mamoru ve seiya aynı anda 1. bölümde çıksalardı ne olurdu?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Anketleri

usagi için hangisi daha ii olurdu
a)mamoru
75%
 75%  [ 99 ]
b)seiya
24%
 24%  [ 32 ]
Toplam Oylar : 131

Yazar
Üye
Üye

Teşekkür: 9

Durumu: Çevrimdışı

Reeny
Üye
mamoru ve seiya aynı anda 1. bölümde çıksalardı ne olurdu? Konu: Yanıt: mamoru ve seiya aynı anda 1. bölümde çıksalardı ne ol
Alıntıyla Cevap Gönder
usagi kör kütük mamoruya aşık seiyanın hiç şansı olmazdı bilinçleri geldikten sonra

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Ekm 2010 22:44
jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 261

jandark
Ay Savaşçısı
mamoru ve seiya aynı anda 1. bölümde çıksalardı ne olurdu? Konu: Yanıt: mamoru ve seiya aynı anda 1. bölümde çıksalardı ne ol
Alıntıyla Cevap Gönder
ilk seiya ve mamo çıksa ,bence seiyanın şansıda olurdu Şaşırmış Durumda ,,,çünkü usako mamo ya sinir oluyodu...muhtemelen seiya da sinir olabilirdi ama ,belki popçu filan ee usako da o dönem daha çocuk hayranlık besleyebilirdi Hayranlık Besliyor (bknz. sailor V nasıl hayrandı Hayranlık Besliyor ) nesem,işte seiyanın şansı daha çoktu..hem o dönem mamoyla rei de düşünürsek Madde ..usagi asla mamoya bakamzdı..çünkü arkadşının aşkı mevzusu.. ee SM de kavakyelleri sendromu olmadığı için dostluklar sağlamdıı Dil Çıkartıyor .... Göz Kırpıyor nesem hee ama derseniz mamoru mu?? seiya mı?? tabii ki mamo Zarif ,,usaginin eksik yanı mamoru ,usakoda mamonun çocuk yanı Kahkaha Atıyor ..tamamlanmışlar Kayan Gözler ...

En Yukarı Git
06 Ekm 2010 9:10
Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 7

Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
yani usagi mamorunun smokinli şovalye olduğunu öğrenmeden önce seiyaya aşık olailirdi çünkü o zaamanlar hep kavga ediyorlardı ama öğrendikten sonra seiyayı unutur mamoya gider kesin

♥Serenity♥

♥Usagi & Mamoru Forever♥
En Yukarı Git
06 Ekm 2010 20:37
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Eternal Moon yazmış:
tabi ki mamoru Hayranlık Besliyor çünkü seiya kız Madde

Öle deme Ya Çok Mutlu
Şu senaryoyu yazanlar keşke bunlarıda Erkek gezegen savaşçısı yapsaymış Çok Mutlu (harukayı^da)

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
20 Ekm 2010 19:58
Makoto Kino
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 21

Makoto Kino
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
birşey olmazdı.mamoru kazanırdı ve zaten son bölümde ikiside Şaşırmış Durumda var hemde usagiyi korumaya çalısıyorlar.birşey olmazdı Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

umuda yolculuk için hep gülün
En Yukarı Git
30 Ekm 2010 20:06
prensesss
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 49

prensesss
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
çok enteresan bir durum malesef seiyanın şansı daha büyük hem usagiye karşı dah sıcak kanlı ve daha yakın mamoru biraz odungillerden olduğu için şans seiyadan yana.
ama yine de birşeyler olur ve usagi ve mamoru bir araya gelirleridi. Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
30 Ekm 2010 20:39
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): SailorTwilight

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 459

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
bence seiyanın müzik grubu olduğu için ona ilgi duyardı ama mamorunun tuxedo kamen olduğunu öğrenince onun yüzüne bile bakmazdı.

*rol tanrısı*~Aslıı^m. Kucaklıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
13 Ksm 2010 20:11
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
jandark yazmış:
ilk seiya ve mamo çıksa ,bence seiyanın şansıda olurdu Şaşırmış Durumda ,,,çünkü usako mamo ya sinir oluyodu...muhtemelen seiya da sinir olabilirdi ama ,belki popçu filan ee usako da o dönem daha çocuk hayranlık besleyebilirdi Hayranlık Besliyor (bknz. sailor V nasıl hayrandı Hayranlık Besliyor ) nesem,işte seiyanın şansı daha çoktu..hem o dönem mamoyla rei de düşünürsek Madde ..usagi asla mamoya bakamzdı..çünkü arkadşının aşkı mevzusu.. ee SM de kavakyelleri sendromu olmadığı için dostluklar sağlamdıı Dil Çıkartıyor .... Göz Kırpıyor nesem hee ama derseniz mamoru mu?? seiya mı?? tabii ki mamo Zarif ,,usaginin eksik yanı mamoru ,usakoda mamonun çocuk yanı Kahkaha Atıyor ..tamamlanmışlar Kayan Gözler ...

aynen, kelımesı kelımesıne katılıyorum (:

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
13 Ksm 2010 20:25
Seiyacı
Otaku
Otaku

Teşekkür: 44

Seiyacı
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
ben seiyacı olsamda aynı iki karekter bazen iyi olur gibi geliyor ama bazende zıt kutuplar çeker insanı hem geçmişlerini öğrenince usagi mamoruya dönerdi

YANDAN SEİYAM YANDAN SEVERİM SENİ CANDAN:))
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
23 Nis 2011 21:16
Eliza
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 98

Eliza
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
jandark yazmış:
ilk seiya ve mamo çıksa ,bence seiyanın şansıda olurdu Şaşırmış Durumda ,,,çünkü usako mamo ya sinir oluyodu...muhtemelen seiya da sinir olabilirdi ama ,belki popçu filan ee usako da o dönem daha çocuk hayranlık besleyebilirdi Hayranlık Besliyor (bknz. sailor V nasıl hayrandı Hayranlık Besliyor ) nesem,işte seiyanın şansı daha çoktu..hem o dönem mamoyla rei de düşünürsek Madde ..usagi asla mamoya bakamzdı..çünkü arkadşının aşkı mevzusu.. ee SM de kavakyelleri sendromu olmadığı için dostluklar sağlamdıı Dil Çıkartıyor .... Göz Kırpıyor nesem hee ama derseniz mamoru mu?? seiya mı??

buraya kadar ki yazdiklarin aynen benim yazdiklarim olacakti. dusuncelerimi sen daha once yaziya dokmussun Çok Mutlu ama ben olsam seiyayi secerdim. cunku seiya usagiyi sevdigini belli ediyor, heyecanli komik biri. mamoru bana hep skci gelmistir. ama seiya usagi icin yapmayacagi sey yoktur(belkide mamoda yapar ama seiya daha iyi yapar Çok Mutlu) yani secimim seiyadan yanaaaaaa. seiyam <3
Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
23 Nis 2011 21:21
Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 459

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Bence Mamoruyu önceden sevmediği için ve Seiya ünlü olduğu için ona hayranlık duyardı ama yine bir şekilde Mamo-Usa olurdu onlar ayrılmazz Dil Çıkartıyor Hayranlık Besliyor

*rol tanrısı*~Aslıı^m. Kucaklıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
23 Nis 2011 23:03
Melselde
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 26

Melselde
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Mamoru... Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
18 Hzr 2011 16:49
elaaa
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 280

elaaa
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Seiya kim ya Zarif Mamoru varken ona bir bardak su veriyorum hatta onu bile vermiyorum Çılgın pehhh Dil Çıkartıyor

Alıntı:
“Bende seni hatırlatan şey narin kar tanesi....Gökteyken bir kar tanesi ve soğuk ama eline konunca ince sıcaklık hissettiren bir gökyüzü damlası”
En Yukarı Git
01 Şub 2012 0:57
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): YaSeHime

duy bas
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 23

duy bas
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Usagi Mamo'ya Seiya arasında kalırdı bence Hatta bu konu üzerinebi sezon daha çıkardı. Kahkaha Atıyor

Ayışığı sevginin mesajıdır... Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
01 Mar 2012 20:20
princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 142

princess_serenity
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
bence seiyayı seçmesi daha olası. çünkü bu sefer seiyayla yaşayacağı olaylarla düzen değişirdi prenses olduğu ortaya bile çıkmayabilirdi. ama mamorunun yakışılıklığınıda inkar etmiyorum ama seiya ve usaginin anlaşması çok olası Çok Mutlu

""Prometheus was punished by the gods for giving the gift of knowledge to man. He was cast into the bowels of the Earth and pecked by birds."" -Oracle Turret

INTP, 5w6, 9w1, 2w1, sp/sx
Sapioromantic Demisexual
En Yukarı Git
01 Mar 2012 21:10

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 6, 7, 8, Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa) [ 117 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız