Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5

Sailor Moon Forum -> Paylaşım Forumu

Yazar
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 122

Durumu: Çevrimdışı

Tornado
Efsane Üye
Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı Konu: Yanıt: Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı
Alıntıyla Cevap Gönder
Zaten yok oluyor denmedi ki İnanamıyor! Kendin diyorsun gücü devretti diye. Yok olma yok ortada İnanamıyor!

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
21 Hzr 2009 12:01
tusako
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 141

tusako
Venus Fan
Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı Konu: Yanıt: Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı
Alıntıyla Cevap Gönder
tornado cevabı vermiş zaten ortada bir yok olma yok sadece gücü başka birine devretme var he kızkardeşi niye ölmüş dersen onu naoka takeuchi'ye sormak gerek dediğim gibi sayfanın tamamını okursanız daha sağlıklı olucak bu benim iddiam değil -linki nasıl vereyim ki o zaman- ben orda olanı söyledim sadece ha bişeyi görmemişimdir o ayrı bakar,anlar düzeltirsiniz beni Zarif

En Yukarı Git
21 Hzr 2009 13:15
hotarubi_moon
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 12

hotarubi_moon
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
gerçektende h&m ilişkisi hakkında bu bilgileri hiç bilmiyordum paylaşım için saol

ιмzα мєℓєqιмм ѕαιℓσя ηєρтυηє^мм

komiq ¦
---- deLYy ¦
------ara sıra gery ¦
--------hayatın tadındayım¦
----------kıskanç ¦
------------kopuq ¦
----------------ara ara somurduq -¦

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
01 Tem 2009 17:37
michi-san
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 1

michi-san
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben ne olduğuyla ilgilenmiyorum.
Aralarındaki o harika aşk her ne şekilde varsa var.
Böyle bir hikayeleri olduğunuda sanmıyorum ama varsa ne güzel
her türlü HARU-MİCHİ favorimdir Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

anakin skywalker <3<3
Spoiler:

Spoiler:
En Yukarı Git
01 Tem 2009 17:59
serenitymerve
Yeni Üye
Yeni Üye

serenitymerve
Yeni Üye
Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı Konu: Yanıt: Bilmeyenler İçin Haruka &amp; Miçhiru Aşkı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bilmiyordum bu durumu.Paylaştığın için çok sağol.

En Yukarı Git
02 Tem 2009 13:06
Seher_odb
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 3

Seher_odb
Sailor Moon Fan
Bilmeyenler İçin Haruka & Miçhiru Aşkı Konu: Yanıt: Bilmeyenler İçin Haruka &amp; Miçhiru Aşkı
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar, başlıkta verilen bilgi DOĞRU DEĞİLDİR

Sizlere kaynak site de veriyorum, aynen yazıları da aktarıyorum:

http://www.soul-hunter.com/sailormoon/articles/rukamichirumours.php

Aşağıda spoiler'da siteden direkt olarak aldığım yazı var, çeviriyorum: (Koyu yazılanlar "dedikodu", normal font ise açıklaması)

Spoiler:

Haruka&Michiru lezbiyenler çünkü eskiden Prens Uranüs, Prenses Neptün'e aşıktı. Öldükten sonra Dünya'da tekrardan doğdular, ikisi de kız olarak tekarardan doğdular, ama tekrardan birbirlerine aşık oldular.

Prens Uranüs diye kimse yoktu, bu kadar basit. Kız olarak başladılar, kız olarak bitti. Sailor Uranüs'ten bahsediyoruz, Sailor Star Fİghter'dan değil. Göz Kırpıyor Bütün bu dedikodular, ve aşağıdaki devamları (sitede daha devamı var bu dedikoduların, -ve kanıtları) Save Our Sailors'taki homofobik, gerçeği kaldıramayan ve bunun karşısında dayanak olacak bir yalana gereksinim duyan zırtapozlar tarafından uyduruldular. Birçok insanı bu yalan ağlarına çektiler, websiteleri bir süreliğine popüler olduğu için de birçok insan da olnara inandılar- açıkçası, Japonca orijinalini görmemiş olanlar. Şimdi neredeyse herkes uydurdukları BİR ÇOK şey yüzünden ve gerçeği saklamaya çalıştıklarından SOS'tan nefret ediyor. SOS bile bunun gerçek olmadığını kendisi söyledi.

Şimdi, kanıtı:
Spoiler:

Üstteki dedikoduya karşı kanıt:
Manga Vol. 9 Act 30, sayfa 77-82'de Haruka Ay Krallığının düşüşünden sonra canlı ve bayan olarak gösterilmiştir - bariz olarak Haruka Ay Krallığının düşüşünden sonra bir erkek olarak ölmedi demek ki.

Bu arada şu kızkardeş meselesi de bir yalan, sitede o da var ama çevirmeye üşendim, bakabilirsiniz...

Yeterli olacağını sanıyorum Şaşırmış Durumda Şaşırmış Durumda

off off

http://www.travian.com.tr/?uc=tr13_130336
travyann!! a$mı$$ oyun!
becERİKsizler gelmesinn!
yada gelenler de şööle iice bi oynasın, nüfusu bi 80'e ersin...bu kıytırık strateji oyununun üstesinden gelebilirsiniz bea, güweniom bn size Çok Mutlu hah!
En Yukarı Git
10 Tem 2009 14:27
hemavaz
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 16

hemavaz
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar doğrusu ben de uranüsün geçmişte erkek olduğunu dünyaya kadın vucüdünda döndüğüne pek inanamadım. belki bizim ülkemizde kabul edilemeyen bir durum olabilir; ama toplumuzda biseksüeller, lezbiyenler ve gaylar olabiliyor. Bakınız doğada bile bu tarz ilişkiler yaşayan hayvanlar var. evet belki doğal olanı hetoroseksüellik olabilir; ama bu tarz cinsel eğilimleri olanlarda oluyor. haruka ve mıçhuruda bu şekilde ilişki yaşayan iki kahraman ve bu kahramanlar gerçekten de gözümüze batmadan çok saf bir ilişki yaşıyorlar. Atrıca kız kardeşinin erkek kardeşine güçlerini bırakarak yok olması çok saçma, o zaman güçler başkalarına devredilebiliyor; ama 5 sezonluk animede bildiğim kadarıyla kimse kimseye güçlerini devretmedi. kan bağı olanlara devrediliyorsa eğer kan bağı olanlara da devredilmedi. Karışık sanırım bu biraz karışık bir konu... Üzerinde iyi bir araştırma gerekiyor...

O
kadar güzel unutmuştun ki beni, Hatırlatmaya kıyamadım...

teşekkürler sun
Spoiler:
En Yukarı Git
10 Tem 2009 22:29
Drayga
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 1

Drayga
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Söylediğiğn için teşekkür ederim bu kadarını da bilmiyordum.

Kendime Teşekkür
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
12 Tem 2009 11:36
Seher_odb
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Seher_odb
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Millet yukarıda yazdığım link gözükmüyor, nedenini anlayamadım, tekrardan yazıyorum:

soul-hunter.com/sailormoon/articles/rukamichirumours.php

Her söylenilen şeye inanmadan önce kanıt arayalın, değil mi... İngilizce bilmeyenler için sitedeki bazı yerlerin çevirisi yukarıdaki mesajımdadır...

off off

http://www.travian.com.tr/?uc=tr13_130336
travyann!! a$mı$$ oyun!
becERİKsizler gelmesinn!
yada gelenler de şööle iice bi oynasın, nüfusu bi 80'e ersin...bu kıytırık strateji oyununun üstesinden gelebilirsiniz bea, güweniom bn size Çok Mutlu hah!
En Yukarı Git
12 Tem 2009 23:22
rei
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

rei
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar haruka ve michiru birbirlerine aşık olan iki kız.. bunun neden bu kadar büyütüldüğünü ben anlayamıyorum =) bir aşkı "yanlış" diye damgalayamazsınız =)

En Yukarı Git
13 Tem 2009 0:22
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
neresi ayıp

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
13 Tem 2009 1:03
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Seher_odb tüm doğru bilgileri dökmüş.Üstelik ne mangada ne animede böyle bir hikaye söz konusu değil.Doğru bir bilgi olsaydı bu bilgiyi animede de mangada da görürdük.Bize bu bilgi gösterilmediğine göre ben sadece buna FanFic derim.Nerde gördüyseniz bunu bence bu sadece bir Fanfic..Herkes hemfikir olduğuna göre bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Kimsenin yanlış bilgilendirilmesini istemem.Haruka ve Michiru karakterleri kızdır.Kız yaratılmış,doğmuş,büyümüş ve bir kız olarak yaşamaktadırlar.Resmi olarak ''Haruka bir erkektir'' diye söylenmemiştir.SailorSun'un dediği gibi kulaktan dolma bir bilgi...

Bu başlıktaki bilginin doğru bir bilgi olmadığını öğrendiğimize göre ve Seher_odb bize bunu kanıtladığına göre başlık kilitlemiştir...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
13 Tem 2009 1:43

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 72 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız