Çizim Yarışması - Final
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Etkinlikler

Yazar
Vazgeçilmez Üye
Vazgeçilmez Üye

Teşekkür: 87

Durumu: Çevrimdışı

aleynatacyildiz
Vazgeçilmez Üye
Çizim Yarışması - Final Konu: Yanıt: Çizim Yarışması - Final
Alıntıyla Cevap Gönder
Oy eternala

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Ağu 2010 9:37
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Eternal Moon

chibi_moon
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 6

chibi_moon
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Yarışmayı kaçırdığım için üzgünüm Şaşırmış Durumda eternal moon çok güzel yapmış. 3 kişi arasında kaldım. oyun hotaru-cha'ya Gülücük Dağıtıyor

Forumda olmak yeniden n.n özlemişim ...
~~~~

Minaako-chan ÇooK teşekkürler =)
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 9:51
cyanide
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 42

cyanide
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Dark ve Day bana söyleyecek söz bırakmamışsınız.Artık derecede değişik kişileri görmeye başladık,Belkide haketmeyen ...
Etkinliklerde amaç genelde eğlencedir. "Aa bak biri bana oy atmış, aa bak şu üye şu kadar oy almış" gibi heyecanlardır eğlencemiz.Sabırsızlıkla sonucu beklersin falan filan..
Ama kendi yaptığını bilirsin mesela dereceye girip giremeyeceğini,kimlerin kazanacağını, bunlar zaten önceden bellidir.Fakat herkes arkadaşına verince olan oluyor.Derecede beklenmedik isimler doğuyor...
Sp için katılmıyoruz etkinliklere, "herkes" gibi eğlenmek için.Peki şimdi eğlenebiliyor muyuz? Hayır. Neyse ya kazanamayınca " o kadar spsi var bide hala üzülüyor" deniyor.Abuk subuk konuştum yine.Bu sözlerim kimseye değildi yanlış anlamayın ^^

Ha unuttum söylemeyi oyum Eternal ustaya gitti ^^ Prenses Serenitty ninde renklendirmesi çok hoşuma gitti ^^

En Yukarı Git
05 Ağu 2010 11:59
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): irma, Eternal Moon, Ushiromiya Beatrice

Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
oyum Eternal Moon'a verdim ^^

ama

Prenses Serenitty ve minako-chan*in çalışmalarıda çok güzel Gülücük Dağıtıyor

Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 12:26, Değiştirme: 05 Ağu 2010 15:02 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Minako-chan, Ushiromiya Beatrice

Risa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 51

Risa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Dark söylediklerine son derece katılıyorum . pes artık ! sözün bittiği noktadayız yani.. herkes arkadaşlarına oy vermiş yine.. bu herseferinde olurdu ama bu sefer gerçekten pes.. orda bulunduğu yeri haketmeyen isimler var .. emeğe saygı bu kadar az olabilir . bu yarışmaylar sp yada arkadaşlık için değil.. eğlenmek için. yani tabloyu görünce okadar üzüldümki anlatamam.. neyse artık denilebilecek herşeyi 100 kere söylemenmesinden bıktım hiç bişe diyemiyorum artık..

ehem U__U eternal kesinlikle çizimiyle olsun,gölgelendirmesiyle,arka planıyla en beğendiğim çalışma seninki -ki beğenmediğim çalışman yok *-* ,hepsine bayılıyorum *-* -(zaten her fanart etkinliğinde aynı şey oluyo xD )
oyuma gelince.. oy vermiycem.. tabloyu görünce okadar şaşırdımki artık oy versem ne olurr vermesem ne olur.. ne kendime nede başka birine. ama eternal seninkini ne kadar beğendiğim söyledim zaten Çok Mutlu bide ek olarak hotaru_cha ni beğendim yani eşyayı çok hoş çizmişssin tonlar çok iyi olmuş bence ^_^

En Yukarı Git
05 Ağu 2010 12:48
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Eternal Moon, irma

irma
Moderator
Moderator

Teşekkür: 486

irma
Moderator
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben sadece eğlence için yapmıştım zaten oylama umrumda değil artık çünkü ödüllerde sanal e o zaman amaç nedir?

Angel Beats!
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
05 Ağu 2010 13:52, Değiştirme: 05 Ağu 2010 16:47 (Toplamda 1 kere)
Princess Power
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 11

Princess Power
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Risa yazmış:
Dark söylediklerine son derece katılıyorum . pes artık ! sözün bittiği noktadayız yani.. herkes arkadaşlarına oy vermiş yine.. bu herseferinde olurdu ama bu sefer gerçekten pes.. orda bulunduğu yeri haketmeyen isimler var .. emeğe saygı bu kadar az olabilir . bu yarışmaylar sp yada arkadaşlık için değil.. eğlenmek için. yani tabloyu görünce okadar üzüldümki anlatamam.. neyse artık denilebilecek herşeyi 100 kere söylemenmesinden bıktım hiç bişe diyemiyorum artık..

bencede tekrar etmeye gerek yok zaten açıkça ortada bende oy kullanmayı düşünmüyorum...bu arada eternal seninkine bayıldım gerçekten bide Prenses Serenetty seninde renklendirmeni çok beğendim ^_^

Death Note~~
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 13:52
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Ushiromiya Beatrice, Eternal Moon

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
eternal bu dereceyi hak ediyor.Ama sere hak etmiyor bence.3. sırada olmayı hak etmiyor sere.Serenettynin 2. sırada olması lazım Zarif Gerek çizimi gerek ise renklendirmesi harika Hayranlık Besliyor hem de sulu boya ile yani Hayranlık Besliyor arkaplandaki o dalgalar Hayranlık Besliyor İrma'nın çizimi hayet hoştu.Sadece elini becerememişti Çok Mutlu Princess Power'in çalışmasında gölgelendirme harika.Jeanne Maron'un kara kalem çalışması harika idi Gülücük Dağıtıyor Risa'nınki de süper.Sadece eli işte Çok Mutlu xLovemex in çizimine pek bir şey söylemeyeceğim.Çünkü net bir fotoğraf değil.Net çekilmemiş.Eğer gördüğüm gibi yorum yapar isem çizgilerini belirginleştirmeli ve daha canlı renkler ile boyamalı.Hotaru-cha eğer tırnaklarını da boyasa idi.Gerçekten perfect bir çalışma olacaktı.Nuterline'nin arkaplanını çok beğendim.Eternal...Kötü taraflı eleştiri yapmak ne haddime.Tek kelime ile harika *-* Dolunay suratın elleri kötü olmuş onun dışında harika *-* Minako-chanın çiziminde tırnaklar eğri büğrü olmuş ama o kadar da değil azcık Kayan Gözler Luna_P nin ki gerçekten de güzel olacakmış.ama keşke iyi çekilmiş olsa idi Çok Mutlu
sailor chibi nin resmi güzeldi.Ama çekerken bükmüş kağıdı kötü görünmüş Çok Mutlu
evett...Benim çok da samimi olduğum kişiler yok sitede.Eğer ben katılsa idim dostum diye oy veren olsa idi yüreğim sızlardı.Haksız yere kazanmış olurdum.Ha bir de herkes emek harcıyor.Bir etkinliğe emek harcamadan katılmalısınız.Emek harcayıp da dereceye girmediğinizde "Haksızlık oldu ben derece olmalıydım" demeyin.Eğer çok da özenmemişse kazanan dersiniz tabi ki de.Ancak ben ne kişiler gördüm paintte grafik yapıp çok emek harcayan kişiler.Onlarınki çok güzzel görünmez ama emek vardır içinde Hayranlık Besliyor Ne var ki herkesin özgürlük hakkı var.Bu yüzden kimsenin kime oy vereceğine eleştiri yapamayız.Sadece dikkatli bir seçim yapın demekten başka elimizden bir şey gelmez.Bana Haksızlık oldu diye kendinizi parçalamayın.ben haksızlık diye yakınmadım hiç aksine gülüp geçtim...
Eh bu yorumları yazıyoruz da okuyan yahutta okuyup dikkate alan kişiler olacak mı... belki 1-2 kişi... Ama insanlar başlarına gelmedikçe hiç bir şeyi dikkate almazlar... Bu yüzden umursamayacak çoğumuz...

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 14:19
Bu mesaja teşekkür edenler (9 kişi): dolunay_surat:D, neptune, Ushiromiya Beatrice, jeanne_maron, nuterlinesq, Princess Power, Eternal Moon, LUNA_P, irma

LUNA_P
Otaku
Otaku

Teşekkür: 80

LUNA_P
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
harika çalışmalar ortaya çıktı ... dolunay suratcım basit kendı çalışmana özgü çizimler kullanmışsın ama ellerde bozukluk var gıbı duruyor oysakı çok güzel ..minakocum senınkınlerdede sert belırgın çizgiler hakım arka fonda sadelık hakım çizim tüm hatlarıyla ortada senınkide cok guzeldı ... sailor c..c.. moon senınde renklendırmen çok hoş olmuş ama elide boyasaydın çok daha füzel olacağına ınanıyorum ... eternal moon gercekten güzel bır çizim çıkarmışsın ortaya ..arkada küçük detaylara önem vererek sadelıkten yana gitmişsin çok güzel görünüyor ...nuterlinesq çizdiğimiz elin arkasındaki ışık geçişlerinde kı parlaklıkları çizimin çok hoştu sende arka planda da küçük detaylara önem vererk hazırlamışsın ve çok doğal durmuş ...hotaru_cha karakalemle harıka bır gölgelendırmen var çok hoş duruyor gırıntılerı ve çıkıntıları bellı etmek ıstemışsın güzel brı karakalem çalışması olmuş oldukça net gözüküyır ..xLowemex daha çok kendıne göre serbets bır çalışmada gitmişsin kendı hayalgücünü katıp ayrıcada renklendırmışsın senınde renklendırmen çok tatlıydı ...Risa senınde karakalemde yeteneğin çok güzel ama gölgelendırmede fazla durmamışsın ona rağmen çok güzel bır orantı mevcut senınkıde çok hoştu ...jeanne_maron oldukça değişik bir çizim veya boyama şeklıne sahipsin çizimini çok değişik bulmuştum yani daha doğrusu boyamanı =)(= ..Princess Power aynı şekılde sende hayalgücünle çalışmanı butunleştırmışsın çok güzel gözüküyor ama biraz daha çizimin net olabılırdı ona rağömen sade ve hoş ..
irma cım boyama konusunda sende çok yeteneklısın çok güzel bır çalışma koymuşsun ...veee Prenses Serenetty kımseneın kullanmadığı bır boyama teknığı kullanıp suluboyayı tercıh etmışsın ve hakkını vermışsın cidden harıka suluboyayla çalışmak zordur ve renklerdırmek cabası ona rağmen buyuk emek gostermışsın cok harıkaydı ... ve bana gelırse ilk çizm heyecanlısı olarak kendım hakkındakı yorumları sıze bırakıyorum =)(= Hayranlık Besliyor başarılı olan kazansın =)(= Hayranlık Besliyor

UZUN BİR SÜRE YOKUM ! ...
Spoiler:

Spoiler:
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 14:28
Bu mesaja teşekkür edenler (6 kişi): dolunay_surat:D, Ushiromiya Beatrice, jeanne_maron, nuterlinesq, xLowemex, irma

dowaa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 70

dowaa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Miyaw ~
Çoğu kişi haksızlık maksızlık demiş. Ben bu siteye üye olduğumdan beri böyle şeyler oluyo. :D Bence artık alışmanız gerekiyo. Yani herkes yetenekli kişilerle arkadaş değil napalım yani :P Bu sitede çok fazla arkadaşım var. Mesela ps etkinliklerinde day var ami var efendim ne biliyim bunlar genelde hep oluyo. :D Ama ben oyumu kimi zaman amiye kimi zaman day'e veriyorum ya da ikisine de vermiyorum. xDD Yani bu demek değil ki day'i arkadaş olarak az seviyorum ya da ami'yi :D Yani bunlar küçük ve saçma ayrıntılar. ~ Ama bunun önüne geçemiyoruz işte. ^^ Tek temennimiz hakedenin kazanması. Ama şu da var arkadaşının çalışmasını belki de gerçekten beyendi. Yani insanların zevklerinide saygı duymalıyız. Şimdi Eternal'ı beyeniyo ama arkadaşınınkini de beyeniyo yani .. Diyo ki mesela Eternal 1. olur 2. de bari arkadaşımın ki olsun. Diyebilir çok normal. Ben bazen 2. beyendiğime veriyorum. 1. belliyse :D Yeri geliyo bende arkadaşıma veriyorum. Bakınız bu oyum. :D Arkadaşım diye oy veremiycek miyim :D
@day: Sensiz etkinlik olmaz. u_u Seninkini beyenmiyolar diye hevesin kaçmasın. :P Ben beyeniyorum seninkilerini n_n Bunu bil yeter *-*
Bu da benim zırvalıklarım. jıjı ~

Sen beni dinlemedin, ben seni anlamadım.
Cevapsız soruların, boynumda kolların, al senin olsun!
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 14:42
BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 333

BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Oy vermedim herkesinki çok güzel olmuş seçemedim ama Luna_P ve Jeanne Maron un çalışmalarını ayrı bi sevdim.2si arasında karar veremedim zaten karar versemde oyumun bi etkisi olmayacak Kahkaha Atıyor

Çoğu üyemiz haksızlık olduğunu, derecesini haketmeyenlerin olduğunu,arkadaşlarının oylarıyla oralara gelebildiklerini söylemişler.Belki arkadaş arkadaşa oy atmıştır olabilir.Bir yasak var mı yok bu onlara kalmış bir şey.Zaten etkinliklerde az veya çok karşılaşılan bi durum.O yüzden burda bişeyler söyleyip ,polemik yaratacak tarzı konuşmaların bi anlamı yok derim Hayranlık Besliyor

Şimdiden Eternal,Minako ve Serenettyi tebrik ederim Hayranlık Besliyor

Jeremy bu kadar tatlı olma! Bebeğimi gölgeliyorsun:(
Dünyamın 8. harikasına giden yol...
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 15:15, Değiştirme: 05 Ağu 2010 15:26 (Toplamda 1 kere)
Bu mesaja teşekkür edenler (5 kişi): Serena01, Ushiromiya Beatrice, Minako-chan, jeanne_maron, LUNA_P

irma
Moderator
Moderator

irma
Moderator
Alıntıyla Cevap Gönder
yarışma 23 dk önce bitmeliydi?

Angel Beats!
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 15:23
Sensou
Gardiyan
Gardiyan

Teşekkür: 85

Sensou
Gardiyan
Alıntıyla Cevap Gönder
Kazananlar
1.Eternal Moon 35% [ 13 ] 500 Sp

2.minako-chan 21% [ 8 ] 400 Sp

3.Prenses Serenetty 18% [ 7 ] 300 Sp

Eternal Moon ve arkadaşlarımızı kutluyoruz..Sihirli puanlarınız az sonra verilecektir Gülücük Dağıtıyor

Dereceye giremeyenler;
hotaru_cha
5% [ 2 ]
xLowemex
5% [ 2 ]
irma
5% [ 2 ]
LUNA_P
2% [ 1 ]
sailor chibi chibi moon
2% [ 1 ]
jeanne_maron
2% [ 1 ]
dolunay_surat:D
0% [ 0 ]
nuterlinesq
0% [ 0 ]
Risa
0% [ 0 ]
Princess Power
0% [ 0 ]

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
05 Ağu 2010 15:46
irma
Moderator
Moderator

irma
Moderator
Alıntıyla Cevap Gönder
tabrik ederim O.o

Angel Beats!
En Yukarı Git
05 Ağu 2010 15:53
Risa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 51

Risa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
tebrikler eternall *-* gerçekten hak ettiğini düşünüyorum ^_^ katılan herkesin emeğine ve ellerine sağlık ^__^

En Yukarı Git
05 Ağu 2010 15:55
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Eternal Moon

Yeni başlık gönder   Bu başlık kilitlendi: mesajları değiştiremez ya da cevap yazamazsınız Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 47 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız