O dönemler anime ve venüs ...
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Serbest Köşe

Yazar
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

Durumu: Çevrimdışı

SaILoRSuN
Senshi
O dönemler anime ve venüs ... Konu: Yanıt: O dönemler anime ve venüs ...
Alıntıyla Cevap Gönder
_alis_ yazmış:
sprr anlatm sun~chan *_*

Alıntı:
luna ve moonlight geldi sonra bir ara forum kapandığında sailormoon fan club ı açtı ve üyelerin dağılmasını önledi.Böyle şey gibilerdi �Durun nereye dağılıyorsunuz siz? Nayır nolamaz!� ve ben forumun kapanmasının şokunu yaşarken smfc nin açılmasının mutluluğunu yaşadım birden.Fıldır fıldır da üyeleri sayıyorum.Kimler burada kimler eksik lan kayıp yok di mi?

kayiplar varmi peki sun~chan o zamandan beri ? ^^

@Kayıplar var maalesef....gerek forum dağıldığı zamandan gerekse ara ara olan bazı terslikler yüzünden kayıplar oldu ama kayıpların hayatında bile venüs her zaman önemli bir hatıra olarak kaldı belki de anime sevgisinin körüklenme noktası oldu.Şimd ifarklı şekillerde sm ve animeleri takip etseler de hatırladıklarını bir kısmının biliyorum bilmediğim kısım içinse öyle umut ediyorum ve sanıyorum.

@Saffiru: Kanalı yanlış hatırlamadım ^^ adım gibi eminim çünkü "yeniyüzyıl" gazetesi hem sm için hem dragonball için gazete ile promosyon vermişti.SM için minik bir yapboz vermişti dragonball için ne vermişti hatırlamıyorum ama yapboz biter diye erkenden gazeteyi aldığımı biliyorum.Tabi dragon ball ı başka kanal da ayrıca yayınlamış olabilir çünkü atv anime serilerinin sonunu bir türlü getiremiyordu.SM nin de dragon ball ın da tüm sezonlarını yayınlamadı.

Yeri gelmişken yeniyüzyıl gazetesine değinmeliyim.Benim çocukluğumun önemli gazetesidir.Çünkü hep animlerle ilgili şeyler verirdi.Özellikle cumartesileri olması lazım kızlar için kız resimli anime stickerları pazarları ise erkekleri için araba mıydı ne öyle bir sticker verirdi.Babam sadece onlar için gazeteye para vermeme kızardı ama evde gazete alma görevi benim olduğu için onun istediği gazetenin yanında yeniyüzyıl da alırdım gazeteyi atar stickerları saklardımVe onları bir kitapçık haline getirmiştim.

Ne yazık ki hastanede sm yapbozunu kaybettim ve anime sticker kitapçığım da bir şekilde kayboldu.Bunlar için kendime hala kızıyorum.Daha sonra bir arkadaşım da o stickerler dan saklamış ve yalvar yakar 2 tane almıştım ondan^^ şimdi onlara gözü gibi bakıyorum.Bir ara buraya resmini koyarım^^

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 May 2010 22:36
oski
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 3

oski
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
oo SailorSun döktürmüşün Çok Mutlu Çok Mutlu Evet sevgili yeni nesil venüs Sun o kadar bahsetmiş bende bir iki kelime bişey yazayım bari ^^
venüs sanat galerisine girişim 7 yıl önce oldu. hey gidi günler hey ^^ neyse işte girdik o ne güzel herkes sm ci herkes animeci yaşasın mutluluk forum hayatı vs vs mamoru abiniz tee o zamanlardan beri cool sessiz prenses serenity yine aynı (sere seni açıklayacak kelime bulamdım ehuhe Çok Mutlu ). sanırım ilk tanıştığım kişi prenses serenity idi. O zamanlar ben daha çok içinde olduğumdanmıdır nedir forumda çok ateşli kavgalar olurdu ama herzaman sevgi ve kardeşlik vs vs vs biliyosunuz işte Dil Çıkartıyor Sonra benden bikaçyıl sonra luna ve moonlight geldiler. forum tarihinde yeni bir dönemdir onlar mesela. bambaşka bi forum oldu onlardan sonra. yine o dönemlerde çok değerli arkadaşımız artemis katıldı aramıza. Savaşçı diye çok yakın bir arkadaşım olmuştu forumdan sonra kayboldu 5 yıl sonra çıktı geldi sonra tekrar kayboldu falan öyle bi ilginç hikayesi vardı onunda Dil Çıkartıyor Rei vardı bitane hala bağlantımız kopmadı.
Paradox umuz vardı en eylencelisinden ^^ onunda bırakmış olduğu düşüncesindeyim ama onlada hala bağlantımız kopmadı. Mana vardı meselaaa nasıl unuturum foruma benden sanırım bi 4 yıl sonra falan katılmış olmalı. o da iyiydi sanırım şu an çeviri manyağı olmuş Dil Çıkartıyor Ben bi ara mod uzun süre mod oldum şu forumlar savaşı döneminde(siz kendi aranızda ne diyorsunuz o döneme bilmiyorum ama benim beynimde forumlar savaşı diye kodlu kendisi) xD Yok yok aslında forumlar savaşı döneminden çok önce mod olmuştum forumlar savaşı sonrasında da mod kaldım ama sonra forum yönetimi kökten değişince ve ben forumdan hafiften uzaklaşınca modluğum gitti doğal olarak. Sonra ben arada gidip gidip geri gelmek tarzı bi yaşam tarzı belirledim forumda.

Hey gidi günler hey... şimdilerde ise bir imzam bir avatarım bile yok. kayıtlı 41 mesajım var. ne güzel zamanlar geçirdm ben burda hep güzel anarım forumumu. bana gerçekten çok eğlenceli bir 5 yıl geçirtti. neyse daha uzatmadan burda bitiriyorum .

hadi hepiniz, jaa mata ne ^^

En Yukarı Git
08 Hzr 2010 17:50
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): laru, Saffiru

SaILoRSuN
Senshi
Senshi

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
oski yaaaaa sen de döktürmüşsün arkadaşım ^^ heygidi günler. Tek tek herkesi sayman çok güzel olmuş. Gidenleri hepsi kopmadı animeden sadece forumdan kopanlar filan da var yani.

Bu arada istediğin imza avatar olsun arkadaşım gel benim ps başlığına sahipsizlerden seç beğen al...beğenmezsen ben sana yaparım ^^ bir öm yeter^^ kopma buralardan ^^

Spoiler:
En Yukarı Git
08 Hzr 2010 18:52
oski
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 3

oski
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
^^ teşekkürler SUUUNN Gülücük Dağıtıyor açıkçası tekrar okuyunca ne kadar özensiz yazdığımı farkettim ama sebebi sürekli '' aa şunuda ekliim'' deyip aralara bisürü şey eklemem xD ama güzeldi yaw valla ^^ kolay kolayda kopmam zaten hani giderim arada uzun süre uğramam belki ama venüsün ve burda edindiğim arkadaşlarımın yeri benim için herzaman ayrı olacaktır.

En Yukarı Git
08 Hzr 2010 19:00
Kaptan
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 32

Kaptan
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
SaILoRSuN yazmış:

Hey gidi günler hey diyorum…

Gama_Sennin yazmış:
hey gidi günler be,

laru yazmış:
Heyy gidi günler....

oski yazmış:
hey gidi günler hey ^^

SaILoRSuN yazmış:
heygidi günler.

hey heey.. yok mu artıran Keyfinden Oynuyor

.. bu arada saydıklarınızın birçoğunun mesajlarını zevkle okurdum eski forumdayken Çok Mutlu biçoğuyla artık tanışık olmama rağmen bir kısmıyla iki çift lafımız olmadı ... tanışmayı çok isterdim

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
08 Hzr 2010 19:01
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): laru

SaILoRSuN
Senshi
Senshi

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
Anaaa kopmuşuz resmen XD tespitin için teşekkür Kaptan XD Ben senle tanıştım ama ne zamandır bir muhabbet etmiyoruz...kaynaşalım yeniden XD (Hey gidi günleeeer Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor )

Spoiler:
En Yukarı Git
08 Hzr 2010 19:05
Saffiru
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 427

Saffiru
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Bende 4-5 sene önce görmüştüm forumu ama hiç incelemeden, üye omadan bakıp gitmiştim ve geçen seneye kadarda bakmamıştım bir daha nedense ... ... ... Ama SUN'UN - OSKİ'NİN - LARU'NUN anılarını okudukça ne kadar büyük bir hata etmiş olduğumu fark edip çok üzülüyorum Ağlıyor Salya Sümük Ağlıyor ... ...

En Yukarı Git
08 Hzr 2010 20:57
prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 142

prenses serenity
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Valla ben gelmeden öncede vardı venüs, ama benden sonrasını anlatsam herhalde kitap olur, o yüzden sadece kısaca kaptana destek vermek açısıyla:

Hey gidi günler hey... Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
08 Hzr 2010 21:08
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
bende diyorum hey gidii günler heey gerçi ben çok eski sayılmam xD
edit:dur ya olmuş iki yıl Kahkaha Atıyor

@Sun o yapboz kaybedlilir mi beeğğ Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor bende minakolu anahtarlığımı kaybetmiştim Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor
eskiden daha çok anime ile ilgili şey verirlerdi ya Üzgün ya da Ağlıyor

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
09 Hzr 2010 8:15
Lord Kunzite
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 741
Uyarı: 3

Lord Kunzite
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
bir akşam internette takılırken Mynetin Çizgi filmler kısmından Ay savaşçısını gördüm zaten son yayınlandığı zaman ilgimi çekmişti. birde net ortamında görünce dahada heyecan bastı kısa videoları izledim sonra bir baktım fan siteleri var. benim ilk hatırladığım Büyük simsiyah bir sayfaydı herkes oraya mesajlar yazıyordu bende ezik ezik napıyo bunlar ne konuşuyorlar diyordum. kısa süre sonra gördümki aynı dili konuşuyormuşuz. daha sonra Venüs Sanat Galerisini gördüm. ilk kez internet alemine ayak basmıştım. nedir ne değildir hiçbir fikrim yoktu.
ben 2004 diye hatırlıyorum ama daha öncede olabilir. ilk Venüse ayak bastığımda Ay savaşçısı hala yayınlanıyordu hafızam biraz kötüdür. neyse moonlight ve ablası (doğru hatırlıyorsam) Luna yla tanıştım o beni hala hatırlamıyor olsada Sailorsunla tanıştım Poseidon nickli biri vardı Diablo Travel mako_chan usa-ko çat pat hatırladıklarım bunlar. tabi ilk net tecrübem insan hep iyi kişilerle tanışmıyor. yanlış yönlendirmelerle yanlış kişiler birleştiğinde doğal olarak yanlış şeyler yapılabiliyor. bende yaptım ve bu yaptıklarımdan dolayı duyduğum vicdan azabı beni bu ortamın dışına itti. ama bir kere bağımlısı oldum bırakamadım ne olursa olsun o ailenin içine girmeliydim dedim...ve hatalarımdan aldığım derslerle tekrar Venüs Forumdayım...daha kalabalık bir ailenin sadist abisiyim artık iyiki varsınız venüs ailesi...

ahhh ahhh be Venüs Sanat Galerisi ile SailormonKlubü ve en son Venüs Forumla tamı tamına 6 koskoca yıl... kısacası...

Heyyy Gidi Günler Heeeyyyy!!!

Olmuyor....Sürekli Çevremdekilere Zarar Vermekten Bıktım...
En Yukarı Git
09 Hzr 2010 8:18
Hachiko
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 127

Hachiko
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
içimi sen mi döktün sun ?

.
.

pağmaklarım .
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
15 Hzr 2010 23:24
dowaa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 70

dowaa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu sayfayı takip ediyordum. Ama açıkçası ne yazsam bilemedim yani.. Ne çok çok eskiyim ne de çok çok yeni.. Arada kalmış kısımdayım sanırım ^-^ Durum böyle olunca bende "hey gidi günler.." kısmında olmadığımdan kendimi birazcık ezik hissettim :p

Eski Venüs'ü her zaman kıskanmışımdır. Ordaki dostluğu, o bağları.. Ne biliyim her zaman kıskanmışımdır o benim için bir eksikti sanırım ^-^ Ama şimdi bakıyorumda burda geçirdiğim zaman içinde bende güzel dostluklar mükemmel arkadaşlıklar buldum, yakaladım. Sanırım eski venüsü kıskanmıyorum artık.. O dostluklar o bağları yakaladığımı düşünüyorum. Ve kendimi çok şanslı sayıyorum. Böyle bi dostluğu olmayan insanları hayal edemiyorum varsa da gerçekten acıyorum ^-^ Dediğim gibi eski değilim.. O yüzden "O zamanlar.." diye başlıyamıyorum.. Sadece burda bize "Eski Venüs'ü" tanıttıkları paylaşan ablalarım abilerime teşekkür edebiliyorum ^-^

Sen beni dinlemedin, ben seni anlamadım.
Cevapsız soruların, boynumda kolların, al senin olsun!
En Yukarı Git
16 Hzr 2010 11:08
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): laru

kartopu
Üye
Üye

Teşekkür: 9

kartopu
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben çok yeniyim daha ve fazla kimseyle de tanışamadım ama okuduklarım beni duygusallaştırdı Üzgün ya da Ağlıyor ama sm sayesinde buradayım eski animeler için hey gidi günler hey diyebilirim bende kanalları çoğumuz biliyoruz bir çok animelerde aynı (heidi, tusubasa, digimon, pokemon.... vs. birçok anime) ne heyecanla izlerdim ve izletmediğim kimsede kalmamıştı Gülücük Dağıtıyor okuldan koşa koşa gelir sm izlerdim hatta bazen okuldan bile kaçtığım olmuştur tenefüs olduğunda 20dk.olurdu eve gelir izler derse yetişirdim öğretmenlerime yakalandığımda oldu Hüzünlü tabi...
arkadaşlarımada anlatırdım izleyin mutlaka çok güzel derdim ve okulda sm taklitleri yapardık ben ay savaşçısı olurdum onlar diğer gezegen savaşçıları, oyuncaklarımızdan silahlarımızı yapardık ne günlerdi yaaa şimdi özlüyorum..
annem ve ablalarım kızarlardı ne bu hergün hergün aynı saat yeter arık diye misafir geldiğinde yada biz biryere gittiğimizde tv. başından kalkmazdım kumandayı da kimseye vermezdim ablama saat kaç oldu diye dk. başı sorardım trtde saati yazdığı için ablamdan öğrenmiştim yelkovan için şu şuraya akrep içinde buda buraya geldiğinde başlar derdi bende takip ederdim saatide öyle öğrendim zaten Kahkaha Atıyor hep dua ederdim bitmesin yine başlasın diye abimlede çoğu zaman kavga ederdik o başka birşey açardı ben sm izleyecem diye ağlar hatta çoğu zaman elini ısırırdım dayak yediğimde olmadı değil annem bizimle baş edemezdi ev savaş yeri gibi olurdu Gülücük Dağıtıyor işte çocukluk yıllarım böyle geçti..

ne günlerdi o günler hey gidi günler heyy!!

sailorsun çok teşekkürler böyle bir başlık açtığın için böylece bilmeyenlerimizde venüsün geçmişini öğreniyor ne badireler atlatmış venüs ve çoğunuz ama en güzeli hala birlikte koca bir aile olmak ve dahada büyüyor ne mutlu... Hepinize teşekkürler arkadaşlar Hayranlık Besliyor

<<KARTOPU>>
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
16 Hzr 2010 13:35
Önsöz
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 4

Önsöz
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Eee hadi bende karalıyım bir kaç bi şey :=)

Ortaokulun başlarıydı yanılmıyorsam artık o kadar yaşlandım ki hatırlayamıyorum bile Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Classic sezon ile başladım sezonun 13. bölümüydü ilk keşfim sailormoon u beni en çok değişimler ve savaş teknikleri etkilemişti ilk replikleri ezberler sonra gözlerimi kapatıp yüksek sesle ay prizmasının gücü harekete geç diye bağırıp allahım ne olur Sailormoon olıyım derdim gözlerimi açıp bi de bakardım olmamışım üzülürdüm tekrar denerdim :=) ha bi de o zamanlar HE-MAN modaydı he-man kılıcıda vardı onuda kaldırır gölgelerin gücü adına derdim tabi gene bi şey olmazdı :=)

sonra atv de yanılmıyorsam R sezonundan sonra devam etmedi dizi çok üzülmüştü ha bide o dönemler paso teyip aracılığı ile ses kaydı yapıyordum hele sezon 1 in sonunda nasıl ağlamıştım bitti diye halbuki nerden biliyim 200 bölümlük bi yapım olduğunu ağla ağla öyl geçti ve hemen R sezonu başladı çok sevmiştim R sezonunuda

sonra bitti ve yayın durdu çok üzüldüm hiç aklımdan çıkmıyordu sm ve günler aylar yıllar geçti trt 1 de tesadüf eseri tanıtım reklamını gördüm ve şok oldum inanamadım ertesi gün yayın saatini bekledim ve şok şok yayın başladı Classic sezon başlarıydı çok mutlu oldum sonra o yayınlar Sailormoon S ortasına kadar devam etti ve yayın bitirildi sonra kısa süre sonra sil baştan başladı ve tüm sezonlor komple yayınlandı bitti tekrar en baştan başladı full yayınlandı

ne günlerdi ya o günler hiç unutamam keşek aynı duyguları bir daha yaşasak birlikte

En Yukarı Git
17 Hzr 2010 17:06
Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 207

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ömrümü yedi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
23 Hzr 2010 17:32

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [ 39 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız