Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi!
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

Durumu: Çevrimdışı

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi! Konu: Yanıt: Naruto: Direniş Hatıraları - Bölüm 7 Geldi.
Alıntıyla Cevap Gönder
merak etmek *-* heyecanlana heyecanla okumuştum sonra aklıma sonu hakkında bişi gelmişti doğru çıktı tahminim Çok Mutlu dediklerim okuyucuları daha da heyecanlandırıyordur xD

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
13 Ağu 2010 16:32
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi! Konu: Yanıt: Naruto: Direniş Hatıraları - Bölüm 7 Geldi.
Alıntıyla Cevap Gönder
Ecem spoiler verme hee xD xD
Doldur satırlar yapmak zorunda kalmak istemiyorum yine o___O

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Ağu 2010 16:46
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
ne spoileri Çok Mutlu hiç bir şey yazmadım içeriği hakkında Çok Mutlu

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
13 Ağu 2010 16:51
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
JEANNE D'ARC yazmış:
ne spoileri Çok Mutlu hiç bir şey yazmadım içeriği hakkında Çok Mutlu

Yaptın demiyorum yapma diyorum Çok Mutlu

tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
13 Ağu 2010 17:21
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
8. BÖLÜM / SAKURA'NIN OYUNU! SASUKE ŞAŞIRIYOR

SASUKE & SAKURA

Sasuke'nin planları vardı ama Sakura da boş durmuyordu. Gaara'ya ulaşmak için zekice bir oyun hazırlamıştı ve oyun az sonra başlıyordu. Sakura'ya göre Sasuke sobelenmek üzereydi. Sasuke'nin ayak sesleri çok uzaktan geliyordu. Bu da vakti olduğu anlamına geliyordu. Elinde çakra biriktirdi ve oturduğu tahta sıranın üstüne bıraktı. Parçalanan tahtanın sesi çok büyük bir gürültü çıkarmıştı. Bu Sasuke'nin
dikkatinin dağılmasına sebep olunca, Gaara'nın hücresi yerine Sakura'nınkine yöneldi. Bu arada Sakura yaklaşan ayak seslerini duyunca tahta parçalarından birini alıp sol eline sürtmeye başladı. Sürttükçe eli çiziliyor ve aralarından kan sızmaya başlıyordu. Buna tepki vermiyordu. Eli artık tam anlamıyla kanıyordu. Sasuke gittikçe yaklaşıyordu. Sakura kendini tahta kırıklarının üzerine attı ve gözlerini kapattı. Ve yalandan sayıklamaya başladı. " Yıllarımı verdim ben... Sasuke için... " O kadar gerçekçi gözüküyordu ki... Sanki tahtaların üzerine düşüp bayılmıştı gerçekten. Hücrenin kapısı açılınca kalbi hızlı hızlı atmaya başladı. Sanki yerinden çıkacakmış gibiydi. Sayıklamaya devam etti. Bu arada Sasuke şaşkın bakışlarla dolu bir çift gözle bu manzaraya bakıyordu. " Aman... Tanrım. "

" Sasuke için... yıllarımı verdim... Sasuke... "

Sasuke, Sakura'yı kucağına aldı. Onun dokunuşunu hissedince Sakura delirecek gibi oluyordu. Sakura da kollarını onun boynuna dolamak ve başını göğsüne yaslamak isterdi fakat yapamazdı. Çünkü o şu an 'sözde' baygındı. Bu yüzden kollarını iki yana bıraktı. Başını da geriye attı. Çok iyi bir oyuncuydu. Sasuke ne yapacağını bilmiyordu. Eğer ölürse ya da başka bir şey olursa, yedekte daha bir sürü rehinesi vardı. Fakat nedense onun ölmesini istemiyordu. Neden bunu istediği hakkında en ufak bir fikri yoktu. Onu hücreden dışarı çıkardı. Sakura yalandan sayıklamaya devam ediyordu. Acaba beni nereye götürüyor, diye merak etmiyor da değildi. Önce Sasuke'nin açtığı başka bir kapının gıcırtısını, sonra da tanıdık bir sesi duydu.

" Sakura! Bunu sen mi yaptın seni hain! "
" Hayır! İyileştir onu. "

Hinata mı? Hinata! Demek Naruto, onu da kaybetmişti. Kim bilir şimdi nasıl hissediyordur, diye düşünüyordu Sakura. Rol yapmaya devam ediyordu. Aslında bu rolü Gaara'ya gidebilmek için yapmıştı fakat Gaara'dan da daha iyi bir şeyle karşılaşmıştı. Sasuke, yavaş bir şekilde Sakura'yı yere bıraktıktan sonra oturup beklemeye başladı. Hinata da ona hiç bakmamıştı şimdiye kadar. Aynı Sakura gibi.
Ama Sasuke de bunu istememişti zaten. Hinata, cebinden çıkardığı, sürüldüğü her yarayı iyileştiren şu merhemi ile Sakura'nın elini ovdu. Daha sonra Sakura, sanki baygınlıktan yeni ayılıyormuş gibi ağır ağır gözlerini açtı. Sesine boğuk ve yorgun bir ton verdikten sonra, belleğini yitirmiş numarası ise konuştu. " Hinata, sen misin? N'oldu, bitti mi? Sasuke-kun geldi mi, köyde miyiz? " Hinata, bir anda Sakura'nın kaş göz yapmasıyla olayı çaktı. " Üzgünüm, hayır. Hain beni de buraya getirdi. "

" Yaa... Peki Naruto? "
" Bilmiyorum. "

Sasuke, iyileşmiş gözüken Sakura'yı yine kucağına aldı. Bu sefer Sakura, bu fırsat kaçmaz diyerek kollarını Sasuke'nin boynuna doladı ve başını da göğsüne yasladı. Şu an sözde baygınlıktan kurtulmuş olduğu için bunda bir sorun yoktu. Sasuke bu sevgi gösterisi karşısında ne yapması gerektiğinden emin değildi. Ona karşılık verebilirdi, daha hızlı hareket edip bundan bir an önce kurtulabilirdi, ya da onu yere fırlatabilirdi. Birinci seçeneği otomatik olarak eledi. Üçüncü seçenek çok cazipti ama onu öldürmek şu an ilgi alanına girmiyordu. Bu durumda adımlarını sıklaştırdı ve Sakura hücresine bıraktıktan sonra kapıyı kapatıp çıkmaya hazırlandı. Ama bir el kolunu kavradı.

" Bekle! "
" Ne var? "
" Hinata neden burada? "

Sasuke kolunu hızlı bir şekilde kurtardı ve gitti.

SASUKE & GAARA

Gaara bir kaç gündür hiçbir şey yapmamıştı. Ne Sakura gibi kurtulmaya çalışıyordu, ne de her şeye boyun eğiyordu. Hücrenin kapısı açılınca Gaara başını indirdi.

8. BÖLÜMÜN SONU

Sakura...
SENİ GEBERTECEĞİM ...

En Yukarı Git
13 Ağu 2010 20:43, Değiştirme: 14 Ağu 2010 20:59 (Toplamda 1 kere)
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi! Konu: Yanıt: Naruto: Direniş Hatıraları - Bölüm 8 Geldi.
Alıntıyla Cevap Gönder
bu sakura da çok fırsatçı canım alla alla cık cık cık Madde sasuke hinatayla ne yapcak yau Soru güzel bi bölümdü Hayranlık Besliyor

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
13 Ağu 2010 21:21
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi! Konu: Yanıt: Naruto: Direniş Hatıraları - Bölüm 8 Geldi.
Alıntıyla Cevap Gönder
funnylife yazmış:
bu sakura da çok fırsatçı canım alla alla cık cık cık Madde

Kendi yazdığım satırlardan nefret ettim ama eğer o satırlar olmasa fanficte bi numara olmayacak Madde

funnylife yazmış:
sasuke hinatayla ne yapcak yau Soru güzel bi bölümdü Hayranlık Besliyor

Söylemem <__<

En Yukarı Git
13 Ağu 2010 21:25
~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ayy çok beğendim kesinlikle ... peki yeni bölümler ne zaman geliyor? ... ...

Spoiler:
En Yukarı Git
14 Ağu 2010 11:22
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Biraz sonra bu mesajı editleyip koyarım *__*

En Yukarı Git
14 Ağu 2010 13:15
~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
oleyyyy ...

Spoiler:
En Yukarı Git
14 Ağu 2010 13:17
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
6 gün beklicem Gizli Planlar Yapmaktadır
bekliyoruz Zarif

En Yukarı Git
14 Ağu 2010 13:20
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
süper hadi bakalım *-*

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Ağu 2010 13:23
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Vazgeçtim editlemekten =P Flood olur diye editleyecektim gerek kalmadı sizin sayenizde canlarım benim asdfg xD xD Ecem hala gün sendromunda mısın sen? Dünkü ÖM lerimizi tekrar tekrar okudum yarıldım ... --> Bu ifadeyi yazmayı ezberledim sayende xD Geveze Hande'niz yeni bölümü veriyor xD Zevkle tüketin U__U

-------------------------------------------------------------------------------------

9. BÖLÜM / KYUUBİ'NİN ÖĞÜDÜ! SASUKE ŞOKTA

Temari, saklandığı yerden çıktı ve Naruto'nun yanına doğru yürüdü. Ağlamaktan gözleri şişmişti, ama neden? Naruto ellerini onun omuzlarına koydu ve yüzüne baktı. " Merhaba. "

" Merhaba. "
" Bunlar nasıl oldu? "
" Sasuke aniden çıkageldi ve Gaara'yı alıp gitti. Adamları burayı işgal ettiler. Beni öldürdüklerini sanıyorlar ama gördüğün gibi, yaşıyorum. "

Naruto sıkıntılı gözüküyordu. Buraya Kumogakure'yi Sasuke'nin adamlarından temizlemek için gelmişti. Ama Hinata'yı da kaybettikten sonra kendini onları kurtarmaya odaklamıştı. " Neden ağladın? " Temari, Naruto'nun sorusuyla tekrar ağlamaya başladı. " Sasuke, Gaara'yı öldürmüş. "

Ve Naruto, Kyuubi'nin derinliklerinde bir öfke hissederken, hayatında ilk defa Sasuke'den nefret etti.

SASUKE

Sasuke, bir suyun içinde yürüyordu. Kendinden başka hiçbir şey yoktu. Ondan başka hiçbir canlı varlık belirtisi yoktu. Birden durdu. Karşısına çıkan şey hiç hesapta olmayan bir şeydi. Aslında, aklına gelecek son ihtimaldi. Bu rüyayı o değil, Naruto görmeliydi.

" Hayır, Uchiha Sasuke. Bu rüyayı sen göreceksin. "
" Düşüncelerimi nasıl bilebilirsin? "

Kyuubi şeytanca bakan gözlerini Sasuke'ye odakladı ve Sasuke'nin beş katı büyüklüğündeki kafasını ona yaklaştırdı. " Bu sana göre bir rüya, ama bana göre gerçek bir şey. " Aslında, Sasuke'nin sorusuna cevap vermiş değildi. Zaten Sasuke de bunu ummuyordu. Kyuubi, kuyruklarından biriyle Sasuke'nin göğsüne dokundu.

" Uchiha Sasuke!
Hyuuga Hinata'yı, Haruno Sakura'yı aldığında Naruto hiç böyle yapmadı.
Ama az önce Kazekage'yi öldürdüğünü öğrendi, ve ona mühürlü olduğumdan beri
ilk defa tamamen sana olan bir nefret hissetti. Diğer ikisine bir şey yaparsan,
mührü kıracak ve seni öldürecek kadar öfkelenebilir. "

Bu sözler, Sasuke'nin beyninde yankı yaparken, o da karşı bir atak yaptı. " Sen, artık beni alt edemezsin! " Ve Sasuke, Kyuubi'ye yeni gözlerini gösterdi. Tilki, beyninden vurulmuşa döndü ve arkasına dönüp koşmaya başladı.

Sasuke ter içinde uyandı. Tilkinin sözleri hala aklından çıkmamıştı. Ne halt etmeye böyle bir rüya görmüştü? Naruto mu onu öldürecek? Naruto beni öldüremez diye bas bas bağırabilirdi şu an. Ama, o da onu öldürmek istemiyordu. Sona yaklaştıkça içinde Naruto ve Sakura'yla ilgili bir şeyler uyanıyordu sanki.

" SAÇMALIK! "

Bu çığlık, tüm sığınıkta duyuldu ve bir kaç defa yankılandı.

SAKURA

" SAÇMALIK! "

Sasuke'nin sesini duyunca Sakura hemen gözlerini açtı, belli ki uyuyakalmıştı. Neden böyle bağırdığını bilmiyordu ama sesi acıklıydı, yorgundu. Sakura'nın gözünden yaşlar inmeye başladı. " Diyorum ya... burada mutlu değilsin, değilsin... "

9. BÖLÜMÜN SONU

Kyuubi ve Sasuke asdf xD
Kyuubi süs köpeğine dönüştü ve kaçtı yazacaktım da fanfici mahvetmek istemedim xD

En Yukarı Git
14 Ağu 2010 13:40, Değiştirme: 14 Ağu 2010 20:59 (Toplamda 2 kere)
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi! Konu: Yanıt: Naruto: Direniş Hatıraları - Bölüm 9 Geldi.
Alıntıyla Cevap Gönder
" Sen, artık beni alt edemezsin! " Ve Sasuke, Kyuubi'ye yeni gözlerini gösterdi. Tilki, beyninden vurulmuşa döndü ve arkasına dönüp koşmaya başladı.

kyubi nin böyle kaçtığını canlandırdım da gözümde hahaha ...

yaa naptın sen Gaara öldü mü gerçekten ...

inanmamm ... ...

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
14 Ağu 2010 13:48
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Direniş Hatıraları - Final Bölüm Geldi! Konu: Yanıt: Naruto: Direniş Hatıraları - Bölüm 9 Geldi.
Alıntıyla Cevap Gönder
gün sendromum hep sürecektir U.U
Evet yarılmak xD

En Yukarı Git
14 Ağu 2010 13:51

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13, Sonraki
4. sayfa (Toplam 13 sayfa) [ 195 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız