Güneş burçları
Sayfaya git: Önceki, 1, 2

Sailor Moon Forum -> Serbest Köşe

Yazar
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 45

Durumu: Çevrimdışı

nuterlinesq
Beni Görmeye Alışın
Güneş burçları Konu: Yanıt: Güneş burçları
Alıntıyla Cevap Gönder
Turuncular bende olan özelliklerin bir kısmı. Fakat olumsuz yönleri var yok değil.

Spoiler:

# İkizler burcu çift karakterli olduğundan çift kısmetlidir. Harita da uygunsa birden fazla evlilik yapma olasılığı mevcuttur.
+Evliliği aklımın ucundan bile geçirmem -.-

#yabancı dillere yetenekli
+Nutella aşkına o.O Tamam meraklıyım ama yetenekli olduğmu söyleyemiycem bu konuda, merakımdan pek çok kursa gittim ama yetenek yok. *-*

#İkizler kişiliği gevezelik, çekingenlik, kararsızlık, yüzeysel olmak, kurnazlık ve bencillik, ve de vefasızlık karşısında korunmayı becerebilmelidir.
+Geveze mi? Ben mi? Gülünç olma, tamam biraz çekingenim onda birşey diyemem. Konularada yüzeysel bakmam, genel açıdan bakarım oalyın içine bakarm. Akışına brakmam. Kurnaz, bencil vefaszlık mı? Öhh ya, hacı uçmuşsun sen diyorum *-*

#Eğlenceyi sevdiğinden gezip dolaşmayı da sever.
+En son ne zaman dışarı adım attın diye bir sorsana o.O

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
27 Tem 2010 19:00
Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 280

Neo-Queen Serenity
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ben kovayım:
Kova burcu insanı iddialı, bağımsız, yapıcı, orijinal ve yaratıcıdır. Ayrıca insancıl, arkadaş canlısı, iradeli, ileri görüşlü, devrimci ruhlu ve ülkücü bir karaktere sahip olur. Hava grubu özellikleri olarak entelektüellik, zihin canlılığı, düşünce alışverişi ve canlı insan ilişkileri göze çarpar. Değişmez grubun özelliklerinden amacına ulaşmakta kararlı tutumu ile kendini gösterir. Yönetici gezegeni Uranüs beklenilmeyenin ve değişimin, buluşların ve bilimin gezegenidir. Uranüs ani değişimler ve fırsatlar getirir. Sanat ve bilimde olsun insan yeteneklerini ateşleyerek yaratıcılığı meydana çıkartır. Alışılmışın dışında davranan, yenilikler üreten, özgün düşünceler çıkartan, renkli ve çarpıcı insanların haritalarında Uranüs çok güçlü bir konumdadır. Kova burcu kişileri insanlık sevgileriyle tanımlanır. Dünyanın geleceği ve daha iyi bir yer durumuna getirilmesi ile ilgilenirler. Burcun ikinci yöneticisi Satürn kararlılık, sabır ve irade göstergesidir. Bu iki gezegen birlikte etkileyerek Kova insanına eşsiz özellikler kazandırır. Burca “dahiler burcu” denmesinin nedeni bu etkilerin sonucudur.

Kova burcu insanı bağımsızlığına çok düşkündür. Bu konuda aşırı olması yaşam temaslarında bazen sert karışıklıklara neden olur. Bu nedenle Kova’ların en fazla bu yönlerini düzeltmeleri gerekir. Kova kişisi için işi ve mesleği de önem taşır. Bu burcun insanları sevdikleri işlerde ve alanlarda daha başarılı olurlar. Çoğunlukla para kazanmak asıl amaç değildir. Maddeye çok fazla önem vermezler. Para konusunda kayıtsız oldukları gibi ellerindeki parayı da kolayca harcayabilirler. Bu insanlar zamana uymasını bilen, modern ve kafaları yeniliklerle dolu kişilerdir. Bazen yenilik yarışında aşırılığa kaçtıkları görülebilir. Onlar insanlığı seven tipler olduklarından dünyaya dost gözlerle bakarlar. Herkesi ayrı ayrı analiz etmeye meyilli olurlar. Çok ünlü birisi ile kimsenin aldırmadığı birine aynı ilgiyi gösterebilirler. Kişilik sahibi olmaya önem verirler. Konuşmaları çok etkili ve yetenekli olduğundan başkalarını kolayca etkilemeleri mümkündür. Haritada çok sert etkiler yoksa hile, yalan ve dolan onlara göre değildir. Önce dürüstlüğe prim verirler. Yalnız ender olarak bu burçtan istediği kimseleri kolaylıkla kandıran tipler de çıkabilir. Onlar da akıllıdır fakat aklını kötü yolda kullanırlar. Bu durum haritada ki sert etkilere bağlı olarak gelişir.

Nazik, bilgili, görgülü ve öteki insanlara saygı göstermesini bilen insanlar olduklarından toplumda itibar görürler ve inanırlar. Züppelik, kibir ve başkalarını aşağı görenlerden nefret ederler. Böyle sevilen ve aranılan insanların bazen yalnızlık istedikleri de görülür. Çok hareketli bir yaşamları olduğu halde Kova’lar yuvalarına da düşkün olurlar. Yuva, onlara huzur veren, dinlendiren ve rahat ettiren yerdir. Evlerinde her şey düzenli, temiz ve yerli yerindedir. Kovalar idealist burçlar grubuna girerler ve özellikle seks ile bağlantıları yoktur. Kova’nın dış görünüşü dostçadır ve hümanist bir dostluk, aşk ve paranın yerini almıştır. Bu nedenle evlilikte kafa dostluğuna önem verirler. Kova burcu vücudun kan dolaşımını ve ayak bileklerini yönetir. Hastalandıklarında hastalığın niteliğini kafası sayesinde iyi kavradığından, hem akıllı hem de uysal bir hasta olurlar. Genellikle yaşlanıncaya kadar kendilerine iyi bakarlar ve sağlıklı yaşarlar. Gülücük Dağıtıyor

By mE *-*

sitem: shugochara.forum.st

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
02 Ağu 2010 15:58
sailor chibi chibi moon
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 220

sailor chibi chibi moon
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
benimki oğlak Kahkaha Atıyor

Oğlak burcu insanı ihtiyatlı, güvenli, kararlı, tutkulu, özenli, düzenli, sabırlı ve disiplinli olur. Güç kullanmak yerine kurnazlığını yeğler. Yaşamda güvenliği arar. Toprak grubunun özellikleri olarak pratiklik, güvenli hareket, maddi ve mesleki konulara meyil gösterir. Öncü gruptan olarak içinde bulunduğu koşullara göre hareket etmek yeteneğine sahiptir. Yönetici gezegeni Satürn sorumluluk, engeller, kısıtlama, sınırlandırma ve disiplin temsilcisidir. Kişideki etkileri sabır ve dayanma, denge, olgunluk ve gerçekçilik çıkartır. Gezegen yardımı ile engelleri aşmak ve zorlukları yenmek mümkündür. Gezegenin etkisi hak edilinceye kadar ödülleri geciktirmek üzerinedir. Sabretme yeteneği ile donattığı kişilik çok olumlu bir mizaç sayılır. Satürn’ün olumsuz etkileri neticesinde aşırı hırslı, hesapçı, bencil, yalnızlığa meyilli, hasis ve mutsuz kişilik ortaya çıkar.

Oğlak’ları kararlı, ciddi, tutucu ve güçlü iradeleri ile tanıyabiliriz. Burçlar kuşağının en fazla çalışan tiplerinden bir tanesidir. Başkalarının dikkatini çekmesi ve saygısını kazanması hemen gerçekleşir. Genel olarak sebatlı, inatçı, çalışkan, medeni, neşeli, yükselmeyi amaçlayan, kafası güçlü birisidir. Oğlak’lar toprak grubundan olduklarından maddi şeylerin kıymetini iyi bilirler. Cimri birisi değildir ama savurganda olamaz. On iki burcun içinde para kazanmasını en iyi becerenler Oğlak’lardan çıkar. Ayrıca en disiplinli ve fazla çalışanlar da Oğlak insanlarıdır. Oğlak’larda bir işi tasarladıktan sonra yürütme ve başarma yetenekleri de vardır. Büyük işleri yönetirken başkaları kadar yorulmazlar. Yapılanları unutmamak ve şüpheci olmak gibi duygular engelleyici sayılabilir. En olmayacak yerde tutan inatları bazen zararlı sonuçlar getirir. Satürn burcun insanlarını koruyacak ve yükselmesini sağlayacaktır ama, gezegenin iyi karakterini simgeleyen özellikleri taşımaları şartıyla...Oğlak’lar kişilik üstünlüğüne ve seçkinliğe çok önem verirler. Kafası iyi çalıştığı için başarılı bir eğitim yapması olasıdır.

Fazla sayıda dostu olması beklenemez fakat, seçtiği dostlar ömür boyu sadık kalacaktır. Aşırı ciddi ve ketum hallerinden dolayı çevrelerine soğuk insanlar olarak görünebilirler. Sevgi konusunda çekimser, kuşkulu ve dikkatli birisidir. Sevdiği insanı mutlu edecek özelliklere sahiptir fakat, duygularını açmakta zorlanır. Onun ciddi halini görenler de yaklaşmaktan çekinirler. Oğlak erkeği çok iyi bir iş adamı olur. Oğlak kadını da eşlerinin yükselmesi için ellerinden gelen desteği verirler. Geleneklere bağlı kişilerdir ve genç kuşaklarla pek geçinemezler. Gösterişi sevmezler ve gereksinimlerini karşılayacak şeyleri isterler. Aile sorumlulukları gelişmiştir ve aile bağları güçlüdür. Oğlak burcu dişleri ve kemikleri yönetir. Doğum anında olumsuz bir etki yoksa Oğlak’ların kemik yapıları mükemmeldir. Özellikle kadınların vücutları biçimli ve güzel olur. Hastalandıklarında acılara yakınmadan dayanır ve karşısındakilere belli etmemeye çabalar. Romatizmalı ağrılar onların başlıca sorunları olmaya adaydır.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
02 Ağu 2010 16:17
dgr..serenity
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 46

dgr..serenity
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
benimkide oğlak.. Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
02 Ağu 2010 16:35
chibi_moon
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 6

chibi_moon
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Terazi Burcuyum Gülücük Dağıtıyor

Spoiler:

* Sağlıklı görünüşlerinin aksine kolayca hastalanırlar.

KesnLikle doğru ...

Forumda olmak yeniden n.n özlemişim ...
~~~~

Minaako-chan ÇooK teşekkürler =)
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 10:06
_UR@NÜS_PLUTO_FOR&#83
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 8

_UR@NÜS_PLUTO_FOR&#83
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
20 Ağu 2010 9:29
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Nyaa tek Boğa ben miyim ya =P

Spoiler:

Doğal olarak sabrının sınırlarını zorlayan bir davranış karşısında bir yanardağ gibi patlayabilir.

Çok çok doğru. Gerçekten doğru.

Mülkiyetçiliği duygu ve hayal gücünün zayıf olmasının nedenidir.

Yaa hayal gücüm zayıf olduğu için bu kadar hikayem ve şiirim var zaten benim o.O Çevreme duyarlılık ve aşk dışındaki tüm duygularım zayıftır, bünye meselesi o.O Ama hayal gücümle ilgili böyle bir yorum asdfsdf =P

Ayrıca kıskançlık, oburluk ve maddiyatçılığa karşı dikkatli olmalıdırlar.

Ne yalan söyleyeyim kıskançlık doğrudur. Ama oburluk... millet benim ağzıma zorla lokma tıkıştırıyor be o.O Oruç tutmaktan memnumum =P

Onlar çekingen ve bir kenarda sakince kalmak isteyen kişilerdir.

Asdfg yarıldım ben mi ...

Bazıları sanat kollarından birini kullanarak içindeki sevgiyi tanımlayabilir.

Aşık olduğumda ya da terkedildiğimde içimdekileri kağıtlara anlatıyorum bu da sayılır sanırım o.O

Boğa burcu insanı kışın özenli davranmazsa boğaz ağrısı, bronşit ve ses kısılması görülebilir.

Günde beş saat evde bağıra bağıra şarkı söylemek forevır. Ses kısılmalarım çok fazladır ama sesim güzeldir *-*

Burcun dünyevi zevkler arasında önem verdiği tipik bir unsurda seks meyli olur. Burcun erkekleri de kadınları da seksi yemek ve içmek gibi önemli bir yaşam içgüdüsü olarak kabul ederler.

Ben şimdi sapık mıyım ...

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
20 Ağu 2010 11:43
OGÜN
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 159

OGÜN
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
bende yengeç burcuyum en çok yengeç burcuna rastlanıyo zaten xD

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
24 Ağu 2010 18:45

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [ 23 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız