seiya ile usagi birlikte olsalardı nasıl olurdu?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4 ... 7, 8, 9, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Karakterleri

Yazar
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 5

Durumu: Çevrimdışı

BuLuT
Venus Fan
seiya ile usagi birlikte olsalardı nasıl olurdu? Konu: Yanıt: seiya ile usagi birlikte olsalardı nasıl olurdu?
Alıntıyla Cevap Gönder
heeyyyyyy tartışmayınnn lütfen! gereksiz yere tartışıyorsunuz.
ben de bir seiya hayranıyım ama emin olun usagi ile seiyanın birlikte olmasını hiç istemezdim. bir kere çok saçma olur. seiyadan usagiye yar olmaz. zaten böyle bir şey söz konusu bile olamaz. bir kere o krallık ya da prenslik seiyaya yakışmaz. doğasına aykırı.
bence usagi ile mamoru daha çok yakışıyor. yani başka birisi söz konusu bile olamaz. zaten animenin bi tadı kalmazdı. hem usagi seiyayı asla sevmedi. sevemezde.

ve cenk seiyayı adamdan bile saymıyorum falan demen çok kırıcı. burada hayranları da var. bu yüzden lütfen biraz daha nazik ol ^^

tweety mamorunun neyini sevmediğini de anlamadım doğrusu o.O?

Ümitsiz insanlar ağır hastalara benzerler.
Hayata her zaman daha kuvvetle sarılırlar.

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
28 Ağu 2008 14:23
Setsuna-M
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 9

Setsuna-M
Venus Fan
seiya ile usagi birlikte olsalardı nasıl olurdu? Konu: Yanıt: seiya ile usagi birlikte olsalardı nasıl olurdu?
Alıntıyla Cevap Gönder
bence yakışmızlardı mamoru ile usagi daha çok yakışıyor ama bu benim düşüncem ve evet BuLuT a bende katılıyorum tartışmanın alemi yok biz burada düşüncelerimizi sizlerle paylaşıyoruz Gülücük Dağıtıyor

bu çalışmanı verdiğin için çok saol usacagla Gülücük Dağıtıyor

çok çok saol hotoru-chan mükemmel *___*
www.smfan.blogcu.com(2.bloğum:))
Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
28 Ağu 2008 14:38
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
bulut bu dediğim benim fikrim adamdan saymıyosam ben adamdan saymıyorumdur sizinle bi alakası yokki.ayrıca biz tartısmıyoruz fikirlerimizi söylüyoruz Gülücük Dağıtıyor sonuçta forum fikirlerimizi söylemek içindir Şaşırmış Durumda yani kavga felan yok için rahat olsun Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
28 Ağu 2008 14:58
tweety
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 36

tweety
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
bulut bu dediğim benim fikrim adamdan saymıyosam ben adamdan saymıyorumdur sizinle bi alakası yokki.ayrıca biz tartısmıyoruz fikirlerimizi söylüyoruz Gülücük Dağıtıyor sonuçta forum fikirlerimizi söylemek içindir Şaşırmış Durumda yani kavga felan yok için rahat olsun Dil Çıkartıyor

evet tartısmıyoruz sadece fikirLerimizi söyLüyoruz x) ayrıca bende Usagi iLe Seiya'yı yakıstırmıyorum ama Seiya Laf söyLenmesinden de hosLanmıyorum x)

Usui Takumi <3

bir sürü öpücük Tusa'ya :3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
28 Ağu 2008 15:39
usa-ko
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 10

usa-ko
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
det! det! XD azıtmayın bakayım xD

hmmm seiya usagi birlikte olsalardı, usagi daha mutlu olurdu bence. şahsen usaginin salaklık derecesinde saf olduğunu düşündüğüm için mamoru ona biraz... nasıl desem, xl geliyor gibi =P yani çocuk genetik mühendisliği okuyor usagi liseye zor geçti xD bi de mamoru buluşmada kitap okuyan bi insan. (ben olsam oyarım mesela!.. sevgilimle buluşacağım, adam kitap okuyacak. oldu... O_o''') bu açıdan bakınca seiya daha hafif bi tip. daha geyik daha avare, serseri. o da zeki ama mamoru kadar ciddi değil. usagi ve mamoruyu bağlayan tek şey birbirlerine duydukları büyük aşk sevgi ve saygı. bu çok güzel bir şey ama yine de birbirlerine uygun olmadıklarını düşünüyorum. davul bile dengi dengine =P dengi dengine de, seiya tam anlamıyla erkek olsaydı daha iyi olurdu XD ki bu fark, mamorunun yokluğuyla birleştiğinde usaginin seiyaya kaydığı da su götürmez bir gerçek. usagi seiyadan etkilenmişti. ama son bölümde iyi kıvırdılar =P hep arkadaşım olucaksın geyiği falan. xD

ha usagiye kim uyuyor diye sorarsanız bana, ne mamoru ne de seiya ziyan olmasın usagiye anca umino tahammül eder derim ya neyse XDDD

(bi de nickime bak! kendimden utandım XD)

Yalnız’ın adı okunduğunda
Okulda ya da yaşamda
Kimse
“Burada”
deyemez.
Ama
Yok da...
En Yukarı Git
29 Ağu 2008 1:24
deli_kiz
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 41

deli_kiz
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:

nese nese konu dağılmasın usagi ve seiya iyi anlaşıyor olabilirler ama ortada çoooook büyük bir sorun var orda seiyanın bir kız olması durumu bunu göz önünde bulundurunca hiçde hoş olmayan bir sahne çıkıyor ortaya **ıyyyyk**
artıııı ikinci bir sorun mamorunun yakışıklılığı aslında bakılırsa seiya daha yakışıklı gibi ama mamorunun karizması var o pelerini hele hele o kırmızı gülleri fırlatışı yokmu yaniiiiiiiii uzun lafın kısası usagi seiya ile olamaz hatta nolamaz nayır [**etrafı birden siyah beyaz görmeye başladım nedense xD **]

Falcı, müşterisinin göremediği bir şeyi görebilen kişidir: Onun bir budala olduğunu. [Ambrose Gwinnett Bierce]
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Ağu 2008 2:46
tweety
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

tweety
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Seiya kız deqiL Ağzını Uzunca Açar Ve.. Pışık! Dilini Uzunca Çıkarır Umursamaz

Usui Takumi <3

En Yukarı Git
29 Ağu 2008 8:15
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
tweety yazmış:

bak şimdi..seiya,yaten,taiki 3lüsü dünyaya sahte kimliklerle geldiler..Bu kimlikleride 3 ışıktı..Sadece prenseslerini bulmak için bu kılığa girip ünlü olmaya çalıştılar...Ama soruyosan esas kimliği ne diye...Esas kimlikleri savaşçı olan kimlikleridir...Yani seiya, yaten, taiki'nin gerçek kimlikleri sailorstarlihghts'dır...Savaşçı oluncada kız olduklarına göre..Seiya,yaten,taiki kızdır....Hatta seiya,yaten,taiki isimlerini bile kendileri uydurmuş olabilirler..gerçek isimleri Sailor Star Fighter,Sailor Star Healer ve Sailor Star Maker'dır..umarım anlatabilmişimdir Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Ağu 2008 10:36
kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
heyy fazla abarttınız konuyu Çok Mutlu.Aşkım sende çocuksuluğu bırak lütfen rica ediyorum O.o

En Yukarı Git
29 Ağu 2008 10:47
zac_efron
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 2

zac_efron
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
hayır iyi olmazdı

(\ /)
(. .)
(..)(..)
En Yukarı Git
29 Ağu 2008 10:49
tweety
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

tweety
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:
tweety yazmış:

bak şimdi..seiya,yaten,taiki 3lüsü dünyaya sahte kimliklerle geldiler..Bu kimlikleride 3 ışıktı..Sadece prenseslerini bulmak için bu kılığa girip ünlü olmaya çalıştılar...Ama soruyosan esas kimliği ne diye...Esas kimlikleri savaşçı olan kimlikleridir...Yani seiya, yaten, taiki'nin gerçek kimlikleri sailorstarlihghts'dır...Savaşçı oluncada kız olduklarına göre..Seiya,yaten,taiki kızdır....Hatta seiya,yaten,taiki isimlerini bile kendileri uydurmuş olabilirler..gerçek isimleri Sailor Star Fighter,Sailor Star Healer ve Sailor Star Maker'dır..umarım anlatabilmişimdir Gülücük Dağıtıyor

dönüştükLerinde vücut sekiLLeri kız qibi durabiLir ama kız deqiLLer Madde Savascı oLdukLarında da haLa erkek qibi hissedip düsünüyorLar ve davranıyorLar Madde

Usui Takumi <3

En Yukarı Git
29 Ağu 2008 10:51
Setsuna-M
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 9

Setsuna-M
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
sailormoooon yazmış:

Hatta seiya,yaten,taiki isimlerini bile kendileri uydurmuş olabilirler..gerçek isimleri Sailor Star Fighter,Sailor Star Healer ve Sailor Star Maker'dır..umarım anlatabilmişimdir Gülücük Dağıtıyor

yani biraz abarttın hadi bende karşıyım ama bukar da değilim yani
İnanamıyor! İnanamıyor!

bu çalışmanı verdiğin için çok saol usacagla Gülücük Dağıtıyor

çok çok saol hotoru-chan mükemmel *___*
www.smfan.blogcu.com(2.bloğum:))
Spoiler:
En Yukarı Git
29 Ağu 2008 10:53
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Setsuna-M yazmış:
sailormoooon yazmış:

Hatta seiya,yaten,taiki isimlerini bile kendileri uydurmuş olabilirler..gerçek isimleri Sailor Star Fighter,Sailor Star Healer ve Sailor Star Maker'dır..umarım anlatabilmişimdir Gülücük Dağıtıyor

yani biraz abarttın hadi bende karşıyım ama bukar da değilim yani
İnanamıyor! İnanamıyor!

ama ortada gerçek kimlikleri var diyorum..abarttın diosunuz..iyi sahte kimlikleriyle geçinin siz...bu benim fikrim...

En Yukarı Git
29 Ağu 2008 10:56
kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
yapmayın gençler bu konuyu çok fazla uzatıyorsunuz gibi geliyor bana =)

En Yukarı Git
29 Ağu 2008 10:58
Gold
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 148

Gold
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar bu sorunun yanıtını ben de merak ettim usagi'ye chatte sordum veee.......
Böyle bir birliktelik imkansız Seiya bir kız bunu sende biliyorsun

dediii Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

by me ^_^
En Yukarı Git
30 Ağu 2008 15:14

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4 ... 7, 8, 9, Sonraki
3. sayfa (Toplam 9 sayfa) [ 129 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız