sailor moon 6.sezon sm nin devamı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic -> Sailor Moon Fan Fictions

sizce güzelmi
harika çok beyendim devam et
65%
 65%  [ 29 ]
güzel devam et
22%
 22%  [ 10 ]
hiç beyenmedim berbat yazıyosun bence sen bu işi bırak
6%
 6%  [ 3 ]
pek beyenmedim ama devam et
4%
 4%  [ 2 ]
Toplam Oylar : 44

Yazar
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 1

Durumu: Çevrimdışı

usagi ile momoro
Anime Fan
sailor moon 6.sezon sm nin devamı Konu: Yanıt: sailor moon 6.sezon sm nin devamı
Alıntıyla Cevap Gönder
Şaşırmış Durumda arkadaşlar planda bir değişiklik oldu prenses serenity oldukça yoğn olduğu için yazamıycakmış bugün öğrendim ve hemen kurgulamaya koyuldum bu akşam yada en geç yarın gelir

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 May 2009 21:50
hemavaz
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 16

hemavaz
Ay Savaşçısı
sailor moon 6.sezon sm nin devamı Konu: Yanıt: sailor moon 6.sezon sm nin devamı
Alıntıyla Cevap Gönder
usagi ile momoro yazmış:
Şaşırmış Durumda arkadaşlar planda bir değişiklik oldu prenses serenity oldukça yoğn olduğu için yazamıycakmış bugün öğrendim ve hemen kurgulamaya koyuldum bu akşam yada en geç yarın gelir

tamam bekliyoruz... bu kadar ısrarla bekliyorum beni de alır mısınız? ya da kişi alıyor musunuz?

O
kadar güzel unutmuştun ki beni, Hatırlatmaya kıyamadım...

teşekkürler sun
Spoiler:
En Yukarı Git
13 May 2009 20:29
aki
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 182

aki
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
evt dewamını hasretle bekliozzzzzzzzzzzzzzzzz Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
13 May 2009 20:35
hemavaz
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hemavaz
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
demek yine bana hüsran yine bana hasret var.... Çok Mutlu Şaka bir tarafa yine yeni bölüm yok... Hüzünlü Üzgün ya da Ağlıyor

O

teşekkürler sun
Spoiler:
En Yukarı Git
20 May 2009 21:44
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
hemavaz yazmış:
usagi ile momoro yazmış:

tamam bekliyoruz... bu kadar ısrarla bekliyorum beni de alır mısınız? ya da kişi alıyor musunuz?

hahah kişi almak moda oldu XD

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
20 May 2009 22:00
Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 249

Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
devamını istiyorum yuh lan 1.50 saatte bitirdim Çıldırmış Durumda

Vinnie~
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
22 May 2009 21:23
nyuu chan
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 44

nyuu chan
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzell Gülücük Dağıtıyor devam....

bu süper imza için irma çoook teşekkür ederim Gülücük Dağıtıyor

Çok sağol Gold Çok Mutlu bu güzel imza için Hayranlık Besliyor
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
23 May 2009 13:07
hemavaz
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hemavaz
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
devamı ne zaman gelecek sorusunu sormaktan çekiniyorum, sık boğaz etmişim gibi... Ama devam etmesini çok istiyorum...

O

teşekkürler sun
Spoiler:
En Yukarı Git
27 May 2009 12:45
usagi ile momoro
Anime Fan
Anime Fan

usagi ile momoro
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Üzgün ya da Ağlıyor gerçekten çok özür dilerim arkadaşlar söz verdiğim halde ujzun süredir yeni bölümü koyamadım ama oldukça yoğundum ilk fırsatta yazdım ve koyuyorum herkese iyi okumalar umarım bekleyişinize değicek bişiler yazmayı başarabilmişimdir Kahkaha Atıyor

Ay savaşçısı:ben bir kafamı dinleyemeyecek miyim?? neden her seferinde kafamı dinleyip kendimle baş başa kalmama engel oluyorsun??sen hiç vazgeçmez misin?? (dedi sinirli bir şekilde)
Karanlık Şovalye:bak senn biricik savaşçımız ay savaşçısı bu durumdan oldukça huzursuz görünüyor ahh senin yalnız kalıp kendini dinlemene engel olduğum için üzgünüm nolur beni affet ama hayır hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim ve sonunda aradığımı bulacağım.Ama istersen bu seferki karşılaşmamızda bir değişiklik yapalım ne dersin??
Ay Savaşçısı:nasıl yani??
Karanlık Şovalye:bu sefer canavarla savaşmak zorunda olmayacaksın bu sefer (der az önce çığlık atan çocuğun sarmaşıklar sararak yukarı kaldır ve kalbine doğru sivri bir şey saplanmak için hazır bekler) benimle savaşacaksın…daha önce ilk karşılaşmamızda sana teklif ettiğim düelloyu hatırlıyor musun??
Ay savaşçısı(ilk karşılaşmalarını hatırlar ):evet hatırlıyorum
Karanlık Şovalye(sinsice gülerek):güzelll aynı düelloyu bir daha teklif ediyorum eğer sen kazanırsan o işe yaramaz insanın hayatını bağışlarım ve onu öldürmem eğer ben kazanırsam…(dedi.Sustu.Ay savaşçısına sinsice bakıyordu.)
Ay savaşçısı:evet eğer sen kazanırsan ??
Karanlık Şovalye (ay savaşçısının önünde beliriverdi birden ay savaşçına iyice yaklaşarak gözleririn içine baktı.Yüzündeki sinsi gülümseme hala devam ediyordu):ben kazanırsam hayatını alırım yada….(dedi.Gülümsemesini dahada arttırarak devam etti.)yada…neyse diğer seçeneği daha sonra söylerim başlayalım mı??(ay savaşçısı kısa süre tereddüt etsede acı çekmekte olan çocuğa bakarak kararlı bir şekilde evet anlamında başını salladı.Ve karanlık şovalye ay savaşçısının üstüne bir ateş topu fırlattı ay savaşçısı bu saldırıdan kolay kurtuldu.)
Ay Savaşçısı:kaybetmeye hazır ol o zaman
Karanlık Şovalye:hım sandığımdan daha iyisin beni uğraştıracaksın anlaşılan birazcık ayrıca bu kadar emin olma beklide sen kaybedersin….
Ay Savaşçısı:asla….(dedi.Ve saldırısını yaptı.)
Karanlık Şovalye(Karalık Şovalye bunu zırda olsa atlarak ay savaşçısının arkasında belirdi.Ona arkadan sarılarak):Kendine çok fazla güveniyorsun ay savaşçısı….bence bu kadar güvenmemelisin….(dedi ve ay savaşçısına saldırdı.Ay savaşçısı yaşadıklarının şokunu atlatamadan saldırıya uğramıştı.Bir anda kendini yerde buldu.)
Ay Savaşçısı:Kahretsin…(dedi ve ayağa kalktı.)
Karanlık Şovalye:ahh hadi ama vazgeç beni daha fazla uğraştırmaktan başka bir işe yaramayacak bu sonunda kaybedeceksin
Ay Savaşçısı:asla…(dedi.Ve tekrar saldırdı.Karanlık şovalye bu saldırıdan çeşitli yaralar alarak zorda olsa kurtulmuştu.)
Karanlık Şovalye: iyi saldırıydı.Hakkını yememeliyim ama (dedi.Saldırdı.Etrafı siyah dumanlar kaplamıştı .Dumanlar kaybolduğunda ay savaşçısı bu saldırıdan kaçamamış ve yaralanmıştı.)kabul et bu daha iyiydi.
Ay Savaşçısı:olabilir ama (dedi.Kalkmaya niyetlendi ama yapamadı.(
Karanlık Şovalye(sinsi gülümsemesiyle):boşuna uğraşma az önceki dumanlar senin hareket etmemeni sağlayan özel bir saldırının dumanıydı.Ayrıca yaralanmanı sağlayan saldırı bu diğildi.Hemen arkasından yaptığım ikinci saldırı sonucu yaralandın ve kötü haber bu çabuk geçmeyecek ve acı çekeceksin ( dedi.Ay savaşçısına yaklaşarak ) ve bu uzu sürecek yazık sevgili efsanevi savaşçımız oldukça savunmasız bir surumda acı çekiyor üstelik yaralı…..
Ay Savaşçısı:benden uzak dur
Karanlık Şovalye:hım bir düşüneyim hiç sanmıyorum beni kim durduracak bu konuda sen mi ??hiç sanmıyorum (deyip ona iyice yaklaşır ay savaşçısının üzünü elleri arasına alarak)yazık sana oldukça güçsüz ve savunmasızsın şu anda söylesene seni benim elimden kim kurtarabilir ??hı kim?? bir düşünelim belki o çok değer verdiğin savaşçı arkadaşların olabilir mi?? hayır sanmıyorum peki ya simokinli şovalyen ?? hım belki …..yada o büyüleyici ve dillere destan güzelliyle her şeyiyle muhteşem olan prenses ….şu efsanevi ay prensesi ……ha ne dersin?? hangisi gelir sence??
O sırada hızla bir gül yere saplanır.Beklenen kişi gelmiştir.Simokinli şovalye……
Simokinli Şovalye:tahmin et bakalım hangisi geldi ??
Karanlık Şovalye :he sende nerden çıktın??
Simokinli Şovalye:çekilişten canım ama pek bir şansızmışsın hiç karşılaşmak istemeyeceğin birine çattın ay savaşçısından uzak dur.
Ay Savaşçısı:simokinli şovalye …ıgggg
Karanlık Şovalye:bak bak demek öyle neden kendin uzaklaştırmıyorsun beni ay savaşçısından hadi…. Denesene……
Simokinli Şovalye:ay savaşçısının yanından uzaklaşman çok sürmeyecek(dedi.Bir sürü gül fırlattı)
Karanlık Şovalye:ah tüm yapabildiğin bumu ??(dedi.Saldırısını yaptı.Simokinli şocalye bundan kolayca kurtuldu.Tam o sırada yıldızların ölümcül parıltısı siye bir ses duyulur ve arkasından gelen evrenin dondurucu soğuğu sözleri buz savaşçısı ve koruyucu şovalyede gelmiştir anlaşılan onlarında saldırılarıyla karanlık şovalye oldukça kötü yaralanır ve son gücünü gitmek için kullanır her şey eskiye dönmüştür.Simokinli şovalye koşarak ay savaşçısının yanına gider.İki savaşçıda Ay savaşçısı için oldukça tedirgin olmuştur.)
Simokinli Şovalye:sen iyi misin??
Ay Savaşçısı:evet sanırım(dedikten sonra Savaşçıların ikisi de rahatlar ve soğuk kanlılıklarını koruyarak )
Buz Savaşçısı:daha dikkatli olmalısın
Koruyucu Şovalye:Ve bir daha yalnız başına dolaşma neyse işimiz bittiğine göre gidebiliriz değil mi?? burada daha fazla durmanın bir alemi yok her şey normale dönüyor çocuk birazdan uyanır
Buz Savaşçısı:ve uyandığında burada olup olayları açıklamaya çalışmak istemeyiz değil mi??
(deri.Ve ilerlemeye başlar.Ay savaşçısıysa kendine gelmeye uğraşmakla meşkuldür.O sırada simokinli şovalye bağırır)
Simokinli şovalye:heyyy durun bir dakika neden buradasınız?? niye bize yardım ediyorsunuz ??amacınız ne??
Koruyucu Şovalye: Henüz bunları konuşmanın sırası değil (der ve iki saaşçıda gözden kaybolur.Simokinli şovalye ay savaşçısına dönerek )
Simokinmli Şovalye:sen iyi misin ??
Ay Savaşçısı:evet sadece biraz yorgunum ve sanırım yaralandım ama iyiyim (der ayağa kalkar ve simokinli şovalyeyle birlikte oradan ayrılırlar.İkisi de normal hallerine döndükten sonra mamorunun evine giderler.Mamoru usaginin yaralarıyla ilgilenir.Kısa bir sessizlikten sonra mamoru konuşmaya başlar.)
Mamoru:usagi o saatte orda ne işin vardı?? Hem de tek başına
Usagi:ben…. Ben sadece biraz yalnız kalmak ve kendimi dinlemek istemiştim.Ama işler hiçte düşündüğüm gibi olmadı.Sakin bir akşam geçirmeyi planlamıştım ama…
Mamoru:ama düşmanlar her seferinde olduğu gibi bu seferde gününü bozucak bir çığlıkla ortaya çıktılar diğmi??
Usagi:hıhı ben haber vermeliydim biliyorum ama…(gözlerini yere dikerek üzghün bir ifadeyle)ben ….gerçekten üzgünüm
Mamoru:biraz daha dikkatli olmalısın canım biliyorsun düşmanlar sürekli faaliyette ve her seferinde saldırılarında nasıl yapıyorlarsa seni hedef almayı başarıyorlar…
Usagi:ben…anlıyorum …..çok üzgünüm gerçekten seni telaşlandırdığım için çok özür dilerim mamoru (deri.Mamoru usaginin gözlerinin içine her zamanki gibi derin gözleriyle bakar usagiye yaklaşarak ona sarılır.)
Mamoru:seni seviyorum usagi…lütfen kendine daha çok dikkat et tamamı??
Usagi:peki(der gülümseyerek ve oda mamoruya sarıldı.)

En Yukarı Git
28 May 2009 21:53
hemavaz
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

hemavaz
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
işte budur ya... ellerine sağlık çok güzel olmuş.

O

teşekkürler sun
Spoiler:
En Yukarı Git
28 May 2009 22:45
usagi ile momoro
Anime Fan
Anime Fan

usagi ile momoro
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor beyenmene sevindim uzun süre yeni bölümü yazamadığım içinde tekarar özür dilerim ama işte okul dersler öss fln derken bir türlü fırsatım olmadı

En Yukarı Git
30 May 2009 0:00
aki
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 182

aki
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
beklediğimize değdi ufffff harika bi bölüm olmu bu usagi ile momoro harikasın cnm muhteşem olmuş ellerine sağlık Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
30 May 2009 5:27
usagi ile momoro
Anime Fan
Anime Fan

usagi ile momoro
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor tşk ederim uzun süre beklettim ama gerçekten üzgünüm beklediğinize deyebilicek bir bölüm yazabildiysem ne mutlu bana Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
30 May 2009 13:03
Princess Serenty
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 7

Princess Serenty
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
üzgünüm ben bu yaz boyunca bu hikayeyi devam ettirmekte usagi ile momoroya katkıda bulunamicam çünkü yarın taflana taşınıorum ve bütün yaz ordayım hepiniiz özlicem ve bütün yaz internet yok bana

by Princess Power
En Yukarı Git
30 May 2009 19:50
usagi ile momoro
Anime Fan
Anime Fan

usagi ile momoro
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Üzgün ya da Ağlıyor anlıyorum gerçekten üzüldüm önemli bir yardımcımı kaybettim sezonu tek başına devam ettirmek zor olucak doğrusu neyse kendine iyi bak umarım en kısa sürede aramıza dönersin

En Yukarı Git
30 May 2009 22:04

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, Sonraki
9. sayfa (Toplam 13 sayfa) [ 182 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız