SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D
Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Üye
Üye

Durumu: Çevrimdışı

sewimlisawaşçı91
Üye
SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D Konu: SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D
Alıntıyla Cevap Gönder
[color=blue] “Saat 8 oldu Usagi,uyan!!!!!”
“inanamıyorum gene mi anne lütfen 3 dk daha”
“ANNE mi??? Usako ne diyorsun benim Mamoru..”
“Mamo-channnnnnnnnnnnn (gözler kalp kalp olur) pardon yıllarca annem öyle uyandırdığı için bi an o zannettim.”
“Seni annenin sesinden mahrum ettiğim için bağışla ama korkarım ölene dek benim tarafımdan uyandırılacaksın eeee nede olsa bi yastıkta kocayacağımıza göre  ”
Ewettttt sailormoondaki esas oğlanla esas kız artık ewlilerdi.animede görmek nasip olmadı mangayı da okumayanlarımız var bi de ben değineyim dedim.. nihayet normal bi hayat süren kahramanlarımız mutlu mesut geçiniyorlardı.

Hayatları o kadar rayındaydı ki kendi dertlerine düşmüşlerdi.iki gün sonra ise rei evlenecekti. “Asla erkeklere güvenmeyen” o kız evleniyordu. Büyükbabasının uygun gördüğü bir işadamı vardı,zengin,yakışıklı rei de kabul etmişti.Ailesiyle görüştükten sonra nişanlanmışlar ve iki güne kadar da ewleneceklerdi.Zaarioc Hosako Rei’yi ilk gördüğünde onun asil güzelliğinden etkilenmişti. Gelgelelim kızlar bu ewliliğe sıkı sıkıya karşı geliyorlardı.

[/color]

ewet arkadaşlar bu ilk öykü denemem beğenirseniz tam gaz dewam edicem yok senin öykü yazmakla uzaktan alakan yok bu işten elini eteğini çek derseniz bu da forumun eski sayfalarında tozlanmaya mahkum bırakılır Çok MutluÇok Mutlu Kayan Gözler[code][/code]

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
03 Tem 2008 20:28
Flamesniper
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 11

Flamesniper
Efsane Üye
SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D Konu: Yanıt: SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D
Alıntıyla Cevap Gönder
Heeyt bea Gökçe hanıma bakın Çok Mutlu süper olmuş valla bana msn de gösterdiğin gibi Gizli Planlar Yapmaktadır ama hikayenin devamını bekliyoruz ona göre Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
03 Tem 2008 20:33, Değiştirme: 03 Tem 2008 20:39 (Toplamda 1 kere)
Eternal Moon
Tanabata Himesi
Tanabata Himesi

Teşekkür: 134

Eternal Moon
Tanabata Himesi
SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D Konu: Yanıt: SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D
Alıntıyla Cevap Gönder
sailorları ewlendirmek güzel bi fanfic konusu olmuş bence dewam et ilginç olacağa benziyo Katılıyorum! (hele sen yazarsan kesin ilginç olur xD)

En Yukarı Git
03 Tem 2008 20:35
sewimlisawaşçı91
Üye
Üye

sewimlisawaşçı91
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sağolun sizin desteğiniz olmasa yazmam walla Dil Çıkartıyor Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
03 Tem 2008 20:36
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
şimdilik süper gidio dwm et Kayan Gözler Hayranlık Besliyor Çok Mutlu

by me ^_^
En Yukarı Git
03 Tem 2008 20:43
sewimlisawaşçı91
Üye
Üye

sewimlisawaşçı91
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
tşekkürlerr Çok MutluÇok Mutlu Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
03 Tem 2008 20:44
HisYuuki
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 1

HisYuuki
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
süper olmş cnm ilginç olcağa bnziyo Dil Çıkartıyor minakoya yakışıklı bi adam ver Şaşırmış Durumda Hayranlık Besliyor

Bekle ve Seni Güldereceğim Güne Şahit Ol ..
nee-san!! (^-^) :3

bu harika imza ve avatar için teşekkür ederim DayDream !harikasn! .D

Spoiler:
En Yukarı Git
03 Tem 2008 20:55
sewimlisawaşçı91
Üye
Üye

sewimlisawaşçı91
Üye
SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D Konu: dewam
Alıntıyla Cevap Gönder
Dewam ediyorum Gülücük Dağıtıyor

Usagi “ seni anlayamıyorum Rei, Yuiichirou”ya ne olcak.Onu sevdiğini sanıyordum.” Dedi kızlar da destek werdi “ BENDEEEEE”
“Boşversene aptal şey yıllarca açılamadı.Üstelik gerçekten katıksız saf aptal şapşal….”
“Tamam tamam çocuğu bu kadar aşağılamana gerek yoktu”
“Anlamıyorsunuz ki kızlar!! Hem sevdiğini belli ediyor hem açılmıyor bir yığın sakarlık yapıyor.Mamoru’dan bile kıskanıyor.tapınağa gelen erkekler benimle ilgilenince iice şapşallaşıyor daha sayayımmı”
“yok gerek kalmadı.. ama madem sevdiğini biliyorsun biraz anlayışlı ol bence çocuk senden çekiniyor.ona dövecek gibi bakıyorsun.” Dedi Minako.
“Minako!!! Usagi gibi konuşmayı kes!! Ben bugün gelinlik bakmaya gideceğim kim gelir??”
“ne?? evlenmene iki gün var ve daha almadınmı..”
“napıyım yok bir de hevesliler gibi…”
“ben gelirim canım.”dedi sakin sesiyle Ami. “Aslında fakültede işim var ama kıymetimi bil seninle geliyorum hem de gelinlik için!!! ”

2saat sonra Ami ile Rei yorgunluktan bitap durumda kendilerini Motokinin dükkanına attılar., “Motokiiiiiiii yalvarırız bize içecek bişeyler getir geberiyoruz ” diyerek.Motoki sempatik gülüşüyle yanlarına oturdu “ Eeee hayırdır gezdiniz mi gelin hanım?” dedi.Rei ters ters baksa da “ yaa sağol düğün telaşı işte ” diyerek yanıtladı onu. “Damat beyi gazetede görmüştüm bekarlığa veda partisinde dağıtmış,kızlarla ” diye Motoki bir pot kırdı.Rei ile Ami içtikleri portakal sularını birbirlerinin suratına püskürttüler. Rei “ ben şimdi onun.. ”diyerek taksi çağırdı ve gitti
Ami Motokiye baktı yan yan “sen ciddimiydin yoksa aptalca bir şakamıydı.?”
Motokinin cevabı kurnazcaydı “ Mamoru’nun fotoğrafını bizim kızlarla çekip fotomontajla o Zaarioc’un fotoğrafı haline getirdik ve gazeteye verdik desem umarım tepkin kötü olmaz ^^ ”

En Yukarı Git
03 Tem 2008 20:58
UsagiTsukino_07
Yeni Üye
Yeni Üye

UsagiTsukino_07
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ayh çok hoşuma gitti benim ellerine sağliık bence de yazmaya dewam etmelisin Çok MutluÇok Mutlu XD

En Yukarı Git
03 Tem 2008 21:07
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
2saat sonra Ami ile Rei yorgunluktan bitap durumda kendilerini Motokinin dükkanına attılar., “Motokiiiiiiii yalvarırız bize içecek bişeyler getir geberiyoruz ” diyerek.Motoki sempatik gülüşüyle yanlarına oturdu “ Eeee hayırdır gezdiniz mi gelin hanım?” dedi.Rei ters ters baksa da “ yaa sağol düğün telaşı işte ” diyerek yanıtladı onu. “Damat beyi gazetede görmüştüm bekarlığa veda partisinde dağıtmış,kızlarla ” diye Motoki bir pot kırdı.Rei ile Ami içtikleri portakal sularını birbirlerinin suratına püskürttüler. Rei “ ben şimdi onun.. ”diyerek taksi çağırdı ve gitti
Ami Motokiye baktı yan yan “sen ciddimiydin yoksa aptalca bir şakamıydı.?”
Motokinin cevabı kurnazcaydı “ Mamoru’nun fotoğrafını bizim kızlarla çekip fotomontajla o Zaarioc’un fotoğrafı haline getirdik ve gazeteye verdik desem umarım tepkin kötü olmaz ^^ ”
Gülüyor son kısma koptum yaa Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Eğlenmekte devam et noolar Kahkaha Atıyor Şekerlik Yapar Gülüyor [/u]

by me ^_^
En Yukarı Git
03 Tem 2008 21:44
sewimlisawaşçı91
Üye
Üye

sewimlisawaşçı91
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
yazıom walla Gold heart bugün başladım bşalar başlamaz attım sizin gibi istekliler sayesinde dewam edicem çok sağol Hayranlık Besliyor Çok Mutlu

En Yukarı Git
03 Tem 2008 21:51
Flamesniper
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 11

Flamesniper
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Damat beyi gazetede görmüştüm bekarlığa veda partisinde dağıtmış,kızlarla

zuhahahahahahah Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor ay koptum vallahi Yuichiroya bak Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Hey Allam Çok Mutlu çabuk devamını bekliyoruz Çok Mutlu

En Yukarı Git
03 Tem 2008 21:55, Değiştirme: 03 Tem 2008 21:57 (Toplamda 2 kere)
Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 17

Hell Butterfly
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
ayy cnm açmışın sonunda başlığı sana msnde konusu ne diye sormayı unutmuştum ^^' ama gerçekten harikasın cicim *-* kzların evelnmesi falan hoş yani Zarif son cümlene koptum xD devam devam Çok Mutlu bak devam etmessen bozuşuruz ha Dil Çıkartıyor

not: bu arada usagi ile mamoru yeni mi evli? değillerse chibiusa ne alemlerde yoksa usagi hamile mi xD

En Yukarı Git
03 Tem 2008 21:56
sewimlisawaşçı91
Üye
Üye

sewimlisawaşçı91
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ewwet cnm yeni ewliler ben chibi usayı pek sewmem de dahil edesim gelmedi XD XD

En Yukarı Git
03 Tem 2008 22:03
sewimlisawaşçı91
Üye
Üye

sewimlisawaşçı91
Üye
SAVAŞÇILAR ARTIK NORMAL YAŞAMDA:D Konu: dewam ediorum :D
Alıntıyla Cevap Gönder
ewet tam gaz dewam ediom okuanlar lütfen tandğı diğer animclerde sölesin bi okuyun bi de yorum yazın o kadar mutlu olurum ki Çok Mutlu Hayranlık Besliyor

Ami kahkahadan yıkılıyordu. “Size inanamıyorum gerçekten inanamıyorum” diyerek. Gözünden gelen yaşları sildikten sonra “ niçin yaptınız bunu ” diye sordu. “ Rei’nin o adamı sevmediği belli oluyor.Yuicchiro ise görmelisin mahvolmuş resmen.. Ayyaşlara dönmüş Çok Mutlu biz de Mamoru ve Unazuki ile böyle bir plan yaptık umarım Rei o zengin züppeyi terk eder de Yuicchirou da cesaret bulur açılır.
Ami gülmeye devam ederken içeri Makoto girdi.Üzerinde son derece düzgün kıyafetler vardı.Motoki sordu “hayırdır ne bu şıklık?”
“Sorma ya part – time iş arıyorum ama patronlar hep hödük.şansıma edeyim ya parasız da kaldım ya çocuk harçlığı gibi ücret veriyorlar ya da biz sizi ararız diyorlar..” Makoto sinirli sinirli konuşmaktan soluksuz kaldı ve Ami’nin yanına oturdu..
Motoki bir an düşündükten sonra “Makoto sen neden benimle çalışmıyorsun ki?” diye sordu
Makoto şaşırmıştı.. “ Bi..bi.bilmem ki.Ne yapacağım ki yani??”
“Dalga mı geçiyorsun sen bir kurabiye yapsan bayılır müşteriler zaten.. Hem müşteri arttıkça senin maaş da artar merak etme =))
“ Hmmm.. pekala Patron teşekkür ederim” dedi makoto sewinçle.We kendini tutamayıp Motokinin boynuna sarıldı “ Artık işsiz değilim ayrıca arkadaş bir patronum war” Motoki kızarmştı. İki güne kadar başlarsın hadi hayırlı olsun.”

En Yukarı Git
03 Tem 2008 22:26

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18, Sonraki
1. sayfa (Toplam 18 sayfa) [ 268 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız