Arama sonucunda 517 uyan sonuç bulundu
YazarMesaj
Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
prensesbenim

Cevaplar: 152
Görüntüleme: 12021Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 29 Ağu 2013 0:47 · Konu: Yanıt: Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Oldukça güzel bir çift de ben istiyorum eğer satarsanız.Diğerinde Endy yani Mamoru olsa iyi oludu.Bu da bir fikir. :wink:...Jasmin ...-YENİ BÖLÜM.-
prensesbenim

Cevaplar: 100
Görüntüleme: 7102Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 22 Ağu 2013 18:05 · Konu: Yanıt: ...Jasmin ...-YENİ BÖLÜM.-
Bölüm harikaydı ama başlarda biraz anlamakta güçlük çektiğimi itiraf etmeliyim.Misa ve Suijitsuna' nın gelmesi iyi oldu.Onları özlediğimi söyleyebilirim. Bu arada neden dizine dayanıyor?Umarım zarar vermez.O takım elbiseli adamın hayal ürünü olmadığına gerçekten memnunum.Varlığıyla içimde bir güven hissi oluşturdu.Devamını bekliyorum. :wink:Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
prensesbenim

Cevaplar: 152
Görüntüleme: 12021Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 22 Ağu 2013 17:20 · Konu: Yanıt: Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Oldukça benzettiğini söyleyebilirim. Bu arada gözleri biraz fazla büyük olmuş ama önemli değil. Yaptığın ve yayınladığın için teşekkürler. :wink:Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
prensesbenim

Cevaplar: 152
Görüntüleme: 12021Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 23 Tem 2013 21:35 · Konu: Yanıt: Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Çok güzel olmuş. Üzüldüm Usaginin bebeğine. Ne büyük bir hayal kırıklığı yaşamışsınızdır kim bilir. Yine de umudunuzu kaybetmeyin elbet bir gün bitecek. Sabırla bekliyorum çalışmalarınızı. :wink:Gölge Göleti (Kage Ike)
prensesbenim

Cevaplar: 3
Görüntüleme: 857Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 23 Tem 2013 21:29 · Konu: Yanıt: Gölge Göleti (Kage Ike)
Muhteşem bölümlerle karşı karşıyayım. :!: :!: :!: İnan ki abartmıyorum. Diyaloglarda biraz zorlansam da rahatsız olduğum bir yer yoktu. Olaya gözlemci ve ilahi bakış açısını kullanman ayrı bir hava katmış fanfice.Keşke 10 kız yerine 5 ya da 6 olsaydı daha iyi olurdu. Hepsini ayrı ayrı takip etmek zor bir o kadar fark etmekte. Konusu aslında herkesin bildiği ama ayrıntılı olarak düşünmediği ya da konuşmadığı şeyler.Tırnak içinde belirtmek isterim ki "prense bayıldım".Ayrı bir tırnak içinde başka bir şey söylemek gerekirse "sarışınları her zaman sevmişimdir".Devamı gelirse okuyacağım. :wink: Not:Tırnak içine alınan cümlelere fazla takılmayın.Watashi no Sekai (DUYURU)
prensesbenim

Cevaplar: 54
Görüntüleme: 4448Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 27 Hzr 2013 4:44 · Konu: Yanıt: Watashi no Sekai (sonunda 4. bölümü yükledim)
Gülmekten öldüğüm bir bölümdü.Birkaç yerde anlatım bozuklukları vardı.İlk paragrafta dikkatimi çeken o oldu.Geri kalanı kusursuzdu.Uzun zamandan beri böyle bir bölümle karşılasmamıştım.Bunun için teşekürler.Özel olarak haber verdiğin için ayrıca teşekürler.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. :wink:Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
prensesbenim

Cevaplar: 152
Görüntüleme: 12021Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 25 Hzr 2013 16:28 · Konu: Yanıt: Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Kaç ay olmuş ama hala Usagi yok.Yanlış hatırlamıyorsam hazırlayacağınızı söylemiştiniz.Yoksa vaz mı geçtiniz?Belkide tamamen bıraktınız aksi taktirde devamı gelirse memnun olurum :wink:Kimse ''normal'' değildir
prensesbenim

Cevaplar: 7
Görüntüleme: 1096Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 25 Hzr 2013 16:04 · Konu: Yanıt: Kimse ''normal'' değildir
Ah bu ikili atışmalar.Hiç böylesine denk gelmiyorum şanssızlık Gerçekten kısa bir bölüm olmuş.Kuzenlerin gelmese senin yazacagın yok cık cık cık.Ki Woong yine açıklamamış.Bir de oppası öldüremiyor öldürülmesinede izin vermemeli bence tabi öldürememdsinin başka bir acıklaması yoksa.Devamını bekliyorum :wink:Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?
prensesbenim

Cevaplar: 1329
Görüntüleme: 74441Forum: Müzik, Sinema ve Diziler · Tarih: 15 Hzr 2013 14:28 · Konu: Yanıt: Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?
Within temptation - A dangerous mind :wink:Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı
prensesbenim

Cevaplar: 575
Görüntüleme: 32584Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 15 Hzr 2013 14:26 · Konu: Yanıt: Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı
Bir site ölümüdür gidiyor ben anlayamıyorum.Gerçekten siteyi takip eden insanlar onun ölmesini engelleyen insanlar yok mu yani? :( Bu kadar mıydı ömrü gerçekten bu kadar çabuk mu olması gerekiyordu?Kimse de ses çıkartmıyor bunun için.En azından güzel hatıralar bırakmış olması biraz da olsa tatmin ediyor....Jasmin ...-YENİ BÖLÜM.-
prensesbenim

Cevaplar: 100
Görüntüleme: 7102Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 15 Hzr 2013 13:21 · Konu: Yanıt: ...Jasmin ...
Ole bu kararına üzüldüm bunun sebebi siteye girmeyen insanların birçok sebebi olabiliyor.Bende üzülmüyor değilim sitenin durgunlaşmasına ama bu kararını saygıyla karşılasamda içimdeki derin hüznü yok edemiyorum.Sınavlar,finaller vs. sebeplerle girememelerini suçlayamayız insanları.Dahası sen gönüllerin tahtına oturmuş kişilerden birisin seni seven ya da yazılarını seven seni takip edecektir senin haberin olmadan.Ama bu kararla takip edemeyecekler,takip edemeyeceğiz.Face ,twitter vs. şeyler olsada bu site öyle kolay kolay unutulmaz.Bu forum bir aile gibi.İnsanlar siteye girmiyor diye hiç girmeyeceklerini söyleyemeyiz değil mi?Umarım bu düşüncenden vazgeçersin.Vazgeçmesende önemli değil.Yinede şunu bil ki seni ve fanficlerini her zaman sevdiğimi bil. :wink:Watashi no Sekai (DUYURU)
prensesbenim

Cevaplar: 54
Görüntüleme: 4448Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 15 Hzr 2013 12:19 · Konu: Yanıt: Watashi no Sekai (SİZİN İÇİN SÜRPRİZ 3. BÖLÜM!!!!)
Yeni okudum üzgünüm.Bu aralar pek girmiyordum siteyede.Komik ve hoş bir bölüm olmuş.Önce küçük atışmalar ardından gelecek olaylar... :oops: Ama 30 gün biraz az gibi gördüm.Bir yarı dönem ya da tam dönem olsaymış iyi olurmuş sanki. :roll: bencillik yaptığımın farkındayım neyse.Sbs niz bitti artık yeni bölümleri sıkıntı çekmeden yazabilirsin.Devamını bekliyorum. :wink:Kimse ''normal'' değildir
prensesbenim

Cevaplar: 7
Görüntüleme: 1096Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 14 Hzr 2013 23:27 · Konu: Yanıt: Kimse ''normal'' değildir
İlginç bir konusu var.Üstelik karakterlerin Koreli olması daha ilginç.Genelde Japon tarzı fanficler okuduğum için olsa gerek.Ufukta bir aşk üçgeni görüyorum sanki. :roll: Ki Woong iyi mi kötü mü karar veremiyorum.Açıklamalarında çok boşluklar var.Birde ben seni koruyacağım dediğinde gerçekten bir emir aldığını ve ya kaderinde yazıldığı gibi şeyler söyleyecek zannettim.Şimdilik yorum yapmak için erken devamını gelirse okuyacağım. :wink:Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı
prensesbenim

Cevaplar: 575
Görüntüleme: 32584Forum: Fanart ve Fanfic · Tarih: 14 Hzr 2013 22:53 · Konu: Yanıt: Kızıl Cadı : Yelkenlerin Açılışı
Aradan uzun zaman geçmesine rağmen hala yok. Umarım yakın bir zamanda yeni bölüm gelir. :wink:En iyi anime çifti
prensesbenim

Cevaplar: 103
Görüntüleme: 13067Forum: Anime ve Manga · Tarih: 22 May 2013 19:18 · Konu: Yanıt: En iyi anime çifti
Bir kaçına örnek verirsek, Yuki-Luka (UraBoku) Oz-Alice (Pandora Hearts) Heroine-Shin (Amnesia) Nezumi-Shion (No.6) Masahiro-Guren(Shounen Onmyouji) Ritsuka-Soubi (Loveless) Hikaru-Lantis(Magic Knight Rayearth) Riricho-Soushi(Inu x Boku SS) 
1. sayfa (Toplam 35 sayfa) Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35, Sonraki
Tüm zamanlar GMT + 3 Saat
Geçiş Yap: