Arama sonucunda 3257 uyan sonuç bulundu
YazarMesaj
GERÇEK FORUM BU DEĞİL!!!!
Gold

Cevaplar: 19
Görüntüleme: 2406Forum: Serbest Köşe · Tarih: 07 Tem 2015 23:15 · Konu: Yanıt: GERÇEK FORUM BU DEĞİL!!!!
Söylediklerinizin her kelimesine katılıyorum. Ben bu forumdaki en eski üyelerden biriyim. Ay Savaşçısı çocukluğumda severek izlediğim bir animeydi. Aradan birkaç yıl geçti, Usagi ve Mamoru'nun yüzlerini ve isimlerini hiç unutmadım. İnternette arayarak buraya ulaştım. Siteyi ilk kez gördüğümde 2007 yılıydı ve forum yeni açılıyordu. Yüzümde oluşan gülümseme, gözlerimdeki parıltı hala aklımda. İnternet kullanmayı yeni öğrendiğimden, foruma üye olmayı dahi bilmiyordum. Yaz tatilinden dönünce üye oldum. Üye olduğumda aldığım ilk nick *Gold_Heart* tı ve 12 yaşındaydım. Sağlık problemlerim yüzünden sık sık ameliyat geçiriyordum ve gerçek hayattaki arkadaşlarım beni unutuyorlardı. Bu nedenle sosyalleşme konusunda çok sıkıntı çektim, hala da çekiyorum. Ama foruma geldiğimde beni her şeye rağmen kabullenip seven kocaman bir ailem oldu. haruka*, ay savaşçısı büşra, kai, Sailorsun, Tangel, Artemis, Rubeus ve daha niceleri ile tanıştım. Burası bütün boş vaktimi huzurlu, eğlenerek geçirdiğim bir yer oldu. Etkinliklerde yeri geldi takım olduk, yeri geldi birbirimize karşı yarıştık. Her yıl beraber Tanabata'yı kutladık. Beraber güldük, beraber ağladık. Burada tanıştığım birçok üyeyle gerçek hayatta da buluşup görüştüm. Bazılarıyla hala da görüşüyorum. İnternet arkadaşlıkları tehlikeli derler, ama ben böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Herkes sıcakkanlı ve sevecendi. Birbirimizi yargılamadan doyasıya sohbet edip eğlendik. Aradan yıllar geçti ve şu an üniversitede okuyorum. Ama bu yaşadığım güzel anıları asla unutmadım, unutmayacağım da... Son yıllarda forumun bu aile ortamından eser kalmadı. Eski üyelerin birçoğu forumu bıraktı, yeni üyelerde ise üzülerek söylüyorum ki böyle bir ortam göremedim. Forumun can çekiştiğini görmek beni gerçekten üzüyor. Yeniden canlandırılmasını ve herkesin eskisi kadar iyi bir aile olmasını diliyorum tüm kalbimle. Hep beraber uğraşırsak bunu başarabileceğimize inanıyorum ve elimden geleni yapmaya hazırım.Yaz Temalı İmza-Avatar Yarışması
Gold

Cevaplar: 6
Görüntüleme: 1141Forum: Etkinlikler · Tarih: 14 Tem 2013 0:56 · Konu: Yanıt: Yaz Temalı İmza-Avatar Yarışması
Katılıyorum birazdan yollarım hehehe :)Watashi no Sekai (DUYURU)
Gold

Cevaplar: 54
Görüntüleme: 3852Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 21 Nis 2013 20:23 · Konu: Yanıt: Yeni Fanfic Watashi no Sekai (benim dünyam) 1. Bölüm
Çok sürükleyici ve hikayenin konusunu anladım :planning: Devamını bekliyorum :roll:Kalbini Takip Et
Gold

Cevaplar: 10
Görüntüleme: 1006Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 21 Nis 2013 20:16 · Konu: Yanıt: Kalbini Takip Et
Bu harika bir hikaye devamını bekliyorum :oops:Didella Art
Gold

Cevaplar: 19
Görüntüleme: 1991Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 21 Nis 2013 20:06 · Konu: Yanıt: Didem vs. Biten Marker'lar
Bu çizimler bir harika! Resim yapmaktan pek anlamasam da sana tavsiyem resmi ana hatlarıyla çizip bilgisayarda renklendir ;) Özellikle Photoshop bu konuda çok işine yarayacaktır. Boyutu büyük ama Portable versiyonu bu tür olası sorunları hallediyor ;) Ayrıca kitap yazman büyük bir başarı internete koyarsan okumak isterim :3Sailor Moon:***The Superstars***
Gold

Cevaplar: 35
Görüntüleme: 3965Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 15 Nis 2013 19:04 · Konu: Yanıt: Sailor Moon:***The Superstars***
Ahahahahahahahaha bu iyiydi :D Kendi kendine iltifat etmek ha? :D İyi güldüm :lol2: :lol2: :lol2:Samsung monitörde video sorunu!!!
Gold

Cevaplar: 17
Görüntüleme: 1221Forum: İstek, Şikayet ve Yardım · Tarih: 15 Nis 2013 18:59 · Konu: Yanıt: Samsung monitörde video sorunu!!!
ogünü buraya çağırıyoruz sagdsaf artemis de o kadar yazdı ya :D gold hangi programı indirmiştin yahu? FormatFactory'i indirdim ve oldukça hızlı format dönüitürüyor :) 2 saatte 25'er dk'lık 12 videoyu halletti :DETKİNLER YAZA KADAR DURDURULMUŞTUR
Gold

Cevaplar: 27
Görüntüleme: 468Forum: Geri Dönüşüm Kutusu · Tarih: 15 Nis 2013 18:32 · Konu: Yanıt: ETKİNLER YAZA KADAR DURDURULMUŞTUR
Son zamanlarda foruma fazla giremiyorum, ama bu 'boşluk', bu 'eksiklik' benim de gözüme çarpmış durumda. Ve bunun daha iyi bir çözümü olmalı. Yani birbirimize böyle yüklenerek bir yere varamayız. Kimseyi kırmak veya eleştirmek istemiyorum, sonuçta herkesin kendine has nedenleri var foruma girmemek/girememek için. Kendimden örnek verecek olursam üniversite sınavlarına hazırlanmak zorundayım :arrow: Bu oldukça genel bir sebep. Kişisel sebebime gelince kimse alınmasın ama monotonluktan nefret ederim. Ve diğer arkadaşlarımızın da belirttiği gibi forumdaki her şey fazla sıradanlaştı. Bunu düzeltmek için bir şeyler yapmalıyız. Facebook sayfasına bakyorum da, üyeler oraya yeni resimler yeni ilginç materyaller ekliyorlar. Ve yenilikler her zaman ilgi çeker, sevilir. Böyle türden eklemelerle, daha yaratıcı fikirlerle forum hala canlanabilir. Tanabata gibi özel günlerde forum en aktif günlerini yaşıyor, çünkü herkes yapılacak sürpriz ve yenilikleri merak ediyor. Umarım anlatabilmişimdir, tek ihtiyacımız olan şey biraz yenilik, biraz sıradışılık :) Bunun nasıl olacağını size bırakıyorum çünkü fikir üretebilecek kadar uygun durumda değilim :oSamsung monitörde video sorunu!!!
Gold

Cevaplar: 17
Görüntüleme: 1221Forum: İstek, Şikayet ve Yardım · Tarih: 15 Nis 2013 17:52 · Konu: Yanıt: Samsung monitörde video sorunu!!!
Video bilgileri karışık göründüğünden codec falan uğraşmadım, Chatbox'ta bana tavsiye edilen bir video converter programını yükleyerek videoları avi'den avi'ye (HD 8)) çevirdim. Ekranda bunları sorunsuz açıyor sanırım problemim halloldu ^_^ İlgilenen herkese özellikle ercan ve Artemis'e teşekkür ederim :wink: ^___^Samsung monitörde video sorunu!!!
Gold

Cevaplar: 17
Görüntüleme: 1221Forum: İstek, Şikayet ve Yardım · Tarih: 14 Nis 2013 16:05 · Konu: Yanıt: Samsung monitörde video sorunu!!!
Video bilgileri derken? :?Samsung monitörde video sorunu!!!
Gold

Cevaplar: 17
Görüntüleme: 1221Forum: İstek, Şikayet ve Yardım · Tarih: 14 Nis 2013 15:56 · Konu: Yanıt: Samsung monitörde video sorunu!!!
Kullanım klavuzunu okudum ve .avi formatı destekliyor. Hiçbirini açmasa direk format değiştirirdim, ama bazılarını sorunsuz açıyor. Diğerlerinde belirttiğim hatayı alıyorum.Denemelik Bir Turnuva (Sailor Moon Sahnesinden Bölüm Bilmek)
Gold

Cevaplar: 32
Görüntüleme: 2784Forum: Etkinlikler · Tarih: 14 Nis 2013 15:51 · Konu: Yanıt: Denemelik Bir Turnuva (Sailor Moon Sahnesinden Bölüm
bence etkinliklere o zaman yaz tatilinde başlatalım abla :) :) Bence de yaz döneminde başlatırsak süper olur :) Aslında 23 Nisan 19 Mayıs v.b günlerde de ufak etkinlikler yapılabilir ^_^Samsung monitörde video sorunu!!!
Gold

Cevaplar: 17
Görüntüleme: 1221Forum: İstek, Şikayet ve Yardım · Tarih: 14 Nis 2013 15:49 · Konu: Yanıt: Samsung monitörde video sorunu!!!
Fabrika ayarlarına nasıl döndürebilirim? :?Samsung monitörde video sorunu!!!
Gold

Cevaplar: 17
Görüntüleme: 1221Forum: İstek, Şikayet ve Yardım · Tarih: 14 Nis 2013 15:42 · Konu: Samsung monitörde video sorunu!!!
Merhaba! Pc monitörü olarak da kullanabildiğim Samsung B2230HD LCD televizyonum var. Arkasına USB bağlanabiliyor. İndirdiğim avi formatlı videoları USB'den açıyorum, bazılarını açıyor bazılarını açmıyor. 'Desteklenmeyen video biçimi' şeklinde hata veriyor. Yabancı siteler dahil internette aramama rağmen benzer bir soruna rastlamadım. Sorunu düzeltmek için ne yapabilirim? :/Denemelik Bir Turnuva (Sailor Moon Sahnesinden Bölüm Bilmek)
Gold

Cevaplar: 32
Görüntüleme: 2784Forum: Etkinlikler · Tarih: 14 Nis 2013 15:26 · Konu: Yanıt: Denemelik Bir Turnuva (Sailor Moon Sahnesinden Bölüm
Hazırım :) 
1. sayfa (Toplam 218 sayfa) Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 216, 217, 218, Sonraki
Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Geçiş Yap: