sailor moon 2013
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon

Yazar
Misafir

ercan
Misafir
sailor moon 2013 Konu: Yanıt: sailor moon 2013
Alıntıyla Cevap Gönder
vallahi benim küçükken en sevdiğim çizgi filmdi.okuldan çıkar çıkmaz hemen tv ye abanır beklerdim başlasın die trt de.aaaaahhhhhhhhh biri bana çoçukluğumu geri versin ya ne güzeldi o günler dert yok tasa yok şimdi sitres dolu bi hayat ah.ozaman 12.13 yaşlarındaydım şimdi 23 merdiven dayadım ama ben 2013 bölümlerini gene kaçırmıycam ne pahasına olursa olsun karışanı döver kafasını ezerim okadar Çıldırmış Durumda Kayan Gözler Çok Mutlu Göz Kırpıyor

En Yukarı Git

26 Ekm 2012 22:54
hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 42

Durumu: Çevrimdışı

hotaru_zezo
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
ben ilk duyduğumda evde yerimde duramıyordum ve şimdi çocuksu yerine daha romantik olacağını öğrendim wc gece gece (ve hasta hasta ) dans ederim geldi ama nasıl beklenir ya umarım hayallerin borç çıkmaz ^.^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Ekm 2012 1:45
sailor serenity
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 24

sailor serenity
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu harika yaaa Gülücük Dağıtıyor

FENERBAHÇEMMM

Taylor Lautner...
En Yukarı Git
27 Ekm 2012 3:02
MaiMai
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 22

MaiMai
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Okuduğum bi habere göre ilk yayın 2013 yazında başlayacakmış. Açılış şarkısı ''moonlight destiny'' değil '' new moon'' adında farklı bir şarkı olacakmış. Sarkıyı Momoiro Clover Z adında bir grup seslendircekmiş. İnanamıyor!

Ayrıca burda da 20th anniversary için hazırlanmış Japonca bir site var. Umarım site tanıtımına girmez Şaşırmış Durumda

Spoiler:

En Yukarı Git
28 Ekm 2012 14:59
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): duy bas

MoonMirror
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 100

MoonMirror
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Çıldırmış Durumda 4-gozle bekliyorum 2013.Paylasdiginiz icin tesekkurler.......... Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
28 Ekm 2012 15:06
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
umarım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar. umarım sun-chan(öhöm,chan???) haklıdır ve fma brotherhood gibi olur. 2013 iple değil hainawa ile çekiyorum XDD

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
28 Ekm 2012 15:07
seiyamm1
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 3

seiyamm1
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
LÜTFEEEEEN DİKKATT !!!!!!!!!!!!!!!!! TEHLİKELİİ

arkdaslar ınanın bana bende cok ısterım manga geri donsun ... ama bu açıklama yayınlanmadan iki ay once baska baslıklara da yazdım amerıka sm taslak kopyasını çaldı .. bilmiyorum naoko takeuchinin açıklamasını okudunuz mu ? ama bu gerçek metin deil yaniiiiiii naoko takeuchi bilmem biliyomusunuz manganın yayınlanması sona erdikten sonra gerçek bir şekilde şu açıklamayı yaptı:
こんにちは親愛..あなた武内直子悲しい恋人私は文を作るために責任を感じて..戦士セーラームーンはそれを自分もしないように二度と戻ってくる私は準備ができて感じないと確信していますので..

of pardon bilgisayar yazımı ile böyle geliyor .. anlayan anlar kadın hayal gücünün tükendiğini ve tekrardan bunu yapmaya hazır olamayacağının altını çizmiş.. mangayı amerikalılar çaldıkları kopyayla yapacaklar..ve mangayı oyuncak etmeye hazırlar Hüzünlü buna dur demek bizim elimizde 2013de çekilecek mangayı amerikalı uZman bile olmayanlar çekmemeli.. nolur dikkate alın..

serenam and seiya
En Yukarı Git
21 Arl 2012 15:53
seiyamm1
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

seiyamm1
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
http://www.youtube.com/watch?v=uCRM6TbbH5M alın size 2013 kurcaladınız kurcaladınız mangayı oyuncak ettiler . aralarda gerçek smyi kullanmışlar alın size yeni çizimler ne oldu? çekecekler çekecekler dediniz sm kopyasını çaldılar naoko takeuchi çekmiyor mangayı dedim inanmadınız .. neredeyse ağlayacağım bir klasik sizin gibi anlayışsız insanlar yüzünden yok olup gideceeeeeeeeeeek .. ... ... ...

serenam and seiya
En Yukarı Git
21 Arl 2012 16:10
YaSeHime
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 114

YaSeHime
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
seiyamm havanı bozmak istemem ama bu trailer fanmade sacrificedan felan bişeyler oluşturup kendisi yapmış ekleyen henüz orjinal trailer çıkmadı yani Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
21 Arl 2012 17:49
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Seiyam yeni seri zaten bildiğim kadarıyla manga bazlı olacak. Yani mangayı izleyeceğiz bir nevi yeni seride. Ben SMnin devamı olacağını veya hayal gücü gerektireceğini düşünmüyorum. Kaldı ki bu haber zaten Naoko'nun açıklaması üzerine çıktı diye hatırlıyorum ben ayrıca verdiğin link Sm sacrifice karışımı tuhaf bir şey.2013 serisi ile alakası yok.

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Arl 2012 18:35
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Seiyam videoları izlerken açıklama kutusunu felan oku, onları süs diye yazmıyorlar
hani bilmiyorsan diye.

SMnin devamı olsa fena olmazdı da, ama her şey bitti yani devamında nasıl bir konu bulacaklar merak ediyorum, eğer ki bu mangası orjinalini ciddi biçimde aratırsa yeniyetme mangacıların SMyi 2013 haliyle yargılamasını istemem

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
21 Arl 2012 19:26
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): seiyamm1, LadyinDeath

melis
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 53

melis
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Meraklla beklliyorum..

Boş
En Yukarı Git
21 Arl 2012 21:20
seiyamm1
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

seiyamm1
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar yazılı metini okudum elbette ama bu bir şey ifade etmez çünkü bunu yazan naoko deil yani evet gerçek trailer deil ama bakın benim bir arkadaşım vardı birlikte bir sayfa açtık feysden sailor moon hakkında açıldıktan 5 dk sonra bize bir mesaj gönderildi sm çalınmış olması kanıt resimleri fln inanmadık ama doğruydu fotoları paylaşacaktım ama arkadaşımın ailesi sayfayı sildi resimler nette yok mseajı gönderen kişiden tekrar istiycektik ama bi hafta sonra da hesabın kapatıldığını farkettik inanın o kadar çok isterdim ki manga yeniden çıksın ama fotolarda 2013 çizimleri de vardı animasyon gibiydi yemin ederim karakter çizimleri çok kötüydü . usagi sevimliliğini kaybetmişti . ... böyle olsun istemem ama ne olur inanın.............. keşke nette olsa bu çizimler ama yok yok yoooooooook Hüzünlü(((((((((((((( şaka da deil yani bunu durdurmak bizim elimizde olabiliri bence orjinal trailer deil biliyorum ama ne yapalım . bende çok üzüldüm inanım bna .

serenam and seiya
En Yukarı Git
27 Arl 2012 17:27
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
tabi canım dünyada o kadar smci görmüyor bir sen görüyorsun...............................................................................tanrı seni kutsasın.........................................................................................................................

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
27 Arl 2012 18:28
ercan
Misafir

ercan
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar pek tartışılacak bir konu yok daha bekliycez görücez bakalım neler olucak 2013'te bende bekliyorum inşallah güzel bir şey çıkar yani Şaşırmış Durumda Zarif Kayan Gözler Madde

En Yukarı Git

27 Arl 2012 19:56

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 55 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız