Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Teşekkür: 94

Durumu: Çevrimdışı

Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :)) Konu: Yanıt: Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Alıntıyla Cevap Gönder
muhteşemler Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor bize de uğrasanıza bi ara Kayan Gözler Çok Mutlu

EFSUN ÖĞRETİSİ ve KADİM SÖYLEV fanı Hayranlık Besliyor
Efsane serisi '' ZAİNİN & PALOMİTA '' fanı Hayranlık Besliyor

domo arigatoo gozaimasu NQS ^_^
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
27 Ekm 2010 22:09
sailor chibi chibi moon
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 220

sailor chibi chibi moon
Ay Savaşçısı
Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :)) Konu: Yanıt: Nazar etme ne olur uğraş senin de olur :))
Alıntıyla Cevap Gönder
yhaaaaaa çok güzellerrrrr bittim tükendim öldüm eridim karşısında
kıskandım bnd istiomm Hüzünlü ama yaparken yardım etcek sm hayranı bi ablam yok yanımda Çılgın isyan ediorum

En Yukarı Git
27 Ekm 2010 22:14
Daisy~
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 402

Daisy~
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
ya ınamıyorummm o nasıl bır pıke yhaa... Insan onun ustunde uyuyamaz ona tapar resmenn Çok Mutlu
Gercekten de cok guzelller

Ee sey sıparıs alıyosunuz dı mıı?
...

I'm the bone of my sword.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
28 Ekm 2010 16:37
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
yas-kad yazmış:
SaILoRSuN yazmış:
Sizi inanılmaz derecede takdir ediyorum. Kıskanırdım demeye bile hakkım olduğunu sanmıyorum o.O Tebrik ederim ikinizi de tekrar tekrar...dikiş yeteneği de süper yalnız...siz güzel cosplay kostümü de yaparsınız.

Bu arada ablan ile aynı bölümü okuyoruz sanırım...ya da en kötü ihtimal aynı fakülte...

ablam mezun oldu sen benden bahsediyorsun galiba marmara üni. teknik eğitim fakültesindemisin öyleyse çok sevinirim tanışmayı da çok isterim Çok Mutlu

yok ya ben kamu yönetimindeyim üni.de farklı XD ben aynı üni.deyiz demek istedim bölümdaşız demek istemiştim.Ama sanırım o da ablanla imiş^^

Neyse neyse^^ aynı yaş grubuyuz deriz artık bizde Dil Çıkartıyor ya da en basiti hepimiz smciyiz XD

evet yaotıklarınız mutlaka çok zaman ve emek alıyordur ama bişi diyim mi ticarete dökseniz köşe olabilirsiniz XD hem siz mutlu olursunuz hem smciler tabi telif haklarını işten uzak tutmak lazım XD

pgsm de kediler niye öyle diyen arkadaşlar şu canlı örneğe bakabilirler XD işi bu şekilde adamlar ticarete vurabilmek için onları oyuncak yapmışlar işte XD

tekrar tekrar elinize sağlık

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Ekm 2010 17:14
yas-kad
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 68

yas-kad
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
odango yazmış:
Düşünce zar zor yazacak şey buldum yani süper Hayranlık Besliyor aa artık bir şey yaparsınız nede olsa siz teyzemsiniz banada he

teyzelerinin birtanesi bize yorumda yaparmış Hayranlık Besliyor
yapmıycaz desekte zaten evde başımızın etini yiyip yaptırırsın sen Göz Kırpıyor

ticarete atılmaya gelince aslında çok isterdik sermaye ve zaman yok Üzgün ya da Ağlıyor ama düşünmüyor değiliz ileride bizleri bu işte görebilirsiniz belki ileride sailor moon müzeside açarım hep hayalimdir Karışık

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
28 Ekm 2010 19:53
chibiusagi
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 3

chibiusagi
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
vaaaaw Karışık bakakaldım çok güzel olmuşlarrr elinize sağlık Kayan Gözler

En Yukarı Git
28 Ekm 2010 21:51
cimbomlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 5

cimbomlu
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
inanmıyorum ya bu ne yetenek kıskandım sizi bende hiç yetenek yok Hüzünlü

pikeyi nasıl yaptınız resmi bastırdınız mı Soru siyah da hoş olmuş usagiyi gece görünce korkmuyormusunuz valla ben görsem korkardım Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
31 Ekm 2010 21:36
Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 459

Hotaru_Usagi
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ayy, çok güzeller emeklerinize sağlık valla =)

*rol tanrısı*~Aslıı^m. Kucaklıyor

Spoiler:

En Yukarı Git
12 Ksm 2010 23:54
Makoto Kino
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 21

Makoto Kino
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
gerçektende çok güzeller bu marifetle başka kahramanlarında eşyalarını yaparsınız ben sadece her savaşçı ait cüzdan,kaplık,bilezik,çerçeveler yapıyorum hatta bazılarını yeğenime yapıp hediye ettim çok mulu olmuştu... Kahkaha Atıyor

umuda yolculuk için hep gülün
En Yukarı Git
14 Ksm 2010 19:17
Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Makoto Kino yazmış:
gerçektende çok güzeller bu marifetle başka kahramanlarında eşyalarını yaparsınız ben sadece her savaşçı ait cüzdan,kaplık,bilezik,çerçeveler yapıyorum hatta bazılarını yeğenime yapıp hediye ettim çok mulu olmuştu... Kahkaha Atıyor

resimlerini paylaşabilir misin Hayranlık Besliyor merak ettim şimdi Kayan Gözler

En Yukarı Git
14 Ksm 2010 19:24
@€¨~´Plu-chan´~¨€@
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 2

@€¨~´Plu-chan´~¨€@
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
yas-kad yazmış:
Baktık hiç bir yerde yok kendimiz yapalım dedik işe koyulduk ... bunlar ablam ve benim uzun uğraşlar sonunda yaptığımız sailor moon eşyaları Bıyık Altından Gülüyor

valla bizi bile geçti Kahkaha Atıyor kafasını yaparken sandalyenin üstüne çıkmak zorunda kaldık Kahkaha Atıyor

buda küçük usako ee önündeki broşun ışıkları rengarenk yanıp sönüyor Kayan Gözler

üstüne yatmaya kıyamadığımız pikemiz ( ama ablamın yatağında duruyor Salya Sümük Ağlıyor bana daha yapamadık )

bütün hazinemiz bu kadar ama maddi ve manevi açıdan müsait olduğumuzda daha başka eşyalarını yapmayı düşünüyoruz İçelim Eğlenelim

nasıl yaptınız yaa Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda çok güzellllll Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
14 Ksm 2010 20:34
yas-kad
Anime Fan
Anime Fan

yas-kad
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
cimbomlu yazmış:
inanmıyorum ya bu ne yetenek kıskandım sizi bende hiç yetenek yok Hüzünlü

pikeyi nasıl yaptınız resmi bastırdınız mı Soru siyah da hoş olmuş usagiyi gece görünce korkmuyormusunuz valla ben görsem korkardım Şaşırmış Durumda

öncelikle uzun zamandır internete giremediğimiz için msjlara cvp veremiyorduk Şaşırmış Durumda
pikeyi kumaş boyasıyla yaptık boyadığımız kumaşı kesip siyah pikenin üstüne diktik mankeni görünce korkmadık diyemiycez ilk bir kaç gece yatarken üstünü örttük Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor ama şimdi alıştık

bütün herkese yorumlar için teşeekkürler Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
16 Ksm 2010 22:55
yas-kad
Anime Fan
Anime Fan

yas-kad
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
bu ablama doğum gününde yaptırdığım kupa sizlerle paylaşmak istedik resimde herkes olduğu için üç açıdan çektik ilerde daha güzelini yaptırcaz inşallah Kahkaha Atıyor

bu da geçen gün oyuncakçıda bulduğumuz maske sadece dört yaşındaki yeğenime oluyor o ayrı Şaşırmış Durumda

bunlarda bizim etiketlerimiz ve defterinden kalan son bir sayfa

En Yukarı Git
25 Arl 2010 21:18
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): laru

Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Güzelliğin Savaşçısı

Tsukino-Usagi
Güzelliğin Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
kyaaaaaaaaaaaaaa Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor bittim ben bunlara yaaaa Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

canımcım, sen ev adesini versene bana, ben gece siz uyurken uğrayayım camdan Çok Mutlu Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
25 Arl 2010 23:16
sailor chibi chibi moon
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 220

sailor chibi chibi moon
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Tsukino-Usagi yazmış:
kyaaaaaaaaaaaaaa Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor bittim ben bunlara yaaaa Hayranlık Besliyor Hayranlık Besliyor

canımcım, sen ev adesini versene bana, ben gece siz uyurken uğrayayım camdan Çok Mutlu Şaşırmış Durumda

bende bende toplayıp gelicem tekrar evime duyduğuma göre çok dağınıkmışsınız XD

En Yukarı Git
25 Arl 2010 23:19

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 9, 10, 11, Sonraki
2. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 153 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız