Sailor Moon Grubu
188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!...
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar Mesaj
BuLuT
Kullanıcı Eşyası

Venus Fan
Venus Fan

Ünvan: Prenses
Teşekkür: 5

Durumu: Çevrimdışı

188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!... Konu: 188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!... Alıntıyla Cevap Gönder
bu bölüm benim en heyecanlandığım bölümlerden biriydi. Çok Mutlu Kayan Gözler Kayan Gözler
çünkü herkesin kimliği ortaya çıkıyordu. neyse ben baştan anlatayım bölümü ^^

starlights'ın uçakta konseri vardır. kızlar konser için bilet almışlardır fakat usagi'nin sonradan haberi olur. aynı zamanda uçakta beklenmedik misafirler de olacaktır. beklenmedik misafirimiz Aluminium Siren.

usagi'nin bu durumdan haberi olur. uçağa yetişir. tabi kimsenin neler olacağından haberi yoktur. usagi herkesi uyarır ama kimse ona inanmaz. uçak havalanmıştır artık vee beklenmedik misafir ortaya çıkar. usagi'nin kimliği tehlikededir. çünkü Siren usagi'nin kimliğini ortaya çıkarmak için gelmiştir. usagi'nin sailor moon olduğunu söyler. seiya ve diğerleri çok şaşırırlar. Siren usagi'nin broşunu almak ister ama alamaz. kızlar hemen oraya gelirler ama Siren onlara engel olur. seiya daha fazla duramaz ve dönüşür. seiyanın ardından yaten ve taiki de dönüşür. yani kimliği ilk ortaya çıkan starlights'tır.

usagi ve diğer kızlar seiya'nın ve diğerlerinin starlights olduğuna çok şaşırırlar. daha sonra da kızlar dönüşürler. sonrada usagi. e tabi bu sefer de starlights çok şaşırır. kısaca herkesin kimliği ortaya çıkar. önce starlights sonra da kızlar Siren'e saldırırlar. yenileceğini anlayan Siren oradan kaçar.

uçak yolculuğu sona erer. herkes şaşkındırr gördüklerinden. starlights ise öfkelidir.

The Endddd!
Çok Mutlu

Ümitsiz insanlar ağır hastalara benzerler.
Hayata her zaman daha kuvvetle sarılırlar.

Spoiler:

teşekkürler Gold_Heart ^^

teşekkürler suşi-chanim ^^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 24 Ağu 2008 19:23
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): ^^usagi^^

Setsuna-M
Kullanıcı Eşyası

Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 9

188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!... Konu: Yanıt: 188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!... Alıntıyla Cevap Gönder
ellerine sağlık bu kadar resmi upload etmek için heralde canın çıkmıştır her neyse ellerine sağlık süper Göz Kırpıyor Çok Mutlu

bu çalışmanı verdiğin için çok saol usacagla Gülücük Dağıtıyor

çok çok saol hotoru-chan mükemmel *___*
www.smfan.blogcu.com(2.bloğum:))
Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 24 Ağu 2008 19:32
BuLuT
Kullanıcı Eşyası

Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 5

188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!... Konu: Yanıt: 188. Bölüm - Kimlikler ortaya çıkıyor!... Alıntıyla Cevap Gönder
Setsuna-M yazmış:
ellerine sağlık bu kadar resmi upload etmek için heralde canın çıkmıştır her neyse ellerine sağlık süper Göz Kırpıyor Çok Mutlu

evet bu kadar resmi upload etmek hiç kolay değil. aynen canım çıktı yani Çok Mutlu

Ümitsiz insanlar ağır hastalara benzerler.
Hayata her zaman daha kuvvetle sarılırlar.

Spoiler:

teşekkürler Gold_Heart ^^

teşekkürler suşi-chanim ^^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 24 Ağu 2008 19:34
Mei~~
Kullanıcı Eşyası

Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 1

en sevdiğim bölümm =)

seyanın usagi dönüşürken bakışları beni çook etkilemiştir Kahkaha Atıyor

Spoiler:

Böö ~~

Spoiler:
Neden o ? Çünkü o, o.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 24 Ağu 2008 19:35
Kaptan
Kullanıcı Eşyası

Efsane Üye
Efsane Üye

Ünvan: Savaşçı Prenses
Teşekkür: 32

usagi-tsukino yazmış:
en sevdiğim bölümm =)

seyanın usagi dönüşürken bakışları beni çook etkilemiştir Kahkaha Atıyor

kesinlikle katılıyorum ... ne bölümdü ama Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 24 Ağu 2008 20:02
Lumi
Kullanıcı Eşyası

Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Ünvan: Büyücü Prenses

muhteşem bi bölümdü gerçekten ya
ben de çok heyecanlanmıştım bu bölümü izlerken Hayranlık Besliyor
paylaşım için çok saol ^^ ellerine sağlık

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 24 Ağu 2008 20:52
küçük-melek
Kullanıcı Eşyası

Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 20

evet çok güzel bir bölümdü Kahkaha Atıyor çok heyacanlanmıştım Kahkaha Atıyor
paylaşım için teşekkürler Kahkaha Atıyor

funnylife *-* süper olmuş <3 Çok Mutlu

geri dönmek ben >o<
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 25 Ağu 2008 12:55
matrixsakini
Kullanıcı Eşyası

Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 34

Ellerine sağlık BuLuT, gerçekten emek vermişsin, teşekkürler. Güzel, heyecanlı bir bölümdü.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 17 Eyl 2008 13:36
Alara_usagi
Kullanıcı Eşyası

Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Müthiş bir bölüüm ~
İzlerken o kadar heyecanlanmıştım ki anlatamam özellikle Usagi ve Seiyanın birbirlerine bakışları şaşırmalar vs.
Çok güzel anlatmışsın cnm eline sağlık ^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 17 Eyl 2008 17:33, Değiştirme: 07 Eyl 2010 12:24 (Toplamda 1 kere)
kyo_kusanagi
Kullanıcı Eşyası

Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

güzel bölümdü ama bu bölümden sonra Starlights'a sinir olmuştum biraz Çıldırmış Durumda
gerçektende Starlights'ın (Seiya hariç tek yürekli insan o olsa gerek Çok Mutlu) öyle davranmaması gerekirdi.Sanki inner senshilerin kimliklerini öğrendikten sonra bir acayip davranmalar tripler vs vs...Özellikle de Usagi'miz etkilendi bundan.Bundan sonraki bölümlerde özellikle Taiki ve Yaten'e sinir oldum.Ama Seiya yine de Usagi ye olan aşkı için herşeyi göze alıyordu...
Herneyse, güzel bir bölümdü emeğine sağlık Bulut'um süper anlatmışsın =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Eyl 2008 9:09
Gold
Kullanıcı Eşyası

Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

çok güzel bir bölümdü XD

by me ^_^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger 21 Eyl 2008 9:27
MoonLiqhT
Kullanıcı Eşyası

Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Yaa çok gzeell Hayranlık Besliyor bu bölümü nereden indirebiliriim sende varsa lütfen upload linkini bana yollayabilir misiin sadece bu bölümm Üzgün ya da Ağlıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 21 Eyl 2008 10:17
sailor neptune
Kullanıcı Eşyası

Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 27

Süper bi bölümdü her ayrıntısını hatırlıyorum en çok etkilendiğim bölümdü Kayan Gözler Hayranlık Besliyor

Çok Mutlu ben yaptımm hehe Kahkaha Atıyor Eğlenmekte
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger 21 Eyl 2008 15:48
serenityendymion
Kullanıcı Eşyası

Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

çook güzel anlatmışsın cnm bölümü resimlerle baya uğraşmışsın ama değmiş doğrusu ellerine sağlık cnm

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et 21 Eyl 2008 15:50
aysavaşçısı
Kullanıcı Eşyası

Otaku
Otaku

Teşekkür: 2

harika bi bölümdü Hayranlık Besliyor (her bölüm gibi Dil Çıkartıyor )
çok güzel anlatmışsın tşkler^^

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder 22 Eyl 2008 16:07

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 47 mesaj ]
Geçiş Yap:   

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız