125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 34

Durumu: Çevrimdışı

matrixsakini
Biri Beni Durdursun
125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah Konu: 125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah
Alıntıyla Cevap Gönder
Çoook etkileyici bir sahne. Usaginin hotaruyu kutarabilmek için dönüşmeye çalışması. Hıçkırıklar içinde "Crisis Make-Up" diye bağırışı. Şahsen çok etkilenmiştim. Usaginin gerçek gücünü gördüğüm sahne budur.
Ama ben biraz abartıp, biraz geriden anlatmaya başlıyorum.
Mistress 9, yere düşer, hotarunun sesi gelir. Mistress kutsal kupayı ister.

Usagi "Hotaru yaşıyor!" diyerek hotaruyu mistressin etkisinden kurtarmak amacıyla kupayı uzatır.

Michiru ve Haruka arkada bağırmaktadır. "Öldür onu!", "Aptal olma!", "Sen mesih falan değilsin, bunu yapmaya hakkın yok", "Neden, Sailor Moon?"

Ama Sailor Moon kararını değiştirmez. "Ne masum hotaru'dan ne dünyadan vaz geçerim" der, kupayı verir.
Kupayı alan mistress tam bir kötü kadın kahkahası patlatır.

Saçtığı enerjiyle herkes bir yana savrulur.

Mistress kupayı pharaoh 90'a verir. Büyük bir güç patlaması olur.

Ancak kupayı alan pharaoh 90'ın artık mistresse ihtiyacı kalmamıştır. Güç patlamalarından biri de ona vurur.

Usagi hotaruyu korumak üzere yine kendini siper eder.

Ve mistressin içinden hotarunun sesi gelir, sailor saturn ortaya çıkar.

Sailor saturn chibi-usa'nın tılsımını verir.

Bu sırada Uranüs yıkıntılar içindeki sailor moon'a "Şimdi memnun musun!" diye bağırmaktadır. Sailor saturn, yıkımın savaşçısı, geri döndüğünde, pharaoh 90'ı yok etmenin kendisinin görevi olduğunu, bunun sonucunda kendisinin de öleceğini. Sailor Moon'un yapabilecek birşeyi olmadığını çünkü kupayı kaybettiğini söyler. Karanlıkta kaybolur.

Sailor moon da karanlığa girmek ister ama giremez. Super sailor moon'a dönüşmesi gerekmektedir. Ve bağırmaya başlar "Crisis Make Up"

Haruka ve michiru hotaruyu kurtarabilmek için kendini paralayan sailor moon'a bakarlar.

Mercury, mars, jupiter ve venus "sailor moon" diyerek yıkılırlar. uranus ve neptune'ün de taçlarındaki işik parlar.

Sailor Moon son bir hamleyle bağırır "CRISIS MAKE UP", ve kalp kristali dışarı çıkarken Super Sailor Moon'a dönüşür.

Her tılsımı (kristali) çıkan kişi gibi gözleri donuklaşır ve karanlığa dalar.

Ve herşey sona erdiğinde Super Sailor Moon kucağında bebek hotaru ile görünür.

Üstteki resimler The Oracle'dan alınmış, netleştirilip küçültülmüştür

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
11 Tem 2008 21:58
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): HotaruTomoe, usagi cagla, JEANNE D'ARC

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah Konu: Yanıt: 125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel anlatmışsın cnm okurken bi daha etkilendim en sevdiğim bölümlerden biridir ellerine sağlık Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Tem 2008 22:08
sevgi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 2

sevgi
Aşk'ın Koruyucusu
125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah Konu: Yanıt: 125. Bölüm- S sezon final - Saturn and Messiah
Alıntıyla Cevap Gönder
"Haruka ve michiru hotaruyu kurtarabilmek için kendini paralayan sailor moon'a bakarlar" Kahkaha Atıyor kısmına bayıldım Gülücük Dağıtıyor
güzel bir tanıtım,teşekkürler Gülücük Dağıtıyor

Çok teşekkür ederim Küboş*uum

Spoiler:
En Yukarı Git
11 Tem 2008 22:15
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
derim zaten en sevdiğim sezon 3. sezon..Çünkü mucizelerle dolu bi sezon bence..Uranüsle neptün tılsımı arar..Sadece iyi insanlarda olur diyerek hareket ederler.Ama tılsım kendilerinde..Çünkü okadar iyilerki dünyayı kurtarabilmek için 3 insanı feda etmeye çalışıyolar..O 3 insandan 2side kendileridir..

Finale gelince..Bence bu kadar güzel bi final olamazdı ben burada çok üzülmüştüm..Bide chibiusa bebek hotarunun elini tuttuğunda çok üzülmüştüm..Usaginin bağırmasınada çok üzülmüştüm.Tek kelimeyle mükemmeldi.matrixsakini paylaşım için sağol Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
11 Tem 2008 23:42
serenityendymion
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 1

serenityendymion
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ya bu bölümü daha dün yeniden izledim netten gözlerim dolmuştu off çok güzeldi ya cnm usagim hotaru için nasıl da kendini hep feda etti
anlatımın için teşekkürler çok güzel olmuş=)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
12 Tem 2008 15:31
sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 27

sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Eet ya hatırlıyorum o bölümü çok güzeldi
Çok güzel anlatmışsın ayrıca

Çok Mutlu ben yaptımm hehe Kahkaha Atıyor Eğlenmekte
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
16 Tem 2008 16:22
Ecmmi
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Ecmmi
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümde kendini yırtarak resmen "Crisis make up!" demesini,o sesini hiç bir zaman unutmuycam ,çok etkilemişti beni,artık yerlere vurarak kendinden geçmesi vs Çok Mutlu

En Yukarı Git
16 Tem 2008 17:25
küçük-melek
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 20

küçük-melek
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
paylaşım için çok teşekkürler Gülücük Dağıtıyor en sevdiğim bölümlerden biridir usagi nin asla vazgeçmeyişi ve dünya uğruna kendini ölüme atması Üzgün ya da Ağlıyor asla unutulmayacak sahnelerden biri paylaşım için tekrar teşekkürler Gülücük Dağıtıyor

funnylife *-* süper olmuş <3 Çok Mutlu

geri dönmek ben >o<
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
16 Tem 2008 18:26
matrixsakini
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 34

matrixsakini
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Ecmmi yazmış:
Bu bölümde kendini yırtarak resmen "Crisis make up!" demesini,o sesini hiç bir zaman unutmuycam ,çok etkilemişti beni,artık yerlere vurarak kendinden geçmesi vs Çok Mutlu

Aynen Göz Kırpıyor

küçük-melek yazmış:
usagi nin asla vazgeçmeyişi ve dünya uğruna kendini ölüme atması Üzgün ya da Ağlıyor

Bi dk İnanamıyor! Dünya uğruna kendini ölüme atması önemli değil, ne de olsa kendi de ölecek dünya yok olursa. Esas konu Hotaru için kendini ölüme atması. Hatta küçük, masum hotaru için nerdeyse dünyayı feda etti diyebiliriz Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
17 Tem 2008 8:52
Alara_usagi
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Alara_usagi
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
bu bölümü cok seferim yha felaket biseydi bu bölüm ellerine sağlık cnm süper anlatmıssın gözlerikm doldu Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor tekrar okuyunca bu bölümü

En Yukarı Git
25 Tem 2008 14:57
Princess Moon
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 17

Princess Moon
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümü unuturmuyum desemde unutmam imkansız!Çok güzel anlatmışsın Üzgün ya da Ağlıyor

Me~~ O__O
En Yukarı Git
30 Tem 2008 18:41
Moonlight Princess
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 8

Moonlight Princess
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
evet harika anlatmıssın canım ellerine saglık

En Yukarı Git
30 Tem 2008 22:07
küçük-melek
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 20

küçük-melek
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
matrixsakini hehe haklısın Şaşırmış Durumda ne diyeyim bölüm büyüledi beni ne dediğimi bilmiyorum
Şaşırmış Durumda

funnylife *-* süper olmuş <3 Çok Mutlu

geri dönmek ben >o<
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
08 Ağu 2008 10:38
Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 86

Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
wow spr anlatmışsın tüylerim diken diken oldu Üzgün ya da Ağlıyor özlemişim yaa sailor moon'u

MakoHaru
En Yukarı Git
08 Ağu 2008 17:22
mizu_chan
Sağlam Üye
Sağlam Üye

mizu_chan
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoonn yazmış:
çok güzel anlatmışsın cnm okurken bi daha etkilendim en sevdiğim bölümlerden biridir ellerine sağlık Gülücük Dağıtıyor

ewt çok güzel anlatmışsın tşkler

En Yukarı Git
18 Ekm 2008 1:48

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 61 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız