Sailor Moon Sezon:Galactia
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Sizce Hikayem Nasıl?
Güzel Devamını Bekliyoruz
93%
 93%  [ 28 ]
BEnce Sen Hikaye Yazmayı Bırak
6%
 6%  [ 2 ]
Eh İşte İdare Eder
0%
 0%  [ 0 ]
Toplam Oylar : 30

Yazar
Otaku
Otaku

Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

aysavaşçısı
Otaku
Sailor Moon Sezon:Galactia Konu: Yanıt: Sailor Moon Sezon:Galactia [Yeni Bölüm)
Alıntıyla Cevap Gönder
işte bu çok güzel olmuş arytık hiç yeni bölüm gelmicek diyodum ama çok mutlu oldum üper süper ama böyle okuması zor oluyor yahu Dil Çıkartıyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Tem 2009 19:05
*Ai Shingami*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 2

*Ai Shingami*
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
baştan sona kadar okudum bence çok güzel olmuş el yazın çok güzel ama pek iyi okunmuyor Şaşırmış Durumda neyse yeni bölümü bekliyorum Gülücük Dağıtıyor

Teşekkür ederim Sailor Daydream =)(=
En Yukarı Git
12 Tem 2009 19:11
dArk JeaNNe
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 33

dArk JeaNNe
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
evet asdlında benim hatam pc'ye geçiremedim.
o kadar zaman beklendi ki okuyanlar bile artık sıkıldı yani hızlı yazmadığımdan okuyucu kaybettim.Bundan da ders aldım yani Çok Mutlu
ve bunu size kanıtlayacağım Dil Çıkartıyor Çok Mutlu

Pasión de los cielos...
En Yukarı Git
13 Tem 2009 10:03
dArk JeaNNe
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 33

dArk JeaNNe
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:

Karanlıktı ve soğuk.Sailorlar sadece bunun farkındaydı.Ne Galacsuva'nın dediklerini anlıyor ne de ölümün geldiğini.
Mamoru ve Üç ışık grubu ise Galacsuva'ya yenilmiş bitkin ve yaralı bir halde kızlara bakıyordu.
Hepsi diz çökmüş gözlerindeki ışık yok olmuştu.Kimsenin yapabileceği bir şey yoktu.Bir umut ışığı bile şu kapkaranlık gökyüzünde parlamıyordu.
-Anlaşılan gerçekten de işe yaradı
diye gülümsedi Galacsuva
-Ne o işe yarayan?Kızlara ne yaptın?
-Hah sadece kalplerindeki umudu yok ettim.Bakın o güzelim çiçekler nasıl da soldular...
Evet doğruydu.İçlerinde hiç umut kalmamıştı.Zaten dünya'nın sonu gelmişti.Ölseler ne olurdu? diye düşünüyordu Maria.En azından düşünme yeteneği geri dönmüştü.
İçinden bir ses
-Hayır Maria...Bu kadar kolay pes edemezsin.Gelecek şimdi hepsi yok olacak
Bu sesi tanımıyordu.Kimdi bu konuşan?Galactia olmadığı kesindi.
-Arkanda bıraktığın ölüler.Onlar niçin öldüler?Sırf sen pes et diye mi?
diye devam etti gizemli ses.
-Hayır diye düşündü Maria.
Boşu boşuna ölmemişti Tai Kaito ve diğerleri.Boşu boşuna ölmemişlerdi...
İçindeki bir şeyler kırılmıştı o vakit.Sanki onu tutan bağlar teker teker koptu.Bakışlarında artık ışık vardı.Ve o kadar parlıyordu ki belki gökyüzünün umudu olabilirdi.
Diğer kızlar bu umudu görünce ayağa kalktılar.Onlar asla kaybetmemişlerdi ve kaybetmeyeceklerdi.
-Ne olur Galaksi aşkına?
-Bir şey olduğu yok Galacsuva sadece seni yeniyoruz
diye sırıttı Haruka
Hepsi değiştiler.İçlerinde yeni bir güç ve amaç vardı.Savaşmaya hazırlardı.
Birlikte tek güç olarak...
Hepsi inançla ataklarını yaptılar.Galacsuva ondan kaçabilmişti.O sırada Maria Galacsuva'yla savaşacağını belirtti.
Diğerleri ise Galacsuva'nın şehre yerleştirdiği ve şu kötü yıldırımları oluşturan kara incileri bulacaklardı.
Şimdi orada tek kalanlar erkekler, Usagi ve Maria'ydı.
Maria elindeki asasını tek bir hareketle kılıca çevirip Galacsuva'ya saldırdı.Galacsuva son anda geri çekilip elinden kurtuldu.Sonra aralarındaki savaş iki kılıcın sesiyle devam etti.
Galacsuva şaşkındı her şey bir anda aleyhine dönmüştü ve buna dayanamıyordu.Karşısındaki kız ise annesine o kadar benziyordu ki içindeki kıskançlık ve nefret daha çok büyüyordu.Onu mutlaka öldürecekti...
Maria ise dünyayı kurtarmak o kadar istiyordu ki sonu ölümde olsa devam edecekti bu yola.Yaptığı tüm kılıç darbeleri Galacsuva'da hiç bir işe yaramıyordu.Kendi aldığı yaralar ise onu zayıflatıyordu.Sonra birden soğuk kılıcı kalbinde hisseti büyük bir acıyla.Anlaşılan bu sefer Galacsuva kalbini hedef almıştı ve başarmıştı da.Nefes alamıyordu.İçindeki umut hala sürüyordu ve ne yapacağını biliyordu.
Tüm gücünü ve içindeki o muazzam kristalin gücünü kılıcına aktarıp Galacsuva'ya gülümsedi.
-Senin kılıcın beni öldürmeye yetmez Galacsuva ama inanıyorum ki kılıcım seni öldürmeye yeter
deyip Galacsuva'nın kalbini hedef aldı ve sonra hızla yere düştü.
Son nefesleri ve bir kaç dakika.Ona ne kadar değerli gelmişti.
Usagi ve Seiya yanına varmışlardı.Seiya Maria'yı kucağına aldı ve ona sıkıca sarıldı.
Usagi ise ağlamaya başladı.Her şeyi düzeltebileceğini biliyordu sevgiyle ama Maria bu yolu seçmemişti.Galacsuva ise büyük yara almıştı.Şimdi Usagi bunu tamamlaması gerekiyordu.
Her şey sevgiyle halledilebilirdi değil mi?Galacsuva da bir kişiydi ne olsa.Her ne kadar kötü olsa da kötülük değil o.Sadece kötülüğün ruhunu ele geçiren bir çocuktu.
Usagi kristalinin tüm gücünü kullandı.Işık, parlak ışık...Bunu en son Galactia Kraliçeyle savaşırken görmüştü.Bu tatlı ve sıcak ışığı.O zaman buna boyun eğmemişti ama şimdi o yaralı kalbi bunu istiyordu.
-Ne oluyor diye fısıldadı
-Bir şey yok küçüğüm sadece iyiliğin ışığı bu.Bir meleğin
dedi Galactia.
Ve sonra her şey düzeldi.Yine ay ve yıldızlar gözüktü gökyüzünde.Ve yeniden umut.Ama düzeltemediği bir şey vardı Usagi'nin.Maria...
Seiya onu hala bırakmamıştı.Belki de geri geleceğine inanıyordu.
Maria ise başka bir dünya'daydı.Gözlerini açtı ve etrafı inceledi.Hiç bir şey yoktu boşluktaydı sanki.Bembeyaz bir boşlukta...
-Maria benim ufaklığım
dedi bir ses.Maria hemen arkasına döndü ve oradaydı işte onun Kaito'su oradaydı.Gülümsedi ve ona doğru koşup sarıldı.
-Neredeydin sen?Galacsuva sana ne yaptı?
-Bir şey yapmadı ufaklığım sorun yok merak etme...
Sesi o kadar güzel geliyordu ki kulağına.Ona bir kez saha sıkıca sarıldı.Ve sonra meraklı mavi gözlerini Kaito'ya dikti.
-Neden buradayım peki?Bunu biliyorsundur değil mi?
Kaito gülümsedi ve Maria'nın elini tutup yürümeye başladılar.Yürümeye başladıkları vakit bembeyaz belirsizlik yavaş yavaş kaybolmaya başladı.Bir saray belirdi önlerinde.
-Bir zamanlar küçük bir kız vardı geçmişini merak eden.Galiba ben seni oraya götürüyorum.Geçmişini görmeye...
Her şey bir anda netletmişti.Maria ne gördüğünü şimdi anlamıştı.Önünde bir saray avlusu uzanıyordu.Gülümsedi.Burayı gayet iyi tanıyordu.Kaito ile izlemeye başladılar.
Bir çift el ele tutuşmuş merdivenlerden iniyordu.Ve arkalarında küçük huysuz bir prenses.Prenses onlara itiraz ediyor gitmek istemediğin söyleyip duruyordu.Onu sevmedikleri söylemişti.Çift yavaşça döndü.Kadın yavaş eğildi ve kucak açtı.Küçük prenses ise ona sarıldı.Sonra kadın kızını kucağına aldı.Sonra onu öptü.Küçük kız annesine öpücükle karşılık verdi sonra babasına gülümsedi ve onu da yanağından öptü.
Bütün bu olaylar olurken Maria ne kadar da babasına benziyor diye iç geçirdi.Kızın saçları gece gibi siyahtı.
Bu anı gayet iyi hatırlıyordu.Ailesini ve küçüklüğünü.
-İşte benim aşık olduğum ufaklık bu diye söylendi Kaito ve devam etti
'Huysuz mızmız zarif ve güçlü...'
Maria her şeyi anlamıştı şimdi.Gemişini ailesini ve her şeyi...Kaito'ya döndü.Gitme vaktinin geldiğini hissetmişti.
-Seni yanıma almadan gidemem Kaito
-Gitmek zorundasın küçüğüm.
-Hayır hiç bir kuvvet beni buradan götüremez.
Kaito gülümsedi ve Maria'ya yaklaştı.
-Gayet de götürebilir küçüğüm.
dedi ve Maria'yı öptü.Sonra ondan uzaklaşıp
-Elvada Maria'm dedi ve belirsizleşmeye başladı
Maria haykırdı geri gelmesi için ama ne gelen oldu ne de giden.Sonra kendi de belirsizleşti.
Gözlerini bu sefer açtığında Seiya'nın kucağındaydı ve bütün kızların gözleri üzerindeydi.
Belli ki çoğu ağlamıştı.Onlara gülümsedi ve hep birlikte güldüler.Seiya'ya baktı ve ona iyice sokuldu.Seiya ise çenesini Maria'nın başına koydu ve ona iyice sarıldı.
Elvada demenin vakti gelmişti.Sonsuza kadar birlikte gülmeyeceklerdi belki görünüşte ama kalpten hep öyle olacaklardı.Şimdi onlara veda ederken Maria bunları düşünüyordu.Uzun zaman sonra eve gideceğinden hiç mutlu değildi aslında onları çok özleyecekti.
Usagiye sıkıca sarıldı ve Mamoru'ya gülümseyip yanağından öptü.
-Öhöm burada bir şey demen gerek diye söylendi iç sesi.
-Biliyorum sen bir aradan çıksana! diye çıkıştı iç sesine Maria
-Usagi Mamoru kızını olmaktan gurur duyuyorum, sizi hiç unutmayacağım
ve son kez sarıldı ikisine.
Seiya orada somurtmuş bekliyordu.
-Somurtma Seiya, geri geleceğim dedim ya
-Eminim geleceksin
-Of ne kadar inatçısın
Ona son kez sarıldı.Ve onu uzun uzun öptü.Geri geleceğine bir sözdü bu.
Geri gelecekti bundan emindi.Hep bu dünya ne yapardı Maria'sız
İlk defa üzülerek gülümsedi her birine ve ışığa seslendi.Onun seslenmesiyle tatlı ve sıcak ışık etrafını sardı.Bu ışığın içindeki hala var olan kristal olduğunu biliyordu Maria.
Şimdi yavaş yavaş yükseldi.Herkese bir kez daha bağırdı Geri geleceğim diye ve belirsizleşmeye başladı.O sırada yanında bir kelebek gördü.Bunun kim olduğunu biliyordu.
Eve gidiyorum diye düşündü.
-Sonunda eve gidiyorum Kaito
-Hıhı, sonunda küçüğüm...

Bu hikaye ilkimdi.İlk bu hikayeyle bir şeyler yazmaya başladım.Ancak her ne kadar da ilkimde olsa sonunu getirmemişti.Bir bakıma haksızlık diye düşündüm.Ve sabah sabah aklıma geldi, yazayım dedim.
Bu hikayede siz arkadaşlarımın neler çektiğini biliyorum.
Üzgünüm derim ve bir hikayeme de son noktayı koyuyorum...
Baştan beri okuduğunuz ve sabrettiğiniz için teşekkür ederim =)

Pasión de los cielos...
En Yukarı Git
24 Oca 2010 10:49
fantastik mahluk
Yeni Üye
Yeni Üye

fantastik mahluk
Yeni Üye
Sailor Moon Sezon:Galactia Konu: Yanıt: Sailor Moon Sezon:Galactia
Alıntıyla Cevap Gönder
yaaa inanmıyorummmm ben kendi hikayemde dünya savaşçısını lkullancaktımmmm Çıldırmış Durumda Karışık Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor olamazzzz ama ama.... Çıldırmış Durumda
dark jeanne inaanmıyorum yazdıklarını okuyunca şokkkk oldum bende dünya savaşçısı diye bir savaşçı kullancaktım şimdi senden kopya çekmişim gibi olacak Üzgün ya da Ağlıyor

karanlıklar içinde parlayan bir çift göz var elimde sönmek üzere olan...
En Yukarı Git
24 Oca 2010 16:02
elaaa
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 280

elaaa
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Maria'nin resmi çok başarılı olmuş.. Gülücük Dağıtıyor

Çok güzeldi her ne kadar geç kalsamda ellerine sağlık...

Alıntı:
“Bende seni hatırlatan şey narin kar tanesi....Gökteyken bir kar tanesi ve soğuk ama eline konunca ince sıcaklık hissettiren bir gökyüzü damlası”
En Yukarı Git
16 Şub 2012 22:34
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
güzel bişi ye benziyo yarın okuycam Çok Mutlu

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
16 Şub 2012 22:41
elaaa
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 280

elaaa
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
princess_serenity yazmış:
güzel bişi ye benziyo yarın okuycam Çok Mutlu

oku oku güzel gerçekten Gülücük Dağıtıyor

Alıntı:
“Bende seni hatırlatan şey narin kar tanesi....Gökteyken bir kar tanesi ve soğuk ama eline konunca ince sıcaklık hissettiren bir gökyüzü damlası”
En Yukarı Git
16 Şub 2012 22:45
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
okudum ( 4 saatte Şaşırmış Durumda )

çok beendim ve 7. sezonu isterim Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte! Kötülük Düşünmekte!

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
17 Şub 2012 20:35

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 16, 17, 18
18. sayfa (Toplam 18 sayfa) [ 264 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız