Aşk Kuantumu
Sailor Moon Forum -> Kitap, Şiir ve Yazılar -> Kitaplar (Türk Yazarlar)

 
Yazar Mesaj
Saffiru
Kullanıcı Eşyası

Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın KoruyucusuKayıt: 15 Eyl 2009
Mesajlar: 1,223
Ünvan: Prens
Nerden: Sevgi ve Adaletin İçinden
Teşekkür: 427

Durumu: Çevrimdışı

Aşk Kuantumu Konu: Aşk Kuantumu Alıntıyla Cevap Gönder
Okumaya başlarken biraz tereddütlüydüm, sadece para kazanılması için yazılmış kötü bir kitapmı yoksa gerçektende bazı şeyleri gösteren, bazı bilgiler paylaşan bir kitapmı diye. Ama okudukça, yapılması tavsiye edilen şeylerin şeylerin basit ve iyi olduklarını kavradım ve çok hoşuma gitti Kayan Gözler Sizlerle paylaşmak istedim bende Çok Keyifli

Aşkı hayatımıza nasıl çekebileceğimizi, nasıl uyumlu, mutlu ve doyumlu ilişkiler yaşayabileceğimize dair tüyolar vermiş. Böylesi mükemmel duygularla sarıp sarmalanmak ve mutlu, huzurlu bir aşkı hayatımıza çekmek istiyorsak, öncelikle kendimizi hayatımızın merkezine oturtup, kendimizi çok sevip, değer vermemiz gerektiğinin sık sık altı çizilmiş. Sonrasında bizi aşktan uzaklaştıran, korkutan negatif bilinçaltı kodlamalarımızı bulup, yüzleşmek, işte en önemlisi bu! Eğer aşk ve ilişkilerle ilgili negatif bilinçaltı kayıtlarımız varsa, mutlu ve huzurlu aşklar yaşamamız mümkün değil, hatta imkânsız!

Olumlamalar bölümünde, ihtiyacınıza yönelik birçok olumlama var. En önemli konulardan biri de hayatımızda doğru ve enerjisi yüksek cümleleri kullanmak. "Ben ona aşığım ama o beni istemez" gibi cümleleri telaffuz bile etmemelisiniz. Çünkü imkânsız aşk yoktur. Mutlaka temennilerini ve düşüncelerini değiştirmen gerekir. İmkânsız dediğin şey senin karşına durduk yere gelmez. Neden ortada bir şey yokken ona bir şeyler hissedesin ki? Sen yeter ki istemesini bil! Evren gerçek aşkı kapına getirir ve kalbinin önünde diz çöktürür. Ama iyi temennilerde bulun, sakın isyan etme. Senin için hayırlı olan aşk seni bulur. Aşkın kuantumu da budur zaten.


* * *Aşk Kuantumu; hücrelerimiz ile duygu ve düşüncelerimizin aynı olmasıdır. Olumlu düşünüp, olumlu yaşayıp, doğru ilişkiyi hayatımıza çekmektir. Sevgi enerjimizi açığa çıkarmak, tüm hücrelerimizdeki blokajları çözmek, ruhsal enerjimizi serbest bırakmak ve düşünerek güzellikleri hayatınıza çekmek artık sizin elinizde. "Sevmeyi sevmek mümkün mü?" diyorsanız ve bunu "Nasıl başarabilirimin?" yollarını arıyorsanız, önce olduğunuz yerde durun. "Ben kendimi nerede ve hangi ilişkimde kaybettim?" ilk önce bu sorunun cevabını bulun ve hemen kendinize gelin.

İnanç kapılarınızı değiştirin. Biten bir ilişkinin geri dönmesini mi istiyorsunuz? Ne kadar doğru enerjidesiniz? İçinde bulunduğunuz ilişkinin zorluklarının nereden kaynakladığını biliyor musunuz?
Kendinizi ne kadar seviyorsunuz? Bununla yüzleşmeye hazır mısınız? İster kadın ister erkek olun, önce içimizdeki 'bizi' seversek, doğru partneri hayatımıza çekeriz. Mutlu ilişkiler yaşar ve yaşatırız.* * *Aslında her şeyin elimizde olduğunu ve isteklerimize kolayca ulaşabileceğimizi belirterek işin sırrının niyette yattığını söylüyor: “Nefsine iyi bakarsan nefis olursun. Bırak Ahmet’i, Mehmet’i, kimin ne kadar maaş aldığını, müdürünün seninle uğraştığını... Arkadaşın ihtiras yapıyor senin önüne set koyuyor. Aslında kendi kararıp senin yolunu aydınlatıyor. Doğru görebilmek için Müslümansan ‘Bismillahirrahmanirrahim’ de, Hıristiyansan istavroz çıkar ve de ki ‘Niyet ettim şu andan itibaren huzurlu yaşamaya’. Pişmanlıkların varsa af dile, ‘Allahım kendimi affetmeyi başarabilmem için bana izin ver’ de. Yüksek sesle her gün af dile. Meditasyon yapabilirsin, namaz kılabilirsin. Arın, topraklan. Kendinle yüzleş, doğru olup olmadığına bak. Kendini affet, seni üzenleri affet. Yeter ki güzel bir hayat yaşamaya niyet et! Bağışla ki hayatın güzelleşsin. İnsanlar konuşamadıkları, duygularını anlatamadıkları için tiroit ameliyatı geçiriyor. Olayları sindiremiyor mide kanseri oluyorlar, böbrekleri iflas ediyor. Ne gereği var? Hiçbir şey senden kıymetli değil. Sen saf bir nursun. Allah sana bir nefes üfledi ve ‘Bazı sınavlar verebilirsin ama özel yaşa, güzel yaşa’ dedi.”

Şanssızlıktan şikâyet edip isteklerinin olmadığından yakınanlara ise şöyle sesleniyor: “Yaradan dünyaya kimseyi şanssızlık çeksin diye göndermez. Zaten dünyaya gelişin bir şans ama isteklerinin olması için önce hamurunuzu düzgün tutmalısınız. Mayanızı temizleyeceksiniz. Ben kimim, misyonum ne, doğru yolda mı yürüyorum? Örneğin kadın yasak aşk yaşıyor, kuantum kitabı okuyor. Sen birini seviyorsun ama birinin de üzülmesine neden oluyorsun. Tabii ki senin kuantumun tutmaz! Adam kuantum yapıyor, diğer tarafta ortağını dolandırıyor. Senin olumlaman nasıl tutsun! Dedesi erik çalmış, torununun dişi kırılmış. Bu cümlenin anlamını düşün. Dede hırsızmış. Bunu düzeltmemiş, hırsız olarak ölmüş, çocuğuna kalmış. Soydan soya geçmiş ve cezayı torunu ödemiş. Aşk kuantumun tutmuyor mu? Soyunu araştır, bak bakalım annen ne canlar yakmış.”

Bütün bunları yaptıktan sonra istekleriniz önünde hiçbir engel kalmayacağını anlatıyor: “Ev almak, ilişki yaşamak ya da bir otomobil almak istiyorsun. Tabii kimseye zarar vermeden, kimsenin hakkını yemeden... Örneğin önce ‘Bu otomobili almaya niyet ettim’ de. Sonra günde birkaç dakika zaman ayırıp o otomobili satın aldığını hayal et. Al, kullan, hangi caddelerde gezmek istiyorsan gez. Bunu bir hafta, 11, 21 ya da 31 gün istediğin kadar tekrarla. Bir bakacaksın senin olmuş. Dolunay ve yeniay zamanlarını da önemli. Bu, enerjinin evrende çok yüksek olduğu zamanlardır. Dolunayda öfke duyduğunuz her şeyi bir kâğıda yazın. Ardından teşekkür edin, af dileyin ve kâğıdı yakın. Yeni ay da başlangıçlardır. Pembe bir kâğıt alın, isteğinizi imgeleyin, yazın ve evinizin bir köşesinde saklayın, bir daha o kâğıtla uğraşmayın. Göreceksiniz tek tek dilekleriniz oldukça önünüze gelir kâğıtlarınız.”

Çakraları kendi kendimize açabileceğimizi söylüyor: “Nazar bluetooth gibidir, çakran nazar enerjisiyle de kayabilir. Çakralarınızı kendiniz de açabilirsiniz. Eğer bir yöntem bilmiyorsanız her çakranıza Ayetel Kürsi okuyun, oldubitti! Hiçbir şey yapamıyorsanız Allah’ın ışığıyla nurlanmayı dileyin, yine başarırsınız.”Kendisine ait iki internet sitesi var, 1.si kendisini tanıttığı ve günlük burç yorumlarını görebileceğiniz;

http://www.nuraysayari.com.tr/TR/INDEX/index.php

2.side üye olmadan bazı şeylerden yararlanabileceğiniz, ama üye olmadan çoğu şeyi göstermeyen (ben üye değilim);

http://www.astralyasam.com/


En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 02 Ksm 2011 12:55, Değiştirme: 28 May 2012 10:39 (Toplamda 5 kere)
OleSea
Kullanıcı Eşyası

Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın KoruyucusuYaş: 26
Kayıt: 24 May 2011
Mesajlar: 1,239
Ünvan: Prens
Nerden: ...
Teşekkür: 550

Durumu: Çevrimdışı

Aşk Kuantumu Konu: Yanıt: AŞK KUANTUMU Alıntıyla Cevap Gönder
Paylaşmın için teşekkürler:saffiru..
Ellerine sağlık..Öncelikle dediğin o ilk kitabı sonra da bunu okuyacağım Göz Kırpıyor
sağol İnanamıyor!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 02 Ksm 2011 13:50
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Saffiru

Saffiru
Kullanıcı Eşyası

Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın KoruyucusuKayıt: 15 Eyl 2009
Mesajlar: 1,223
Ünvan: Prens
Nerden: Sevgi ve Adaletin İçinden
Teşekkür: 427

Durumu: Çevrimdışı

Aşk Kuantumu Konu: Yanıt: AŞK KUANTUMU Alıntıyla Cevap Gönder
Bir şey değil Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 10 Ksm 2011 20:48
 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 3 mesaj ]
Geçiş Yap:   

 
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız