Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Çizgi Film, Çizgi Roman ve Diğerleri

Yazar
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 30

Durumu: Çevrimdışı

Elegant_Girl_Uranus_x
Alışıyorum Galiba?
Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD Konu: Yanıt: Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Alıntıyla Cevap Gönder
evet kesinlikle...Çılgın Çılgın sana katıldım kardeşim. Göz Kırpıyor

İşte Gidiyorum...Herkese Selam olsun.HOŞÇAKALIN...
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
15 Eyl 2010 14:38
peruru
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 19

peruru
Alışıyorum Galiba?
Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD Konu: Yanıt: Winx Club, Sailor Moon için bir tehdit mi? XD
Alıntıyla Cevap Gönder
Evet kuzenler falan izlerken önlerinden geçicem Kahkaha Atıyor Winx'i izlememeleri için elimden geleni yapıcam tabi bir kaç direnişci olucak başlarda ama zamanla alışırlar ya da alıştırırız Kahkaha Atıyor

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
16 Eyl 2010 14:58
Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 7

Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
ben zaten artık okulda arkadaşlara öneriyorum onu izleyin felan diye winx neki ya ince belli kızlar öyle ateş edip yaratıkları vuruyorlar o kadar ay savaşçısında romantizim macera filan var hem winx sadece küçük çocuklara göre ama ay savaşçısı her yaşa uygun

♥Serenity♥

♥Usagi & Mamoru Forever♥
En Yukarı Git
10 Ekm 2010 17:52
Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 180

Deno Starlight
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
ben okuldan dönerken gördüklerime sm tavsiye ttim bile

BENI BIR DAHA ODAMDAN VE BILGISAYARIMDAN AYIRMAYIN NE OLUR

ONO DAISUKE <3
Imzama tıklamanız halinde bloguma giriş yaparsınız
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Ekm 2010 17:56
Luna.Usagi
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 95

Luna.Usagi
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Bir de Winx'teki kızların hiç biri güzel değil.Çizimleri çok berbat İnanamıyor!
Winxteki kızları çok güzel buluyor bizim sınıftakiler bir ay savaşçısını izlesinler hepsine aşık olurlar Çok Mutlu

En Yukarı Git
10 Ekm 2010 17:56
SailorTwilight
Otaku
Otaku

Teşekkür: 54

SailorTwilight
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok yakın bir arkadaşımın evinde kaldım geçenlerde . Kuzeni gelmişti ( 6,5 yaşında , kız ) benden winx dönüşümlerini açmamı istedi. Bende ona Sailor Moon açtım Kötülük Düşünmekte! Usagi'yi görünce aa stella diye bağırdı Çok Mutlu sonra dayanamayıp Sailor Mercury açtım bu sefer technaaa dedi Çok Mutlu (zaten benziyorlar) iyice benzetmişti kız Çok Mutlu bende kızı iyice sömüreyim dedim Sailor Mars açtım blooom diye kendini yırtmaz mı ? Çok Mutlu Böylece kıza SM'cilik aşıladım Çok Mutlu Sevinin bari ilk meyveleri topluyoruz Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
10 Ekm 2010 18:08
Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
winx çizimleri çok kötü kızların incecik oluyorlar sonra aniden belleri kalınlaşıyor backlarıda bir inceli bir kalınlı berbat birşey

♥Serenity♥

♥Usagi & Mamoru Forever♥
En Yukarı Git
10 Ekm 2010 18:12
Luna.Usagi
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 95

Luna.Usagi
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
SailorTwilight yazmış:
Çok yakın bir arkadaşımın evinde kaldım geçenlerde . Kuzeni gelmişti ( 6,5 yaşında , kız ) benden winx dönüşümlerini açmamı istedi. Bende ona Sailor Moon açtım Kötülük Düşünmekte! Usagi'yi görünce aa stella diye bağırdı Çok Mutlu sonra dayanamayıp Sailor Mercury açtım bu sefer technaaa dedi Çok Mutlu (zaten benziyorlar) iyice benzetmişti kız Çok Mutlu bende kızı iyice sömüreyim dedim Sailor Mars açtım blooom diye kendini yırtmaz mı ? Çok Mutlu Böylece kıza SM'cilik aşıladım Çok Mutlu Sevinin bari ilk meyveleri topluyoruz Çok Mutlu

Baksanıza küçücük çocuk bile benzetiyor resmen kopyala yapıştır özellikler dönüşüm falan ama Winx çok saçma konu olarak yani Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
10 Ekm 2010 18:13
SailorTwilight
Otaku
Otaku

SailorTwilight
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Aralarında yeni bir kız daha var galiba roxy adında . Onu da Hotaru'ya benzetti Çok Mutlu (Dikkatinizi çekerim ikiside sonradan katılıyor!)

En Yukarı Git
10 Ekm 2010 18:15
OGÜN
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 159

OGÜN
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
winxe doğru sm devrim hareketini başlatalım Çok Mutlu Kötülük Düşünmekte!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
10 Ekm 2010 18:36
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): ~Athena~, SailorTwilight

Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
smyi tvye bir koysunlar hangi kanalsa koyan o izlenme rekoru kırar valla diğer kanallar iflas eder Kahkaha Atıyor

♥Serenity♥

♥Usagi & Mamoru Forever♥
En Yukarı Git
10 Ekm 2010 18:43
princes_serenity_xx
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Teşekkür: 6

princes_serenity_xx
Geçiyordum Uğradım
Alıntıyla Cevap Gönder
bencede.bakın ne diycem arkadaşlar.rtük ün bizim şikayet ve isteklerimizi dinlemesi gerekmiyo mu biz hepbirlikte peşpeyükümlüyüz demiyodurşe telefonlarla ve mail lerle sm yi yayınlamaları için diretirsek trt yayınlama zorunda kalır.sonuçta laf olsun die rtük ''biz sizden gelenleri dinlemekle yükümlüyüz'' demiyodur dimi?? ben yapıcam sizi bilemem.hadi eyvallah

En Yukarı Git
11 Ekm 2010 17:59
Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 94

Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
princes_serenity_xx yazmış:
bencede.bakın ne diycem arkadaşlar.rtük ün bizim şikayet ve isteklerimizi dinlemesi gerekmiyo mu biz hepbirlikte peşpeyükümlüyüz demiyodurşe telefonlarla ve mail lerle sm yi yayınlamaları için diretirsek trt yayınlama zorunda kalır.sonuçta laf olsun die rtük ''biz sizden gelenleri dinlemekle yükümlüyüz'' demiyodur dimi?? ben yapıcam sizi bilemem.hadi eyvallah

valla biz dedik o kadar yayınlayın diye,günde 20 mesaj attık 5-6 ay, sonunda yok telifi zor yok bilmem ne deyip savuşturdular, ama istersen yine de dene Gülücük Dağıtıyor

bu arada; o arkadaşının kuzenine sailor moon'u ''bunlar winx'in ablaları'' de, izlet bence, kız winx'i bırakır direkt sm ci olur zaten Hayranlık Besliyor

EFSUN ÖĞRETİSİ ve KADİM SÖYLEV fanı Hayranlık Besliyor
Efsane serisi '' ZAİNİN & PALOMİTA '' fanı Hayranlık Besliyor

domo arigatoo gozaimasu NQS ^_^
En Yukarı Git
11 Ekm 2010 19:22
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): SailorTwilight

SailorTwilight
Otaku
Otaku

SailorTwilight
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
princes_serenity_xx yazmış:

Aslında iyi fikir bir kez daha denemekte fayda var bence Göz Kırpıyor Ama nerden ulaşabilirim söylerseniz ben peşini bırakmam . Bugün üzerinde duracağım bu konunun! Diretmemiz lazımsa yaparız !

En Yukarı Git
14 Ekm 2010 17:23
Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Princess Serena
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
kardeşim çok küçük 3 yaşında ama ay savaşçısını izletiyorum sevdi teletubies diye bebek çizgi filmi var onu izliyor ona onlar kostüm giymişler diyorum izlemeye başlıyor sonra çok hoşuna gitti hatta izlerken bölüm sonuna kadar defalarca usagiyi gösterip ay savaşçısı diyor diye ona kızıyorum ya usagiyi en çok seviyor diye sürekli ay savaşçısı diyor izletince

♥Serenity♥

♥Usagi & Mamoru Forever♥
En Yukarı Git
16 Ekm 2010 17:54

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, Sonraki
21. sayfa (Toplam 25 sayfa) [ 366 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız