Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 127

Durumu: Çevrimdışı

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part
Alıntıyla Cevap Gönder
güzel ben yeni bir poster yapmazsam olmaz gibi o.O
resmi göndersene bir Çok Mutlu

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
05 Eyl 2010 2:30
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part 2) Konu: Yanıt: Naruto: Kurtarılış Hikayeleri - 9. Bölüm (Filler Part
Alıntıyla Cevap Gönder
aa bi filler bölümü gelmiş *-* çok güzeldi Kahkaha Atıyor
kakashi ve tsunade ha Çok Mutlu Çok Mutlu bişiyler mi dönüyo Zarif

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
05 Eyl 2010 18:35
~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Filler ne demek bilmiyorum ama bu bölümü çok sevdim XD parti çok eğlenceli olcak XD

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
07 Eyl 2010 17:05
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Filler özel bölüm demek XD
Yeni bölümü az sonra yazacağım XD

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
07 Eyl 2010 17:12
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Neo_Queen_Serenity yazmış:
Filler özel bölüm demek XD
Yeni bölümü az sonra yazacağım XD

az sonra Karışık

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
12 Eyl 2010 13:51
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
nerde yeni bölüm hande .D

Önce alevlerin arasında acı çekersin.Sonra da boğularak ölürsün.Ne var ki hiç bir zaman bedeninin küle dönüştüğünü göremezsin
En Yukarı Git
12 Eyl 2010 13:56
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
Spoiler:

FİLLER PART 2 ~

NARUTO ~

Naruto Balo Salonu'na bir göz attı. Çok hoş gözüküyordu. Yüzündeki maskeyi düzeltti, herkes tanınmayacak haldeydi. Çevresine bakındı ve bir kıza gözlerini dikti. Kızın elbisesinde papatya vardı. " Aha! İşte bu Sakura-chan olmalı! " Ona doğru yürüdü.

Neden onun Sakura-chan olduğunu düşündüğüne gelince...

Ino papatyayı elbisesine taktıktan sonra aynada bir kaç kez döndü. Suratını buruşturdu. " Hayır. Yakışmadı. " Papatyayı çıkardı ve bir süre düşündü. " Bunu Sakura'ya versem iyi olacak. " Kıyafeti çıkardı ve her zamanki giysilerini giydikten sonra elinde papatyayla Sakuralar'ın evinin önüne doğru gitti.

" Sakuraaa! " Cevap gelmeyince daha yüksek sesle bağırdı. " SAKURAA! " Pencerede bir kıpırdanma oldu, açıldı ve pembe saçlı bir baş dışarı çıktı. " Ne istiyorsun Ino domuzu? " Ino yumruklarını sıktı. " Kapa çeneni beyinsiz ve aşağı gel! " Sakura kızgın bir suratla aşağı geldi ve Ino ona papatyayı uzattı. " Kendi elbisemde güzel durmadı, belki seninkinde olur. " Sakura çiçeği aldı ve içeri girdi. Ino da ters yönde eve doğru yürüdü. İkisi de Naruto'nun gizlice onları izlediğinde habersizlerdi. Naruto sırıttı. " Demek Sakura'nın elbisesinde papatya olacak. Yaşasın! " deyip gözden kayboldu.

Havalı bir biçimde kıza doğru yürüdü. " Selam. "

HİNATA ~

Yanlış mı görüyordu? Yoksa az önce gerçekten bir çocuk gelip ona, " Selam. " mı demişti? Yanakları pespembe kesildi. " Se - selam. " Çocuk müziğe uygun bir ritimle havalı havalı sallanıyordu. " Nasılsın? " Hinata'nın yüzünde yumurta pişirilebilirdi. " İ - iyiyim, siz? " Hinata bu konuştuğunun Naruto olmadığını düşündü. Çünkü o böyle konuşmazdı! " Dans etmek ister misin? " Hinata olduğu yere mıhlanmıştı. " Ta - ta - tabi. " Çocuk onu dansa kaldırdı. Hinata titriyordu.

NARUTO ~

Başardım! Sakura-chan'ı dansa kaldırdım! Titriyor, kim bilir bu kadar havalı bir çocuğun onu dansa kaldırmasından dolayı ne kadar heyecanlanmıştır!

SAKURA ~

Sakura pembe elbisesine göz attıktan sonra Balo Salonu'ndan içeri adımını attı. Bir kaç kişi dans ediyordu. Maskesini düzelttikten sonra takıntılı bir biçimde yeniden elbisesine baktı. Başka bir şey mi giymeliydi acaba? " Neyse... " diye mırıldandı. " Papatyayı Hinata'ya vermekle iyi yaptım. " Uzaktan Hinata'yı hemen seçti tabi, papatyadan dolayı, o bile biriyle dans ediyordu. Sakura'nın yanına kimse gelmemişti! Salonu iyice araştırdı ve çok havalı şekilde oturmuş birini gördü.

" Bu Sasuke-kun olmalı! "

Tanınmadığından emin olduktan sonra onun yanına doğru seğirtti. " Merhaba Sasu - yani, merhaba işte. " Kendine yumruk atabilirdi.

NEJİ ~

" Merhaba Sasu - yani, merhaba işte. " Neji başını kaldırıp hangi salağın onu Sasuke zannettiğini görmek istedi. Maskesi büyük olduğu için Byakugan kullanması zor olmuyordu. Byakugan'ı açıp yanındakinin çakra rengine baktı. " Sakura... " diye mırıldandı alçak sesle.

" Efendim? "
" Hiçbir şey. "

Neji hemen uzaklaşmak istiyordu. Ten Ten'i byakuganla bulmuştu, iki saattir yanına gitmek istiyordu ama cesaretini toplayamamıştı. Sakura da onu meşgul ediyordu şimdi.

TEN TEN ~

Yarım saattir Neji'yi arıyordu Ten Ten. Birden yanı başında öylece oturan çocuğu fark etti. Oturuş şekli Neji'ninkine ne kadar çok benziyordu. Belki de odur umuduyla yanına doğru gitti. " Merhaba! "

SASUKE ~

Sasuke zaten isteksizce ve zorunlu olduğu için gelmişti buraya. Ne dans etmek ne de ayağa kalkmak istiyordu. Ama şansa bakın ki bir kız şu an onun yanına gelmiş ve, " Merhaba! " demişti. Ne deseydi ki şimdi? Cevap vermemeye karar verdi. Birdenbire Godaime'nin sesi duyuldu. " Herkes biriyle dans etmeli! Az sonra maskeleri çıkaracağız ve kiminle dans ettiğimizi göreceğiz! "

NARUTO ~

İçini belirsiz bir heyecan kapladı. Az sonra maskeleri çıkaracaklardı ve Sakura onu görecekti!

HİNATA ~

Acaba bu kim? Naruto-kun'la dans etmek isterdim.

ROCK LEE ~

Lee, tanınmadığından emin bir biçimde, Sakura olduğundan müthiş emin olduğu bir kızı dansa kaldırmayı başarmıştı. Eğer o maske olmasaydı kız kabul eder miydi acaba?

INO ~

Karşısındaki Sasuke'ydi. Bundan yüzde yüz emindi! Saçlarının rengi bile aynıydı! Tsunade-sama'nın sesini duyunca içinde bir şeyler pır pır etmeye başladı. Maskeler çıkıp da Sasuke onu görünce ne yapacaktı acaba?

TEN TEN ~

Tsunade-sama'nın sesinden sonra, Ten Ten kim olduğunu bilmediği çocuğu tuttuğu gibi dans pistine sürüklemeye başladı. " Yürü dans etmeye gidiyoruz! "

SASUKE ~

Resmen biri tarafından sürükleniyordu. Kurtulmaya çalıştıkça da kız daha çok kavrıyordu.

SAKURA ~

Sakura, kim olduğunu bilmediği çocuğun yakasına yapıştı ve çekti. " Dans edeceğiz! Ino domuzu bile dans ederken burada bekleyemem! " Yaşasın! Sasuke-kun'u sürüklemeyi başardım, onunla dans edeceğim! Ne romantik!

NEJİ ~

" Bı - bırak - " Ama belli ki Sakura onu duymuyordu. Eğer ismini söylerse de kendini ele verirdi. Eli mahkum onunla dans etmeye başladı. Ve en sonunda, Tsunade'nin sesi duyuldu. " Maskeleri çıkarıyoruz! " Herkes aynı anda maskeleri çıkardı.

HİNATA & NARUTO

" Hinata?! "
" Na - Naruto-kun?!! "

SAKURA & NEJİ

" NEJİ? NEJİ Mİ?!! " Neji iç geçirdi. " Merhaba Sakura! "

SASUKE & TEN TEN

Ten Ten karşısındakini görünce şöyle bir durdu. Tüm genç kızların sevgilisi olan çocukla dans ettiğine mi sevinse miydi? " Sa - Sasuke! " Sasuke öfkeli bir şekilde kollarını kurtardı ve hızlı adımlarla salondan dışarı çıktı.

ROCK LEE & INO

Ino'nun yüzü kıpkırmızı kesildi ve ellerini kurtardı. " Lee?! " Lee zaten kendinde değildi, baş parmağını kaldırmış Gai-sensei'ye zafer işareti yapıyordu. " Başardım! Bir kızla dans ettim! "

" Aferin LEE! "

SONUNDA ~

Ten Ten hızlı adımlarla Neji'ye gitti. Lee mahzun bakışlarla Sakura'ya dans etmeyi teklif edince Sakura onu geri çeviremedi. Hinata ve Naruto birbirlerine bakıp duruyorlardı. Temari ikinci bir dans için sürekli Shikamaru'yu çekiştiriyordu. Kakashi de Tsunade'yle konuşuyordu. Tsunade gülümsedi.

" Şu gençlerin şaşkınlıklarına bak, Kakashi. "
" Evet, Tsunade-sama. "

--

Naruto Perde Arkası: Naruto ve Rapunzel

Spoiler:

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
12 Eyl 2010 15:02
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Pretty Vampire

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 8

~Setsuna~
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
süperrrr xD neji utanırmıymış çok şaşırdım lee nin tepkisi ve gai nin cevabı çok komikti ellerine sağlık

Spoiler:
En Yukarı Git
13 Eyl 2010 13:34
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ahah çok komikti bu bölüm ha gülmekten öldüm xD ... yeni bölüm istiyorum Şekerlik Yapar Kucaklıyor

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
15 Eyl 2010 8:26
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
filler bitti sanıyorsam maceraya devam edicez Çok Mutlu

En Yukarı Git
15 Eyl 2010 11:40
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
yaddaaaa Çok Mutlu sıra ecemde bakalım neler olacak *-*

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
15 Eyl 2010 11:44
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
sasukeyi gözden çıkardım da sizi şaşırtacak şeyler planlıyorum daha yazmaya başlamadım bölümü khr izlemekten xD

En Yukarı Git
15 Eyl 2010 13:09
Pretty Vampire
Üye
Üye

Teşekkür: 28

Pretty Vampire
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu gerçekten güzel olmuş ya gerçekten bu yazdıkların animede kullanılsa iyi fikir aslında tekrar teşekkür ediyorum ellerine sağlık ...

En Yukarı Git
15 Eyl 2010 13:14
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sasukeyi gözden çıkarmak Kayan Gözler ilgiiinnçç Çok Mutlu

>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
15 Eyl 2010 13:16
JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

JEANNE D'ARC
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
funnylife yazmış:
sasukeyi gözden çıkarmak Kayan Gözler ilgiiinnçç Çok Mutlu

gözden çıkarmak biraz ipucu oldu sonraki bölümde de hadi ne ise Çok Mutlu

En Yukarı Git
15 Eyl 2010 13:58

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, Sonraki
6. sayfa (Toplam 7 sayfa) [ 94 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız