Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Durumu: Çevrimdışı

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 4. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel olmuş itiraf ediyorum yine tamamını okumamıştım burda okumak daha güzel oluyor =P Afişi mi değiştireceksin niye T__T

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
24 Ağu 2010 13:08
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): JEANNE D'ARC

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 4. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
yeni bir olay oluyor onu yapcam xD

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
24 Ağu 2010 13:15
Pretty Vampire
Üye
Üye

Teşekkür: 28

Pretty Vampire
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Eline sağlık bu bölümde iyiydi fazla komedi vardı aynı ''filler'' onun gibi haha yani ben öyle anladım ama her anime yada bir hikaye için bu gerekli bir eşya gibi neyse tekrar teşekkür ediyorum devamını bekliyoruz hadi bakalım Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
24 Ağu 2010 13:16
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
evet filler gibi durdu Q.Q ama değil işte xD

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
24 Ağu 2010 13:18
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir dakika aralarında 75 cm kalmıştı =P Nedense bu cümle bi tuhaf geldi bana Neee?' Hani sanki ölçtün mü falan diyeceğim XD XD Neyse saçmalıyorum yine *-* Yeni olay ne söyle *-* ÖM at bir şey yap XD

tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
24 Ağu 2010 13:20
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder

" Evet, kurallara uymayan bir ninja aşağılıktır. Ama arkadaşlarını arkada bırakan bir ninja aşağılıktan da beterdir. "
Uchiha Obito

Madara'nın Sığınağı

Madara, Sasuke yürürken konuştu. " Sende bir gariplik var. Bir şey olmuş. " Sasuke'nin dudağının köşesi havaya kalktı.

" Kapa çeneni. "

Yoluna devam etti. Üç gündür sürekli aynı rüyayı gördüğünü de ona söylemedi.

Konoha

Sakura ofladıktan sonra Sai hemen gülmeyi kesti. Sakura da yeniden Naruto'nun yakasına yapıştı. " Bu senin tarzın değil! Neden gitmedin?! " Naruto bu ani hareket karşısında durakladı. " Sa - Sakura-chan... " Sakura onun yakasını bıraktı ve Naruto'nun koluna odaklandı. " Aptal... " dedikten sonra kunainin sıyırdığı yere medikal ninjutsu uygulamaya başlarken, Naruto onu durdurdu. " Hm? Bir şey mi oldu? " Naruto kaşlarını çattı ve adamın yok olduğu yere baktı. " O adam... ne demişti? " Hinata yanakları pembe pembe bir şekilde merakla izliyordu. Bu soruyu duyunca cevaplamak istedi. " Sizi öl - " Ama o bitiremeden Sakura söylemişti bile. " Sizi öldüreceğim dedi. " Hinata da ümitsizce çenesini kapalı tutmaya devam etti. " Hayır hayır, ondan önce. Hokage'yle ilgili bir şeyler dedi. "

" Hı? O şey dedi... Hokage... em, Hokage... " Naruto'nun gözleri hemen uykudan uyandı. " Yeni Hokage'nin çok zayıf olduğunu söyledi! "

" Danzou mu? "
" EVET! "
" Yani eğer başımızda Danzou değil de Ustam olsaydı, bu saldırı gerçekleşmez miydi? "
" Bu doğru, Sakura-chan. Bence Danzou'yu defetmeliyiz. "

Sakura, korkunç gözlerle Sai'ye döndü. " Bunları Danzou'ya yetiştirecek misin? " Sai uzun süre cevap vermeyince Naruto arkasına dönüp Sai'ye baktı. " Hey, sana bir soru sordu! " Sai cevap vermek için ağzını açtı.

Düşman Sığınağı.

" O çocukta bir şeyler var. "
" Hangisinde? "
" Sarı saçlı, mavi gözlü olanın. "

Adam bir süre durdu ve yumruğunu masaya indirdi. " Öyleyse getir onu. "

-------------------------------------------------

Naruto Perde Arkası: Hande'den Yaşanmış Hikayeler

Spoiler:

*Kısa oldu biliyorum u.u Ecem Sai'yi benden daha iyi tanıyorsun sana bıraktım o yüzden. Oraya Madara'nın Yeri yazacaktım ama İsmail'in Yeri gibi olacak diye yazmadım O_o Evet millet gözler sakat kaçtım ben.

En Yukarı Git
26 Ağu 2010 0:19
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Pretty Vampire

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 5. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
Saiyi tabisi tanıcam.Narutonun iki serisini o kadar çok izle sainin olduğu bölümleri iki katı izle o zaman tanırsın xD sai bir kerem orada gülmeyi kesmez.Hokage güçsüz dediğinde açardı gözlerini ama artık emir kulu olmadığı için ben de atladım orayı U.U madara ve sasuke içli dışlılar Sankim bu sonradan mangada olmuştu o.O ha bir de madara sasukeye öyle davranmaz xD neysem bilerekten danzou güçsüz yazdım.hani yaşlı falan ya o yüzden ama sonraki bölümden spoiler vermem gerekir ise Çıldırmış Durumda vermiyim en iyisi xD

En Yukarı Git
26 Ağu 2010 10:02
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 5. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
elinize sağlık ecem ve hande Hayranlık Besliyor iki bölümü de okudum sonraki bölümleri merakla bekliyrum *-*

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Ağu 2010 11:33
Pretty Vampire
Üye
Üye

Teşekkür: 28

Pretty Vampire
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Hımm bu bölümde gerçekten iyiydi acaba sai naruto ve sakuraya ihanet edip danzou'ya iletecek mi bu konuşulanları ilginç devamını bekliyor olacağım..

En Yukarı Git
26 Ağu 2010 12:40
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Neo_Queen_Serenity

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
vampire T_T yapcam şeyi söyledin T_T neysem değiştiririm xD

En Yukarı Git
26 Ağu 2010 14:30
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Ecem o sadece tahminde bulunmuştu sen berbat ettin

En Yukarı Git
26 Ağu 2010 15:53
~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ama bunlar çok kısa Üzgün ya da Ağlıyor hemencecik bitiyolar Hüzünlü bi de nolur biraz komik olsun ağlıcam nerdeyse yaa

----

bunu eleştiri için sölemedim alınmayın tamam mı? Şaşırmış Durumda

Spoiler:
En Yukarı Git
26 Ağu 2010 17:43
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
evet herkese kıyak geçiyorum şu an xD
...

"Ailenin sana kızıp bağırmasının verdiği acı ile yalnızlığın acısını karşılaştıramazsın"
Uchiha Sasuke

...
Sai cevabını verdi:
-Danzou’ya bu emirleri yetiştirmek benim görevim.Ancak…
Hep bir ağızdan son kelimeyi tekrarladı Naruto ve Sakura “Ancak!”
Sai tekrar gülümsemeye başladı
-Bize orada öğretilenlere göre bu durumu Danzou-sama’ya bildirmem gerekli.Danzou-sama bir ağaç gibidir.Biz onun kökleriyiz.Etrafta olanları öğrenmesi için bize ihtiyacı var.Bizler bu bilgileri efendimize ileteceğimizi kimseye haber vermeyiz.Eğer bu gerçek su yüzüne çıkarsa efendimize bildirmemizin bir mantığı olmaz.
-Eee…
-Kısacası Danzou-sama’ya bunu söyleyemem.Çünkü; gerçekler ortaya çıktı.
Sakura elini beline koydu “İyi ozaman” Sai gülümsemesini daha da belirginleşti.Konuşmasına ekleme yapmak istiyordu “Ayrıca Danzou-sama yeni hokage ise bunlardan kesinlikle haberdar olacaktır”Sakura kızgın hali ile Sai’ya bir yumruk geçirdi ve yürümeye başladı.Yumruğunu sıkarak yürüyordu Sakura.Kin ve nefreti alevlenmişti.Naruto arkasından koştu “Hey, Sakura-chan beni bekle!” Sai de Naruto’nun arkasından koşturdu.Kısa bir doyalog geçti aralarında:
-Sakura-chan ne yapacağız?
-Artık eskisi gibi olmayacak hiçbir şey.Danzou hiçbir halt edemez.Bundan sonra onun ile müttefik değiliz.Şimdi gidip tanıdığımız bütün grupları toplayacağız.
-Sonra ne olacak?
-Seyret ve gör aptal!
Sakura’nın dediği gibi oldu.Asuma takımı, Kurenai takımı ve Gai takımı toplandı.
Kakashi takımı olanları anlattıktan sonra tartışmaya başladılar.Shikamaru konuştu ilk önce:
-Danzou güçsüz ha!Hokage bir de.
Sai devam etti:
-Danzou güçsüz değil aksine çok güçlü.Kökte onun hakkında söylentiler vardı.
Herkes Sai’ye dik dik baktı.Bir şeyler anlatmasını bekliyorlardı.Ancak Sai’den tık yoktu.Sakura kızgın ifadesi ile üstüne gitti “Anlatsana!”
Sai gözlerini açtı bir süre sonra ise tekrar kapadı ve gülümsedi.Sakura kızgınlığını tamamen dışarı vurarak “Sırıtma!” diye bağırdı.Sai bir kolunu açık bırakan diğer kolunu kapatan giysisine dokundu.Ardından kapalı kolunu açtı.Kolunun üzerinde 5cmx5cm büyüklüğünde bir döğme vardı.
-Kökteki herkesde bu mühürden vardır.Kök ve Danzou hakkında bildiklerimizi anlatırsak felç oluruz.Dazou-samanın katı disiplini böyledir.küçük bir hatada hayatımızı yitirebilir.Ancak bu mühürleme tekniği kusursuz değil.Yaşama şansımız %10.Kısacası bir umut var.
Naruto iki elini birbirine kenetleyerek başını üstüne koydu “Sizin bu kök dediğiniz yerden gruptan her neyse hiç hoşlanmadım” Sai gülümseyerek Naruto’yu döndü. “Senin gibi…” Naruto yine gözleri büyük olan ifadeyi takınmıştı elini yumruk yaptı “Kapa çeneni”
Shikamaru oflayarak konuştu “Eğer Danzou varsaydığın kadar güçlü ise o zaman adamların sadece blöf yaptığı ortada.Asıl kasdettikleri şey Danzou hokage olduktan sonra köyde olunacak bölünmeler”
Naruto merakla sordu “Bölünme mi?”
Shikamaru devam etti “Evet, bölünme.Danzou’ya karşı gelenler ve onun emir buyrukları.Ayrıca önceden kendisini belli etmeyen gruplarda bulunabilir.Diğer ülke ve köylerinin saldırı yapma ihtimali de çabası.” Sakura telaşla sordu “O zaman ne yapacağız?”
Shikamaru ciddileşerek yanıt verdi “Onun elinden Hokage ünvanını alacağız” Naruto hiçbir şey anlamadığını hemen belli etti “O zaman yeni Hokage ben olabilir miyim?”Sakura kızgınca Narutoyu bir güzel patakladı “Salak bunu zamanı mı şimdi?” Naruto’yu dövme işi bittikten sonra tekrar ciddileştiler.
-Evet, Danzou’yu altedeceğiz.Ancak eğer güçlü ise onu yenmek zor olacaktır.Ayrıca Danzou gerçekte güçsüz ise Sai bizi bu işten geri çevirmek için yalan söylüyor olabilir.
Yine gözler Sai’ye dikildi.Sai ciddileşti.Bir süre öyle durduktan sonra yine gülümsedi ve cevap verdi “Yanıltmıyorum.Danzou-sama köy için her şeyi yapabilir.Bu yüzden güçlü olması gerekli^^”
Sakura ve Naruto Sai’nin doğru söylediğini kanısına vardılar bunu diğerlerine belirtmek için Shikamaru’ya dik dik baktı ikisi de.Shikamaru yine ofladı.
-Pekala.O zaman Danzou’yu yenmenin iki yolu var.İlki bütün gücümüz ile çalışıp çabalayacak ve Danzou’nun karşısına geçeceğiz.Bu çok mantıksızca bu yüzden bu fikrimi değerlendireceğiz.
Shikamaru Sai’ye baktı.Gülümseyerek dinliyordu herkesi.Sai’ye baktığından dolayı herkes tekrar Sai’ye döndü.Biraz sonra Shikamaru lafını tamamladı.
“Sai bize her şeyi anlatacak ve hayatı burada sona erecek”
Herkes Sai’ye baktı.Sakura ve Naruto biraz üzgündü ama bu gerekliydi.Sai gözlerini açtı.Konuşmaya başladı:
“Ben onun hakkında çok fazla şey bilmiyorum.Gücünü kimseye göstermiyor.Ancak söylentiler doğru ise kimse onunla baş edemez.”
Sakura biraz düşünceli gibiydi “Demek öyle.Danzou hakkında neler biliyorsun.”
“Üzgünüm, burada bu konuyu konuşamayız.”
Herkes ayağa kalktı.Daha sessiz bir yere gideceklerdi.Orası Naruto, Sakura ve Sasuke’nin ilk eğitim alanıydı.Birlikte yürüdüler.

Eğitim sahasına geldiklerinde konuşmaya başlamak üzere oturdular.Sai tam ağzını açıyordu ki.Bir ses duydular. “Hmm… Okumak için sessiz bir yer yok galiba” Ağaçlardan zıplayarak Kakashi ortaya çıktı
-Kakashi-sensei
-Ah biliyorum şu Danzou ve patlamalar.
Çocukların yanına oturdu.Onları dinlemeye başladı.Sai tekrar ağzını açtı ve yine Kakashi bozdu.
-Danzou hakkındaki gerçekleri anlatma.
Herkes şoke olmuştu.Kakashi bunu nasıl anlamıştı?
-Danzou hakkında kimse bir şey bilmese de senin anlatacakların başvurmamız gereken son şey.Eğer Danzou’yu alt edemezsek yaptıklarınızın bir anlamı kalmayacaktık.
-Edemezsek mi?Yoksa…
-Evet size yardım edeceğim.
Bunu söylerken gülümsüyordu Kakashi.
Sakura biraz şaşkın olsa da kendini çabuk toparladı.Naruto ayağa kalktı ve yumruğunu sıktı.Bununla birlikte herkes ayaklandı
“O zaman güçlenelim ve Danzou’yu alt edelim!!”

Naruto Perde Arkası: Kokoşlar
Spoiler:

öhöm yorumuma gelise, noktalama işaretlerinde sorun olabilir.cümlede anlam bozuklukları olabilir.kopuk olaylar olabilir.insan oruçlu iken bu kadar yazıyor ancak Çıldırmış Durumda
yeni posterimiz hayırlı olsun diyelim alelacele şu anda photoshop ile yaptım xD unuttum kısacası posteri yapmayı xD umarım uğurlu olur Çok Mutlu

En Yukarı Git
27 Ağu 2010 5:35
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Vay güzel bölüm olmuş ^__^ Afişe de bittim *.*

En Yukarı Git
27 Ağu 2010 13:05

Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 6. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
uzun ve güzel bi bölüm Hayranlık Besliyor bi nefeste bitti gene, danzou hakkındaki o söylentileri merak ettim Kayan Gözler işin başında Kakashi ( Hayranlık Besliyor ) varsa tamamdır bence *-*

ve..

yeni poster çok güzel olmuş eline sağlık ecem Gülücük Dağıtıyor

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
27 Ağu 2010 13:10

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Sonraki
3. sayfa (Toplam 7 sayfa) [ 94 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız