Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.]
Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

Seher_odb
Sailor Moon Fan
Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.] Konu: Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.]
Alıntıyla Cevap Gönder
Umarım türkçesini doğru yazmışımdır, TRT'ni bu bölüme türkçe tam olarak ne dediğini bulamadığım için kendim kendime çevirdim.. Şaşırmış Durumda
Bu bölümde usagi'nin ailesi bir yere seyahate giderler.Usagi ewde yalnız kalacaktır. Ama Seiya o korkmasın die ewde onunla olucaktır.. Bunu kızlara anlatınca içlerine bir korku düşer tabii! Bu yüzden akşam Usagi'nin evine gelirler. Birkaç yanlış anlaşılma olur falan..Sonra Seiya'nin arkadaşları gelr (yaten fln). Beraber kart oyunu fln oynarlar.. Haruka Hayranlık Besliyor ve michiru da arabaları bozulduğu için gelirler. Çay içerlerken bi tv programcsı damlar eve.. Sonra Aluminum siren (yawruum, çok tatlı bu yaww) ve kurşun karga mı ne, işte onlar gelir..Muhabirin yıldız tohumunu almak için(yada öle bişeyini, Dil Çıkartıyor)
saldırırlar.. Ööle aluminum'u bertaraf edip canavarı öldürürler..Öle biter gider o da..
Bu bölümde gülmekten karnıma ağrılar girmişti.. Yanlış anlaşılmalar, kart oynarlarkenki komik halleri, Aluminum'umun(ay yawrum) saflıkları bölümü tadından yenmez yapar Kahkaha Atıyor
en sewdiim sahnesi, aluminum odadayken, birdenbire taç yaprakları gelir...Aluminum aa ne gusl taç yapraklar der hayranlıkla... Haruka ve michiru masanın üstünde dönüşmüşlerdir..referanslarını yaparlar.. Sonra karga da hadi söyle onlara der aluminum'a.. Aluminum da, söyler:
ayakkabılarınızla yemek masasının üstündesiniz!!
Haruka ve michiru mavi ekran verirler tabii Kahkaha Atıyor

off off

http://www.travian.com.tr/?uc=tr13_130336
travyann!! a$mı$$ oyun!
becERİKsizler gelmesinn!
yada gelenler de şööle iice bi oynasın, nüfusu bi 80'e ersin...bu kıytırık strateji oyununun üstesinden gelebilirsiniz bea, güweniom bn size Çok Mutlu hah!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Tem 2008 12:58
serenityendymion
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 1

serenityendymion
Vazgeçilmez Üye
Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.] Konu: Yanıt: Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.]
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel anlatmışsın arkadaşım emeğine sağlık ama biraz resim de koysaydın tam süper olacakmış neyse anlatımın için teşekkürler

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
20 Tem 2008 14:29
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.] Konu: Yanıt: Bolum 184 [Just the Two at Night! Usagi's Pinch.]
Alıntıyla Cevap Gönder
süper anlatmışsın yaa koptum Kahkaha Atıyor doğru söze ne denir XD Çok Mutlu

by me ^_^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
20 Tem 2008 14:33
USAGİ
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 18

USAGİ
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
birde Usagi dönüşebilmek için bi banyoya giriyo yaten minako başka bi odaya giriyo taiki başka bi odaya giriyo seiya felan bi türlü dönüşüm geçiremiyodu en sonunda dönüştü fakat bu sefer kanatları yüzünden koridordan zor geçiyodu orda kopmuştum Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
20 Tem 2008 15:14
sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 27

sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölüm çok güzel
çok komikti yaa
Hepsi toplanıodu nerdeyse bütün savaşçılar o sezondaki

Çok Mutlu ben yaptımm hehe Kahkaha Atıyor Eğlenmekte
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Tem 2008 14:30
Seher_odb
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Seher_odb
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok Mutlu resimleri unutmusumm Şaşırmış Durumda işte koyuoum
bu kart oyunu oynarlarken ami&yaten işi çok ciddie alınca seiya, usagi we rei rahatlamalarını söylerlerken.. Kahkaha Atıyor

bu da seiya'nın arkadaşları gelince bizmkiler mutfakta böcek görüp seiya'ya öldürtürken korkup ortalığı kire pasa bulaştırınca..-bi videomda da kullanmıştm bunu.. Çok Mutlu -

bu da hepsi birden dönüşmüş halleri.. Minako hariç tabe.. Onu esir almışlardı.. Aluminum da kaçmış, fotoda yokk

-altyazı okunuo sanırım.. 12 mats size: battaniye miydi neydi.. japonlar kullanıomuş bu kelimei.. çizgifilmin başında not wardı; 12 mat aslında bayaa buyukmus ortalama bi japon evi icn ama ewde ööle cümbüş şenlik olunca yer mi dayanır?? Kahkaha Atıyor

işte aluminum siren.. yawrum.. o da bnm gibi.. her daim açç Hayranlık Besliyor Kahkaha Atıyor

yine aluminum.. TV sunucusu kimsiniz lan siz die soruo.. Aluminum d, bn aluminum siren.. Tanıştıımıza memnun oldum dio!! Kahkaha Atıyor adam da gayet şaşkın.. tanıştıımıza memnun oldum dio.. Crow delirio tabi.. Nerden çıktı bu ya?! die soruo.. Aluminum'un gayet sakin cevabı: "annem merhaba bile demessem saygıdeğer bir yetişkin olamayacağımı söylerdi" Kahkaha Atıyor

beni koparan an: TV sunucusunun yaşam kristalimi neyse artık çıkar, ama boştur (siyah yani) Crow of! Bir başka boş! der.. Aluminum ise gayet duygusa: "bir çiçeğin yaşamına sahip" der..ben sandalyeden düşerim...

bu da ah, ne gusl taç yaprakları derkenki hali.. Crow işi çakıo tabii ama aluminum'da tık yok.. safoşum bnm yaw Hayranlık Besliyor

off off

travyann!! a$mı$$ oyun!
becERİKsizler gelmesinn!
yada gelenler de şööle iice bi oynasın, nüfusu bi 80'e ersin...bu kıytırık strateji oyununun üstesinden gelebilirsiniz bea, güweniom bn size Çok Mutlu hah!
En Yukarı Git
21 Tem 2008 14:54, Değiştirme: 21 Tem 2008 18:15 (Toplamda 4 kere)
sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Hihi çok güzeldi yaa
Resimler için teşekkürler

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
21 Tem 2008 14:59
Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 86

Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Seher_odb yazmış:
Çok Mutlu resimleri unutmusumm Şaşırmış Durumda işte koyuoum
bu kart oyunu oynarlarken ami&yaten işi çok ciddie alınca.. Kahkaha Atıyor

bu da seiya'nın arkadaşları gelince bizmkiler mutfakta böcek görüp seiya'ya öldürtürken korkup ortalığı kire pasa bulaştırınca..-bi videomda da kullanmıştm bunu.. Çok Mutlu -

bu da hepsi birden dönüşmüş halleri.. Minako hariç tabe.. Onu esir almışlardı.. Aluminum da kaçmış, fotoda yokk

-altyazı okunuo sanırım.. 12 mats size: battaniye miydi neydi.. japonlar kullanıomuş bu kelimei.. 12 mat aslında bayaa buyukmus ortalama bi japon evi icn ama bööle çok kişi olunca... Kahkaha Atıyor

hetırlıyorum da usagi delince yanlışlıkla kanatlarıyla eşyaları deviriyordu bu o bölüm dimi haruka michuru toplamamk için kaçıyorlardı Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

MakoHaru
En Yukarı Git
21 Tem 2008 14:59
SailorTurkey
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

SailorTurkey
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
mats = yerdeki döşeme kareler, biliyonunuz japon evlerinde bizim parke kültürü yerine bi tür tahta kaplama kullanılıyo, yerler böyle kare kare ayrılıyor onu diyor "12 kare oda baya büyük sanıyodum, ama şimdi görüyorum ki..."

Spoiler:

SailorTurkey - ben çok konuşmayı sevmem, ama paylaşmayı severim

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
21 Tem 2008 15:03, Değiştirme: 21 Tem 2008 15:04 (Toplamda 1 kere)
sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Prenses Serenetty yazmış:

hetırlıyorum da usagi delince yanlışlıkla kanatlarıyla eşyaları deviriyordu bu o bölüm dimi haruka michuru toplamamk için kaçıyorlardı :lol: :lol:

Bunu hatırlamıodum ama şimdi hatırlıorum çok komikti
Bi de Star maker dier düşmanlara karşı tam saldırıolardı tutuolardı içerdeydiler yaa
Çok komikti

En Yukarı Git
21 Tem 2008 15:04
Seher_odb
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Seher_odb
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
eet eet işte usaginin kanatları kavanozları devirince

bu da star maker gaza gelip saldırmaa çalışınca Kahkaha Atıyor

usagi saldırmadan hemen önce Kahkaha Atıyor bunların yüzlerinin böle olmasının sebeiyse star maker'ı tutarlarken canavar olmuş Tv sunucusunun "pardon" Çok Mutlu die seiya'nın sırtına dokunur.. seiya da dur bi lan!! diyip çakar bi tane.. ondan Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

off off

travyann!! a$mı$$ oyun!
becERİKsizler gelmesinn!
En Yukarı Git
21 Tem 2008 15:40
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Resimler çok komikmiş
Taiki yırtınıyor yarabbim allah ona bi ton sabır versin
Dur bi lan Karışık Çok Mutlu Çok Mutlu

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
22 Tem 2008 21:24
Alara_usagi
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Alara_usagi
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
hahahaha Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor cok seferdim o bölümü yhaa simdi bile fotolorını görünce gülme krizi gecirdim cokkk komik Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor gulmekten koptumm su an yhaa

En Yukarı Git
25 Tem 2008 14:28
sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

sailor neptune
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Resimler Süper teşekkürler :D

En Yukarı Git
25 Tem 2008 14:30
Princess Moon
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 17

Princess Moon
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Düşman diye söylemiyorum ama Lead Crow çok güzel bi kız.Tabi bu bölümler çok komikti.Ama azda çektirmediler haniii Kötülük Düşünmekte!

Me~~ O__O
En Yukarı Git
30 Tem 2008 17:56

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 32 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız