LORD KUNZİTE EVLENİRSE NELER OLUR ??
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 3

Durumu: Çevrimdışı

yngn
Sailor Moon Fan
LORD KUNZİTE EVLENİRSE NELER OLUR ?? Konu: Yanıt: LORD KUNZİTE EVLENİRSE NELER OLUR ??
Alıntıyla Cevap Gönder
anammm michiii kızz uyan hemen.eee pekii kunzite naapcak yaaa tekrar düşman taraf olmaz dimiiii

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
09 Mar 2010 21:04
güneş savaşçısı
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 75

güneş savaşçısı
Ay Savaşçısı
LORD KUNZİTE EVLENİRSE NELER OLUR ?? Konu: Yanıt: LORD KUNZİTE EVLENİRSE NELER OLUR ??
Alıntıyla Cevap Gönder
belli olmaz önümüzdeki bölümlerde göreceğiz^^meraklanın bakalım

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
09 Mar 2010 21:07
Lord Kunzite
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 741
Uyarı: 3

Lord Kunzite
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaş evliliğin zulmü daha evet demeden başlıyor ya
aferin güzel olmuş devamını bekliyorum

Olmuyor....Sürekli Çevremdekilere Zarar Vermekten Bıktım...
En Yukarı Git
10 Mar 2010 14:50
güneş savaşçısı
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

güneş savaşçısı
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
daha ilk bölümlerde aksiyon koyduk bakalım neler olacak

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Mar 2010 15:15
Minako-chan
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 385

Minako-chan
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
3.bölüm

Artık ikiside ölmek üzereydi ellerinden hiç birşey gelmiyordu ve o sırada michirunun balonu bir şimşekle patlatıldı kuznitenin ise enerjisi alınması durmuştu düşman başka bir yöne bakıyordu

sailor moon: dur bakalım orda.!

adam: sende kimsin ?

sailor moon:ben sevgi ve adaletin savaşçısı ay savaşçısıyım Kutsal ay adına seni cezalandıracağım.!

adam:Ne ay savaşçısı mı ama bu olamaz siz görevelerinizi bırakmıştınız.

sailor venus:Adaletin savunucuları asla görevini bırakmaz !Ayrıca planlarınız öğrenildi artık elimizdesin Kraliçe metellia yı nasıl yokettiysek gene yok edeceğiz

sailor merkury:Sailor Neptune şimdi !!

michiru o sırada kaç zamandır kullanamdığı şiddetli saldırılarından birini yapmıştı ama düşman kaçmayı başarmıştı ve son olarak sailor senshiler adamın sadece:
" bu burada bitmez buna izin vermeyiz" dedğini duymuşlardı.O sırada michiru eski haline döndüğünde kunzite herşeyi hatırlamıştı.Michuryla aralarında ne yapmaları gerektiğini bilmiyordu.Aslında sevdiği kızın sailor senshi olması bişey değiştirmezdi ama sonuçta o eskiden düşmandı demek hala michiru sailor neptune özelliğini kaybetmemişti kunzitenin aklı karışmıştı.Ya Michiru ondan vaz geçerse..?

Bu arada haruka savaşa katılmamıştı orada öylece michiruya bakıyordu ve michiruda ona kunzite buna dayanamıyordu sonuçta michiru ve haruka gerçekten büyük bir aşk yaşamışlardı ve kunzite birşey daha fark etmişti haruka savaşçı halindeyken bile erkekti işte bu olayları kızıştırmaya yeterdi.Aslında Michiru türkiye ye geldiğinde herşeyi göze almıştı Haruka ile ayrılmayı bile ancak gene yha aşkı depreşirse ?

En Yukarı Git
10 Mar 2010 22:10
Minako-chan
Efsane Üye
Efsane Üye

Minako-chan
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar biz hergün yazdığımız için kısa kısa yazıoruz ama bugünkü sanırım daha bir kısa olmuş Gülücük Dağıtıyor

gamze habersiz yazdığım we habersiz attığım için üzgünm dier bölüm senin biraz saçma olmuş olabilri kısa sürede yazdım işim wardı Gülücük Dağıtıyor yeni bölümü yarın koyarız dimi Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
10 Mar 2010 22:12, Değiştirme: 10 Mar 2010 22:58 (Toplamda 1 kere)
Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
olsun kız az da olsa yazıyonuz yaa ben okuyom Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
10 Mar 2010 22:27
Minako-chan
Efsane Üye
Efsane Üye

Minako-chan
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
okuduğun için saol bişiyler uydurmaya çalışıoruz ama gamze kesmez beni inş ondan habersiz yazdım . hiç bişeyi bilmio Çok Mutlu

En Yukarı Git
10 Mar 2010 22:56
neptune
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 366

neptune
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
eğlencelik bi fanfic daha kolay glsin arkadaşlar Göz Kırpıyor

+++
by BaLıMSuLTaN *-*
En Yukarı Git
11 Mar 2010 2:00
güneş savaşçısı
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

güneş savaşçısı
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
minako cancım öğrendim merak etme ama çok kısa yazmışsın

En Yukarı Git
11 Mar 2010 16:57
Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
şimdi siz birliktemi yoksa ayrı ayrı (yani sırayla ) mı yazıyonuz bu fanfici Soru

En Yukarı Git
11 Mar 2010 17:47
Minako-chan
Efsane Üye
Efsane Üye

Minako-chan
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
moon_prenses birlikte yazıoruz aynı zmanadı sırayla yani sırayla ama birbirimize kelme yaptıımız için birlikte desek daha mantıkloı olur .Birbirimize danışmadan yazmıoruz Çok Mutlu Siz istediniz diye uzun yazdım ama elimden geldii kadar uzatabildim saçmalamış olabilriim eksik varsa söyleyin Gülücük Dağıtıyor

4.BÖLÜM

Savaş bitmişti kunzite aklındaki sorularla yüzleşmeyi bırakıp michirunun yanına gelmişti savaşçılar ise eski hallerine dönüşüp sadece michiruya bakmakla yetinmişlerdi kimsenin ağızını bıçak açmıyordu en sonunda michiru dayanmadı we ,

michiru: Savaş bitti nasılsa yada yeni başlıyor ama siz kunziteye gerçek bir düşman gibi davranmayı bırakın artık biz evleniceğiz hem sizde düğünümüze davetlsiniz .Bu arada aşkım en iyisi düğünü bahçede yapalım hiç salon tutmaya gerek yok bu deneyim bana yetti.

kunzite: peki aşkım nasıl istersen

iki sevgili arkalarını dönüp gittiler haruka hiç kimsenin suratına bakmıyordu bu onun canını gerçekten acıtmıştı..Meryemin yaptığı sınamayı geçemeyince tekrar fabrikatör babasının yanına dönmüştü....

Ertesi gün düğün günü gelmişti.Bütün hazırlıklar yapılmıştı.Sadece akşam olması bekleniyordu.

Michuru:Aşkım ben bir arkadaşımla buluşmaya gidiyorum beni merak etme.(gülümseyerek)

Kunzite:tamam aşkım sakın geç kalma
.
Michuru:Merak etme!!!!

Kunzite Michuru'nun doğru söylemediğini anlamıştı ve peşinden gitmişti.Michuru çok uzun bir yol gittikten sonra bir eve varmıştı daha doğrusu evin bahçesinde oturup birisini bekliyordu.Kunzite büyü yaparak kendini görünmez yaptı ve içeri girdi.Birden karşıdan bir adam belirdi.Yaklaştıkça yüzü daha da belirginleşiyordu.Bu gelen Haruka idi.Kunzite çok sinirlenmişti.Haruka Michuru'nun yanına oturup konuşmaya başlamıştı.

Haruka:Benim yerime onu mu tercih ediyorsun yani?

Michuru:Evet.O zengin değil ama yine de beni senden daha çok seviyor.

Haruka:Emin misin?

Michuru:Evet.

Haruka:Hani biz birbirimiz için yaratılmıştık?

Michuru: O küççkendi hem o zaman daha Kunzite'yi tanımamıştım
.
Onlar konuştukça Kunzite'nin kalbine bıçak batırılıyormuş gibi geliyordu.
Birden Haruka Michuru'nun yüzünü elleri arasına aldı ve bir öpücük kondurdu.Michuru utanmıştı fakat bu öpücük ona adeta küççüklüğünü hattırlatıyordu.Sanki küççükken yaşadıkları aşk yeniden filizleniyormuş gibi gelmişti ona.

en sonunda michiru masadan kalktı birkaç bişiy daha söyledikten sonra oradan ayrıldı o sırada kuznite de eve ışınlanmıştı .İkisininde aklı çok karışmıştı ne yapacaklarını bilemiyorlardı michiru eve vardığında kuznitenin kızgın yüz ifadesiyle karışlaşmıştı o an anlamıştı kunzitenin onu takip ettiğini ancak ikiside birbirine bir şey söylememişti ve hazırlanmaya başlamıştı.Konuklar bahçeyi doldurmuştu herkes kendi havasındaydı kızlar gelmişti.Minako zaten direk michirunun yanına gidip saçlarını yapmıştı .Kuznitenin yanında kai wardı kai onun en iyi arkadaşlarındandı efkarlandığı zamanlarda ona giderdi son savaştan(kralice metellia olayı) sonra kai onu düzeltmeye çalışmıştı ona bir ev vermişti ve ikisi gerçekten ok yakın arkadaş olmuşlardı.

Gelin ve damat evden çıkıp bahçeye ilerlediler nikahları kıyılacaktı michiru ve kunzite harukayla göz teması kurmamaya çalışıyordu kzılar ise her halükarda sinrlilerdi ama bu mutlu günde(en azından michiru ve kunzite içn ) en az gelin ve damat kadar mutlu olmak zorundalardı .Nikah memuru gelmişti gelin ile damada soruları soruyordu ancak nikah büyük bir patlama ile bölünmüştü

kızlar , kunzite ve michiru düşündü ;
"Hiçbir Zaman Onların Normal Bir Hayatı Olmayacakmıydı " ??

En Yukarı Git
13 Mar 2010 1:51
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Neo-Queen Serenity

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 280

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzelmiş sena abla Hayranlık Besliyor

By mE *-*

sitem: shugochara.forum.st

Spoiler:
En Yukarı Git
13 Mar 2010 11:40
moonlightt
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 6

moonlightt
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
gerçekten çok güzel Çok Mutlu karıştı ortalık yine Çok Mutlu bunları da bi everemedik gitti ...

neyseme hepsi çok güzeldi yeni bölümleri bekliyore Çok Mutlu

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:
En Yukarı Git
13 Mar 2010 12:25
Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
harika kızlar Hayranlık Besliyor

sıra güneşte Gizli Planlar Yapmaktadır

En Yukarı Git
13 Mar 2010 12:42

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Sonraki
4. sayfa (Toplam 7 sayfa) [ 98 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız