gece bekçileri
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

Teşekkür: 261

Durumu: Çevrimdışı

DarChi
Venüs Savaşçısı
gece bekçileri Konu: Yanıt: gece bekçileri
Alıntıyla Cevap Gönder
Jandark'a Katılıyorum Hikaye Yarım kaldı yaa Üzgün ya da Ağlıyor
Meraktan ölüyom hergün bakıyom AMA bişicik yooook Üzgün ya da Ağlıyor

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
23 Şub 2011 17:59
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): bezgin

Akİ
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 94

Akİ
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor yeni bölümmmmmmmmm lütfeeennn

HEİKOU

NARUTO
En Yukarı Git
23 Şub 2011 18:05

hotaru-tomoe
Otaku
Otaku

Teşekkür: 60

hotaru-tomoe
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
ya ben bu hikayenin yarım kaldığı zamanda bu hikayeyi okumaya başlamış olamam ...
o kadar güzeldi ki forumda okuduğum 2 hikayeye birisi daha eklenmiş olurdu Üzgün ya da Ağlıyor sevmiştim bunu melek'i Miraç'ı Üzgün ya da Ağlıyor
neyse son bölümü yorumlamaya geçersek bu mehmet'in yanındaki kız da kim oluyo ... aklıma hemen kötü şeyler getirmek istemiyorum kardeşi yiğeni kuzeni kankası falan olsun ötesi olmasın bence ... sonra kötü şeyler olur mazallah ...
bu arada hikayeye kötü krarkter lazım mı Zarif şu sıralar hiç te iyi bi insan olasım yok Çıldırmış Durumda kötü kötü geçinirdim burada güzel olurdu Çıldırmış Durumda kötü yoksa girmiyim zaten bu çok sevdiğim roman ve hikayelere yaptığım gibi gece kendi senaryomdan devam ettireceğim bir hikaye Zarif kendimi hikayenin içine koydum bile kötü kız olarak buraya pararlel gidiyo Kahkaha Atıyor arada benden kötülükler falanda geliyo Kahkaha Atıyor (görende uzun zamandır okuyorum sanır bu sabah iki de başladım iki saattir okuyorum alttarafı Çıldırmış Durumda ama yarım saatlik ara verip hayalini kurdum bile Şaşırmış Durumda mutluyum yeni bölüm bekliyorum Kahkaha Atıyor )
bu arada jandark böyle okuduğun güzel hikayeleri bana bi söyle ya ben bi kadim söylev bi ayışığı günlüğü okuyorum bide artık bu hikayeyi Q___Q

aşk o *-* kimse beni bu adamın 30 yaşında olduğuna inandıramaz XD özellikle de kaspiyan rolündeyken u.u
Ben Barnes iz lav *-*

By İrma *-*
En Yukarı Git
27 Şub 2011 17:45
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): bezgin, jandark

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 65

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
ya millet naptınız gözlerim doldu Üzgün ya da Ağlıyor
çok teşekkür ederim hepinize hikayeme uzun bi ara verdim biliyorum ama elimde olan bi şey yok yani mesleğe yeni başladım yorgun ve uykusuzum zor geçiyor yine de mutluyum bi haftaya en geç yeniden yazacam
sizleri çok seviyorum bol bol öptüm Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
01 Mar 2011 13:26
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Linkin Park, jandark

DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Valla Merakla Bekliyoruz Gülücük Dağıtıyor
Devamını Mehmetle meleğe nolacağını bana nolcağını Çok Mutlu
Ayrıca Senide özledik hikayenide =))
Çabuk dön Gülücük Dağıtıyor

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
01 Mar 2011 13:43
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
en hayırlı zamanda dileylim tatlım Gülücük Dağıtıyor yakın bir zaman olacak Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
01 Mar 2011 13:55
jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

jandark
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben bal arısı gibiydim senden önce ... bak pervanelere döndüm seni görünce ...
Yana yana kül olsam her an ... yine de senden ayrılamam ...
Ee artık yazarsın ...
Spoiler:

En Yukarı Git
04 Mar 2011 13:09

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
jandark yazmış:
Ben bal arısı gibiydim senden önce ... bak pervanelere döndüm seni görünce ...
Yana yana kül olsam her an ... yine de senden ayrılamam ...
Ee artık yazarsın ...
Spoiler:

tatlııım çok sevindim yazınaaa özlendiğini bilmek süper bir duygu:) sürprizle geliyorum bu sefer:)

En Yukarı Git
07 Mar 2011 3:35
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
cumartesi sabahı benim en sevdiğim saatlerdir. dışarıdan gelen çocuk sesleri babamın erken kalkmamız konusundaki gürültülü ısrarı ve mutfaktan gelen yumurtası kokusu günümün harika geçeceğine dair ufak işaretlerdir. bugünün tatil olduğunu bilerek yatakta uzanmak ise paha biçilmezdir.
-evin bereketini kaçırıyorsunuz!
babam yine erken kalkma muhabbetine başlamıştı.
-geliyorum
yataktan kalkıp aynadaki görüntüme baktım. yüzümü yıkayıp saçlarımı düzelttikten sonra masaya oturdum. babam kahırlı bakışlarını bana çevirdi.
-yine geç yattın değil mi? ne zaman hafta sonu gelse böyle yapıyorsun gözlerine yazık uzak dur şu meretten.
konuştuklarını algılamam uzun sürdü.
-peki baba
-peki baba peki baba... bir gün de lafımı dinle evlenince nasıl olacaksın merak ediyorum.
kafamı şekilsiz omletten ayırıp babama baktım.
-hı?
-sabah sabah gitme çocuğun üstüne bey daha genç ilerde elbet yolunu bulur.
annem babamın dikkatini çekmeyi başarmıştı. masadaki sesler fazlalaşınca müsade isteyip kalktım masadan. odama geçip maksim in exodus müziğini açtım. yatağıma uzanarak biraz kitap okudum. bilmem kaçıncı kez okuduğım çalıkuşu romanını elimden bırakarak günün planını kafamda şekillendirmeye başladım. her zaman bir plan yapar günün gidişatına göre planlarımı değiştirirdim.
evde oturmaya niyetim yoktu ki tatil gününde. pencereden dışarıyı kontrol ettim. soğuktu fakat rahatsız edici değildi. telefonu elime alarak arkadaş listemdeki top 10 grubunu yoklamaya başladım.
herkes havanın kötülüğünden şikayet ediyordu. arayıp görüştüğüm herkesin ya işi vardı ya da hava soğuk deniliyordu. anlaşılan tek başına geçirecektim günümü. sıkı birşeyler giyinip çıktım evden.
yüzüme çarpan rüzgar beni uyku mahmurluğundan kurtarmıştı bile. adımlarımı sıklaştırarak her zaman ki gittiğim parka geçtim. hava öyle soğuktu ki atkımı almadığıma şimdiden pişman olmuştum. çevreyi izleyebileceğim bir banka geçip oturdum. sırtımı yaslayıp kendimi tamamen çevreye vermeye çalışıyordum.çok geçmeden eşofmanlarıyla yaşlı bir adam çıkageldi. uygun bir tiplemeydi. dikkatli bir şekilde baktım başında tweety baskılı turuncu bir şapka vardı. ona baktığımı görünce tuhaf bir şekilde baktı bana. kafamı başka yöne çevirip ağaçları incelediğimi gösterdim. park etrafında bir iki tur attıktan sonra yan tarafımdaki banka oturdu. çevreye bakıyor gibiydi fakat yan yan beni süzdüğünü görebiliyordum.
"bu havada bir tek benim burada olmam aklımda bir sorun olduğunun göstergesi değildir umarım" dedim göz göze geldiğimiz bir an. gözlerini kısmasından anladım ki alınmıştı. öyle ya yalnız değildim. yaptığım gafa gülmemek için başımı önüme eğdim.
-nerelisin sen?
sesinden hafif bir hırıltı gelmişti. içimden "ben mi?" dedim. etrafta kimse olmadığına göre soru bana yöneltilmişti.
-buralıyım
sohbet bitmişti anlaşılan. bir süre öylece oturduktan sonra ayağa kalkıp "iyi günler" diyeceğim sırada ağzını açıp konuşmaya başladı
-bir dahaki sefere birine bir durumdan bahsetmek istediğin zaman iyi düşün.
ne demeye çalıştığını anlamak isterken kalkıp sırtını döndü ve ben beni yerime mıhlatacak eşofmanın arkasındaki yazıyı gördüm.
"ruh ve sinir hastalıkları tedavi merkezi"
özür bile dileyemeden çekip gitmişti.
eve döndüğümde evde sadece annem vardı.
-erken geldin
-bazen zorlamayacaksın
söylediğim kafasını karıştırmıştı. gülümseyip yanağını sıktıktan sonra odama geçtim. film koyup izlemeye başladığım sırada telefonum çaldı.
-canım nerdesin?
-evdeyim yeni geldim.
-benim işim bitti istersen şimdi çıkabiliriz.
-inan benim de işim bitti bugün hayatta çıkmam artık
telefondan bir kahkaha sesi yükseldi.
-bir olay mı oldu anlatsana ya da dur ben size geliyorum.
-hadi çabuk film izleyeceğim
-10 dakikaya ordayım
20 dakika sonra gamze gelmişti. annemle muhabbet ettiler biraz. sonra bana günümün nasıl geçtiğini sordu. başıma geleni anlattığımda omzuma vura vura güldü. annem de mutfaktan eşlik etti.
-eee mehmet anlat başka neler yaptın?
-çok heyecanlı bir şey yaptım.
-ne?
-odamda oturduktan sonra salona geçtim.
-eee?
-e si bu ne yapabilirim tüm gün evdeyim işte. sen ne yaptın?
-sıkıldım bende film diyordun izleyelim hadi.
-tamam ama konuşmak yok
-öf iyi peki
gamze filmdeki tüm repliklerin tamamından fazla konuşarak filmi bitirmişti. en azından günün 2.5 saatini harcamış olduk. eınstain'in izafiyet kuramına hiç bu kadar inanmamıştım. gün geçmek bilmiyordu. gamze de gitmişti. diğer günlerin aksine bugün çok fazla sıkıcı ve kasvetliydi.
-bende babam gibi kahveye mi başlasam
-otur oturduğun yerde
-tamam

En Yukarı Git
07 Mar 2011 3:36
jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

jandark
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Heytt bu melek değil yaa ...
Bu o mavi gözlü çocuk ... Bak bak ben melek kızı merak ettim yaa ... Yoksa bu canavarlar yedi mi kızı ... Ayy bezgin sen ondan bahsetmiyosun dimi ...
Vahh başımıza gelenler ... ,,,
Şu an izlenilen dizinin başrol oyuncusu filmden çıkarken bi kazaya kurban gider ya , o durumu değerlendiren komşu teyzeler gibi hissettim kendimi hee ...

En Yukarı Git
07 Mar 2011 10:51
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Gülücük Dağıtıyor))))) valla bekletecem kızı bi müddet jancığım en kısa zamanda meleği mehmedin ağzından dinleyeceksiniz:))) bu arada buradaki gamze karakterini kendimden yola çıkarak yazıyorum Gülücük Dağıtıyor))))

En Yukarı Git
07 Mar 2011 13:16
DarChi
Venüs Savaşçısı
Venüs Savaşçısı

DarChi
Venüs Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Aaa Bende İlk okuduğum zaman onu Melek sanmıştım meğerse Bizim baş erkek karaktermiş Gizli Planlar Yapmaktadır
Zaten melek olsaa günü böyle sıkıcı geçmez Çok Mutlu

Zavallı memo evde yapacak hiç birşeyi yok Çok Mutlu
Ordaki amcayada ayıp etti Çok Mutlu

Melek'in günü nasıl geçmiş Merak ettim yeni bölümü çabuk isterim Kayan Gözler

O çok tatlı.♥

Spoiler:
En Yukarı Git
07 Mar 2011 13:34
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
puahaha:)) memo haaa? sevdim bunu:) bir kaç bölüm memodan dinledikten sonra yeniden meleğe geçicez sevgili seyirciler benden ayrılmayınGülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
07 Mar 2011 13:49
hotaru-tomoe
Otaku
Otaku

Teşekkür: 60

hotaru-tomoe
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
jancım iyiki varsın ya sen olmasan ne yapaprım ben *-*
sen olmasan bu bölüm kimdendi anlayamıyacaktım Çok Mutlu (insanın jetonu köşeli olmasın erkek olduğunu anlamıştımda aklıma miraç gelmişti Çok Hoşlanmışa Benziyor sonra bu miraç olamaz dedim mehmet çıktı Çıldırmış Durumda keşke miraç olsaydı ... miraçtanda bir bölüm isityorum ben ... )
melekte en son canavarların elindeydi dimi? unutmuşum ben Şaşırmış Durumda
aklım fikrim derslerde pis sınavlar yaklaştılar Feci Kızmış sanki başka işleri güçleri yok :/ gerçi bi kursta çalıştığım var ama o bile kafamı meşgul ediyo her boş kaldığımda fen tekrarı yaparken buluyorum kendimi:twisted:
onun dışında güzel bi bölümdü Gamze'yi kendime benzettim Bıyık Altından Gülüyor bende film izlerken çok konuşuyorum ... sonra bana kızıyolar filmi izleyemiyoruz diye ... bi sinemada susuyorum ondada o sessizlikte konuşulmayacağı için ... bölümü görüncede çok sevindim çok sıkılmıştım Çok Mutlu (aslında kalkıp ödevlerimi yapabilirim ama yapmıycam U_U gerçi var mı yok mu onuda bilmiyorum ya Çıldırmış Durumda bi de bana inek derler Çıldırmış Durumda )

aşk o *-* kimse beni bu adamın 30 yaşında olduğuna inandıramaz XD özellikle de kaspiyan rolündeyken u.u
Ben Barnes iz lav *-*

By İrma *-*
En Yukarı Git
07 Mar 2011 23:11
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
hotaru-tomoe yazmış:
jancım iyiki varsın ya sen olmasan ne yapaprım ben *-*
sen olmasan bu bölüm kimdendi anlayamıyacaktım Çok Mutlu (insanın jetonu köşeli olmasın erkek olduğunu anlamıştımda aklıma miraç gelmişti Çok Hoşlanmışa Benziyor sonra bu miraç olamaz dedim mehmet çıktı Çıldırmış Durumda keşke miraç olsaydı ... miraçtanda bir bölüm isityorum ben ... )
melekte en son canavarların elindeydi dimi? unutmuşum ben Şaşırmış Durumda
aklım fikrim derslerde pis sınavlar yaklaştılar Feci Kızmış sanki başka işleri güçleri yok :/ gerçi bi kursta çalıştığım var ama o bile kafamı meşgul ediyo her boş kaldığımda fen tekrarı yaparken buluyorum kendimi:twisted:
onun dışında güzel bi bölümdü Gamze'yi kendime benzettim Bıyık Altından Gülüyor bende film izlerken çok konuşuyorum ... sonra bana kızıyolar filmi izleyemiyoruz diye ... bi sinemada susuyorum ondada o sessizlikte konuşulmayacağı için ... bölümü görüncede çok sevindim çok sıkılmıştım Çok Mutlu (aslında kalkıp ödevlerimi yapabilirim ama yapmıycam U_U gerçi var mı yok mu onuda bilmiyorum ya Çıldırmış Durumda bi de bana inek derler Çıldırmış Durumda )

tatlım beni çok mutlu ettin:) yazıları görünce daha da asılıyorum yazmaya:) sen dersleri ihmal etme ben nasılsa buradayım Gülücük Dağıtıyor miraçtan da gelecek bölümler:))

En Yukarı Git
08 Mar 2011 0:22

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, Sonraki
14. sayfa (Toplam 18 sayfa) [ 259 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız