Uzaylıların gerçekliği kanıtlanıyor
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Serbest Köşe

Yazar
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 741
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

Lord Kunzite
Lanetli
Uzaylıların gerçekliği kanıtlanıyor Konu: Yanıt: Uzaylıların gerçekliği kanıtlanıyor
Alıntıyla Cevap Gönder
Darkness Angel yazmış:
Kunzite çok koomiksin maşallah bende d,yorum ki

Kunzite diye bi uzaylı varsa
şaka şaka ama ben inamıyorum

çaktırma uyum sağlamaya çalışıyorum...geceleride kaybetiğim uzay gemimi aarıyorum

Olmuyor....Sürekli Çevremdekilere Zarar Vermekten Bıktım...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
30 Tem 2009 14:31
çibiçibi
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 1

çibiçibi
Vazgeçilmez Üye
Uzaylıların gerçekliği kanıtlanıyor Konu: Yanıt: Uzaylıların gerçekliği kanıtlanıyor
Alıntıyla Cevap Gönder
laru yazmış:

valla kardeşim gözümle görmediğim elimle dokunmadığım hiç bişeye inanmam Madde
Göremedğimiz, duyamadığımız, dokunamadığımız çok ilahi güç ve varlıklar var.İnsan sınırlı çizgi konulan varlıktır. Cinlerin varlığını, aramızda gezen yegane varlıların seslerini duyamıyor ve göremiyoruz. O halde inanabiliriz. Hem neden şu soru akla gelmiyor: Allah bizlerin haricinde varlık yarattıysa?. Uzaylılar demeyelim ama bizden başka varlıklar olabileceğini kanatindeyim. Tvlerin gösterdği, medyatik olanlar ne kadar gerçekçi / doğru tartışılır ...

By Princess Moon

Rock & Metal Music Download

Ruhum bana vazetti ve ne cücelerden daha büyük, ne de devlerden daha küçük olduğumu gösterdi.
Ruhum bana vazedene kadar insanlığı iki kişi olarak görürdüm: Biri acıdığım, güçsüz; diğeri izlediğim yada direndiğim güçlü.
Ama şimdi her ikisi de olduğumu ve ikisinin aynı maddeden yapıldığını biliyorum.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
30 Tem 2009 16:40
makatoverei
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 24

makatoverei
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
çibiçibi yazmış:
Allah bizlerin haricinde varlık yarattıysa?. Uzaylılar demeyelim ama bizden başka varlıklar olabileceğini kanatindeyim.

aynen katılıyorum nasıl ve ne zaman yarattığı bilinmeyebilir hatta belki hiç yaratmamışta olabilir ama ya yarattıysa diye de kendimize sormamız lazım

En Yukarı Git
30 Tem 2009 18:23
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 12

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de uzaylılara inananlardanım =P
Ama bu UFO olayları çok da gerçekçi gelmiyor.

Bazılarınızın da bahsettiği gibi uzaylıların illa ki "beyinleri aşırı gelişmiş, yüksek teknoloji kullanıp çeşitli araçlarla dünyayı ziyaret eden" tipler olması gerekmiyor. Bulunduğu yere adapte olmuş küçük canlılar da olabilirler. Belki de teknoloji onları görebilecek, keşfedebilecek kadar ileriye gitmemiştir?
Ya da gitmiştir de bazı şeyler bazı nedenlerden dolayı saklı tutuluyordur?

Bu konuyu ciddi ciddi düşünenler için Dan Brown'un İhanet Noktası kitabını öneririm =)

Bir de içinde bulunduğumuz evrenin sonunu bilemeyiz bana göre.
Ya sadece bir kainat değil de "kainatlar" varsa?

Bayağı ucu açık bir konu ve boyutu veya şekli ne olursa olsun ben uzaylılara inanıyorum =D

not: deli değil de "hayal gücü yüksek" diyelim biz bana 'O_o

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
30 Tem 2009 18:25
Mavi Jüpiter Savaşçısı
Üye
Üye

Nerden: Bilgeliğin,Gizemliğin,Sezginin ve Bereketin Gezegeni: Jüpiter

Mavi Jüpiter Savaşçısı
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Gülücük Dağıtıyor "Uzaylı" diye nitelendirdiğimiz dış gezegen canlılarını garip şekillerde düşünmek zorundalığı hissediuyoruz fakat dünya da uzayda, hatırlatırım. Farklı galaksilerde ve hatta güneş sistemi dış gezegenlerinde hayat olduğu düşüncesindeyim. Eskeza Nasa'nın bulduğu ve açıklamadığı şeylerin de var olduğunu biliyoruz.
Ayrıca tarihi incelediğimizde karşımıza bazı uygarlıklar çıkar, Maya gibi Moon gibi. Bu uygarlıkların dış gezegen canlıları olduğu konusundaki görüş kuvvetlidir. Eskeza şuanki teknoloji o zamanki teknolojinin kalıntılarındaki boyuru ancak yakalamıştır.
Evrenin kozmik yapısında gerçekleşen dönemlik ciddi değişiklikler nesillerin nesillere üstün gelme savaşını zorunlu kılar ve bence oluşan kozmik ışıma bazı özellikleri ortaya çıkartarak görüş anı oluşturur.
Ayrıca benim de bizzat yaşadığım ve bazı kısımlarına koca bir köyün şahit olduğu şeyler de var. Neyse bu konuyu hiç açmayalım.
Videoyu izleyemedim buarada, kaldırılmış olsa gerek.

Gülücük Dağıtıyor Buarada Ay Savaşçısı'nın kurgu oluşum süresinin mitolojik kahramanlar Tanrıça Moon ile çoban Endemion aşkının ve Moon-Maya gibi uygarlıkların arkalarında kalan cevapları bulunamamış izlerin karılıp fantastik ögelerle terbiye edildiği bir yemek olduğunu da söylemem lazım.
Bir de şu düşünülmeli, neden bu kadar dış canlıları düşünme gereği duyuyoruz. Bence bunun nedeni parapsiklojik açıdan ele alınıldığında beynin aldığı üs görseller ve üs seslerden kaynaklanıyor. Yani bizim doğrudan görüp dyamadığımız ama beynimizin bir şekilde imgelediği telepatik durumlar. Bu da bu dış canlıların bizimle iletişime geçip varlıklarını bir şekilde bize bildirme şekilleri olabilir. Neden olmasın ki? Baksanıza dokunamasak bile bizimle ne kadar içiçeler. Kimbilir belki de şu kurgularda olduğu gibi bizim gibi görünüp,görünüşte bzim gibi yaşayarak dünyada varlıklarını sürdürmektedirler de bu telepatik oluşumlar, bu "uzaylı" konusuna yoğunlaşmalar bizim onların varlığını kabul etmemiz için bir alt hazırlıktır. Kimbilir belki bizler meleziz aynı zamanda.

Bunları düşünmek gerekir.

Ayrıca Kur'an-ı Kerim'i inceleyecek olursak insan dışında sözü edilen ırklarında olduğunu anlayabiliriz. Hatta özellikle varlığı belirtilen dört ırkın, (melek,cin,şeytan,ruhaniler) dış gezegende yaşadıklarını bile düşünebiliriz.
Kadir Suresi'nin "O (gecede) melekler ve Ruh, Rablerinin izniyle yeryüzüne inerler" diyor mesela. Yeryüzüne iniyorlarsa demekki dünya dışında yaşıyorlar. Bu kainatta, evrende başka bir gezegen niye olmasın ki?
Sonra bir Kur'an yorumcumuz bir kitabında şöyle diyor: "Hakikat katiyyen gerektirir ve hikmet kesinkes ister ki, yeryüzü gibi, uzayin da hem de bilinçlisekeneleri (oturanlari) bulunsun... Ve o sekeneler yaradilis bakimindan oturduklari yildizlara uygun yaradilista olsun. Kur'an bütün bu yaratiklari melek ve ruhaniler diye isimlendiriyor..."
İnsanın yaratılışı ve diğer kavimlerin insana secdeye çağırılması sırasında insanın dengey bozup diğer kavimlerle savaşacağı söyleniyor yaratıcıya, o da sizin bilmediğinizi bilen benim diyor. Ve hatta insanın üst yaratılmış ilan edilip diğer kavimlerin secdeye çağırılması bile ilk savaş nedeni sayılıyor ve Şeytan ona savaş açıyor.

Tüm bunlar düşünüldüğünde ve dinen de konuya bakıldığında uzayda bizim gibi bilinçli canlılar vardır ve hatta var olmalıdır. Bunu "teyyare" ve "seyyare" kavramlarını incelersek de görürüz. Kur'an'da geçen bu kavramların her ikisi de "uçan binek" anlamına gelir. Fakat "teyyare" bizim bildiğimiz uçağı anlatırken "seyyare" ondan daha hızlı olanı yani bizim şu UFO diye adlandırdığımız gibi olanları anlatıyor.
Güneş sistemi içind eolmasa bile diğer galaksilerde canlılar vardır. Ve bu canlılar pekala dünyaya gelebilirler. Buna çeşitli örnekler bulabiliriz Kur'an'da. Tabii şifreleri iyi yorumlamak gerekir. Diyeceksiniz ki en yakın galaksiye gidip gelmek ışık hızıyla bile onca yılı alır. Fakat insanlığın bulabildiği hız'dır ışık hızı. Fakat özellikle tasavvufta yer alan, varlığı bilinnen bir de nur hızı vardır ki rüyadan bile hızlıdır.

Kur'an'dan uzaylılar diye nitelendirdiğimiz canlıların varlığını şöyle bir kez daha aktarabilirim:
"Göklerde ve yerde mevcut bütün 'dabbeler' ve melekler dabbenin gök denince hemen akla gelen meleklerden ayri tutulduguna hasseten dikkat etmek gerekir hiç büyüklenmeden Allah'a secde ederler." (Nahl-49)
"Sizin yaradılışınızda ve çoğaltıp yaydığı dabbelerde ibret almasını bilenler için deliller vardır." (Casiye, 4.)

Tabii tüm bunların içinde, sıklıkla sözü edilen "yedi dünya" kavramını da unutmamak lazım.

Spoiler:

Spoiler:

PMM-SBJ
R.Y.K.
Düş Savaşçısı
En Yukarı Git
01 Ağu 2009 12:34
Dady Longlegs
Lanetli
Lanetli

Dady Longlegs
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
gerçekliği tam olarak kanıtlanmasa da gerçek olmadığı da tam olarak kanıtlanmış sayılmaz. video fake bence. zaten bu tip şeylerden videoya güven olmaz. o kadar kocaman şeyleri sadece video çeken kişinin görmesi de çok garibime gitti, yanda evler fln var, terkedilmiş olsa gerek... bende ufolarla ilgili bi kitap vardı. ufo fotorafı çekmenin inceliklerini anlatıyodu. sanırım eskilerle birlikte apartmandaki ilk okula yeni başlayan çocuklara verilmiş olmalı. isterseniz deneyebilirsiniz şu yöntem çok aklıma yatmıştı, ayrıca gayet gerçekçi görünüyodu. bu da mı fake dedim. sonra bi baktım meğerse... neyse. oturduğunuz şehrin içinde genişçe bir park veya yeşil alan bulun, malzemeleriniz metal tencere kapağı ve şehirdeki gökdelerler. tencere kapağını atabildiğiniz kadar havaya açılı şekilde atın ve fotoraf makinanızı ayarlayıp hemen yere atlayın. tencere kapağının gökdelenlerden daha yüksekte göründüğü anı fotoğraflayın. ufo lar gerçek veya geçrek olmasa da fake ufo fotoğrafı çekmek çok zevkli olabilir. iyi şanslar denemek isteyenlere. tavsiye, tencere kapağı küçük boy olursa daha gerçekçi olur.

bu arada forumda dini konulardan bahsedilmesinin ve forum üzerinden misyonerlik yapılmasının yasaklanmasını istiyorum. bu konu üstünde düşünmek yetkililere kalmış. forum mescidi adlı başlık ta açılabilir : P mümin kardeşlerinizle sevdiğiniz duaları paylaşırsınız....

üyeliğimin silinmesini istedim ama haalaaa silinmedi. artık ne zaman silinir bilmiyorum.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
01 Ağu 2009 13:56
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu konunun sadece dini kaynaklara dayandırılarak açıklanması pek tercih yöntemim olmasa da arkadaşlar kendi inanışlarının kaynaklarına göre bir açıklama getirmeye çalışmışlar. Kötü bir niyet sezmedim ben.

Uyarma dilin pek de hoşuma gitmedi Dady Longlegs. Kimsenin misyonerlik yapmaya çalıştığı filan yok. En azından benim okuduğuma göre.

Ha forumda dini veya siyasi muhabbet yasaktır o ayrı. En fazla mesaj silinir olur biter, aşırı tepki vermeye gerek olduğunu sanmıyorum. O_o

En Yukarı Git
01 Ağu 2009 15:14
çibiçibi
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 1

çibiçibi
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Dady Longlegs, bir konu konuşuluyor ve herhangi bir acıdan ele alarak bilgileri paylaşmak konuşmaktır. Burada Müslümanlık, Hristiyanlık, Yahudilik, Ateist'te olsa kendilerince görüşlerini/yöntemlerince açıkca dile getirerek fikirlerini belirtirler. Burada misyonluk gibi bir durum söz konusu yok...

By Princess Moon

Rock & Metal Music Download

Ruhum bana vazetti ve ne cücelerden daha büyük, ne de devlerden daha küçük olduğumu gösterdi.
Ruhum bana vazedene kadar insanlığı iki kişi olarak görürdüm: Biri acıdığım, güçsüz; diğeri izlediğim yada direndiğim güçlü.
Ama şimdi her ikisi de olduğumu ve ikisinin aynı maddeden yapıldığını biliyorum.
En Yukarı Git
01 Ağu 2009 15:37
Mavi Jüpiter Savaşçısı
Üye
Üye

Nerden: Bilgeliğin,Gizemliğin,Sezginin ve Bereketin Gezegeni: Jüpiter

Mavi Jüpiter Savaşçısı
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Dady Longlegs yazmış:

bu arada forumda dini konulardan bahsedilmesinin ve forum üzerinden misyonerlik yapılmasının yasaklanmasını istiyorum. bu konu üstünde düşünmek yetkililere kalmış. forum mescidi adlı başlık ta açılabilir : P mümin kardeşlerinizle sevdiğiniz duaları paylaşırsınız....

Gülücük Dağıtıyor Yazımda İslam'a değinmiş olmam misyonerlik yaptığım anlamına gelmez, ben pek çok dinin kutsal kitabına, pek çok peygamberin bu duruma işaret sözlerine yer verebilirim fakat vaktim yok. Konuya hem bilimsel, hem mitolojik hem kurgusal hem dinsel hem de matematiksel yaklaşmam beni misyoner yapıyorsa ne mutlu bana. Ayrıca burasının Türkçe bir forum olduğunu, Türkler'in de yoğunlukta islami kimlikle tanındığını göz önüne alarak islami kaynakları ön plana aldım. isterseniz size Hristiyanlıkta bu konuyu anlatayım, veyahut yahudilik'te. Eski ve Yeni Ahit'lerde de islami kaynaklara dayanarak ayptığım açıklama söz konusudur. Budizm ve şamanizme dayanarak da bunu açıklayabilirim.

Zaten başlangıcına "parapsikoloji" adındaki bilimle girmişim dikkatinizi çekerim. Eskeza Yunan mitolojisini ve tarihi kaynaklar kullanmış hatta bir cümlesine kendi yaşamımı da sıkıştırmışım.

Objektif bakış beni misyoner yapıyorsa misyonerliğimle gurur duyarım.

Gülücük Dağıtıyor Bilgi paylaşmak suç değildir. Siz de fikrinizi belirtebilirsiniz.

Hımmm... Dininizi söyleyin sizin dininizde bunun açıklamasını yapayım. Veya hiç dine yaklaşmadan tarih-bilimsel değerler-bulgular-matematik kaynaklı bir açıklama yapayım. Gülücük Dağıtıyor

Buarada forumda din hakkında konuşmak yasaksa da lütfen biri bana bildirsin. Gerçi böyle bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü "din" "kültür"ün bir parçasıdır ve bu forumda özellikle Japon kültürüne ait bir bölüm de mevcut. Demekki din hakkında konuşmak yasak değil. Ha özellikle İslam hakkında konuşmak veya japon kültürü dışına çıkmak yasaksa da bu kurallara saygı duyar ve bu forum çerçevesinde konuyu açmam. Fakat bunun da eşitlik,özgürlük haklarına, öz benliğe, öz kültüre karşı bir durum olacağını da belirtirim. Göz Kırpıyor

Tabii arkadaşımızın bu tepkisinin nedeni şuanki yönetim karşıtı bir durum olarak da nitelendirilebilinir fakat şunu sakın unutmayınız cumhuriyetçi olmak, laik olmak din karşıtı olmak demek de değildir ki belirttiğim gibi din de kültürün ve ahlakın bir parçasıdır. Göz Kırpıyor Nutuk,Tek Adam gibi eserleri ve Ata'ya ait tüm eserleri de incelemenizi tavsiye ederim. Böylelikle bu eserlerde de, hele hele Ata'nın araştırmalarında da "maya"ları bulur da yazının başındaki yaklaşımı da yakalarsınız. Zaten, laik yaklaşım dini hele hele İslamı yasaklamaz, din ve devlet işlerini ayırın der. Haa Ataistseniz veya başka bir dine mensupsanız da belli çerçevelrde bize saygı duylasınız. Sosyal yaşam bunu gerektirir.

Her neyse...

Dady Longlegs, bu konu hakkında başka bir yazı yazmamayı düşünüyorum, siz nasıl yanıt verirseniz verin. Yalnızca tekrar belirteyim, yazınızla pek çok insanın dinsel inançlarına saygısızlık yapmış oluyorsunuz. "forum mescidi adlı başlık ta açılabilir : P mümin kardeşlerinizle sevdiğiniz duaları paylaşırsınız..." gibi alaycı bir cümleyi imseye karşı kullanma hakkınız yoktur. Ve (eğer ben) müslümansam zaten paylaşmam gereken yerlerde dinim gereği en sevdiğim duaları, szin o küçümsediğiniz, mümin (emin) kardeşlerimle paylaşırım. Merak etmeyin, ben hristiyan kardeşlerimle Eski ve Yeni ahitlerin, İncil(ler)'in üzerine, Müslüman kardeşlerimle Kur'an'ın üzerine, ateist kardeşlerimle evren üzerine, nihilist kardeşlerimle hiççilik üzerine, mistik kardeşlerimle izmler üzerine konuşmasını severim. Kimsenin inançlarını ve yaşam tavrını bir daha küçümsemeyin! En tahammül edemediğim şeydir! Ben nasıl başkalarına saygı duyuyorsam siz de saygı duymak durumundasınız!

Yönetici arkadaşlarım kusuruma bakmayın fazla sert yanıt vermiş olabilirim veyahut pek çok bakış açısını derleyip değerlendirerek yanıt verdiğim için söylediklerim doğrudan anlaşılamayabilir. Fakat belirttiğim gibi iş bu tartışmada (kavga anlamında değil fikir beyanı anlamında) söz konusu yasaklar varsa bu başlık altında veya özel mesajla tarafıma bildirirsiniz ben de bu kurallara göre hareket ederim.

Bu yazışmalar da bir sorun teşkil ediliyorsa yönetici arkadaşlarımız zaten sileceklerdir.

Vermiş olduğum rahatsızlıktan dolayı özür diler, tüm arkadaşlarımıza iyi paylaşımlar dilerim.

Saygılarımla
PMM

Spoiler:

Spoiler:

PMM-SBJ
R.Y.K.
Düş Savaşçısı
En Yukarı Git
01 Ağu 2009 18:51
Dady Longlegs
Lanetli
Lanetli

Dady Longlegs
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
yorumum sana değildi. forumdaki bütün mesajlar içindi. buraya yazdım çünkü buraya yazmak istedim. merkür bilmemne nickli arkadaşımız misyonerlik yapıyor yasaklansın demedim. siyasi konulardan konuşunca ve de doğruları özellikle doğruları söyleyince bir takım mevkilerden korkulduğu için kızılıyor banlanıyor engelleniliyor. o yüzden siyasi konulardan bahsedilmiyor. gayet tabi dini konularda da böyle kavgalar çıkabilir forum bölünür... o yüzdendi isteğim gayet masum. milletin benliğini bozmak gibi bir niyetim yok.

öf ben bu adamın geçen forumundan da marjinal(!) görüşlerim(özgür konuşma yeteneğim, korkmadan düşünmem) yüzünden banlanmıştım.

tamam hiç bir şey istemedim farzedin. ciddiyim mesaj yokmuş gibi davranın. Kahkaha Atıyor

üyeliğimin silinmesini istedim ama haalaaa silinmedi. artık ne zaman silinir bilmiyorum.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
02 Ağu 2009 10:57
merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

merkür prensesi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Öncelikle nickim "merkür prensesi"
Hayır okuyamadın mı yoksa aklında mı tutamadın anlayamadım da.

Ve de ben isteğinin kötü amaçlı olduğunu söylemedim. Söyleyiş tarzının yanlışlığından bahsettim. Bu şekilde konuşmak "özgür düşünme ve düşündüğünü söyleyebilme"den sayılmıyor malesef.
"ukalalık?"
evet belki.

Neyse dediğin gibi o mesaj yollanmamış gibi yapalım, daha fazla da uzamasın.

En Yukarı Git
02 Ağu 2009 13:53
sailor_michiru_haruka
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 7

sailor_michiru_haruka
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Tornado yazmış:
Kaptan yazmış:
ya şimdi biz uzayda yaşamıyomuyuz zaten xD e doğal olarak ne oluyoruz ?
uzaylı Zarif demekki neymiş uzaylılar gerçekmiş

Ben de bu görüşteyim zaten xD
Ama TV'de gösterilen "uzaylı"lara inanmıyorum ben. Nedense hepsi de daire şeklinde araçlara biniyorlar. Bu bilim-kurgu filmlerinden çıkma bişey. Müneccim miyiz acaba cidden uzaylıların uçan daireleri mi var o__O"
Öylesine kalıplaştı ki "Uçan Daire = UFO" gibi bişey oldu yani o__O
+1 kesinlikle katılıyorum başka söze gerek bile yok...

NePtUnE&uRaNuSs
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
05 Ağu 2009 16:44
Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 94

Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
uzaylılar var mı; evet, başta biz uzaylıyız, ne de olsa dünyamız da uzayda Zarif
başka bi galakside veya farklı bi sistemde yaşayan canlılar olabilir mi;
evet, kuranda da geçiyor ve biz oralara gidip görmedik daha.....
ama bu videolarda üstünde durulması gereken başka bi konu var;
madem uzaylılar ışıktan daha hızlı hareket edebiliyor, bi acemi nasıl olur da yavaşlatma efekti olmadığı halde video ile bu uzaylıları çeker? Soru Çıldırmış Durumda
sizce de çok saçma değil mi, uzaylılar var ama ben videolara yakalandıklarını sanmıyorum şahsen Çılgın

EFSUN ÖĞRETİSİ ve KADİM SÖYLEV fanı Hayranlık Besliyor
Efsane serisi '' ZAİNİN & PALOMİTA '' fanı Hayranlık Besliyor

domo arigatoo gozaimasu NQS ^_^
En Yukarı Git
05 Ağu 2009 16:57
Psylocke
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 64

Psylocke
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
bugün gazetede okudum.geçen yıl meksikada bir çiftçi bataklık gibi bir yerde bir uzaylıyla karşılaşmış tabi tırsmış boğup öldürmüş uzaylıyı.şimdi uzaylıyı mumyalamışlar.çiftçi ise esraremgiz bir biçimde arabasında yanarak ölmüş.uzaylının mumyalanmış halinin resmi gazetede yer alıyordu.

zaten ben uzaylıların varlığına inanıyordum çünkü lisedeyken bizim sınıfta o yaratığın dişi formu var Çok Mutlu XD Kendisinden pek hoşlanmam da Madde

http://myanimelist.net/profile/Marvelgirl
animelist aldım yuhaa ^ . ^
En Yukarı Git
27 Ağu 2009 17:54
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
ben bu metni gazetede okudum bu adrese girip görebilirsiniz diyordu girdim ve paylaştım.
evet ebnce de uzaylılar gerçekler.nede olsa bu evren tek bizlere ait değil ve bizde onlar için uzaylıyız XD

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
30 Arl 2009 4:15

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 55 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız