Lizzie Mcguire
Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler -> Yabancı Filmler

Yazar
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 19

Durumu: Çevrimdışı

jingjing
Venüs Savaşçısı
Lizzie Mcguire Konu: Lizzie Mcguire
Alıntıyla Cevap Gönder

Lizzie McGuire , Disney Pictures adlı şirketin yayınladığı ,başrolünü Hilary Duff'ın oynadığı bir komedi filmidir.Filmde,Lizzie McGuire(Hilary Duff)'ın okul gezisiyle Roma'ya giden bir lise öğrencisidir ve başından geçen komik olaylar anlatılmaktadır.Film,yapımcılığını yine Disney'in yaptığı ve filmle aynı ismi taşıyan dizinin dünya çapında çok sevilmesi üzerine çekilmiştir.

Film, çıktığında genellikle olumlu eleştiriler almış ve gösterime girdiği 2003 Mayıs ayında ABD box office listelerinde ikinci sıraya kadar yükselmiştir.Çekimleri ise 2002 yılının sonlarında bitmiştir.

Lizzie McGuire, orta okuldan aksilikler dolu bir mezuniyet töreni sonrasında mezun olur.Çok sakar bir kız olduğundan dolayı törende yaptığı konuşma sonarsında ayağı kayıp düşer ve tüm tören yerini perdelere takılmasından dolayı mahveder.Bunun sonrasında okul gezisi için okul arkadaşları ile ve okuldan bir öğretmen ile Roma'ya gider.Roma'da kafilenin en arkasıdan yakın arkadaşı ile giderken Pauolo isimli genç bir italyan şarkıcı ile tanışır.Paulo Lizzie'ye onun italyan bir şarkıcı olan Isabella'ya çok benzediğini söyler.Ardından bir müzik yarışmasında Isablella'nın yerine geçip onunla birlikte şarkı söylemesini ister.Lizzie,bu teklifi önce reddetse de sonra istmeyerek de olsa kabul eder.İkili provalar yapar.Şov günü gelir ve her şey hazırdır.şovun başladığı sırada sesler ile ilgili olan kabinde operatörün yanında gerçek Isabella belirir.Isabella ,Paulo ve Lizzie'nin Colleseum'da korkunç bir kalabalığın önünde şova başalamasını izler.Şarkı söyleme sırası Lizzie'ye geldiğinde onun yerine şarkıyı Isabella söyler.Ardından Isabella yavaşça sahneye çıkar.Seyirci tabii ki iki tane isabella gördüğü için şaşkındır.Sonra sıra yeniden Paulo'ya geldiğinde Isabella operatörden Paulo'nun playback yapmaması için sesini kapattırır.Ardından Paulo şarkıyı söyleyemez ve izleyiciler tarafından protesto edilir.Isabella Lizzie'yi seyirciye tanıştırır ve canlı performansı için onu seyirciyle baş başa bırakır.Lizzie,performansına biraz çekingen başlar fakat muhteşem bir performans sunar.Seyircilerin arasında arkadaşları va ailesi de vardır ve herkes onu şaşkınlıkla alkışlar. Ardından otele basın mensupları gelir Lizzie va ailesi ile röportaj yaparlar.Filmin sonunda da otelin Roma manzaralı çatısında Lizzie en yakın arkadaşı Dave'i öper ve film biter.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Eyl 2007 18:50
jingjing
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 19

jingjing
Venüs Savaşçısı
Lizzie Mcguire Konu: Yanıt: Lizzie Mcguire
Alıntıyla Cevap Gönder
çok şirinn bir filmdi Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda bu filmde hilary duff isebelle olarak saçları siyahtı ve bence çok yakışmıştı.. orda söylenen my dream di sanırım şarkısının adı her enyse şarkı bence çok hoştu. ve de italyada bulunan o dilek çeşmesini görmek isterdim..

En Yukarı Git
23 Eyl 2007 18:54
immortal
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 1

immortal
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
gerçekten güzel bir fildi. sondaki hilary duffun şarkısı çok güzel

En Yukarı Git
23 Eyl 2007 19:45
*venüs*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 1

*venüs*
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
jingjing yazmış:
çok şirinn bir filmdi Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda bu filmde hilary duff isebelle olarak saçları siyahtı ve bence çok yakışmıştı.. orda söylenen my dream di sanırım şarkısının adı her enyse şarkı bence çok hoştu. ve de italyada bulunan o dilek çeşmesini görmek isterdim..

sana katılıyorum cok güzel şakıydı Çok Mutlu ben bu kıza bayılıyorum çokkk tatlıııı Hayranlık Besliyor filmleride süperrr Çok Mutlu italyaya gitmek benim hayalim Kayan Gözler

uzaklarda bir yerde yüreğine bağlanmış biri mutlaka vardır ve sen aynaya her baktığında adını bilmediğin o gizli sevda için mutlaka gülümsemelisin...

En Yukarı Git
23 Eyl 2007 19:52
tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 9

tomoyo
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
this is what dreams made of süper şarkı yaaa

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
09 Ksm 2007 20:25
dowaa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 70

dowaa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Ayy bu çok güzeldi yaa valla çok hoş bir filmdi Kahkaha Atıyor

Sen beni dinlemedin, ben seni anlamadım.
Cevapsız soruların, boynumda kolların, al senin olsun!
En Yukarı Git
07 Eyl 2008 0:15
tweety
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 36

tweety
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
EqLenceLi bir fiLmdi. What Dreams Are Made Of qüzeL sarkı ama sLow oLanı daha qüzeL ^^

Usui Takumi <3

bir sürü öpücük Tusa'ya :3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
07 Eyl 2008 12:58

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 7 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız