126. Bölümden Neptün ve Uranüsün Sailor Moon'la Savaşı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

Wish Stars
Venus Fan
126. Bölümden Neptün ve Uranüsün Sailor Moon'la Savaşı Konu: Yanıt: 126. Bölümden Neptün ve Uranüsün Sailor Moon'la Savaş
Alıntıyla Cevap Gönder
shaDy.. yazmış:
ya prensesse prenses..asla da egılmem..ne yararı varkı bana egılınce noluyo yanı..egılmeselerdı daha ıyıydı

Katılıyorum. ^^ Haa prenses olabilir.Ama karşılığında da değer görmek lazım.Açıkçası ben değer görmediğim kişinin -isterse Osmanlı padişahının torunu olsun- önünde eğilmem.

Gold-chan ^^ Bunu yapan insan olamaz. Zarif
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
22 Nis 2009 23:23
shaDy..
Sağlam Üye
Sağlam Üye

shaDy..
Sağlam Üye
126. Bölümden Neptün ve Uranüsün Sailor Moon'la Savaşı Konu: Yanıt: 126. Bölümden Neptün ve Uranüsün Sailor Moon'la Savaş
Alıntıyla Cevap Gönder
usagı deer vermıomuydukı haruyla mıchuruya her daım yanınında bıtıodu dıe hatırlıorm bn..ama bılemem tabı..tek bıldıgım harukayla mıchurıyı usagıden daha cok sewdıgım..

En Yukarı Git
23 Nis 2009 11:06
Wish Stars
Venus Fan
Venus Fan

Wish Stars
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
shaDy.. yazmış:
usagı deer vermıomuydukı haruyla mıchuruya her daım yanınında bıtıodu dıe hatırlıorm bn..ama bılemem tabı..tek bıldıgım harukayla mıchurıyı usagıden daha cok sewdıgım..

Veriyordu tabii, ama şöyle bir gerçek var; kendisine hep prenses gibi davranılmasını bekliyordu.Diğerleri de kendi gezegenlerinin prensesleri değiller mi sonuçta? Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
23 Nis 2009 23:21
Tornado
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 122

Tornado
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Wish Stars yazmış:
shaDy.. yazmış:

Veriyordu tabii, ama şöyle bir gerçek var; kendisine hep prenses gibi davranılmasını bekliyordu.Diğerleri de kendi gezegenlerinin prensesleri değiller mi sonuçta? Çıldırmış Durumda

Usagi o kadar da "Ben prensesim bana prenses gibi davranın" falan demiyordu açıkçası Çıldırmış Durumda
Onun derdi sadece ortada bir savaş var ama kendi yandaşları olması gereken sailorlar hem onlardan ayrı hareket ediyor, hem de düşmanmış gibi davranıyor. He şu var, "ben sizin de prensesiniz değil miyim? neden böyle davranıyorsunuz?" gibi bir savunma gösterebilir -ki bu doğru bir savunma olur- ama bu Usagi'nin egosundan falan değil.

Ha bir de şunu eklemek isterim, Haruka ve Michiru "O Prenses önünde eğilmeliyiz" tarzı bir eğilim göstermediler. Oradaki amaçları Usagi'nin gerçekten Prenses olmayı hakedip haketmediğiydi. Ve de korunmaya. Bir de şu vardı, Usagi duygularıyla hareket edip Holy Grail'i Mistress 9'a vermişti. Haruka ve Michiru biraz da bu hatayı tekrarlayıp tekrarlamayacğına bakmak istediler. Yani saldırdıklarında Usagi'nin karşılık verip vermeyeceği.

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
23 Nis 2009 23:32
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Tornado söylediklerinde haklı.

Usagi hiçbir zaman ben prensesim önümde diz çökün demedi hem.Bunu nereden çıkartıyorsunuz anlayamadım doğrusu.Bu sezonda Haruka ve Michiru'nun amacı biliyorsunuz 3 tılsımı bulmaktı.Bu 3 tılsım için 3 insanı feda edeceklerdi.Usagi sadece Haruka ve Michiru'ya dünyayı tılsımlar olmadanda koruyabiliriz bu üç insanı feda etmemize gerek yok diyordu.Usagi ve takımının stratejisi bu.Dünyayı kurtarıyorlar ama bir insana bile zarar gelmeden dünyayı kurtarmak istiyorlar.Hotaruyu korumak için mitress 9'u da (Adını yanlış yazış olabilirim) korudu.Sonunda da hatoru usaginin elinde bir bebek olarak tekrar geldi.Haruka ve Neptün'ün savaş stratejisi biraz daha farklı.Onlar dünyayı kurtarmak için insanları feda etmeyi göze almışlardı.Bu yüzden Uranüs ve Neptün bu bölümde Usagi'ye karşı çıktılar.Gelecekteki Prenses kendini koruyabilecekmi diye kendilerine sordular.Bunu anlamanın tek yolu vardı ona karşı savaşmaktı.Savaştılar ve Usagi'nin gerçek gücünü gördüler.Gerçek gücü prenses olduğunu gösterince önünde diz çöktüler.Ben olsam bende çökerdim ne yalan söyleyim.

Üstelik 4. ve 5. sezonun finalinde Uranüs,Neptün,Saturn ve Pluton Usagi'yi kendi prensesleri olarak korudular.Bizim prensesimiz diye sahiplendiler.Gerçekte buydu bence..

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
24 Nis 2009 1:11
shaDy..
Sağlam Üye
Sağlam Üye

shaDy..
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ya bnce usagi oleydı..bı bolum sımdı hatırlamıormm..neden bu bolumun bas kahramını usagı dıe kızlar tartısıodu..usagıyı sınır etmek ıcın..herkes teker teker konusuodu..ıste jupıter bn cok guzel paten kayıyorm ıste soleyım boleyım..herkes teker teker konusodu..usagıde wazuruodu..sonrada kızlar saka yaptık falan mı dıodu..ole bıısler ıste..ewet usagının arada bılmıslıklerı oluodu..kendınıde gercekten ole hıssedıodu..sımdı bn ole goruorm..

En Yukarı Git
24 Nis 2009 15:53
Tornado
Efsane Üye
Efsane Üye

Tornado
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
shaDy bu durum öznel bir yargı oluştaracak bir durum değil. Usagi hiç bir zaman "Ben Prensesim önümde eğilin" demedi. He ama "bence kibirli" diyorsan bilemicem.
Sanırım o bölüm 5. sezonda, izlemedim. İzleyince tam bir yorum yazarım Çok Mutlu Ama sen de demişsin diğer kızların Usagi baş karakter diye tartıştıklarını. Yani Usagi ben "baş karakterim" diye bir şey dememiş. Ki aslında kızlar orada haklı, hepsinin yeteneği var ama Usagi'nin çok da güzel bir yeteneği yok. Belki disk fırlatma (İlk sezonda Kunzite prensesin -yani Sailor Moon'un- kim olduğunu arıyordu. Bir bölümde Usagi'nin disk fırlatmada ne kadar iyi olduğu görülüyordu. Zaten "Moon Tiara Action" saldırısından ne kadar iyi olduğu belli oluyordu. Ehm neyse konumuz bu değil tabi. )

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
24 Nis 2009 17:00
Wish Stars
Venus Fan
Venus Fan

Wish Stars
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Benim de anlamadığım bir şey var, sonuçta hepsi kendi gezegenlerinin prensesleri.Niye bir tek usagi prenses oluyor, anlamış değilim.

Edit:Bana kalırsa "Ya bir görüş ayrılığına düştük, olur öyle şeyler" deyip meseleyi tatlıya bağlamaları yeterliydi.Diz çökmek biraz abartılı bir hareket gibi.

