(:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:)
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 18

Durumu: Çevrimdışı

ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
(:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:) Konu: (:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:)
Alıntıyla Cevap Gönder
Bölüm şöyle başlar Gülücük Dağıtıyor

GALAKSİ:
Uç yıldızım
Umut ışığım aydınlan
Uzaklara git
Chaosun seni bulamayacağı bir yere sığın
Seni koruyacak bir varlık bul
Galaksiye sevgi ve adaleti yeniden getirecek varlığa sığın

Umut ışığı yeniden doğuyor

Umut ışığı ay savaşcısından bütün galaksiyi aydınlatması için yardım ister ve ona bir kılıç verir(galaksiyayı yenebilecek tek şey bu kılıçtır)

galaksi usagiye kılıçı almaması için engel olur ve usagi yere düşmek üzeredir umut ışığı ona yardım etmesi için yalvarır ve usagi kılıcı tutarak düşmekten son anda kurtulur ama galaksiya yere çakılır ve chaosa dönüşür

usagi chaosla savaşmak istemez ama galaksiya usagiyi ve umut ışığını yok etmeye karalıdır

umut ışığı galaksiyanın bedenini chaousun yıllar önce ele geçirdiğini ve umut ışığını tekrar adaleti sğlamak için dünyaya gönderdiğini ve yıllarca ay savaşcısını aradığını anlatır usagide umut ışığının chibichibi olduğunu anlar umut ışığı galaksiyi kaostan kurtarması için ay savaşcısından yardım ister

kaos saldırıya geçer ay savaşcısı ona zara vermek istemez bu yüzdn savaşmayı reddeder kaos yaralanır ve kılıcı yok eder artık usagiye umut ışığıda(chibi chbi) yardım etmeyecektir usagi savaşmayı hala reddeder

usagi kaosa dünyayı sevdiğini ve onu her zaman korumak istediğini anlatır kaos buna çok kızar ve usagiye saldırır

kaos usagiye savaşmayı reddetmeseydin arkadaşların yaşardı der usagi kaosa onların yaşadığını söyler ve kaosa asla teslim olmayacağını anlatır ve dönüşüm geçirir

kaos usagiye saldırır ve usagiye teslim olmasını söyler ama usagi teslim olmayı reddeder inancını hala kaybetmemiştir dünyanın kendisiyle yaşayacağını anlatır usaginin kristalinden etrafa ışık yayılır usagi kaosun içindeki galaksiye elini uzatmasını söyler galksiya usaginin sesini duymuştur

elini usagiye uzatır usagi kaosa bu dünyayı sevdiğini ve savaşı ve galaksiyayı kaybetmek istemediğini söyler ve kaosu galaksiyanın içinden çıkarmak için ona doğru uçar kaos onun gelmesini engellemek ister ancak kılıç kırılır ve galaksiya kurtulur

galaksiya usagiye onu kurtadığı için teşekkür eder ve kaosun nereye kaybolduğunu usagiye sorar usagi onun asıl yerine yani insanların yüreklerine ama ayrıca insanların yüreklerinde umut ışığınında olacağını söyler galksiya usagiye tekrar teşekkür eder ve gider

usagi kendini yanlız hisseder ve tüm savaşcılar geri döner

chibi chibi usagiye teşekkür eder ve gider sonra prenses kakuya geri döner ve seiya herkese teşşekkür eder

artık yıldız savaşcılarının eve dönme vakti gelmiştir

seiya usagiye onu asla unutmayacağını söyler usagide ona öyle söyler ve ayrıca ona eniyi sınıf arkadaşı olduğunu ve mamarunun yokluğunu ona pek fazla hissetmediğini söyler kızlar yine kavga etmeye başlar

seiya mamaruya usagiyi artık onun koruyacağını söyler ve usagiye veda eder

usagi düşünerek seiyaya teşekkür eder

dış savaşcılar 4 yıldızın kaydığını görürler ve yıldız savaşcılarının artık gerçek bir yıldıza dönüştüğünü söylerler

usagi mamarunun hala onu sevip sevmediğini merak eder mamaruda onu hala sevdiğini söyler usagi buna çok sevinir usagi mamarunun onu ne kadar sevdiğini merak eder mamaruda onu dünyadaki herşeyden çok sevdiğini söyler

ve onu öper

Usagi:
benim adım usagi tsukino 16 yaşındayım lise öğrencisiyim biraz sakarım bazen sulugözlü olurum hatta bazen şımarık bir çocuk gibi davranırım ama herşeye rağmen sevginin ve adaletin yılmaz savunucusu ay savaşcısıyım

THE END

resimleri yeniden upload ettim canım çıktı ama beğenirsiniz umarım Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
12 Nis 2008 16:49, Değiştirme: 27 Hzr 2009 21:01 (Toplamda 24 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (5 kişi): Seiyacı, mamaru, BüşraAy, hidenka_serenityyy, ~Athena~

Aquamarin
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 8

Aquamarin
Efsane Üye
(:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:) Konu: Yanıt: (:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:)
Alıntıyla Cevap Gönder
Vallahi buradada anlatayım bu bölümü ilk kez trt de izlemiştim ve Usagi'nin çıplak olduğu gerçeğini kendime yedirememiştim XD

Annem gelmişti ve bana " Aaa bu kız çıplak savaşıyor" demişti dalga geçmek için..Ben ne desem beğenirsiniz daha 9 yaşında( zannedersem İnanamıyor! ) ufacık kız " Hiçte bilenem o çıplak savaşmıyor üzerinde ten rengi body var yoksa her tarafını görürdük" demiştim XD

Bu nedenle bu bölüm asla unutamayacağım bir bölümdür XD Sadece son bölüm olmasıylada alakası yok gördüğünüz üzerine Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Nis 2008 20:01
ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
(:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:) Konu: Yanıt: (:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:)
Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor cevabın çok komik ten rengi body Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

evet çok fazla çıplak sahne var bende elimden geldiğince o sahneleri almamaya çalıştım ama yinede var Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
12 Nis 2008 20:06
Flamesniper
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 11

Flamesniper
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
canım gerçekten harika anlatmışsın ve Mamorunun da Usagiye dünyalar kadar sevdiğini söyleyince o resme bakıp içim bir garip oldu Üzgün ya da Ağlıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 20:13
sumis
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

sumis
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
süper anlatmışsın eline sağlık Gülücük Dağıtıyor
ayrıca ten rengi body olayıda muhteşem çok komik Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
12 Nis 2008 20:21
ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

ay prensesi usagi
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
teşekkür ederim arkadaşlar Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

birşey sorucam resim kaliteleri biraz düşük sizce değiştirim mi videodan kendim çekince kalite düşük çıktı Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda

edit:değiştirdim yanlız iki tnesi kaldı onlarıda bulunca değiştiricem Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
14 Nis 2008 8:28, Değiştirme: 14 Nis 2008 22:28 (Toplamda 1 kere)
kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
en sevdiğim bölümlerden biridir bu bölümde bayağı bir üzülmüştüm Çok Mutlu birkaç sorum olacak...
Birincisi usagi en son bu halindeki yani

burada Gümüş Kristal ile mi savaşıyor yoksa başka birşeymi ? Ben çok benzettim de ona ama değilmi bilmioyurm İnanamıyor!

En Yukarı Git
14 Nis 2008 8:33
jingjing
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 19

jingjing
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
bu son bölüm gerçekten güzeldii. ama sonunu beğenmedimm. usagiye ve mamoruyaa sonra nolduu? aya çıktılar mıı.. naptılarr. hiç bir şiy annamadım

En Yukarı Git
27 Nis 2008 16:10
gusbel_sitav
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

gusbel_sitav
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok dugusalll Üzgün ya da Ağlıyor

Spoiler:

chibi_chibi_tr çook teşekkür ederim. Harikasın.. (benim ilk imzam)

Spoiler:

Ay Prensesi Usagi çok teşekkür ederim. Bayıldım buna.. Hayranlık Besliyor (İşte ikinci imzam)
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
28 Nis 2008 14:39
usagi ile momoro
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 1

usagi ile momoro
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Üzgün ya da Ağlıyor ay cnm ya ben usagiye çok üzülmüştüm bu bölümde ama gerçekten güzeldi sonunda herşeyin normale dönmesine çok sevinmiştim tabi sonra usagiyle mamruya ne oldugunu çok merak ettim kaldılar öyle sonra ne yapcaklardı çok merak etmiştim evet ayrıca yanılmıyosam usagi gümüş egemenlik kıristalini kullanıyodu bu bölümde

En Yukarı Git
01 May 2008 17:39
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
(:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:) Konu: Yanıt: (:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)
Alıntıyla Cevap Gönder
bu bölümü çok sevmiştim ve duygulanmıştım Hayranlık Besliyor harika anlatmışsın paylaşım için teşekkürler Çok Mutlu

by me ^_^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
24 Hzr 2008 16:59
Princess Moon
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 17

Princess Moon
Venüs Savaşçısı
(:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)---:) Konu: Yanıt: (:---usaginin ışığı galaxyi aydınlatıyor(200)(tamamı)
Alıntıyla Cevap Gönder
Ya bu bölüm unutulurmuydu Soru Çok süper bi bölüm yaa nasılda içim kan ağlıyodu Üzgün ya da Ağlıyor Bölümleri çok güzel atlatmışsın sağol Hayranlık Besliyor

Me~~ O__O
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
18 Tem 2008 14:38
Alara_usagi
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 1

Alara_usagi
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
ayyy bu bölüm en sefdiğim bölümlerdendir cok süper anlatmıssın cnm ellerine sağlık bu bölümde ama cok uzulmustum cunku son bölümdü ve bidaha usagimi izleyemiycektim. Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor ah ah usagim bnm Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

En Yukarı Git
25 Tem 2008 14:43
Moonlight Princess
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 8

Moonlight Princess
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
güzel anlatım sagol canım resimleri göremiyorum ben ama o bölümü tv de izleyemedigimi okuldan gec cıktıgım için kacırdıgımı hatırlıyorumm Üzgün ya da Ağlıyor yıllar sonra internette izlemiştimm yaa arkadasım anlatır dururdu bende her defasında üzülüdüm kacırdıgım için Üzgün ya da Ağlıyor

En Yukarı Git
30 Tem 2008 22:29
Lumi
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Lumi
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
ahaa en romantik en duygulandığım(haruka ve michirunun yok olmasından sonra) bölüm özellikle de en sonu çok güzeldi Hayranlık Besliyor biterken Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
31 Tem 2008 11:55

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa) [ 94 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız