elfen lied
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Anime ve Manga

Yazar
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 564

Durumu: Çevrimdışı

laru
Efsane Üye
elfen lied Konu: Yanıt: elfen lied
Alıntıyla Cevap Gönder
tekrar teşekkür ederim çok sağol Gülücük Dağıtıyor

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Nis 2009 16:05
nmss
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

nmss
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
Mariko ve Lucy'yi hiç bir karaktere değişmem.

(İkiside mükemmel katiller olunca kulağa biraz canice geliyo. Kötülük Düşünmekte! ) Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
11 Hzr 2009 21:57
laru
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 564

laru
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ben en çok nanayı sevdim bu animede yani hele o lucynin kollarını kopardığı sahnede şey demişti baba kıravatın kirlenmiş üzgünüm ya oraya çok ağladım Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor
valla nana çok insancıl ve yardım sever lucynin aksine Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

Spoiler:
En Yukarı Git
12 Hzr 2009 13:55
maron nagoya
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 1

maron nagoya
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
lucye bayılıom bennnn

arigato gozaimasu küçük-melek
....Efsanevi Sihirli Şovalyeler...
...Hikaru Shidou... ...Umi Ryuuzaki... ...Fuu Hououji ....

Burası Cephiro... İnanan kalp Cephiro'da güç olur...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
17 Tem 2009 9:53
Nobu
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 6

Nobu
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ben açıkçası yeni başladım.9. bölümdeyim xD

En Yukarı Git
17 Tem 2009 12:43
rei
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 3

rei
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
eskiden bayılırdım favori animelerimdendi. hatta yaptığım ilk site elfen lied üzerineydi XD ondan sonra ama başka animeler izledikçe büyüsü geçti Çıldırmış Durumda sevmiyorum artık Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
17 Tem 2009 12:45
nyuu chan
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 44

nyuu chan
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
bu animeye bayılıyorummm Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

bu süper imza için irma çoook teşekkür ederim Gülücük Dağıtıyor

Çok sağol Gold Çok Mutlu bu güzel imza için Hayranlık Besliyor
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
05 Ağu 2009 13:43
Gece
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Gece
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
kısa süre önce izlemiştim bir arkadaşımla x) Nyuu nun ortalıkta dolanması kadar şekerlik abidesi resmi çizen başka karakter yoktur sanırım.Luchy ayrı cekici olsada nyuu daha farklı ki belli bir sonuca bağlanılmayan bu animenin sırlarla bitirilmesi tek sinir bozucu özelliği.ama sevdim.

Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
10 Ağu 2009 14:31
rei hino
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 3

rei hino
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
marikodan nefret ediyorum yaaa Çıldırmış Durumda

küçük melek'e sonsuz teşekkürlerr....
yuichirou's dreams
Spoiler:
En Yukarı Git
10 Ağu 2009 14:35
Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 249

Sailor Star Fighter
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel görünüyor liste bitsin başlarım Çıldırmış Durumda

Vinnie~
En Yukarı Git
23 Ağu 2009 9:20
shaDy..
Sağlam Üye
Sağlam Üye

shaDy..
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ya ben kesık kesık mı ızledıgımden bılmıorm bı halt anlamıorm bunların kucukluk hallerı cok bırbırıne bnzıo nana ve lucy den bahsedıorm...hatta bız nana sandık koutanın kızkardesını kesen kızı...yetımhanedekı arkadaslarını kesen nana degılmıydı? onlardan bahsettıkten sonra kouta olayına gecmedıler mı ..bu lucy ozur dılerım moduna nıe gırıodu anlamadık olduk...o koutada neymıs abı..bnm kızkardesımı kesenı dınlemem keserım valla..bıde sarılıo..ne aptal anıme...kuzenler bırbırını sewıo falan..kuzenın lan o senın..cok buyuk hayallerle ızleyıpp buyk hayal kırıklıgına ugradıgım anıme...hatta bı ara teorı gelıstırdk bunlar bırbırlerının anılarını gorebılıomu falan oldukk...anlamadık kıı kızın nana mı lucy mı oldugunu..hatta kızın nana oldugunu lucy nınde sucu ustune alacagını falan sandım..bırıde dıokı lucy kısılık blunmesı yasadıgında acep nana nın bı kac anısı hazıfızasına mı gectı falan..ay ısın seyı cıktı yanı..hıc te sewmedım bunu..tawsıeede etmıorm...

En Yukarı Git
31 Ağu 2009 2:33
~SaiLorworLd~
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 26

~SaiLorworLd~
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
shaDy.. yazmış:
ya ben kesık kesık mı ızledıgımden bılmıorm bı halt anlamıorm bunların kucukluk hallerı cok bırbırıne bnzıo nana ve lucy den bahsedıorm...hatta bız nana sandık koutanın kızkardesını kesen kızı...yetımhanedekı arkadaslarını kesen nana degılmıydı? onlardan bahsettıkten sonra kouta olayına gecmedıler mı ..bu lucy ozur dılerım moduna nıe gırıodu anlamadık olduk...o koutada neymıs abı..bnm kızkardesımı kesenı dınlemem keserım valla..bıde sarılıo..ne aptal anıme...kuzenler bırbırını sewıo falan..kuzenın lan o senın..cok buyuk hayallerle ızleyıpp buyk hayal kırıklıgına ugradıgım anıme...hatta bı ara teorı gelıstırdk bunlar bırbırlerının anılarını gorebılıomu falan oldukk...anlamadık kıı kızın nana mı lucy mı oldugunu..hatta kızın nana oldugunu lucy nınde sucu ustune alacagını falan sandım..bırıde dıokı lucy kısılık blunmesı yasadıgında acep nana nın bı kac anısı hazıfızasına mı gectı falan..ay ısın seyı cıktı yanı..hıc te sewmedım bunu..tawsıeede etmıorm...

Sen tam oLarak izLeyememişsen animeyi suçLama O__o Harika bir animeydi.yakLaşık 1 ay önce izLedim.ayrıca arkadaşLarını feLan kesen nana değiLdi.Lucy di çünkü ona bynuzLarın var die hep daLga geçiorLardı.Ayrıca Lucynin Koutadan özür diLediği yer babası ve kardeşini öldürdüğü içinidi.Bu arada Kouta Lucyi sewior.Yukayı deiL.Tam oLarak izLeyipte yorum yap.Kendi yorumuma geLirsek,Harika bir animeydi gerçekten finaL böLümü çok etkiLedi beni O_o Lucy en sewdiğim karakterdi.Bence herşey tam tadında bitti.Ama o geLenLe beraber saatin çaLışması we köpeğin hawLaması Lucynin geLdiğine işaretti ama yine bir gösterseLerdi ya O_o

~

Izaya <3 By Daydream.

En Yukarı Git
20 Eyl 2009 4:33
Ayaka
Yeni Üye
Yeni Üye

Ayaka
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
spoiler yapmayalım lütfen U_U Dil Çıkartıyor neyse benim yorumum çok olumlu ben öyle kanlı manlı animeleri pek sevmem ama bu anime başka duygu var duygu (artık kesme biçmenin neresinde duygu varsa XD) ama çok ciddiyim duygulu XD son bölüm bitince bir hafta falan etkisinden kurtulamadım diye hatırlıyorum XD

teşekkür ederim Sailor Daydream Gülücük Dağıtıyor
En Yukarı Git
12 Ekm 2009 14:44
SailorMars
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

SailorMars
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok güzel bir animeydi.Dün akşam bitirdim.
Nyuu / Lucy iki karaktere de bayıldım.Çok seviyorum Hayranlık Besliyor
Yuka'dan nefret ediyorum.Anti-Yuka Kötülük Düşünmekte!
Mayu'ya çok acıdım.
Nana benim için eh işte denilecek bir karakter.(Nyuu'ya vurduğu için böyle söylüyorum.)
Kouta'nında Lucy'i sevdiğini düşünüyorum.
8.bölümde yazık köpeciğe vurulduğunda çok ağladım.(Sinir kız köpeğin yerini söylemiş.) Üzgün ya da Ağlıyor
Son 2 bölümde çok ağladım.
Mariko'yu hiç sevmedim.Ama acıdım.Kurama'ya aynı şekilde.

Şimdi geriye tek bir şey kalıyor.Son bölümde gelen kişi Nyuu muydu?Biri açıklasın lütfen meraktan çatlıcam.

Nyuu / Lucy <3 <3 <3 Kouta Forever... Hayranlık Besliyor

Made by venüs_princess Gülücük Dağıtıyor Muhteşemsin Gülücük Dağıtıyor
En Yukarı Git
02 Şub 2010 10:08
SailorMars
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

SailorMars
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
~SaiLorworLd~ yazmış:
shaDy.. yazmış:

Sen tam oLarak izLeyememişsen animeyi suçLama O__o Harika bir animeydi.yakLaşık 1 ay önce izLedim.ayrıca arkadaşLarını feLan kesen nana değiLdi.Lucy di çünkü ona bynuzLarın var die hep daLga geçiorLardı.Ayrıca Lucynin Koutadan özür diLediği yer babası ve kardeşini öldürdüğü içinidi.Bu arada Kouta Lucyi sewior.Yukayı deiL.Tam oLarak izLeyipte yorum yap.Kendi yorumuma geLirsek,Harika bir animeydi gerçekten finaL böLümü çok etkiLedi beni O_o Lucy en sewdiğim karakterdi.Bence herşey tam tadında bitti.Ama o geLenLe beraber saatin çaLışması we köpeğin hawLaması Lucynin geLdiğine işaretti ama yine bir gösterseLerdi ya O_o

Katılıyorum.Dikkatinizi çekerim başlangıç müziğinde de müzik o saat sesinin vurulmasıyla başlıyordu.Bence de köpeğin havlaması ve saatin çalışması onun geldiğine işaret.İlk bölümlerden itibaren hep o saati gösteriyorlardı.Ve hep durmuş bir şekilde.Sonra Nyuu onunla oynamayı çok seviyordu.Yani bence o Gülücük Dağıtıyor

Made by venüs_princess Gülücük Dağıtıyor Muhteşemsin Gülücük Dağıtıyor
En Yukarı Git
02 Şub 2010 10:13

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, Sonraki
9. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 154 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız