kişilik olarak etkilendiğiniz anime veya manga karekteri ?
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4

Sailor Moon Forum -> Anime ve Manga

Yazar
Üye
Üye

Teşekkür: 2

Durumu: Çevrimdışı

MAVİAY
Üye
kişilik olarak etkilendiğiniz anime veya manga karekteri ? Konu: Yanıt: kişilik olarak etkilendiğiniz anime veya manga karekt
Alıntıyla Cevap Gönder
usagide ben gibi çok aşırı sakar çizgi roman seviyo uyku bağımlısı bide obur Dil Çıkartıyor harbi kişilk ben valla tek eksim mamuro Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
07 Eyl 2010 17:43
OGÜN
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 159

OGÜN
Ay Fedaisi
kişilik olarak etkilendiğiniz anime veya manga karekteri ? Konu: Yanıt: kişilik olarak etkilendiğiniz anime veya manga karekt
Alıntıyla Cevap Gönder
xxxholicden watanuki death noteden yagami xD

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
07 Eyl 2010 17:51
Brubaker
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 36

Brubaker
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
Kisilik we karaketr olarak en cok etkilendigim karakter one piece den luffy. Git gide de ona benziorm herhalde xD

-------Live Your Own Life,Decide Your Own Fate -------

By Funnylife *-* Arigatoo..
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
14 Eyl 2010 11:03
Turkuaz
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 580

Turkuaz
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
çok çabuk etki altında kalan biri olarak birçoğundan etkilenmişimdir farklı farklı konularda Hayranlık Besliyor sm de rei mesela Şaşırmış Durumda en son lovely complexteki Risa Hayranlık Besliyor

"ilk önce kalbin kırılır, sonra çürümeye başlarsın... (C.S.)"
>funnylife<
yenielmakurdu
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
14 Eyl 2010 11:06
MiChUrİ
Üye
Üye

Teşekkür: 19

MiChUrİ
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Maron kesinlikleeeee..

En Yukarı Git
14 Eyl 2010 23:14
claire
Üye
Üye

Teşekkür: 9

claire
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Kuroshitsuji'den Sebastian Michaelis
bunun haricinde de var ama son zamanlarda o. Gülücük Dağıtıyor
bilmeyenler için kendisi her yönden mükemmeldir ama ufak bir prüzü vardır...her şeyi harika bir şekilde halleder ama şeytanın tekidir.gülümsemesi de hayran bırakır kendine..sözüne bağlıdır.alaycı bir tavrı vardır ama insanı sinir eden cinsten değil.. Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
16 Eyl 2010 15:14
Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
O Bir Yıldız!

Teşekkür: 169

Neo_Queen_Serenity
O Bir Yıldız!
Alıntıyla Cevap Gönder
claire yazmış:
Kuroshitsuji'den Sebastian Michaelis
bunun haricinde de var ama son zamanlarda o. Gülücük Dağıtıyor
bilmeyenler için kendisi her yönden mükemmeldir ama ufak bir prüzü vardır...her şeyi harika bir şekilde halleder ama şeytanın tekidir.gülümsemesi de hayran bırakır kendine..sözüne bağlıdır.alaycı bir tavrı vardır ama insanı sinir eden cinsten değil.. Hayranlık Besliyor

+1 ^^
Gülümsemesine bitiniz lütfen... u.u

Son izlediklerimden etkilendiklerimi söyleyeyim bakayım...
Claymore mangasından Raki, azmiyle falan bayağı şey etti beni o.O

Kuros.'tan Ciel Phantomhive. Başına gelenler ve bu başına gelenlere karşı aldığı tavırlar etkiledi beni. Hele 1. sezonun son bölümünde,

Spoiler:

bitirmiştir beni.

Min-Hyeok Gang aşksın seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen >.<
tipini yerim oy oy "unni!" >.< Bana Hande unni de evlenelim <3 Sasuke ve Hitsugaya baskılı yastıklarda uyuruz beraber <3 Sana yemek ısmarlayayım ablan olayım <3

not: you've fallen for me dizisindeki Lee Shin'den bi tane de ben istiyorum. evcil hayvan gibi lan.

En Yukarı Git
16 Eyl 2010 15:17
claire
Üye
Üye

Teşekkür: 9

claire
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Kahkaha Atıyor Kahkaha Atıyor

kuroshitsuji izleyenlerle karşılaşmak ne güzel..
Ciel..Evet..O da etkilemiştir beni..
Spoiler:

En Yukarı Git
16 Eyl 2010 15:23
Uchiha94
Üye
Üye

Teşekkür: 3

Uchiha94
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Uchiha Sasuke`den etkilendim Gülücük Dağıtıyor Tavırlarını gerçek hayatta da kullandım diyebilirim ^^

I am an avanger !!!

Doushta ? Sonna mono ka ? Hmph...
En Yukarı Git
28 Arl 2010 21:59
MisS Şirine*
Yeni Üye
Yeni Üye

MisS Şirine*
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
One Piece'den Luffy, Zoro, Sanji. (Bu üçünün kişiliklerine bayılıyorum mükemmeller. Çok Mutlu)

Special A'dan Kei

Kimi Ni Todoke'den Kazehaya

Vee Sailor Moon'dan Usagi ve Makato

En Yukarı Git
02 Oca 2011 0:47
jingjing
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 19

jingjing
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
valla izlediğim her animeden bir şeyler kapıyorum karakterlerden . ama en çok etkilendiğim benim şu an nana oosaki .

En Yukarı Git
02 Oca 2011 0:57
Tangel
Ay Fedaisi
Ay Fedaisi

Teşekkür: 34

Tangel
Ay Fedaisi
Alıntıyla Cevap Gönder
heh etkilendiğim karakter kesinlikle Noir'den Kirika, Battle Angel'dan Alita ve Gunslinger'dan Triela.

Merak ettiğim ve aslında bir nevi etkilendiğim karakter de Nana Oosaki de diyebilirim çünkü kız ne bileyim. Gerçekten öyle bir dostum olmasını isterdim. Kızın umuru olan sadece sevdiklerinin yanında olmasını istemesi. Dahası ne olursa olsun kazık bile yese özellikle en iyi dostu Hachi'den onu bile yürekten sevmeye devam etmesi... öffff neyse boşver uzatmayayım şimdi... Üzgün ya da Ağlıyor

NOT: Jingi, sanırım sen Rei olmayı seçtin. İsmin kırmızı da Çok Mutlu Ben de Usagi. Tam oldu artık ayrılmaz ikili olabiliriz Çok Mutlu Hoş ben seni hep Rei olarak görmüşümdür çünkü karakter olarak benziyorsunuz. Çok Mutlu

KALBİMİN ANAHTARINI BULUP İÇİMDEKİ MANZARAYI KEŞFEDEBİLEN HERHANGİ BİR KİŞİ İÇİMDE HAPSOLMAYI GÖZE ALMIŞTIR
En Yukarı Git
02 Oca 2011 17:59
michi-rei
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 56

michi-rei
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
En çok Michiru etkilemişti Kahkaha Atıyor
Ve Ami Kahkaha Atıyor
Ama çok büyük bir sorunum vardı ki Usagi'den daha sakardım Çıldırmış Durumda

Shadow Hunter ....

En Yukarı Git
03 Mar 2011 2:08
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
Usagi ile ilk tanıştığım zaman tam anlamıyla onun gibiydim.Üstüne etkilenirdim de bana benzeyişi hoşuma giderdi.Bölümler geçtikçe (trt de) hotaru yu gördüm ve usagi ile hotaru karışımı olduğuma karar verdim belki biraz michiru da diyebiliriz ama sadece resim yönü...

diğer animelere geçecek olursak ourandaki haruhi benim için özel bir karakter çünkü gizli kalmış noktaları görebilen bir karakter.İkisleri bile zorlanmadan ayırt edebiliyor kişilikleri dolayısı ile .Herkesin kalbine işliyor kendini usulca.

Bir başka haruhi olan melacholy of haruhi suzumiya ya gelecek olursak onunda hayallerinden kopamaması beni etkilemektedir.

Bir de mio (k-on) solak olması müzik bağı sakinliği...bir şekilde bağlantılıyız gibi.

Aslında başka birkaç karakter de var da en başta aklıma glenler bunlar.

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
03 Mar 2011 2:15
SailorTwilight
Otaku
Otaku

Teşekkür: 54

SailorTwilight
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Tabi ki de Hotaru (Sailor Moon). Hiç düşünmeden kendini feda ediyor. Bunun yanı sıra Hinata (Naruto) da kendi hayatını çekinmeden riske atıyor. Bu iki karakteri bu özelliklerinden dolayı çok sevmişimdir. Orihime Inoue (Bleach) de saf ve kendini riske atan bir kız. Bu 3 karakter favorim. Kahkaha Atıyor Alucard'ın (Hellsing) da soğukkanlılığı beni çok etkiliyor. Keşke ben de hep öyle rahat olabilsem diyorum ama ne yazık ki herkesin Vampir güçleri yok Kahkaha Atıyor

- BU NAL DIM -
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
03 Mar 2011 12:59

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 60 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız