Hayalinizdeki Bayramı Anlatın 2 - Final
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3

Sailor Moon Forum -> Etkinlikler

Yazar
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 86

Durumu: Çevrimdışı

Ushiromiya Beatrice
Güzelliğin Savaşçısı
Hayalinizdeki Bayramı Anlatın 2 - Final Konu: Yanıt: Hayalinizdeki Bayramı Anlatın 2 - Final
Alıntıyla Cevap Gönder
sailor_michiru_haruka yazmış:
Herkesinkini tek tek okudum,kimininki çocukça geldi bana kmininki bayramla uzaktan yakından alakası olmayan şeylerdi,herkesinki kendi kafasındakiydi ama ben gerçek anlşamda okurken evet gerçekçi ve aşırı derecede hayali kurgu yok dediğim sadece bir yazı oldu :prenses serenittyninki... gerçektende dediğin gibi gülümsese herkes hemde yürekten,özelliğkle çocuklar gülse...çok güzel ve anlamlı olmuş canım benim,ben senin gerçketende yüreğinle yazdığına inanıyorum.aşırı derecede hayal unrusu veya saçma sapan bişe yoktu,işte yüreğini ortaya sermek diye buna derim ben =) oyum prenses serenitty'e =) hemde hiç tereddüt etmeden..

arkadaşlar sanmam ki küçümsüyor olsun tabiki de hayır saçma sapan ifadesi bence orada mantıklı olmayan manasında kullanımış yani olası imkansız demek istemiştir ve hayal unsuru demiş zaten hayal olarak yazmadık mı e o zaman hayal unsuru ifadesine pek öfkelenmemeiz gerekiyor bence mesela örnek vereyim en beğendiklerimi seçiyorum bu örnekler için kimse beğenmedi küçümsüyor diye algılamasın şimdi tusako birsürü anime kahramanını bir araya getirmiş hayal unsuru değil mi bu öyle. dArk JeaNNe naoko'ya gidelim tüm venüs olarak demiş bunun gibi olaylar anlatmış yapabileceğimiz bunlar hayal değil mi e bu da hayal yani hayal derken bunu kastetmiş sonuç olarak benim söylediklerim de hayal unsuru ben de gülersek herkesin gülegeğini mutlu olacağını hayal ediyorum ve bu da kimilerine saçma sapan gelebilir ki bu saçma sapan ifadesini ben gerçekle bğdaşmayan, gerçekte olamayacak anlamına gelecek şekilde düşünüyorum eğer ki bir küçümseme unsuru olarak görseydim böyle söylemezdim emin olun. Ki sonraki savunmasında da demiş ben farklı düşünüyrum ve sizin de dedikleriniz biz farklı düşünüyoruz yönünde değilmiydi o zaman nedir bu tartışma ortamı. Belki dili biraz ağır gelmiş olabilir size bilemiyorum tabi herneyse herkesin düşüncesi kendine bu da benim düşüncem belki de biraz iyi niyetle bakıyorum ama tekrar ediyorum ki kastettiği bana göre buydu Gülücük Dağıtıyor

MakoHaru
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
22 Eyl 2009 15:43
sailormoon_Luna
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

sailormoon_Luna
Geçiyordum Uğradım
Hayalinizdeki Bayramı Anlatın 2 - Final Konu: Yanıt: Hayalinizdeki Bayramı Anlatın 2 - Final
Alıntıyla Cevap Gönder
oyum lovely sailor 'a xD Hayranlık Besliyor
** ama oy kullanamıyormuşum Hüzünlü ama onunki sade olduğu için beğendim =)

En Yukarı Git
22 Eyl 2009 20:21
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Kazananlar
1.tusako 33% [ 11 ] 500 Sp

2.dArk JeaNNe 24% [ 8 ] 400 Sp

3.Prenses Serenetty 12% [ 4 ] 300 Sp
3.Kaptan 12% [ 4 ] 300 Sp

tusako ve arkadaşlarımızı kutluyoruz.Sihirli puanlarınız az sonra verilecektir...Gülücük Dağıtıyor

Dereceye Giremeyenler
Taylor~
6% [ 2 ]
Lovely Sailor
6% [ 2 ]
JEANNE D'ARC
3% [ 1 ]
hotaru_cha
3% [ 1 ]

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
23 Eyl 2009 2:16
SailorMars
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 6

SailorMars
Vazgeçilmez Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Tebrikler!!!
Gerçekten Hepinizin birbirinkinden güzeldi.

Made by venüs_princess Gülücük Dağıtıyor Muhteşemsin Gülücük Dağıtıyor
En Yukarı Git
23 Eyl 2009 9:45
jeanne_maron
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 6

jeanne_maron
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
tatilde olduğum için yarışmayı da oylamayıda kaçırmışım.fakat en çok kaptan ınkini beğendim yetişebilseydim ona oy verirdim.yinede kazanan arkadaşları tebrik ederim... Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
23 Eyl 2009 10:49
~SaiLorworLd~
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 26

~SaiLorworLd~
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Tam düşündüğüm gibi oLmuş tebrikLer ^^

~

Izaya <3 By Daydream.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
23 Eyl 2009 10:51
dowaa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 70

dowaa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
bütün arkadaşlarımı kutlaarım Şekerlik Yapar

Sen beni dinlemedin, ben seni anlamadım.
Cevapsız soruların, boynumda kolların, al senin olsun!
En Yukarı Git
23 Eyl 2009 11:19
tusako
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 141

tusako
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
oy veren vermeyen beğenen beğenmeyen herkese teşekkürler vakit ayırıp "içimden gelenleri" okuduğunuz için...herşeye rağmen güzel bir etkinlikti ilk defa birinci oldum herkesi tebrik ediyorum =)

En Yukarı Git
23 Eyl 2009 11:35
Kaptan
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 32

Kaptan
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
jeanne_maron çok teşekkür ederim ^^ diğer kazanan arkadaşları tebrik ederim
ve ben hala bana kimler oy verdi bilmiyorum ^^'''''''''''

En Yukarı Git
23 Eyl 2009 14:01

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 39 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız