Sailor Moon Türkçe Altyazı (2-3 Eklendi)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Haberler

Yazar
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

berenasan
Alışıyorum Galiba?
Sailor Moon Türkçe Altyazı (2-3 Eklendi) Konu: Yanıt: Sailor Moon Türkçe Altyazı (2-3 Eklendi)
Alıntıyla Cevap Gönder
merkür prensesi yazmış:
gelmiş işte gelmiş gelmiş *-* hemen indiriyorum Allah'ım çok mutluyum *-*

edit: venüs prensesi'nin çeviri kontrolünü berenasan'ın yaptığını yazmamışsınız İnanamıyor! yapmayın bunu Çikolatama T-T rica ediyorum değiştirip yazın lütfen T-T

bihterim*-* hiç önemli değil benim için zaten düzeltilmiş gerçi ama Çıldırmış Durumda
benim fazla yaptığım bir şey yok maşallah kızların çevirileri harika, ben sadece yazıları okuyup geçiyorum ((sereden dayak yicem Çıldırmış Durumda ))

öhm ciddi olursak ((ki benim için zor iş ama denicem)) ben sonuna kadar bu iş için varım. her zaman kızlara yardımlarımı esirgemicem ((ah okullar açılmasa eylülde..ama açılsın antalyaya gitcem üni dersleri başlasın denize gidiyim Üzgün ya da Ağlıyor ))

ciddi olamıyorum işte Üzgün ya da Ağlıyor neyse işte emeği geçen herkese önce teşekkürler sonra da onları tebrik ediyorum =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
13 Ağu 2008 17:30
Flamesniper
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 11

Flamesniper
Efsane Üye
Sailor Moon Türkçe Altyazı (2-3 Eklendi) Konu: Yanıt: Sailor Moon Türkçe Altyazı (2-3 Eklendi)
Alıntıyla Cevap Gönder
Ay canım benim^^ valla sen de bize katlanıyorsun seninde çevirilerin var ama umarım yük olmuyoruzdur^^ Tekrar yardımın için teşekkürler cici Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
13 Ağu 2008 19:15
venüs prensesi
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 23

venüs prensesi
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
berenasan yazmış:
merkür prensesi yazmış:
gelmiş işte gelmiş gelmiş *-* hemen indiriyorum Allah'ım çok mutluyum *-*

edit: venüs prensesi'nin çeviri kontrolünü berenasan'ın yaptığını yazmamışsınız İnanamıyor! yapmayın bunu Çikolatama T-T rica ediyorum değiştirip yazın lütfen T-T

bihterim*-* hiç önemli değil benim için zaten düzeltilmiş gerçi ama Çıldırmış Durumda
benim fazla yaptığım bir şey yok maşallah kızların çevirileri harika, ben sadece yazıları okuyup geçiyorum ((sereden dayak yicem Çıldırmış Durumda ))

öhm ciddi olursak ((ki benim için zor iş ama denicem)) ben sonuna kadar bu iş için varım. her zaman kızlara yardımlarımı esirgemicem ((ah okullar açılmasa eylülde..ama açılsın antalyaya gitcem üni dersleri başlasın denize gidiyim Üzgün ya da Ağlıyor ))

ciddi olamıyorum işte Üzgün ya da Ağlıyor neyse işte emeği geçen herkese önce teşekkürler sonra da onları tebrik ediyorum =)

kız sen benim çevirileri kontrol ediyosun daha nolsun ya daha zor bir iş varmı sen bu işin ana damarlarından birisin bikere Hayranlık Besliyor

seninde emeğine sağlık cnm=)

En Yukarı Git
13 Ağu 2008 19:27
berenasan
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

berenasan
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
ehe teşekkürler Kahkaha Atıyor
sereden sevgilerini de aldım bu gazla her şeyi yaparım ben Dil Çıkartıyor
benim işleri takmayın siz altından kalkamayacağım işin içine girmem ben
boşuna ing. öğretmenliği okumuyorum XD
bi işe yarayım öğretmen olamıcaz bu gidişle zaten Üzgün ya da Ağlıyor
öhm konu neyse kızlar siz tam gaz ileri gidin beni sorun etmeyin ^^ elimden geleni yaparım sizin için =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
13 Ağu 2008 20:34
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 12

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
ağlayacağım T-T ne kadar sevgi dolu bir grup bu ya T-T tam bir SM çeviri grubu işte *-*

Çikolatam U_U mütevazi olmayınız istirham ederim U_U benim gibi dakka başı soru soran birine katlanmak öyle herkesin yapacağı iş değildir *-*

hadi çevirin çevirin boş duranı Allah sevmez U_U

En Yukarı Git
14 Ağu 2008 11:59, Değiştirme: 14 Ağu 2008 13:04 (Toplamda 1 kere)
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
merkür prensesi yazmış:
ağlayacağım T-T ne kadar sevgi dolu bir grup bu ya T-T tam bir SM çeviri grubu işte *-*

grupta hiç erkek olmamasının da payı vardır tabi XD

Çikolatam U_U mütevazi olmayınız istirham ederim U_U benim gibi dakka başı soru soran birine katlanmak öyle herkesin yapacağı iş değildir *-*

hadi çevirin çevirin boş duranı Allah sevmez U_U

erkek olunca noluyomuş İnanamıyor! mamoru var hem Karışık

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Ağu 2008 12:29
baris777777
Yeni Üye
Yeni Üye

baris777777
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
feminist heralde Dil Çıkartıyor sana inat ilerki bölümlerde ben de yardım etçem Çok Mutlu

En Yukarı Git
14 Ağu 2008 12:55
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
ya hayır öyle demek istemedim T-T fazla duygusal bi grubuz o kadar T-T off yanlış anlaşıldım T-T

daha fazla sarpa sarmadan editleyeyim o zaman Neee?

edit: Mamoru tabi ki var ben grubun çeviri kısmından bahsetmiştim aslında Neee? tamam en iyisi susayım ben ^^'''

En Yukarı Git
14 Ağu 2008 13:03
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
merkür prensesi yazmış:
ya hayır öyle demek istemedim T-T fazla duygusal bi grubuz o kadar T-T off yanlış anlaşıldım T-T

daha fazla sarpa sarmadan editleyeyim o zaman Neee?

edit: Mamoru tabi ki var ben grubun çeviri kısmından bahsetmiştim aslında Neee? tamam en iyisi susayım ben ^^'''

hahaha Çok Mutlu neyse yanlış anlaşıldı sanırım Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Ağu 2008 14:01
kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Flamesniper yazmış:
Kyocuğum Çok Mutlu bence sana Jupiterin geldiği bölümü verelim Çok Mutlu daha iyi olur Çok Mutlu Merkürün geldiği bölüm Bihter'in, Mars'ın geldiği bölüm benim, Venüs'ün geldiği bölüm Nage'nin ve Jupiter'in geldiği bölüm ise senin olsun bence XD hani sen Jupiter hayranısın ya ondan söyledim Dil Çıkartıyor kadro tamamlanmış olur falan =P ama istiyorsan o bölümü de çevir tabi Gülücük Dağıtıyor ha bu arada söylemeyi unuttum Barış abi seninde beğendiğine çok sevindim Çok Mutlu vallahi elinde büyüdüm Dil Çıkartıyor çok teşekkürler^^

süper olur Flame'ciğim *-* çok saol *-*

En Yukarı Git
16 Ağu 2008 10:25
Lulu~
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Lulu~
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
bende varım ceviridee *-* sadece 9. bolumu cevirmiş olsamda dıslamayın beni Kahkaha Atıyor ztn sinirlerim bozuldu 14. bolumde gece gece ceviri yapıodum snra cıkarken save ediyim mi die sordu no dedim O.o nası bişi bu ya Çıldırmış Durumda neyseki az yazmıstım xD

walla cok fena calısıo grup O.o maş bi 7 kisi mi ne ceviriomus sere dedi *-* aman nazar deymesin tütütü =P herkesin emegine saglık Kayan Gözler

Spoiler:

Soul Eater is luv <3
En Yukarı Git
19 Ağu 2008 14:54
sera myu
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

sera myu
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
ya çok sevindim gözlerim doldu sevinçten Üzgün ya da Ağlıyor

düşünüyorum öyleyse vurun
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
19 Ağu 2008 20:14
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
sera myu yazmış:
ya çok sevindim gözlerim doldu sevinçten Üzgün ya da Ağlıyor

açıkçası gözlerimiz dolmasa da biz de bayağı duygulandık, bu seriyi Türkçe'ye çevirme işi bize nasip olduğu için ne kadar mutluyuz, anlatmaya kalksak kelimeler yetmez =))

En Yukarı Git
20 Ağu 2008 15:10
BuLuT
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 5

BuLuT
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ben de biraz önce indirdim tr altyazılı olan bölümleri ve çok beğendim.
bu mutluluk verici ^^ artık ne dediklerini anlayabileceğim.
aslında çoğu yerini biliyoruz hepimiz önceden izlediğimiz için ama yine de unuttuğum yerler de var.
böylelikle hepsini tekrar hatırlayacağım.
lütfen en kısa zamanda diğer bölümleri de koyunnnn *-*
sabırsızlıkla bekliyorum!
ve emeği geçen herkese teşekkürler ^^

Ümitsiz insanlar ağır hastalara benzerler.
Hayata her zaman daha kuvvetle sarılırlar.

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
20 Ağu 2008 19:13
sailorneptune
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 7

sailorneptune
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Şükürler olsun Çok Mutlu Çok Mutlu Dualarım kabul oldu.............. Çok mutluyum Kayan Gözler

Soldier of the Deep Waters, Soldier of Embrace, Soldier of Affinity and Soldier of Comprehension: Sailor Neptune
En Yukarı Git
21 Ağu 2008 17:24

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Sonraki
5. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 114 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız