SuperS 149. Bölümden Bir Sahne
Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Unutulmaz Sailor Moon Sahneleri

Yazar
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

LadyinDeath
Lanetli
SuperS 149. Bölümden Bir Sahne Konu: SuperS 149. Bölümden Bir Sahne
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümde aslında Fish Eye kod adlı Balık Gözümüz bir önceki bölümde Mamoru'nun o endamlı ve de karizmatik duruşundan etkilenmiş ancak Mamoru'yu etkilemede pek başarılı olamamıştır hatta ve hatta Mamoru'ya benimle bir süre sevgiliymiş gibi davran ne istersen yaparım teklifi bile geri tepmiştir. Makus talihine yenilen Balık Gözü bir de üstüne insan olmadığını sadece bir büyüden ibaret olduğunu öğrenmesen mi tüm bunlar Balık Gözünün omuzlarına çöküvermiş. Mamoru'nun aynada da iş çıkmayınca kendisini bankın üzerine atmış yağmurda tabiri caizse sudan çıkmış balığa benzer vaziyette beklemektedir.

Sonra bizim temiz kalpli Odangomuz çıkagelir. Rakibinin bu haline üzülür ve şemsiyesini onunla paylaşır. Balık Gözüne bu şekilde kendisine rakip olamayacağını hatırlatır ve gülümseyerek onu evine çay içmeye davet eder.

Balık Gözü ise Usagi'nin bu tutumu karşısında oldukça şaşırmıştır. Sevgilisini elinden almaya çalıştığı kız şimdi karşısında ona yardım eli uzatmaktadır. Balık Gözü ikilemler arasında gelip gider.

Çayları hazırlayan ODangomuz masumhane bir şekilde servise başlar. Balık Gözü ise Mamoru'nun Usagi'nin hayalleri üzerine kurduğu cümleleri hatırlar ve Usagi'ye bundan bahseder. İçinde garip bir acıyla Usagiye çok fazla hayali olduğunu bunu da Mamo-chan'dan öğrendiğinden bahseder. Balık Gözünün Mamo-chan demesinin sebebiyse bir önceki bölüm Usagi'nin ona bu şekilde seslenmiş olmasındna kaynaklı aslında. Usagi de Balık Gözünün bu samimiyetini görünce çıldırmamak adına kendini zor tutar ve merakla ne zaman görüştüklerini sorar.

[/img]
http://forum.venus.gen.tr/upload/1203/4.jpg[/img]

Balık Gözününse en çok merak ettiği soru bellidir. Usagi'ye en büyük hayalinin ne olduğunu sorar.

Bizler de ekranda Usagi ve Mamorunun birlikte çekilmiş fotoğrafını görürüz. Usagi'nin hayali gözlerinin önünde durmaktadır. Kelimelere dökmekse tabiki manasızdır.

Usagi hayalini düşününce en içten gülümsemesini takınır. Balık Gözü'de Usagi'nin bu masum hayali karşısında hem şaşırmış hem de sevinmiştir. Böyle bir saf hayale sahip olmanın ne denli güzel olabileceğini düşünmüştür aslında. Sonra resme dikkatle bakar Balık Göze ve daha önce dikkat etmediği bir şeyi farkeder.

Sonrasında ise şu cümle dökülür dudaklarından 'Mamo-chan sadece senin yanında bu şekilde gülümsüyor öyle değil mi?

Aşkın en güzel tanımı benim için bu sahnedir. Tüm anime boyunca Mamoru'nun sertliğine ve geri durmuşluğuna en güzel cevaptır. Aşk sözlerde değil davranışlarda gizlidir ne de olsa. SuperS'de en sevdiğim kısım bu sanırım.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
17 Mar 2012 23:04
Bu mesaja teşekkür edenler (4 kişi): SahiL, Turkuaz, BaLıMSuLTaN, elaaa

elaaa
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 280

elaaa
Süper Üye
SuperS 149. Bölümden Bir Sahne Konu: Yanıt: SuperS 149. Bölümden Bir Sahne
Alıntıyla Cevap Gönder
Bende bu sahneyi çok sevmiştim Kesinlikle katılıyorum Mamoru sevgisini sözleriyle değil davranışlarda saklıyor.. Hayranlık Besliyor Onu bu yüzden seviyorum...

Ellerine Sağlık Gülücük Dağıtıyor

Alıntı:
“Bende seni hatırlatan şey narin kar tanesi....Gökteyken bir kar tanesi ve soğuk ama eline konunca ince sıcaklık hissettiren bir gökyüzü damlası”
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
17 Mar 2012 23:09
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
ellerine sağlık ^^ mamo-chanıma sarkmadıkça balık gözü nedense hoşuma giden bir düşmandır^^

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
17 Mar 2012 23:24
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
bu arada isterseniz şimdi mamorunun fotoğraf başlığına ekleyeceğim fotoya bakın^^ (eklemedim ekliyorum u.u )

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
17 Mar 2012 23:25
SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
bu bölümü hatırlıyorum hatta bu bölümde usagi'nin mamoru'yu ne kadar sevdiğini bir kez daha görmüştüm ama gereğinden fazla iyi kalpli canım ben olsam yapmazdım her halde kızın biri sevgilime sarkacak bende ona yardım edecem hımm yapmazdım ıslansın bana ne der geçer giderdim *-* ama usagi öyle mi canım melek gibi son sezonda kanatlarının çıkmasını bunu kanıtlıyor olsa gerek o.o

En Yukarı Git
18 Mar 2012 19:57
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet ya Usagi çok saf çok iyi niyetli. O niyetiyle son sezonda galaxiayı dize getirdi zaten. Ona baktıkça hep daha iyi biri olmak istiyor insan. Hahaaytt ben olcam önce sevgilimi sonra o kızı basarım tribi ok by! Dil Çıkartıyor Bu bölüm bir de dişçi bölümü vardı Mamorunun şahane olduğu bölümler; ama dişçide olan bölüm paylaşıldı sanırımGülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
18 Mar 2012 21:42
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Turkuaz

elaaa
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 280

elaaa
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Dişçi bölümü favorilerimden Çok Mutlu

Mamoru orada çok tatlıydııı Hayranlık Besliyor

Alıntı:
“Bende seni hatırlatan şey narin kar tanesi....Gökteyken bir kar tanesi ve soğuk ama eline konunca ince sıcaklık hissettiren bir gökyüzü damlası”
En Yukarı Git
18 Mar 2012 21:47
Ceyda
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Ceyda
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Ya SAİLOR MOON FİLMLERİNİ ARIYORUM AMA İNDİRMEK İÇİN YARDM LÜTFEN NERDEN BULABİLİRİM ?? İNDİRİP İZLEMEK İSTİYORUM AMA LİNK ŞEKİLDE VARSA BİLDİĞİNİZ Hüzünlü Hüzünlü

Cyda4
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
18 Mar 2012 21:47
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Ceyda torrent ile indirebilirsin ama ingilizce olur sanırım. Başka bir yerde sahil perisi bu soruna karşılık linkler vermiş. Verdiği sitelerden dosya indirmeye yarayan programlar var onları araştırabilirsin. Maalesef sana bir link veremiyorum çünkü bende bilmiyorum.

Dışarıda beklerken ki tripleri ayrı bir şey. Bir de benim merak ettiğim bir bölüm öncesinde acaba Fish Eye Mamoru'nun hayalinde ne gördü

En Yukarı Git
18 Mar 2012 22:18
BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 333

BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Balık Gözü Üzgün ya da Ağlıyor Ne çok üzülmüştüm onun için daha doğrusu o üçlü için Hüzünlü Nasıl da imreniyordu Üzgün ya da Ağlıyor

Alıntı:
Hahaaytt ben olcam önce sevgilimi sonra o kızı basarım tribi ok by!

Hahaha Gülsümm Çok Mutlu Yapılması gereken bu biz Usagi'yi örnek almayalım Gülücük Dağıtıyor
Alıntı:
Bir de benim merak ettiğim bir bölüm öncesinde acaba Fish Eye Mamoru'nun hayalinde ne gördü

Mutlu bir aile tablasu görmüş olsa gerek. ''Mamo-chan sadece senin yanında bu şekilde gülümsüyor öyle değil mi?'' cümlesinden yola çıkarak. Mamoru'nun Usagi'de ne bulduğunu anlamaya çalışmıyor muydu? Ona da sormuştu hatta bunu önce Gülücük Dağıtıyor

Jeremy bu kadar tatlı olma! Bebeğimi gölgeliyorsun:(
Dünyamın 8. harikasına giden yol...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
19 Mar 2012 18:53
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Turkuaz

Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Allah'ım o fotoyu tekrar görünce bi kere daha emin oldum mamo-çen ile usagi birbirine YA-KIŞ-MI-YOR!!

çok duygusal bir bölümdü ya Hüzünlü keşke balıkgözü mamo-çen'i etkileyebilseydi de mutlu olsalardı Üzgün ya da Ağlıyor

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
19 Mar 2012 20:35
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Balımsultan haklısın. Öyle gördüğünü umut ediyorum bende ama bence araştırmasının sebebi Mamoru onu reddettiğinde o kızda ne buluyorsun gibi birşeyler sormuştu Mamoru da saçma olarak onun bir sürü hayali var gibilerinden bir şey demişti o yüzden de araştırıyor olabilir. Nedense ben hep Mamoru'nun hayallerinde böyle genetik mühendisi falan olduğunu iyi işler başardığını düşündüğünü sanıyorum. Anime boyunca pek romantik olmadığındanmıdır nedir. Ama senin dediğin hayali de süper yani Gülücük DağıtıyorGülücük Dağıtıyor

Funnylife
Çok şaşırdım ilk defa Usa-Mamoru yakıştırmayan birisini görüyorum. Daha doğrusu yakıştırmama olabiliyorda hiç Mamoru'yu başka biriyle hayal edememiştim. Sen söyleyince tuhaf geldi.

Bir de Balık Gözü'de sanki erkek miydi neydi yanlış mı hatırlıyorum ki:P

En Yukarı Git
19 Mar 2012 21:19
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
evet erkek kız gibi davranıyo Şaşırmış Durumda

Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
19 Mar 2012 22:58
SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
evet oda erkekti galiba zaten animede şu cinsiyet sorunu olmasa daha bir güzel olacak =)
tanıtım güzel olmuş Ladyin Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
23 Mar 2012 19:32

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 14 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız