Hanazakari no Kimitachi e / Yakışıklılar Cenneti / Japon Diz
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler -> Yabancı TV Dizileri

Yazar
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 36

Durumu: Çevrimdışı

tweety
Vazgeçilmez Üye
Hanazakari no Kimitachi e / Yakışıklılar Cenneti / Japon Diz Konu: Yanıt: Hanazakari no Kimitachi e / Yakışıklılar Cenneti / Ja
Alıntıyla Cevap Gönder
Cok güzel, cok eğlenceli ve cok basarıLı bir live action xD benim favoriLerim Nakatsu, Kayashima ve Nanba Çok Mutlu fiLmin neredeyse her sahnesinde öLdüm güLmekten özeLLikLe de Nakatsu insanı öLdürüyor güLmekten Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor
Spoiler:

Usui Takumi <3

bir sürü öpücük Tusa'ya :3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
27 Oca 2009 3:01
jeanne_maron
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 6

jeanne_maron
Anime Fan
Hanazakari no Kimitachi e / Yakışıklılar Cenneti / Japon Diz Konu: Yanıt: Hanazakari no Kimitachi e / Yakışıklılar Cenneti / Ja
Alıntıyla Cevap Gönder
güzele benzio eğer goong gibiyse yaşadım.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
10 Mar 2009 17:15
matrixsakini
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 34

matrixsakini
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Harika, acayip eğlenceli bir live-action Eğlenmekte Herkese şiddetle tavsiye ederim Çok Mutlu

nakatsu, nanba, sano hepsi harikalar... diziyi 3 defa izledim İnanamıyor! çok güldüm, çok eğlendim...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
25 Nis 2009 21:55
michiru
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 60

michiru
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel dizi ya öldüm gülmekten XD 2 bölüm izledim daha *-* devam edicem *-* nakatsu yu çok sevdim çok şeker Zarif nanba da iyi XD Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
27 Hzr 2009 20:37
aki
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 182

aki
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
muhteşem bir live action
herkes mutlaka izlemeli bence gülmekten öldürüolar insanı Kahkaha Atıyor
hepsi ayrı şeker ama en çok sano tabiii -o bi kere oguri*mm- sonra da nakatsu öyle matrak bi kişilikkii öldüm gülmektenn Kahkaha Atıyor
işte benim 1 numaralı dizim live actionım herşeyim Dil Çıkartıyor üstüne tanımam gerçekten Kayan Gözler müthiş ötesi bir yapım Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor
evt kesinlikle izlenmelii hüzünlü anlara bire bir insanı ii gevşetio valla Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
16 Tem 2009 10:16
michiru
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

michiru
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
matrixsakini yazmış:
Harika, acayip eğlenceli bir live-action Eğlenmekte Herkese şiddetle tavsiye ederim Çok Mutlu

nakatsu, nanba, sano hepsi harikalar... diziyi 3 defa izledim İnanamıyor! çok güldüm, çok eğlendim...

4. yü de izliyoruz ya beraber Şaşırmış Durumda Çok Mutlu

3. bölüm acayip komikti ya Kahkaha Atıyor nakatsu neler yaptı öyle Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda 4. bölümüde izlemek istiyorum hepsini bitiriyim Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
16 Tem 2009 11:26
kang hoo
Master Otaku
Master Otaku

Nerden: kore-seul-se7enin evi-yanı (demek için kendimi yırtsamda..istanbul)
Teşekkür: 76

kang hoo
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
çekikler var öyleyse bende varım Kahkaha Atıyor mutlaka izliycem güzele benziyo

CHOİ OPPA SARANGEE!
En Yukarı Git
16 Tem 2009 11:55
aki
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

aki
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
mi-chan izle izle bir an önc e bitir de beraber gülek tmm Dil Çıkartıyor Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
16 Tem 2009 12:23
deli_kiz
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 41

deli_kiz
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
nanba senpai ... ...

harika bir live action 2. yurdun tamamını seviyorum ama 1 ve 3. yurtlarda oldukça makara özellikle 3 xD xD haaa unutmadan Hibariiiiiii [günahkar kadın xP] xD xD kayashima ... nakatsu ... bütün karakterler süper baştan aşağı eğlenceli bir live action herkes izlemeli bence =)(=

Falcı, müşterisinin göremediği bir şeyi görebilen kişidir: Onun bir budala olduğunu. [Ambrose Gwinnett Bierce]
En Yukarı Git
16 Tem 2009 15:04
asil cadı
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

asil cadı
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
süper bi dizi gülmek isteyenlere şiddetle tavsiye ederim Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
18 Tem 2009 11:42
aki
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

aki
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
nanba senpai

harika bir live action 2. yurdun tamamını seviyorum ama 1 ve 3. yurtlarda oldukça makara özellikle 3 xD xD haaa unutmadan Hibariiiiiii [günahkar kadın xP] xD xD kayashima nakatsu

iyi tespit deli_kız** Hayranlık Besliyor **
evt yaa
en yakışıklı dolu yurt 2 Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor çok seviyem her birini Dil Çıkartıyor ee içlerinde oguri*m varrrr Kahkaha Atıyor
hibariiii hani dudak boyası feln akıodu yaaa böle saçları fln dağınık = hahaha evt günahkar kadın İnanamıyor!
ben en çok yurt 3ü seviom aşırı matraxlarrr Kahkaha Atıyor hele bi de başkanın içine arada cin kaçıo yaaa Kahkaha Atıyor ölüom o sahneler deeee

En Yukarı Git
18 Tem 2009 11:49
michiru
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

michiru
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
aki yazmış:
mi-chan izle izle bir an önc e bitir de beraber gülek tmm Dil Çıkartıyor Hayranlık Besliyor

nihahah bitirdim Çok Mutlu aslında çoktan bitirmiştim ama yazmak anca aklıma geliyor ... Çıldırmış Durumda

hana kimi süper ya *.* nakatsuya bayldım *.* oscar'a koptum adsfdsaf xD

nanba senpai'ye bişey demiyorum bittim ona yani >.<

dizi genel olarak çok komikti çok eğlenceliydi *-*

Special'ınıda izleyerek tamamen bitirmiş oldum U_U süper herkes izlesiiin *.*

En Yukarı Git
17 Eyl 2009 0:44
~SaiLorworLd~
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 26

~SaiLorworLd~
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ßende bitirdim ßu diziyi
Ahh nakatsu *Q*.röLüne hastayım ya
Nanbada çok yakışıkLı ona aşık oLan biri wardı neydi adı unuttum ehehe yarışmayı kazanıp öpüyordu onu xD Kayashimada harika ^-^ Kısaca dizi çok matraktı 3. yurdun başkanı beni her sahnesinde öldürüordu ya xF

~

Izaya <3 By Daydream.

En Yukarı Git
17 Eyl 2009 1:01, Değiştirme: 26 Oca 2010 2:12 (Toplamda 1 kere)
Psylocke
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 64

Psylocke
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
şu an 5. bölümdeyim Çok Mutlu ben lisenin doktoruna bitiyorum keşke biseksüel olmasaydı Çok Mutlu

http://myanimelist.net/profile/Marvelgirl
animelist aldım yuhaa ^ . ^
En Yukarı Git
17 Eyl 2009 15:45
yngn
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 3

yngn
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
izlenmesi gerekioo özellikle nakatsu süper gercekten oynayan oyuncu rolünün hakkını verio.Sırf onun için izlenebilir.Adını bilmiodum arastırdım Ikuta toma'ymış

Kadrodaki en iyi oyuncu oydu bence

En Yukarı Git
25 Oca 2010 23:35

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 47 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız