz.Tipik ergen xD biri ona hatırlatmadıkça gülmez.Ayrıca Hetalia'dan esinlenerek ona bir özellik daha verdim.İngiltere gibi hayali bir yaratık görür.Yaratık kulaklarıyla uçan bir tavşandır.

Ve dış özelliklerini söyleyelim.Hatta resmini de vereyim xD
Spoiler:

Bu da esinlendiğim manga Chibisan Date'den Seiji.Ama gözler kahverengi değil.Nasıl desem duygularına göre değiştiğini hayal ediyor.Asıl normal rengi yeşil.Hayal kurarken pembe,kızgınken kırmızı,mutluyken mavi ve üzgünken gözyaşlarına uygun olarak çok açık renk bir mavi olduğunu hayal ediyor.Kilosu yaşına göre azdır.Annesinin hep kızmasına rağmen saçı genelde dağınık ve taranmamıştır.Annesi de gıcık ama xD.Ne kızıyon çocuğa canım.

Neyse Shinzō diyodum dimi xD.Her yerde yanında bir manga vardır.Ayrıca odasına sığmayan manga,figür ve anime eşyaları için ayrı bir odası vardır ve anahtar şifrelidir (şifre de bilgisayarında şifreli bir dosyadadır xD)Bunun dışında çok bir şeyi yoktur işte.Ailesinden bahsedelim.

Annesi Ikuko.Tipik bir ev hanımı.Her 3 cümlesinden biri yorgunluğu,biri ev işleri hakkındadır ve diğeri de Shinzō'yu azarlamak içindir.Kahverengi beline kadar gelen dalgalı saçları vardır.Ve yeşil gözlüdür.Ah bir de 42 yaşındadır.

Babası Kenji.Siyah kısa saçları vardır.44 yaşında kahverengi gözlü bir aile reisidir.O da sık sık Shinzō'yu azarlar.

Küçük kardeşi Minami.Sık sık etek giyer ve uzun sarı saçlarını annesine arkadan bağlattırır.5 yaşındadır ve çok zekidir.Yaşına göre gayet iyi konuşur,düşünür ve çizer.

Ablası Akita.Shinzō'nun dert ortağı.Mavi gözleri ve turuncumsu kahverengi saçları vardır.Her yerde,her zaman elinde bir süt veya sütlü kahve görebilliriz.Ayrıca Shinzō kadar olmasa da manga ve resime ilgilidir.

Amcası Senji.Babasının özelliklerinin çoğuna sahiptir ama daha genç ve yeteneklidir.35 yaşında kendinden küçüklerle iletişim kurmakta iyi biridir.Burdan Shinzō'nun içini döktüğü ikinci kişi olduğunu söyleyebiliriz.Babasının özelliklerine sahiptir derken dış görünüş olarak.Ayrıca zayıftır.

Girişe başlayabiliriz...Karakterler bu kadardı.

Girişte sadece bir mekan tanıtımı yaptım.Çünkü ileriki bölümlerde mekan nedir ne değildir diye sorabilirsiniz xD büyük bir kısmı Shinzō'nun günlüğünden o anki olaya uyan kısımlar.

Giriş

Güzel bir sabah.Mekan Fukushima.Saat 07.30.Nezih bir sokakta mavi-yeşil bir apartmanın en üst katında bir daire.Perdelere bakıldığında bile ailenin düzenli olduğu anlaşılıyor.Her gün düzenli olarak pencerelerini sıkılmadan gözetleyen biri,günlük perdelerin cm cm olçülerek düzenlendiğini görebilir.

Bu tatlı daireye bir girelim.Ah!Özür dilerim...Yanlış daire.Karşı daireye girelim.Daireler iki katlı.Üst kat 3 oda,bir lavabo ve geniş bir alan,alt kat daha dar bir alan,geniş bir salon ve salona bitişik mutfak.Bir de banyo.

Üst kattaki odalardan birinde yatakta kitap okuyan biri görülebiliyor.Yaklaştığımızda kitap okuduğunu değil de,yazı yazdığını görüyoruz.Kahverengi saçlı bir genç.Gözleri yeşil.Yatağı ranza.Üst katında da bir kız yatıyor.Baktığımızda alttaki gençten büyük olduğunu görüyoruz.Elinde peluş bir tavşan var.Üstüne de bıyığı burnuna gelen bir peluş kedi.Burnuna gelen bıyık onu sık sık hapşırtıyor ama uykusu devam ediyor.Kahverengi saçları dağılmış.Yatak olmasa biryerden düşüyor ya da düşmüş de yere çakılmış gibi görünürdü.

Odada 2 kitaplık,bir kitaplıklı masa,2 çekmece,bir dolap vardı ve odanın duvarları üzerinde figürler olan raflarla doluydu.Her set için ayrı bir raf vardı ve raflardan ikisini toplamı 15 eden cosplay perukları kaplıyordu.Dolapta da bir kısmı içine bir kısmı dışına tutturulan çubuklara asılmış peruklara uygun kostümler vardı.

Geniş bir odaydı işte.Pencereyi açtığınızda rahatlıyordunuz.Dışarıyı izlerken buranın nasıl bu kadar kalabalık göründüğünü düşünmeden edemiyordunuz.

Masanın çekmecelerinden biri boya,diğeri de defter/kağıt doluydu.Yetmemiş gibi masanın orasına burasına kalemlikler koyulmuş,çizim için özel kalemler normallerden ayrılmıştı.Sırf bunları izlemek bile ilham veriyordu Shinzō'ya.

Shinzō kalktı ve pencereyi açtı.Yeni başladığı bir anime hakkında düşünüyordu.Başka ne düşünebilirdi ki?

BENI BIR DAHA ODAMDAN VE BILGISAYARIMDAN AYIRMAYIN NE OLUR

ONO DAISUKE <3
Imzama tıklamanız halinde bloguma giriş yaparsınız
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
24 Eyl 2011 11:32, Değiştirme: 06 Arl 2011 13:31 (Toplamda 5 kere)
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 550

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Shinzou no Mainichi Konu: Yanıt: Sempai Tassuru!/Shinzou no Mainichi
Alıntıyla Cevap Gönder
Hmmmm..
Zamanlarını düzelt:D mış-lı öğrenilen geçmiş zaman mı,r-lı geniş zaman mı dı-lı bilinen geçmiş zaman mı yoksa yor-lu şimdiki zamanı mı kullanacaksın..
Zamanlaman haricinde güzel..
Anlatımın seri olduğu için okuyucuyu çekiyor ama bazen zamanlar o kdr kayıyor ki ..
Eminim bunu halledebilirsin Venus-chan:D

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
24 Eyl 2011 11:42
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Deno Starlight

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
peki ^^ ama okurken farkettim -ır'dan -yor'a , -yor'dan -mış'a geçiyorum xD

Kalem kağıt elimde öylece bakıyorum.Aklımda hep bir felaket görüntüsü canlanıyor.Ortada kırışık gömlekli,elinde telefonuyla liseli bir kız.Etraftan dumanlar çıkıyor.Mekan tanıdık ama neresi olduğunu anlayamıyorum.Bu görüntü beynimden gitmiyor.Rüyalarımda ise buna çığlıklar eşlik ediyor."

Shinzō kalktı ve hala uyumakta olan Akita'yı uyandırmaya gitti.

-Akita...Akita!,diye seslendi dürterek.Uyansana Akita!

Uyku sersemliğiyle kalktı Akita."Ne var?" gibilerinden alaycı bir bakış attı gülümseyerek.Kendisini en son uyandırdığında Shinzō'nun dişçiye gitmesi gerekiyordu ve kendisine bir psikolog gibi konferans vermişti.Yok dişçi acıtmaz,yok dişini dondurmasını istersin falan.

Shinzō da ona gülümseyerek karşılık verdi."Hala anlayamadın mı?"

-Doktor mu?Dişçi mi yoksa odadan çıkman mı gerekiyor?

Kıkırsaşmalar yaşandı.Shinzō gülmesine rağmen düşünceliydi.Gözünün önünden o görüntü gitmiyordu.Ortadaki sakince duran liseli kız,gökyüzüne alevler fışkırıyor.Çığlıklar ve...

-Shinzō...Shinzō...İyi misin?

-Ah...Evet...

-Şimdi merdivenlerden çekilebilir misin?

-Hehehe...Üzgünüm

Akita merdivenlerden atladı.Az kalsın düşecekti ama Shinzō yetişip onu kolundan yakaladı.

-Hehe.Sağol,dedi alttaki yatağa otururken.Sorun neymiş bakalım?

Shinzō onun yanına oturdu.Derin düşünceler içinde gibiydi.Bir süre sonra konuşmasına başladı.

-Huzursuz hissediyorum.Sanki ileride olacak şeyleri,hayır sadece ileride olacak felaketleri gören bir kahin gibi.

Akita'nın yüzü birden ciddileşmişti."Böyle düşünmene ne sebep oldu?" diye sordu.

-Resim yapamıyorum.En sevdiğim şeyi yapamıyorum nee-chan!Bu beni deli ediyor!Üstüne üstlük elim kalemle kağıda aynı anda değdiğinde istemeden aslında istemediğim şeyler çiziyorum.Ve hep aynı resim.Elim hareket ediyor ve aklımdaki görüntüyü çiziyorum.

-Bir dakika!Aklımdaki görüntü mü dedin?O da ne?Anlatır mısın?

-İzle şimdi

Masaya gitti ve boş bir sayfa açtı.Zaten aklına o görüntüyü getirmek için uğraşması gerekmedi.Eli kaleme kaydı ve gözlerini kapatıp hayalini kurdu.Bunu kağıda öyle ayrıntılı şekilde aktarıyordu ki ortadaki kız gerçek gibi duruyordu.

-Bu ne demek olmalı,nee-chan?

Akita'nın nefesi kesilmişti.Öylece önündeki çizime bakıyor ve anlaması gerektiği ama anlayamadığı şeyi anlamaya çalışıyordu.

"Boş boş kağıda baktı.Bir şeyi beğenmemiş miydi?Düşünmek istediğim tam olarak bu değildi ki...Çizmek istediğim de.Neden böyle oluyordu ki?Bu görüntünün kaynağı ne?"

-Nee-chan...

"Seslenmelerime kulak asmadı.Sessizce gözlerini kapadı.Bir şey düşünüyor gibiydi."

-Bana her şeyi anlattığından emin misin Akita?

ONO DAISUKE <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
24 Eyl 2011 15:09
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
vayyyy:D
Güzelmiş....Akita'nın bir gücü var hee:D
Zamanları kontrol etmen iyi olmuş..
Tebrikler:beğendim:devamını getirirsin umarım

En Yukarı Git
24 Eyl 2011 15:21

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
şunları düzeltme üstünde çalışacağım ^^ zamanları yani.

bir de Aki-chanın güçleri yok.Sonunu söylemeyeceğim ama bu gerçek yaşamda olabilecek şeylerle ilgili ola---olmasını planlıyorum xD olamaz bunada doğaüstü güçler koyacağım.duuurrr--- *eli klavyeye gitmiştir bile xD*

-Nee-chan...NEE-CHAAAANN!!!

Akita bu bağırmanın üzerine ancak düzelebilmişti.Biraz düşüncelerini toplamaya çalıştı.Konuşacak kadar toparlandığında konuşmaya başladı:

-Sana bunu yapmak istemiyorum Shinzō.Bunu bilmeni istemiyorum.

Shinzō hayal kırıklığı içinde bir umut en masum bakışını kullandı.Akita'yı zorlamak için bire bir bakışları.

-Yapma!Bana öyle bakma!Şu anda bu ne kadar canımı yakıyor biliyor musun?!Beni anlamanı istiyorum.

Shinzō devam ediyordu.

-Yapma!Ben...

-Lütfen Akita...

-Beni pes ettirdin Shinzō...

Shinzō'nun gözleri yıllardan beri ilk kez bu kadar içten parlıyordu.Bu ışıltıdan gözlerini alamayan Akita onun en anlayabileceği şekilde söylemek için cümleleri toparlarken bu ışıltıdan güç alıyordu.

-Nee-chan...

-Başlıyorum,tamam...,dedikten sonra duraksayarak konuşmasına devam etti.

"Akita konuştuğunda kalbim bir animeyi bitirmiş gibi pırpır ediyordu.Ama nedense "tamam","başlayacağım","biraz bekle" gibi sözler söylemesine rağmen bunu geciktirmeye çalıştığı belli oluyordu."NEE-CHAN!" diye bağırdım ve ardından ağzımı kapadım.Ablama bağırmam çok da doğru değildi.Başımı okşamaya başladı.Gözlerini gözlerimden alamıyordu ve gözlerini gözlerimden alamaması için mümkün oldukça ışığa doğru tutuyordum.O mavi gözleriyle çok iyiydi"

Akita son kez gözlerini kapadı ve içinden "Ya hep,ya hiç!" dedi.Söze başladı.

-Shinzō...Sen neden hiçbir zaman benim elimi tutmadın biliyor musun?

-Shinzō!!!Akita!!!Minami!!!Haydi kahvaltıya!!!

-Sanırım inmeliyiz.Ama kahvaltıdan sonra arka bahçede bana anlatacaksın nee-chan,anlaşıldı mı?

Akita bu konuşma başladıktan sonra ilk defa gülmeye başladı.Onun kendinden 5 yaş küçük olmasına rağmen böyle konuşması çok hoşuna gitmişti."Haydi bakalım" diyerek önden Shinzō'yu geçirdi.

"Beni neden önden geçirmişti ki?Çok mu şüpheci davranıyorum acaba?Ama çok heyecanlıyım."Neden" sorusu kulaklarımda yankılanmadan 1 saniye bile geçiremiyorum.Görüntü silikleşmişti.Demek ki aklımı görüntü üzerine yormamam lazımdı.Bu kolaydı.Kolay "mıydı?"acaba..."

Shinzō kahvaltıda da boş durmadı ve konuyu açtı."Anne,hiç gözünün önüne böyle...".Akita öksürmeye başladı.Minami ona su getirmeye koştu.Ikuko ise 3 klasik cümlesini söyledi."Zaten çok yorgunum başıma iş açmayın çocuklar.Bunun bulaşıklarını kim yıkıyor zaten!Shinzō bey hazretleri de aşağıya inmeye zahmet etmişler..."

Shinzō her zamanki gibi başını öne eğerek ağzına birkaç lokma attı ve koşarak çıktı.Akita da arkasından.Yarışır gibi merdivenlerden indiler ve arka bahçeye indiler.Shinzō sabırsızca ablasının yakasına yapıştı.

"Söylemesini ünleyerek onu sarsmaya başladım.Başı eğik kendini bana ve arkasını yasladığı duvara bırakmıştı.Dikkatlice baktığımda gözlerinde birer damla yaş gördüm.Diz çöktü.Elini tutmak için bir istek duydum.Ama sanki ellerini kaçırıyor gibiydi.Ellerini yakaladım.Boşandı ve ağlamaya başladı.O sırada etraf da silikleşmeye başladı"

-Yapma,Shinzō...

-Neden!Hayatım boyunca bu sıcaklığı duyumsayamadım...Ablam olmana rağmen neden bana yakın olmuyorsun!?

Çevre artık bembeyaz olmuştu ve herşey bir anda oldu,kendilerini bambaşka biryerde buldular.Burada herşey maviydi.Mavi bir orman....

ONO DAISUKE <3
En Yukarı Git
24 Eyl 2011 16:44
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Vayyyy:D
Bakalım devamınaaaa
bayıldımÇok Mutlu(guzenlemeyi untuma..)

En Yukarı Git
24 Eyl 2011 16:56

Sunema
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 107

Sunema
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Vsp-san *-*......Karaktere bayıldım Çok Mutlu Bi hetalia havası~~ Kyaa demek istiyorum...öhm neyse Çok Mutlu Çok güzel olmuş,devamını da bekleyeceğim Hayranlık Besliyor

not:İmza avatarlarına bayıldım o.o Ben de isterem XD

::::::BIG FAN OF THE SUPERNATURAL & DC!!!!!::::::

En Yukarı Git
24 Eyl 2011 18:24

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Yorumlar için teşekkürler.sunema-chan da yazmış hönk oldum havalara uçtum en azından okuduğunuz için grazie/arigato (en sevdiğim 2 dil xD)

bide şu arkidiş sülesin:okuyan herkese thanks ve danke,
imza Shinzō~

aman şu çocuk,bi kere de imzanı atma be shinzō...

neyse başlıyorum asdf

bu arada,bilin bakalım kimleri koyuyorum hikayeye asdf

ilkten sona ona göre okuyun anlarsınız

"Sevgili Günlük,
Yeni bir güne uyandığımda bu kabusun bitmesini diliyordum.Ama bitmedi.Her baktığım yerde mavi görüyorum.Koyu,seni çağıran bir mavi.Akita çok mutsuz.Dünden beri nee-chanım ağlıyor.Gece çok geç yattı.Günün nasıl geçeceğini tahmin edemiyorum.Burası tehlikeli mi?İyi bir yer mi?Hiç bir fikrim yok..."

Shinzō ve Akita ormanda bekliyorlardı.Neyi beklediklerini bilmeden,saatlerce...Akita içinden kendine kızıyordu.Ona bunu anlatsaydı herşey farklı olabilirdi.

-Nee-chan...

Boş gözlerle ona baktı Akita.Shinzō ona bir demet papatya uzattı.Mavi papatyalardı bunlar ama çok şey ifade ediyorlardı.Shinzō birazcık dolaşmak istediğini söyledi.Akita'nın elini tuttu ve onu ağacın altından nazik,yavaşça kaldırdı.Bütün bunları bir kardeş gibi değil de bir prens edasıyla yapıyordu."Shinzō..." diye mırıldandı Akita.

Çok yavaş dolaşıyorlardı.İkisinin de kalbinde bir hüzün,gözlerinde özlem vardı.Shinzō sözü açmak için sabırsızlanıyordu.Ama doğru zamanı bulmak düşündüğünden daha zor bir şeydi.

-Nee-chan...

-E-evet Shinzō,dedi gülümsemeye çalışarak.

-Bu neyin nesi?Bunları bildiğini biliyorum Akita

Kendini tuttu Akita.Ağlamaması lazımdı.Güçlü olmazsa Shinzō'nun da özgüveni kırılabilirdi.Önünde sonunda bunun olacağı belliydi.Pes etti ve anlatmaya başladı.

-Biz aslında Andromeda'da* doğmuştuk.Andromeda'nın herhangi bir yıldız sisteminin herhangi önemsiz bir gezegeninde.Daha sonra olan bir olay sebebiyle zaman/mekan düzeni bozuldu.Büyük patlama sonucunda evren baştan doğdu--
(*Andromeda komşu galaksimizdir)

-Bir dakika!Peki sen bunu nasıl biliyorsun?!

-Bekle de anlatayım!Bizi kurtaran Olesea isimli biri anlatmıştı bunları bana.Bizi kurtarmak için kendini önümüze siper etmişti.Büyük patlama,yani evrenin yeniden doğuşı sırasında neresi olduğu belli olmayan bir yere gitti.

-Devam et,dedi heyecanla Shinzō.

-Bu sırada Olesea giderken bana sihirli bir güç vermişti.Nasıl olduğunu anlamadım ama bu güçler sana da geçti işte.Aaaah!

Akita bu sözlerden sonra başını tutarak diz çöktü ve yere yığıldı.Canının yandığı ilk görüşte anlaşılıyordu.Shinzō ona sarıldı ve acısını biraz olsun unutturmaya çalıştı.

Bir ses duyuldu.Bir kız sesi.Shinzō burada canlı olduğuna inanamıyordu.Arkasını döndüğünde sarışn uzun saçlı,normal uzunlukta ve biraz zayıf yaklaşık 15 yaşlarında bir kız gördü.Kız konuştu:

-Adım Olesea.Sanırım ablan benden sana biraz bahsetti.Siz konuşurken ağaçların üstünden sizi dinliyordum.

-Kes konuşmayı!Ablamın başı ağrıyor!Birşeyler yap!

Olesea elini Akita'nın başına koydu.Sonrasında çevreye sarı-pembe bir ışık yayıldı.Birkaç saniye sonra Akita gayet rahattı."Ole-chan!" diyerek Olesea'ya sarıldı.Uzun bir zaman sonra ilk görüşmeydi bu

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 13:23
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Vayy:D
Ben dmei varım:cidden gözlerim doldu:ayy ağlıycam şimdi..
Çok teşekkürler vanus-chan..

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 13:28

hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
begendimmm ...

ozellikle karakterileri anlatimin cok icten ve hikaye kurgun ilgi cekici. fantastik hikayeleri severim Çok Mutlu

simdilik fazla yoruma girmiyorum ama bastan soyliyim bolumler ilerledikce yorum bombardimanina hazir ol ... Gizli Planlar Yapmaktadır

...

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 15:02
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok Mutlu
Hani bana yorum hp*starrrrrr??
Bende yorum istiyorum:D Şaka şaka..
Sana katılıyorum:D

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 15:03
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
sana yoruma ne gerek var olea (olea diyorum ama elim alismis Şaşırmış Durumda ) anlatilmaz yasanir birisin masallah Dil Çıkartıyor Çok Mutlu

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 15:07
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Teşekkürler:D
Beğenmene sevindim:D
Senin de fanficin varsa okumak isterim..

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 15:09
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): hp*star

hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
valla fanfic hazirda var ama bu sene sinavim oldugundan pc yi kaldirinca foruma ekliyemedim simdi babamin pc den giriyorum nete o yuzden burdan eklemek sakat is o yuzden subat tatilinde filan ayarlayabilirsem ekliycem nasipse o zaman okursun Çok Mutlu

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
25 Eyl 2011 15:26
OleSea
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

OleSea
Aşk'ın Koruyucusu