En Yukarı Git
24 Nis 2009 17:01, Değiştirme: 24 Nis 2009 17:19 (Toplamda 1 kere)
Tornado
Efsane Üye
Efsane Üye

Tornado
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Şöyle ki, Princess Serenity ile Silver Crystal arasında bir bağ var. Silver Crystal'in gücü Sailor Moon'un içindeki Princess Serenity'i uyandırıyor. Ama diğer Sailorların Prenses olmasını tetikleyecek bir şey yok. Yani en azından gösterilmedi.

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
24 Nis 2009 17:13
shaDy..
Sağlam Üye
Sağlam Üye

shaDy..
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
yok ya dıger gezegenlerın prenseslerı dıe tam olarak bıse yok..tmm kralıce hallerı var ama..mangasında hatırladıgım kadarıyla kralice onlara kalelerini hedıe edıyodu..venüse magellan ı marsa poisedon deimos u falan....hepsı ay krallıgında..yanı bı mars savascısı mars krallıgında hukum surmuo..sembollerı oleydı..
yok ya usagı hyr yaa bnm basrol gıbı bıseler geveledıo zaten..kızlarda zaten kıskandıklarından dıll buna saka yapmak ıcın..sonra tmm usagı sızlanma gbı bıseler dıodu herhalde:S

En Yukarı Git
24 Nis 2009 18:09
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Tornado shaDy..'nin bahsettiği bölüm 3. sezonun ilk bölümüydü.İkinci sezonun finalinden sonraki bölümdü.

shaDy.. orda kızlar aralarında komiklik olsun diye şakalaşıyorlardı.Usagi ciddi bir şekilde hiçbir zaman ben prensesim demedi böyle birşey söz konusu bile olmadı.200 bölümü en fazla 30 kere hatim etmiş olan biri olarak söylüyorum böyle birşey hiçbir zaman olmadı.

Neden'mi usagi penses?

Çünkü usagi başrol.Her animede her dizide her sinemada mutlaka bir başrol vardır.Başrol olduğu gibi yardımcı rollerde vardır.Diğer gezegen savaşçıları yardımcı rol kategorisine giriyor.Ama diğer gezegen savaşçıları durumlarından hiç şikayetçi değiller.Onlar prenseslerini korumak için hayatlarını tehlikeye atmaya hazırlar.En büyük hedefleride dünyayı korumak zaten...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Nis 2009 17:07
Tornado
Efsane Üye
Efsane Üye

Tornado
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
Tornado shaDy..'nin bahsettiği bölüm 3. sezonun ilk bölümüydü.İkinci sezonun finalinden sonraki bölümdü.

Hadi ya o__O"
O bölümü bi daha izlemeliyim o__O"

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
26 Nis 2009 21:33
shr_rei
Yeni Üye
Yeni Üye

shr_rei
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
evet ya hep saldırıyorlardı ama sevdım bnde sonradan

çığlık attığında tüm korkularınla savasırdım
En Yukarı Git
02 Hzr 2009 23:27
hotarubi_moon
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 12

hotarubi_moon
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
emeğine sağlık bulut.... resimlerle süper bi anlatım olmuş walla

ιмzα мєℓєqιмм ѕαιℓσя ηєρтυηє^мм

komiq ¦
---- deLYy ¦
------ara sıra gery ¦
--------hayatın tadındayım¦
----------kıskanç ¦
------------kopuq ¦
----------------ara ara somurduq -¦

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
02 Ağu 2009 20:47
hotarubi_moon
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 12

hotarubi_moon
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ya bende hiçbi resim gözükmedi Üzgün ya da Ağlıyor

ιмzα мєℓєqιмм ѕαιℓσя ηєρтυηє^мм

komiq ¦
---- deLYy ¦
------ara sıra gery ¦
--------hayatın tadındayım¦
----------kıskanç ¦
------------kopuq ¦
----------------ara ara somurduq -¦

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
18 Oca 2010 16:44

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 64 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız