Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

Durumu: Çevrimdışı

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 6. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
hande yeni bölümü bana göstermicekti ama dün olayları ağzından kaçırdı U__U
sweet teşekkür ederiz
funny evet bekliyoruz Hande U__U dün koyacaktın ama koymadın Çok Mutlu

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
28 Ağu 2010 15:33
~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 6. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
Hande iki gündür yoksun forumda nerdesin? merak ediyoruz seni ve tabiki yeni bölümü Çok Mutlu

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
29 Ağu 2010 13:30
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:

" Bir shinobinin değeri bildiği jutsularla ölçülemez. Onu değerli kılan karakteridir. "
Üçüncü Hokage Sarutobi

Sasuke, Uchiha amblemini taşıyan siyah perdeyi kaldırıp odaya girdi. Tam beşinci defa. Aynı adam, yine arkası dönük biçimde, bağdaş kurmuş bir mezarın önünde oturuyordu. Beşinci defa. Ve yine, beşinci defa aynı şeyi söyledi. " Ben de seni bekliyordum, Sasuke-kun. " Sasuke tepkisiz yüzüyle Kusanagi kılıcının sapını tuttu. " SEN KİMSİN?! "

" Ben... "

Adam beşinci defa kafasını çevirmeye hazırlandı. Ve yine, tam yüzünü görecekken...

...o yine gözlerini açtı. Yüzü hala ifadesizdi. Tek bir şey mırıldandı. " Bu bir kehanet mi? "

----------------------------

Sakura, yumruğunu sıkmış Naruto'yu çekiştirerek yere otutturdu. Sonra endişeli yüz ifadesiyle Kakashi'ye döndü. " Ama bunu nasıl yapacağız, Kakashi-sensei? " Naruto sağ yumruğunu sol eline çaktı. " Ona bir rasengan yaparım ve - "

" Naruto. "

Naruto susup Kakashi'ye baktı. Kakashi artık gülmüyordu. Ama Sai sırıtmaya tam gaz devam ediyordu. " Danzou-sama hafife alınacak biri değildir. En az Sanninler kadar güçlüdür. " O bir saniye içinde pek çok şey oldu; Naruto bir anda Sai'nin üzerine çullandı, Sakura arkadan bağırdı. " Naruto! " Kakashi, Naruto'yu arkadan çekiştiriyordu. Naruto iki eli Sai'nin yakasında, kıpkırmızı bir suratla gözlerinin içine bakarak kesik kesik konuşuyordu. " Sen. Az önce. Ero-sennin ile, Danzou'yu mu. Karşılaştırdın? " Havadaki gerginliği dağıtmak için Sakura hiçbir şey olmamış gibi davranmak mantığını uygun buldu. Parmaklarını çıtırdattı. " HEY NARUTO! " Naruto başına bir yumruk yedi ve Sai'den ayrılıp bir kaç metre öteye uçtu. Ayağa kalkıp geri geldiğinde bir yandan da başını ovuşturuyordu. " Bu ne içindi Sakura-chan? "

Sakura bu aptalca soruya bir cevap veremeden bir patlama sesi duyuldu. Shikamaru hemen ayağa fırladı. " Bir patlama daha... " Sakura, o gün Sai'nin söylediği şeyi hatırladı. " Sai haklıydı. İntikam istedikleri için geri döndüler. " Naruto yumruklarını sıktı. " Bu sefer onları bırakmayacağım! " Patlama sesinin geldiği yere doğru koşmaya başladı. Kakashi'nin bağrışını duydu. " Naruto! " Ama takmadı ve devam etti. Hinata kendi kendine mırıldandı. " Müthişsin, Naruto-kun... " Sakura kızgınlıkla bağırdı. " NE SALAK AMA! " Sonra o da Naruto'nun peşine takıldı. Shikamaru ellerini kenetledi. " Kage Mane no Jutsu! " Güneş yeterli derecede gözükmediği için Naruto'yu tutamadı. Sonra o da aptal diyerek peşlerine takıldı. Lee hızını gösterip Naruto'nun önüne geçti ve kollarını iki yana açtı. Naruto yumruklarını sıktı. " Çekil önümden çalı kaşlı. " Lee'nin çalı kaşları çatıldı. " Geçmene izin veremem, Naruto-kun! " Bulutlar güneşin önünden ayrılınca Shikamaru hemen bağırdı. " Kage Mane no Jutsu! " Naruto şu an hareket edemiyordu. Ama en azından konuşabiliyordu, belki de Shikamaru'yu gevezeliğiyle alt ederdi. " Bırak beni Shikamaru. "

" Olmaz. "
" Nedenmiş? "

Shikamaru ve Kakashi birbirlerine bakışlar attılar. " Olmaz işte. " Naruto hiçbir şey yapmadan durmaya karar verdi. " Çakran sonsuz değil. Sonunda tükenecek. Ya da bulutlar güneşi kapatacak. " Shikamaru dişlerini sıktı. Sonuçta Naruto haklıydı, değil mi? Naruto gevezeliğine devam etti. " O zaman beni kim durduracak? " Sakura'nın sesi geldi. " Ben durduracağım. " Naruto'nun nutku tutuldu. " Sakura-chan? " Sonra Naruto patladı. " Hem Danzou'nun rütbesini elinden almak istiyorsunuz hem de oraya gitmeme izin vermiyorsunuz! " Bir patlama daha duyuldu. Naruto iyice kızdı. " Şu an bu sesler gelirken kendine 6. Hokage diyen o adam ne yapıyor? " E haksız da değildi yine. Bir an bulutlar yeniden güneşin önünü kapatmaya başladı. Shikamaru'nun mırıldanışı geldi. " Lanet olası bulutlar... " Naruto yeniden hareket edebildiğinde koşmaya hazırlanıyordu ki biri onu ensesinden yakaladı. Chouji bir eliyle cebinden bulduğu cipsleri atıştırırken diğer elini klanın özel tekniğiyle büyütmüş Naruto'yu tutuyordu. Kakashi olağan haliyle güldü. " Gitmiyorsun, Naruto. "

" Bana mantıklı bir neden belirtin. "

En sonunda Ten Ten'den ses çıktı. " Anlasana bizden mantıklı açıklama isteyen mantıksız insan, seni istiyorlar! " Naruto bir süre durdu. " Öyleyse gideyim ve onlara beni asla yakalayamacaklarını göstereyim. " Sakura'nın kaşları düştü. Naruto hevesle ceketini çekiştirdi. " Hey, hadi ama... Bir gün Hokage olacağım! Eğer ben de Hokage olduğumda böyleleriyle uğraşacaksam şimdiden alıştırma yapmam gerekli! " Hinata'nın yanakları pembe pembe oldu. " İnanılmazsın, Naruto-kun... " Sakura gülümsedi ama yine de Naruto'nun kollarını tuttu. " Gitmiyorsun. "

" Sakura, Chouji, bırakın gitsin. "

Bu ses Kakashi'den çıkmıştı. Chouji ağzı cipsle dolu bir biçimde zar zor anlaşır şekilde konuştu. " Ama Kakashi-sensei -- " Kakashi'nin yüzü ciddi gözüküyordu. " Bırakın gitsin, dedim. " Sakura endişeli bir ifadeyle kollarını, Chouji de tuhaf bir yüz ifadesiyle ensesini bıraktı. Naruto alın koruyucusunu düzelttikten sonra, " Teşekkürler Kakashi-sensei! " deyip koşmaya başladı. Bir süre sonra da gözden kayboldu. Kakashi gözlerini etraftakilerde gezdirdi. " Ee, ne duruyorsunuz? Peşinden gitsenize. " Herkes koştu, ama Shikamaru kaldı. " Neden gitmiyorsun? "

" Ben o aptalın peşinden gitmiyorum. Ayrıca yoruldum. "
" O olsaydı hiç çakrası kalmamışsa bile senin peşinden giderdi. "

Az sonra Shikamaru da Naruto'yu Takip Et kafilesine katılmıştı.

Naruto Perde Arkası: Sasuke ve Güliver'in Cüceleri

Spoiler:

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
29 Ağu 2010 15:41
~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 7. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
oh be Hande sonunda geldin Çok Mutlu ama o 2 günü geyet güzel dolduracak bi bölümdü ellerine sağlık Çok Mutlu ama sanırım en çok bölümün sonundaki spoilerleri seviyorum çok komik oluyorlar Çok Mutlu bi dahakini bekliyoruz merakla..

Spoiler:
En Yukarı Git
29 Ağu 2010 17:01
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Neo_Queen_Serenity

Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 7. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
nvalla beklediğimize değdi çok güzel bi bölümdü handee*m Çok Mutlu bakalım ecem nasıl devam ettirecek Soru çok iyi gidiyo hikaye Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor perde arkası bölümlere ölüyorum bitiyorum zaten XD

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
29 Ağu 2010 22:03
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Neo_Queen_Serenity

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Bakın ne yaptım ^^
Ecem'in tex'iyle XD XD

tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
29 Ağu 2010 23:22
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Turkuaz

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
öhö yeni bölümü 2-3 gün sonra koyarım nihahaha Şeytansı Görünüyor
Hande "okuyucusu" xD

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
29 Ağu 2010 23:25
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Ecem var ya seni hiç sevmiycem artık >.<

Spoiler:

En Yukarı Git
29 Ağu 2010 23:45
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
hande onun adına ne deniyosa çok iyi olmuş XD Gülücük Dağıtıyor

böyle daha bi heycanlı ecem biz bekleriz hiç aceleye gerek yok Çok Mutlu

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
30 Ağu 2010 13:40
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder

"Değer verdiğin bir şeyi kaybetmenin acısı herkes için aynıdır"
Nagato

Çarpışma:Beklenen an
Koşarak patlama sesinin olduğu bölgeye geldiler.Ne korkunç bir patlamaydı!Naruto biran durdu.İçinde garip bir his vardı.Bu gün kötü bir olay yaşanacak gibiydi…Ürpermişti baştan aşağı…İliklerine değin…
Kendisini toparlar toparlamaz patlama bölgesine gitti.Diğerleri de peşinden.Sakura ara sıra bağırıyordu “Naruto!” Patlama yerde geniş çok da derin olmayan bir çukur açmıştı.Tam çukurun ortasında durmaktaydı.Hafifçe esen rüzgar saçlarını okşadı sanki.Gözleri daldı.Bu böyle sürer iken düşmanın sesi duyuldu.
-Uzumaki Naruto!
….
Düşman Sığınağı:
Uzumaki Naruto hakkındaki konuşmaları devam ederken koşa koşa yanlarına bir arkadaşı geldi.
-Gitmiş?
-Ne gitmiş?
-Hiroshi!Gitmiş.Büyük ihtimalle düşmanların yanına gitti.
-Ah o aptal!Başımıza büyük bir dert açacak gibi.
Herkes harekete geçti ve Konoha’ya doğru yol aldı.

O sırada Uchiha Sasuke de harekete geçmişti.İntikam tutkusu ile yanıp tutuşan Uchiha kendi benliğini kaybetmişçesine ilerliyordu.Tek amacı Uchiha’nın katledilme kararını veren Danzou adındaki şahısı öldürmekti.Az sonra yaklaşık 10 dakika sonra Konoha’ya varacaktı.Duyduğuna göre Konoha’daki patlamalar büyük hasarlara yol açmıştı.Saldırmanın tam vakti idi.Ormanın içindelerdi şu anda.Bir an durdu.Bir ağacın yanında.Ve önüne baktı.Tam karşısında Hokage Anıtı ile Konoha duruyordu.Biraz inceledikten sonra yoluna devam etti.

Patlama Alanı:
Düşman devam etti:
-Uzumaki Naruto!Seni öldüreceğim.
Naruto garip ifadesini takılarak:
-Nedenmiş?
Sesini yükseltti Naruto. “Ben Hokage Olana Değin, Sasuke’yi Konoha’ya Getire Değin ÖLMEYECEĞİM!
Düşman sinsice sırıttı.”Hayaller ha…!Bizim de bir zamanlar hayalimiz vardı.Tarih akıp geçtikçe, bu adalet sistemi devam ettikçe Adalet sağlanamaz!Adalet sağlanmadıkça biz Konoha’yı yok etmekten vazgeçmeyeceğiz!Bu yüzden seni öldüreceğim!!
Düşman harekete geçti.Elinde tek kunai ile sanki bir ninjayı altecek gibi emince yürüdü.Naruto bir karşılık vermedi.Herkes hep bir ağızdan bağırıyordu “Naruto!” “Aptal!Çekil ordan!” Shikamaru tam da jutsusu ile düşmanı durduracakken Naruto bağırdı. “Yapma!Shikamaru!” Shimaru şaşkınca durdu.Karşısındaki Naruto muydu?
Naruto kunaiyi eli ile durdurdu.O zaman bir gölge klonu çıkardı.
“Belki şu anki adalet sistemi hiç de iyi değil.Ancak… Ancak sevginin olduğu yerde nefretin olduğu gibi…!Nefretin olduğu yerde de daime sevgi vardır!!
Naruto elinde bir rasengan oluşturdu.Rasenganı düşmanına vururken sesini yükseltti:
“Bu Yüzden Hiç Vazgeçmeyeceğim!Bir Hokage Olacağım!!”
Rasenganın etkisi ile diğer tarafa savruldu düşman.Ayağa kalkacakken bir ses duydu:
“Bu kadarı yeter!!” Bu ses evet bu ses ona aitti.Danzou!!

Danzou elindeki bastonu ile yürüdü.Arkasında ise Sai vardı.Naruto öylece baka kaldı.Sai her şeyi Danzou’ya anlatmıştı.Neden yapmıştı?Sai onun arkadaşı değil miydi?
Sakura da Naruto ile aynı düşüncedeydi.Etrafına baktı.Sai yoktu.Oraya gelirken onların arkasından gelmemişti.Gidip Danzou’ya her şeyi anlatmıştı.Sakura onu ölesiye dövmek istedi.Kızgınca bağırdı “SAİ!” Sai tek bir kelime dahi etmedi.Arkadaşlarının arasından kopabilirdi.Bunu yapmıştı Çünkü; Naruto’yu hangi tehlikenin beklediğini biliyordu.Bu kişi Uchiha Sasuke idi.Dün, gece olunca onların sığınağını bulmuştu.Bir sürü fare yapıp içeri salmıştı hepsini Sasuke bütün planları anlatıyordu.Buraya Danzou için gelecekti.Naruto’nun tek isteği Sasuke’yi geri getirmekti.Sasuke ise şu anda oraya geliyordu.Bir kitapta okumuştu “İnsanların, dostlarınızın kaybettiği şeyleri aramalarına yardım ederseniz aranızdaki bağ pekişir” diye.Bunun için yapmıştı ve beklediği gibi oldu az sonra Sasuke oraya ulaştı.Danzou’ya kin ve nefreti ile baktı.
Naruto gözlerini açmış bakıyordu sadece.Etraflarına bir sürü insan birikmişti.Hepsinin beklediği olaydı.Naruto Sasuke’yi bulmuştu.Daha doğrusu Sasuke Naruto’yu bulmuştu.
Yavaşça yürüdü Naruto.Sasuke’ye yaklaştı.
-Sasuke!Niçin buradasın?!
Bunu dediğine inanamamıştı Naruto.Hayatında en çok istediği şey Sasuke’yi bulmaktı.Şu anda tam karşısındaydı ancak o salakça bir soru sormuştu “Neden buradasın?”
Sasuke Naruto’ya baktı.Yine umursamazca onu kenara itti ve kılıcını çıkardı.Koşarak Danzou’ya saldırdı.Tam vuracakken olağanüstü bir şey oldu.Sasuke duvara yapıştı.Kimse ne olduğunu görememişti.Çünkü; çok hızlı olmuştu bu olay.Sasuke shrainganı ile dahi takip edememişti.Bu hızın arkasında ne vardı?Yoksa Danzou kendisini başka bir boyuta ışınlayarak saldırıyı anlatmıştı?Bu imkansızdı.Bu moruk öyle bir tekniği kullanabilir miydi?Sorular devam etti aklında.Sai gülümseyerek iki adım attı:
-Uchiha Sasuke, Konoha köyüne Danzou-sama’yı katletmek için geldiğini biliyoruz.Ancak senin buraya gelmen Naruto için bir fırsat.Lütfen Konoha’ya geri dön.
Sakura gözlerini iyice açmış Sai’ye bakıyordu “Sai” Sonra gözlerini Sasuke’ye yöneltti.Sasuke kılıcını eline almıştı Sai’ye saldıracaktı.Sakura titreyerek konuştu “Sa-su-ke-kun” Endişe ile bağırdı “Sasuke-kun yapma!” dedi ama nafile kılıcı Sai’ye sapladı Sasuke.Ancak bir gariplik vardı.Sai’nin bedeni eridi.Sasuke en sonunda farkına vardı Mürekkep Klonu!? Herkes şok olmuştu.Bütün bu duygular yaşanırken Sasuke’yi bir yılan sardı ve binlerce hayvan üstüne atladı.Sasuke yığının altından çıkmak için tekniğini kullandı “Chidori Nagashi!” Mürekkep etrafa sıçradı derken Sasuke’nin üstüne bir sürü Ninja atladı.Sasuke yine altta kaldı sadece başı dışarıdaydı.”Bu da ne?” Kaşısına Sai çıktı o zaman.
-Biraz önce yok ettiğin yaratıklar.
-Ne demek istiyorsun?
-Ben mürekkebim ile her şeyi yapabilirim.Yani bir insan yapmak benim için çok da zor değil.
Sai bir insan resmi çizdi parşömenine.Jutsu yaparkenki mührü yaptı “Ninpou Subarashii Ningen No Jutu” Parşömeni yere attı.Mürekkep hareketlendi ve bir insan klonu ortaya çıktı.Sasuke aynı tekniği kullandı “Chidori Nagashi!!” Ancak bu klonları yok etmedi.Sadece etrafa uçmalarını sağladı.Bu olaylar olurken düşmanlar da o bölgeye ulaştı.Gizlice oraya sızıp Hiroshi’yi bayılttılar.Ardından çekip gittiler.Sasuke ise etrafa bir göz attı.Gerçek Ninjalar da oraya ulaşmıştı.Karina bağırdı “Hadi geri çekilelim!” Sasuke olmaz diyecakken Madara ortaya çıktı.Sasuke’nin yanına geldi “Gidiyoruz Sasuke.Kendi yolunu seçtin ama Danzou’ya karşı eşit savaşırsan zorlanırsın.Bu Ninjalarda işin içine girince kazanma şansın yok.Sasuke ister istemez kabul etti ve geri çekildi.Aslında bunu yapmazdı Madara, Itachi dese dahi.Neden razı oldu bir türlü de anlayamadı

Yeni bölüm

Spoiler:

En Yukarı Git
01 Eyl 2010 16:20
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel bi bölümdü Hayranlık Besliyor sai şaşrttı gene Gülücük Dağıtıyor danzou o kadar güçlü mü gerçekten Madde

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
01 Eyl 2010 16:29
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): JEANNE D'ARC

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 8. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
Ecem hastayyııım sanaaa ...
Naptın sen Sasuke'me o__O Üüü bi tanem duvara yapışmış acıdı mı bi tanem T____T

Spoiler:

En Yukarı Git
01 Eyl 2010 16:39
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): JEANNE D'ARC

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 8. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
teşekkür ederim ^^
sai şaşırttı tabii *.*
*sasuke* asdfg xD aklım nerde acaba neysem niye hastası üü. xD

En Yukarı Git
01 Eyl 2010 17:02
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Bana *Sasuke* demeye başladın o___O
Hayra alamet değil bu. Bi süre girmeyelim öte tarafa asdfg XD

Hastayım işte XD

En Yukarı Git
01 Eyl 2010 17:04
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder

FİLLER PART 1 ~
MASKELİ BALODA KARIŞIKLIK ~

Naruto gözlerini açtı ve yastıktan başını kaldırdı. Bir süre gözlerini ovuşturdu. " Bugün akademi yok ki... " diye mırıldanıp başını yeniden yastığa gömdü. O başının yastığa gömer gömmez de kapısı çalındı. " Naruto! " Naruto yattığı yerden mırıldandı. " Sakura-chan...? " İsteksizce kalktı ve kapıyı açtı. Başında her zaman uyurken giydiği şapka vardı, gözlerinin altı mordu çünkü uykusunu tam almamıştı, göz kapakları da ha kapandı ha kapancak gibi duruyordu. Sakura kapı açılır açılmaz onun boğazına yapıştı. " Sen daha yeni mi uyandın?! Bugünkü partiden haberin yok herhalde... " Parti, Naruto'nun sabah sabah henüz çalışmayan beyninde parçalara bölündü. Parti... parti... parti... " Hı? Parti ne ki...? " Sakura dakikalarca boş boş Naruto'ya baktı. " Yemek adı mı...? " En sonunda Sakura, Naruto'nun kafasına bir yumruk çaktı, Naruto da gerisin geri evin duvarına doğru uçup çarptı; işte şimdi ayılmıştı. " Haa, parti. " diyebildi sonunda. Sakura da gözlerini devirdi. " Ne partisi? " Sakura, bazen Naruto'nun cidden bu köyde yaşayıp yaşamadığını çok merak ediyordu. Hiçbir şeyden haberi olmazdı! Ama bir düşman gelmiş olsa salak gibi üzerine çullanıp kendini tehlikeye atardı, diye düşündü Sakura. " Maskeli Balo. Eşli. Tsunade-sama uzun süredir eğlenmediğini ve bunun ona ve tüm köye iyi geleceğini söyledi. " Maskeli balo... Hem de eşli... Naruto dudaklarını ısırdı. Sakura'yı davet etmek istiyordu. Aklında düşünceler belirdi.

Şimdi Sakura-chan'ın önünde diz çekiyorum ve ona elimi uzatıyorum. Üzerimde çok seksi bir takım elbise var ve Sakura da çok güzel. " Sakura-chan, " diyorum, " Baloda eşim olur musun? " Sakura gözlerini kırpıştırıyor ve elimi tutuyor. " Tabi ki Naruto-kun, bu seksi takım elbiseyle seni reddetmek imkansız...

Sakura'nın omuzlarını sarstığını farketti. Çünkü Naruto, Sakura'nın beline sarılmış vaziyette duruyordu. " Ne yapıyorsun seni gerizekalı? " Sakura ona bir yumruk daha çaktı; Naruto yine duvara uçtu ve Sakura dışarı çıktı.

Hinata Konoha sokaklarında hiçbir şeyden habersiz yürüyordu. Yamanaka Ailesi'nin çiçekçi dükkanının önünde durdu. Ino da içerdeydi ve çiçekler çok güzel bir koku yayıyordu. Kokular onu ister istemez içeri çekti. " Günaydın! " Hinata, Ino'ya döndü ve yanakları pembe bir şekilde gözlerini kaçırdı. " Sana da. " Hinata bir papatyayı eline alırken, Ino laf arasında soruyormuş gibi, " Maskeli baloyu duydun mu? " Hinata kahvaltıda konuşulanları hatırladı.

" Bugünkü maskeyi baloyu duydunuz mu? " Souke bunu diyerek sofraya oturdu. " Evet! Gondaime kafayı mı yemiş? " Souke kaşlarını çattı. " Hokage hakkında böyle konuşmamalısın, Hanabi! " Hanabi başını yere indirdi. Hinata'nın annesi de Hinata'ya baktı. " Ee, Hinata, balonun eşli olduğunu duydum. Seni davet edecek birileri var mı? " Hinata'nın yanakları pespembe oldu. Acaba... Naruto-kun onu davet eder miydi?

" Evet, duydum. " Ino gülümsedi. " Chouji bir kitapta bir kızı baloya nasıl davet edeceğini okumuş. Yanıma geldi ve - bu arada o papatyayı alacak mısın? " Hinata elinde evirip çevirdiği papatyaya bir göz attı. " Evet, sanırım... " diye mırıldandıktan sonra kasaya yaklaşıp parayı verdi. " Her neyse - işte yanıma geldi ve diz çöktü, " Ino... " dedikten sonra eline baktı, sanırım kopya yazmıştı, " Benimle ba - baloya gelir misin? " dedi. Ne diyeceğimi bilemedim... Ona düşüneceğimi - Sen beni dinliyor musun? "

" Hı hı... "
" Peki öyleyse - düşüneceğimi ve eğer Sasuke-kun davet etmezse bunu kabul edebileceğimi söyledim. Seni kim davet etti? "

Hinata uykudan uyanmışçasına başını kaldırdı. Naruto-kun, diye düşündü, beni davet eder mi? " H - henüz davet a - almadım... " Ino gülümsedi. " Shikamaru, şu Kum Köyü'nden gelen kızı davet etmiş diye duydum. Üstelik o da kabul etmiş! Nasıl bir insan Shikamaru'yla baloya gider ki? " Hinata dışarı çıkmıştı bile, giderken papatyasını düşürdü. Ino onu kaptı, " Hinata! Çiçeği düşürdün! " Hinata duymayıp koşup gidince, Ino omzunu silktikten sonra onu balo elbisesine süs olarak ekleyebileceğini düşündü ve cebine koydu.

Sasuke bir yerde oturmuş iş olsun diye etrafa shiruken fırlatıyordu. " Dikkat et, Sasuke. Eğer gelen ben olmasaydım bu birisinin gözüne girebilirdi. " Kakashi-sensei gelip Sasuke'nin yanına oturdu ve shirukenini geri verdi. " Eh? Maskeli baloya kimi davet edeceksin, Sasuke? " Sasuke shirukenini elinde çevirip duruyordu. " Hmph, kimseyi tabi ki. Öyle saçma işlere harcayacak vaktim yok... " Kakashi-sensei gülümsedi. " Gondaime'nin bu baloya katılmayı zorunlu kıldığını duydum. " Sasuke şok içerisinde başını kaldırdı. " Umrumda değil. " Kakashi cebinden kitabını çıkardı ve onu okumaya daldı. Sasuke de başını indirdi ama bir süre sonra yeniden kaldırdı. " Siz birini - "

" Gondaime'yi. "
" Ne? "
" Maskeli baloya kimi davet edeceğimi sormacayacak mıydın? Gondaime'yi. "

Sasuke olduğu yere çivilenmişti sanki. Ya bu adam ciddi anlamda deliydi, ya da Gondaime'yi seviyordu. Şokla ağzını açtı. " Gondaime'ye mi --?! " Kakashi onun ağzını eliyle kapatınca Sasuke'nin ağzından çıkan son kelimeler homurtu olarak duyuldu. " Hayır, Sasuke, öyle bir şey yok. "

" Öyleyse neden - "
" Çünkü canım biraz eğlenmek istiyor. Son zamanlarda çok yorulduk, işte bu yüzden. Stres atmak iyidir ve bunu dansla yapabiliriz. "

Sasuke mesajı almıştı. Yine de kibirli bir ifadeyle sırıttı. " Yine de... "

" Kimseyi davet etmeyeceksin, biliyorum. Ben sadece söyleyeyim dedim. " Kakashi kitabını kunai cebine yerleştirdikten sonra ayağa kalktı ve gözden kayboldu. Sasuke'yse hala kimseyi davet etmemeye kararlıydı. Hem o dans etmeyi sevmezdi ki!

BALO GÜNÜ ~

Evet, Balo Günü gelip çattığında eş bulamayan tam yedi kişi vardı. Naruto, Sakura'yı bir türlü davet edememişti. Hinata, Naruto'dan beklediği daveti bir türlü alamamıştı. Neji, Ten Ten'i davet edecek cesaret toplayamamıştı, Ten Ten, Neji'den beklediği daveti alamamıştı, Lee, Sakura'ya bir türlü sormayı becerememişti, Sasuke zaten aramıyordu. Herkesin suratında maskeler vardı ve kimse çevredeki insanın kim olduğunu bilmiyordu.

Naruto Perde Arkası: Hikayeye İsim Bul

Spoiler:

Part 2 yarın ~
2 parta ayırırken Ecem sana sormadım valla ama gerekliydi ~

En Yukarı Git
05 Eyl 2010 1:26, Değiştirme: 05 Eyl 2010 3:26 (Toplamda 1 kere)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa) [ 94 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız