2779 kişiye bir galaxy boyutlu selamlarla geldim.....
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Tanışma

Yazar
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 388

Durumu: Çevrimdışı

CB
O Bir Yıldız!
2779 kişiye bir galaxy boyutlu selamlarla geldim..... Konu: Yanıt: 2779 kişiye bir galaxy boyutlu selamlarla geldim.....
Alıntıyla Cevap Gönder
Sen de epey sıcakkanlısın neşe dağıtıyosun etrafa Çok Mutlu İyi ki geldin asldfgk
Ayrıca kendine acemilerin efendisi demene gerek yok bi zamanlar hepimiz öyleydik :p zamanla alışırsın foruma (şimdiden kaynaştığına göre çok çabuk alışırsın gibime geliyor *-* )

Şimdii sana sormak istediğim bir soru var *-*
Öhöhöm Chibiusa hakkında neler düşünüyorsun >.< asfljgf

Forumun çoğunluğu chibiusa'mı sevmiyor ve gıcık buluyor da ü.ü chibiusacı tek ben varmışım gibi hissediyorum bazen.... Üzgün ya da Ağlıyor neyse duygusala bağladım asdfsddf

imza için vinvin'e, ikon için de michiru-chan'a teşekkürleer <3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
04 Ksm 2012 12:18
Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 15

Sailor Galaxy
Yeni Üye
2779 kişiye bir galaxy boyutlu selamlarla geldim..... Konu: Yanıt: 2779 kişiye bir galaxy boyutlu selamlarla geldim.....
Alıntıyla Cevap Gönder
İyiki tanıdım sizleri Gülücük Dağıtıyor burda olmasam varlığınızdan bile haberim olmayacaktı. Şaşırmış Durumda benim için söylediklerini ben de forum arkadaşlarımız için söylüyorum. Öyle bir karşılama yaptınız ki Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor
Chibi- usaya gelince, ayy ben kıyamam ona Hayranlık Besliyor Çok şeker yaa... Hayranlık Besliyor Fakat bazen insanı gıcık etdiyi doğru Göz Kırpıyor Eee, bu da bence büyüyünce geçecek Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor animenin düşman karakterlerini de severim hatta, birazcık Seiyaya gıcık oluyorum Çılgın kendini üzme, Rini gerçekten harika Çok Mutlu Çok Mutlu Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor
PS: bir de sorun değilse imzaya nasıl resim koya bileceğimi söylermisin Soru İstek, şik., yardım bölümündeki başlıkdan yararlanamadım maalesef Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda
Önceden kocaman teşekkürler Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 13:03
CB
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

CB
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Ayy inanmıyorum çok sevdim seni!! Hem Chibiusa sevip Seiya'ya gıcık oluyorsun tıpkı been dfkhgjd Dil Çıkartıyor

Resim koymak için de; [img]imzanın linki[/img] şeklinde koyabilirsin Çok Mutlu Sırf imza değil mesajlar-yorumlarda da bu yöntemi kullanıyorsun ayrıca Çok Mutlu Önemli değil canım yardımcı olabildiysem çok mutlu olurum Çok Mutlu

Anlamadığın bir şey varsa buraya da bakabilirsin; http://forum.venus.gen.tr/istek-sikayet-ve-yardim/imzaya-resim-koyma/

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 13:13
MaiMai
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 22

MaiMai
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Hoş geldddiiiiiin Çok Mutlu site de böle neşeli insanları görmek cok güzel Çok Mutlu

Zaten burda herkes çooookk sıcakkanlı Çok Mutlu

İyi eglenceler ! Çok Mutlu

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 15:32
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Sailor Galaxy

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Hoşbulduuk Çok Mutlu memnun oldum. 2750- ci üye Çok Mutlu yardımın için özellikle teşekkürler Kayan Gözler Kayan Gözler

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 15:37
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): MaiMai

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
CB yazmış:
Ayy inanmıyorum çok sevdim seni!! Hem Chibiusa sevip Seiya'ya gıcık oluyorsun tıpkı been dfkhgjd Dil Çıkartıyor

Resim koymak için de; [img]imzanın linki[/img] şeklinde koyabilirsin Çok Mutlu Sırf imza değil mesajlar-yorumlarda da bu yöntemi kullanıyorsun ayrıca Çok Mutlu Önemli değil canım yardımcı olabildiysem çok mutlu olurum Çok Mutlu

Anlamadığın bir şey varsa buraya da bakabilirsin; http://forum.venus.gen.tr/istek-sikayet-ve-yardim/imzaya-resim-koyma/

Amanım, anti-Seiyacılar grubumu?Çıldırmış Durumda başarırmıyız sence?Göz Kırpıyor
Ayy bu arada çok teşekkür ederim. En kısa zamanda kullanırım yardımını Çok Mutlu ...

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 15:40, Değiştirme: 04 Ksm 2012 20:51 (Toplamda 1 kere)
Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Hoş geldin, İyi forumlar~~ ^-^

Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
04 Ksm 2012 15:41

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
moon_prenses yazmış:
Hoş geldin, İyi forumlar~~ ^-^

Hoşbulduk. ... ... ... dağlar aştım, düzler geçtim, ... monsterlerle savaştım Çok Hoşlanmışa Benziyor ... ... nihayet burdayım işte ... size galaxy-i getirdim ...
Şaka, şaka Eğlenmekte Eğlenmekte Eğlenmekte
Memnun oldum, prenses Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 20:18
Alice
Otaku
Otaku

Teşekkür: 114

Alice
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Hoşgeldin. Tanıştığımıza çok memnun oldum. Gerçekten çok enerjik ve sevgi dolusun. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin. Çok Mutlu

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 20:18

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Alice yazmış:
Hoşgeldin. Tanıştığımıza çok memnun oldum. Gerçekten çok enerjik ve sevgi dolusun. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin. Çok Mutlu

Sizin aranızda kim neşelenmez Soru HER ŞEY AYSAVAŞÇISI İÇİN Umursamaz Ponpon Kız Ponpon Kız Ponpon Kız ben de memnun oldum Hayranlık Besliyor bu arada sen Besteydin, diymi Çok Mutlu

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 20:21
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Alice

CB
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

CB
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Merak etme bu forumda daha nice Anti Seiyacılar var ahahha Kötülük Düşünmekte! Örgüt kurduk Korsan

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 21:00

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
CB yazmış:
Merak etme bu forumda daha nice Anti Seiyacılar var ahahha Kötülük Düşünmekte! Örgüt kurduk Korsan

Örgüte bütün varlığımla hızmet etmeye hazırım ... ANTİ- SEİYA Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte!

En Yukarı Git
04 Ksm 2012 21:17
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
oooo sende chibi-usacısın Çok MutluD

gel buraya cb,gel buraya nur,chibi-usa severler birliği kuruyoruz u.u

ahjdjhghs,benimde bi sınıf arkadaşım harry poter ın ve olimposluların hastası tanıştırıyım mı sizi ajkhjkhjhj *Özge'yi yakasından tutarak getirir*

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
06 Ksm 2012 18:36

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Yeni Üye

Sailor Galaxy
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Ooooo... Gelir-gelmez iki birliğe davet aldım- anti-Seiyacılar örgütü ve Rini- severler birliği Karışık Kaderimi ellerinize teslim ediyorum Çıldırmış Durumda Kahkaha Atıyor
* yağmur prensesi( hoşlanmadıysan hemen kaldırırım, ama böyle hitap etmek eğlenceli Hayranlık Besliyor ), arkadaşını çekinmeden getir. İnşallah o da SAİLORMOON'cudur Çok Mutlu

En Yukarı Git
07 Ksm 2012 1:04
ercan
Misafir

ercan
Misafir
Alıntıyla Cevap Gönder
hoş geldin nur bende senin gibi çizgi film vede manga görünce dayanamayanlardanımÇok Mutlu
Zarif Gülücük Dağıtıyor Kayan Gözler

En Yukarı Git

07 Ksm 2012 12:35

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 33 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız