Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon

Yazar
Geçiyordum Uğradım
Geçiyordum Uğradım

Durumu: Çevrimdışı

bukky
Geçiyordum Uğradım
Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı Konu: Yanıt: Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı
Alıntıyla Cevap Gönder
SailorTwilight yazmış:
Bölümü keyifle izledim Kayan Gözler Gerçekten de bayağı uğraşılarak yapılmışa benziyordu . Her ne kadar bazı kısımları orjinal gözükmese de bunun bir fan yapımı olduğunu ele alıp mükemmel diyebilirim Gülücük Dağıtıyor Hepinizin izlemesini tavsiye ediyorum .

bence de güzel olmus amatör olmasına ramen görüntü kalitesi cok iyiii..! ve değişikkk esrarengizzzz olmus ben cok begendım sahaneeee..!

Ne zaman gözlerinin içine baksam biliyorum ikimizi de aşar o kapının ardındaki masal ..
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Arl 2010 23:45
moon-faced
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 1

moon-faced
Yeni Üye
Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı Konu: Yanıt: Vee.. Sacrifice 1. bölüm yayınlandı
Alıntıyla Cevap Gönder
Reeny yazmış:
bukky yazmış:
bukky yazmış:
Reeny yazmış:
bukky yazmış:
Reeny yazmış:
bukky yazmış:
Reeny yazmış:
bukky yazmış:
cahilliğimi affedin ama sacrifice ne demek? ve usagidin bide siyahına yapmıslar ona anlam veremedim?? beni bilgilendirirseniz sevinirim...

sacrifice kurban demek Gülücük Dağıtıyor hayran yapımı bu sezon usaginin siyah saçlı olanı yıllar önce kaybolmuş olan kardeşi kurai, anladığım kadarıyla da prenses halide büyücünün etkisi altında..kurai nin kurtulması için birinin kurban olması lazım..bakalım usagi bu durumda ne yapacak.. bu hikayeden yola çıkarak olacak bişeyler bakalım.. Gülücük Dağıtıyor

teşekür ederim ama kötülerin elindeyse kurai nie usagiyle birlikte savaşıyor o zaman??

henüz anlamadım ama kendini kurtarmak için önden göz boyuyo olabilir Kahkaha Atıyor

hehe Çok Mutlu bencedee bna deişik geldi konusu ama ya sessizlik cok hakim ve usagi üzgün..

evet sürekli düşünüyo neyse mutlu olur inş ileriki bölümlerde Kahkaha Atıyor

insallah ama sessizlik hakim diorum ya zannetmıorummm Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu

Usagi'nin uzun zaman sonra ortaya çıkan kardeşi Kurai tüm hayatını değiştirmiştir. Kurai karanlık ruh Kaos'u yenebilmesi için Usagi'ye yardım etmeye gelmiştir fakat Usagi'nin Kaosu bu yolla yenebilmesi kardeşi Kurai'yi kurban etmesine bağlıdır. Hızla gelişen olaylar ve değişen savaşlar sonucunda Kurai ve Usagi iyi bir ikili haline gelirler birlikte Kaos'a meydan okuman için el ele verirler.. konusu buymuş =)
işte benimkiyle aynı Kahkaha Atıyor

bilgiler için teşekkür ederim

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
28 Arl 2010 18:39
haruka-usa
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 271

haruka-usa
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ayyy çok güzeell tek yadırgadığım ingilizce olmasıydı :/

SeNi ÇoK çOk ÇoK ama ÇoK SeviYoRuM BaHaR'mm ♥♥♥♥♥♥♥♥

Spoiler:

~~~~~~~~~~~~~ larum *,* ~~~~~~~~~~~~~~~
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
04 Oca 2011 23:28
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
ben çok beğendim ama kısa olmasına da üzüldüm(ayrıca açılış şarkısı çok güzel ve doğru seçilmiş bence) :oops:neyse ki ingilizcem iyi. neredeyse hepsini anlayabildim.

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
05 Oca 2011 13:02
haruka-usa
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 271

haruka-usa
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ııh ben usaginin orjinal sesine aşığım ama yaa keşke japonca olsaymış .(

SeNi ÇoK çOk ÇoK ama ÇoK SeviYoRuM BaHaR'mm ♥♥♥♥♥♥♥♥

Spoiler:

~~~~~~~~~~~~~ larum *,* ~~~~~~~~~~~~~~~
En Yukarı Git
05 Oca 2011 13:17
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Bahar

silver moon
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 2

silver moon
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
sailor moonla ilgili herşey çok ilgi çekici Hayranlık Besliyor
hikaye güzeldi ama yinede pek hoşuma gittiğini söyleyemem ...

En Yukarı Git
05 Oca 2011 14:11
>SERENA<
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 68

>SERENA<
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Reeny yazmış:
Sweet Witch yazmış:
ikinci bölümüde çıkmış xD hayırlı olsun ne diyim xD bide hele şükür

edit:açılışa bittim *-*
kaosu bize ders ver xD

2. bölüm yok ya İnanamıyor!

6 ay sonra da o çıkar
Kahkaha Atıyor

Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor kesinlikle katılıyorum Göz Kırpıyor hatta belki 1 yıl sonra Madde

[imghttp://animewallpaperss.webs.com/photos/One-Piece/Zoro_x_Luffy__Strong_World_by_Mcgooen.jpg[/img]

AŞK; karşısındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasındaki geçen zamandır.

*ғαιry тαιℓ*
hazel-chan ve esra-chan'la fairy kardeşliği
En Yukarı Git
05 Oca 2011 15:25
mamaru
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 208

mamaru
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
nihayet yayınlandı Kayan Gözler çok teşekürler inşallah yakın zamanda türkçeye de çevrilir Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
08 Oca 2011 15:28
SailorTwilight
Otaku
Otaku

Teşekkür: 54

SailorTwilight
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Bölümlerin sadece birleştirildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz Gülücük Dağıtıyor Çoğu şey maskelenme yöntemiyle yapıldı. Size belirli sahnelerin orijinal bölümlerini verebilirim. Geçiştirme bir iş olmadığını anlayacaksınız Gülücük Dağıtıyor Çok uğraştırıcı olduğu için çıkması uzun sürdü zaten Gülücük Dağıtıyor

- BU NAL DIM -
En Yukarı Git
12 Hzr 2011 2:14
SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
çok guzeldi Çok Mutlu
hepicigini izledim guzeldi bide alt yazı olaydı Çok Mutlu

En Yukarı Git
12 Ağu 2011 13:16
Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Reeny yazmış:
kaosu nun hazırladığı sailor moon sacrifice in ilk bölümü yayınlandı arkadaşlar orjinali gibi deil kesinlikle ama sailor moon özlemimizi giderir Gülücük Dağıtıyor

http://www.youtube.com/user/KaosuStudios

kaosunun linki izleyebilirsiniz Gülücük Dağıtıyor

ha söylemeyi unuttum bide türkçe deil Gülücük Dağıtıyor

bu bölüm değilki. o.o sadece bi tanıtma..
gerçi 2 tanecik yapmışlar şu ana kadar.. ama çok uyduruk. !
sadece insanlara 'aaa yapmışlar, hadi ne güzel' dedirtmek için.. tmm videoları o hale getirmek çok zor ama, senaryo vs hiç birşey yok. madem 'sacrifice' die bişey çıkarıyolar,bizi ümitlendiriyolar.. daha çok özen olmalıydı. 1. kısımda olaylar hemen gelişti. bi an 'noluyo yaa utanmasalar 10 dakikada bitircekler' dedim. 2. kısım zaten vasat. ! sadece tanıtım tanında bişe. ben mi yanlış yerden izledim. (youtube) yoksa başka bi bölüm var mı ben mi göremedimm. :$ yıllardır bekletiklerine değcek bişey bekliyodum...

Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
14 Ağu 2011 8:43
SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
haklısın moon belki süper degil ama bi yapım şirket'nin yardımı olmadan fanlarla anca bu kadar olur

En Yukarı Git
14 Ağu 2011 10:30
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
SailorTwilight yazmış:
Bölümlerin sadece birleştirildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz Gülücük Dağıtıyor Çoğu şey maskelenme yöntemiyle yapıldı. Size belirli sahnelerin orijinal bölümlerini verebilirim. Geçiştirme bir iş olmadığını anlayacaksınız Gülücük Dağıtıyor Çok uğraştırıcı olduğu için çıkması uzun sürdü zaten Gülücük Dağıtıyor

sende amma zormuş gibi söyledin maskelemeyi Çıldırmış Durumda

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
14 Ağu 2011 11:22
Sunema
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 107

Sunema
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben 1.bölümünü tr altyazılı izlemiştim.Cidden orjinal kadar olamaz çizimleri ama fan yapımı olduğu için de kötü değil.Yanlız sanki hikaye oturmamış gibi geldi bana.Olaylar çok çabuk oluyordu,ilk bölümden.Tabi 2.bölümü daha izlemediğim için ileriye dönük bişey söylemek doğru olmaz Çok Mutlu Belki daha iyi olur açısından.

::::::BIG FAN OF THE SUPERNATURAL & DC!!!!!::::::

En Yukarı Git
14 Ağu 2011 12:01
Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
Sunema yazmış:
Ben 1.bölümünü tr altyazılı izlemiştim.Cidden orjinal kadar olamaz çizimleri ama fan yapımı olduğu için de kötü değil.Yanlız sanki hikaye oturmamış gibi geldi bana.Olaylar çok çabuk oluyordu,ilk bölümden.Tabi 2.bölümü daha izlemediğim için ileriye dönük bişey söylemek doğru olmaz Çok Mutlu Belki daha iyi olur açısından.

kuzum bunları çizmiyorlar bölümdeki kısımları kullanıyolar yine

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
14 Ağu 2011 12:23

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 62 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız