Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Nasıl olmuş???
2. bölümü merakla bekliyorum
68%
 68%  [ 11 ]
Eh..Bir yaz bakalım birkaç bölüm daha
18%
 18%  [ 3 ]
Yha birrak sn yazar mazar olamazsın xD
12%
 12%  [ 2 ]
Toplam Oylar : 16

Yazar
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 65

Durumu: Çevrimdışı

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi? Konu: Yanıt: DÜNYA TERSİNE DÖNÜYOR
Alıntıyla Cevap Gönder
uzun zamandır yeni bölüm göremiyoruz sorun yoktur umarım...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Ksm 2010 4:20
prensesss
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 49

prensesss
Sailor Moon Fan
Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi? Konu: Yanıt: DÜNYA TERSİNE DÖNÜYOR
Alıntıyla Cevap Gönder
yeni bölüm yok

linkleride göwemiyoum

ağlamak istiyolum hü hü hü Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

En Yukarı Git
28 Ksm 2010 9:19
annika
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 14

annika
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
lüüüüüüüüüüüüüüüüüüütfeeeeeeeeeeeeeeeeen yeni bölümü koy .koyda bende mamoruyu öldürmeye gidiyim(gazabımıdan rei de pay alıcak) : :evil: :evil: :evil: :one02: :one03: :one04: :one06: :one24: :one29: :one17: :one19: :one21: :anger2: :devil: :crazy2: :crazy: :x

En Yukarı Git
04 Arl 2010 17:30, Değiştirme: 05 Arl 2010 14:38 (Toplamda 1 kere)
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
evet içimdeki canavarın senin hayallerine ihtiyacı var:)))

En Yukarı Git
04 Arl 2010 18:39
Neo Queen Serenity
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 46

Neo Queen Serenity
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
koyyyyyyyyyyyyy şuuuuu yeniiiiiiiiii bölümüüüüüüü!!!!
ÇEKTİĞİN AZAPTAN MEMNUN MUSUN??!!!
Dil Çıkartıyor Dil Çıkartıyor Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
04 Arl 2010 22:16
~Tornado
Üye
Üye

~Tornado
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
yha of hadi be kuzum koy şu yeni bölümü!!!!!!!!!!!!!!!! yoksa keserim seni xD (şaka şaka)

En Yukarı Git
07 Arl 2010 16:14
sailorMercuryAquaa
Otaku
Otaku

Nerden: Kırık kemiklerin çatırdadığı zamanki melodilerin her birinden :O
Teşekkür: 53

sailorMercuryAquaa
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
arkadaşlar kısmetse yarın 5. bölümü yazmaya devam edeceğim.Biliyorsunuz ne zamandır zorlu yazılılar yüzünden foruma giremiyordumDestekleriniz için teşekkürler

Avatar and Signature by devianART Çok Mutlu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
11 Arl 2010 14:05, Değiştirme: 11 Arl 2010 21:15 (Toplamda 1 kere)
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
bekliyoruz:)

En Yukarı Git
11 Arl 2010 18:23
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Bugün 12 aralık Gülücük Dağıtıyor
Gelir mi İnşallah bölümümüz Gülücük Dağıtıyor

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
12 Arl 2010 16:51
~Tornado
Üye
Üye

~Tornado
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
dünyada 20 yazar vardır 10 u uyur 9u şarkı söyler ve biride fanfic yazar(o sen oluyosun) eğer 3 gün içinde yeni bölümü koymassan bütün yazılılarından düşük alacaksın. xD Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
14 Arl 2010 18:23
sailorMercuryAquaa
Otaku
Otaku

sailorMercuryAquaa
Otaku
Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi? Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor => 4. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar elimdeki pc kendiliğinden elktrik gidip gelirmiş gibi açılp kapandığı için yazamıyorum çünkü kapanıyor.Kısmetse yarın yapılacak o zaman yazacağım..Bu arada beklettiğim için çok özür dilerim !!!

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
15 Arl 2010 22:01
>SERENA<
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 68

>SERENA<
Sağlam Üye
Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi? Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor =&gt; 4. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
ya acaba sen...

reinin vücüdunu bir kötü mü ele geçip hem mamoruyu(aklınıda) ele geçirip prensesi ve savaşcıları ve kraliçeyi yok etmeyimi düşünüyor ve bu kötü kim reika mı Soru yoksa nehelenia mı Soru yoksa metelenia mı Soru ve ayrıca reinin ve mamorunu ruhu nerde ay da mı yoksa kendi gezegenlerinde mi Soru Soru Soru

ya sana fikir olsun die yazmıştım. Kahkaha Atıyor ginede sen bilirsin tabi Dil Çıkartıyor

ama ama hen rei hemde mamoru bunu yappmazzz yapamazzzzz Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

haa ve de ayrıca mamoruyu ele geçiren kötülük mamorunun aklını silemediği için mi böyle Soru düşmanları usaginin kendi kötülük kişilğimi (ya da kardeşi mi Soru )

ya da ikizi kurin mi bu kötük yok olması için usagi kendini feda mı edecek fede edip sen rei yle mutlu ol mu diyecek Soru

ya da bir hayat öpücüğle huzur mu bulacak

ya da düşman bütün herkezi (savaşçıları) ele geçirip usagiyi ölesiye dövdürtecek mi sonra düşman onu kendi kılıçıyla öldürecek ve tam o anda usagi gümüş krilstali kullanıp düşmanı yok edecek ve sadece kendi hafızasını silecek ne olaca YAAA AZCIK HEYECAN MACERA ROMANTİZİM DRAM KAY YAHUU

Gülücük Dağıtıyor))) şaka tabiki sen bildiğin gibi yap bu sadece benim düşüncelrim ama bence yinede sen benim düşencelerimide gözden geçir XD XD XD

HAYDİ DEVAM İLHAM GELDİ Mİ BARİ (bana bile geldi yawww:))) DEVAM ÇOK GÜZELLLLL

[imghttp://animewallpaperss.webs.com/photos/One-Piece/Zoro_x_Luffy__Strong_World_by_Mcgooen.jpg[/img]

AŞK; karşısındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasındaki geçen zamandır.

*ғαιry тαιℓ*
hazel-chan ve esra-chan'la fairy kardeşliği
En Yukarı Git
16 Arl 2010 3:12
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Dünya Tersine Dönüyor / Fanfic Devam Etsin Mi? Konu: Yanıt: Dünya Tersine Dönüyor =&gt; 4. Bölüm
Alıntıyla Cevap Gönder
vay canına bana bile ilham geldi:))))

En Yukarı Git
16 Arl 2010 3:28
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
>SERENA< yazmış:
ya acaba sen...

reinin vücüdunu bir kötü mü ele geçip hem mamoruyu(aklınıda) ele geçirip prensesi ve savaşcıları ve kraliçeyi yok etmeyimi düşünüyor ve bu kötü kim reika mı Soru yoksa nehelenia mı Soru yoksa metelenia mı Soru ve ayrıca reinin ve mamorunu ruhu nerde ay da mı yoksa kendi gezegenlerinde mi Soru Soru Soru

ya sana fikir olsun die yazmıştım. Kahkaha Atıyor ginede sen bilirsin tabi Dil Çıkartıyor

ama ama hen rei hemde mamoru bunu yappmazzz yapamazzzzz Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor

haa ve de ayrıca mamoruyu ele geçiren kötülük mamorunun aklını silemediği için mi böyle Soru düşmanları usaginin kendi kötülük kişilğimi (ya da kardeşi mi Soru )

ya da ikizi kurin mi bu kötük yok olması için usagi kendini feda mı edecek fede edip sen rei yle mutlu ol mu diyecek Soru

ya da bir hayat öpücüğle huzur mu bulacak

ya da düşman bütün herkezi (savaşçıları) ele geçirip usagiyi ölesiye dövdürtecek mi sonra düşman onu kendi kılıçıyla öldürecek ve tam o anda usagi gümüş krilstali kullanıp düşmanı yok edecek ve sadece kendi hafızasını silecek ne olaca YAAA AZCIK HEYECAN MACERA ROMANTİZİM DRAM KAY YAHUU

Gülücük Dağıtıyor))) şaka tabiki sen bildiğin gibi yap bu sadece benim düşüncelrim ama bence yinede sen benim düşencelerimide gözden geçir XD XD XD

HAYDİ DEVAM İLHAM GELDİ Mİ BARİ (bana bile geldi yawww:))) DEVAM ÇOK GÜZELLLLL

Maşallah Okurken "Sende ne cevherler varmış yahuu " Dedim yani Gülücük Dağıtıyor
Sende Başla bir tane Finfic'e İlham perileri seni yanlız Bırakmıyorlar belli Çok Mutlu

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
16 Arl 2010 16:43
sailorMercuryAquaa
Otaku
Otaku

sailorMercuryAquaa
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşım bu ne ya gerçekten ilham veriyosun ama yeni bölümde yazamadığım için çok şey oldu düşümdüm yani:)

""Yeni bölümde Rei ve Mamoru yazavaş yavaş neler yaptıklarının farkına başlıyorlar ki kötü ruh onları engel oluyor ve izin vermiyor.Usagi de dünyaya inen Artemis sayesinde öbür tarafta neler olduğunun farkına varırken Kraliçe Emperia Do'yu Minako büyük bir konser verirken ona yakalattırır ve Usagi onunla karşılaşır.Ama maalesef Minako'nun da gezegen kristali alınır ve ölür.Usagi diğer tarafa gitmeden Rei'yi ve Mamoru'yu bulur ve büyük bir sürpriz olur.Kötü ruh aslında çok tanıdıktır.""

Edit:Bundan sonra bölümler yarın dahil her cumartesi günü olacaktır..İyi okumalar Gülücük Dağıtıyor Gülücük Dağıtıyor Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
17 Arl 2010 19:38

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, Sonraki
8. sayfa (Toplam 11 sayfa) [ 161 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız