2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'nin Evi"
Sailor Moon Forum -> Sailor Moon -> Sailor Moon Bölüm Yorumları

Yazar
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 67

Durumu: Çevrimdışı

yeni ay
Alışıyorum Galiba?
2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'nin Evi" Konu: 2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'nin Evi"
Alıntıyla Cevap Gönder
Uzun suredir bekliyorum ama 2.bolumun yorum basligini acan olmadi Çok Mutlu Bu da bana kismetmis, ben aciyim dedim Dil Çıkartıyor
Efenim benim bu bolumde en cok guldugum kisi her zamanki gibi Usagi'ydi ve birde Umino'ydu Gülüyor Ozellikle Umino'nun falci'nin evine gittikten sonra ki hallerine cok gulmustum Dil Çıkartıyor Usagi de her zamanki gibi Mamoru'nun kafasini hedef tahtasi etmekten vazgecmiyordu Kahkaha Atıyor Ne atsa mamoru'cumun kafasinda bitiveriyodu ... Zavalli mamoru Dil Çıkartıyor Usagi'yle sevgili olana kadar az cekmedi usaginin papuclarindan Dil Çıkartıyor Ilk bolumler bambaskaydi yaa Çok Mutlu Mamoru, Usagi kavgalarina bayiliyordum Hayranlık Besliyor

Ilk sezon her zaman favorimdi. Oyle de kalacak Kayan Gözler 2.Bolum yorumlariniz buraya Göz Kırpıyor

Sizlerde bir bolum basligi acsaniz arkadaslar.. ne guzel olurdu Duygusal

Güzel Yüzlü Olmak Kaderin, Güler Yüzlü Olmak ise senin elindedir. . . !
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Nis 2011 11:43
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): prenses serenity, BaLıMSuLTaN

Seiyacı
Otaku
Otaku

Teşekkür: 44

Seiyacı
Otaku
2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'nin Evi" Konu: Yanıt: 2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'n
Alıntıyla Cevap Gönder
süper bölümlerden biriydi yine ilksezonu severim çok komik kavgaları vardı. bu bölümde usagi kendi kendine fal bakmaya çalışmıştı ayakkabıyı fırlattığı gibi mamorunun kafasına Kahkaha Atıyor he birde umino usagiyi öpecekken usagi nasıl ağlamıştı herkes kaçmıştıÇok Mutlu

YANDAN SEİYAM YANDAN SEVERİM SENİ CANDAN:))
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
26 Nis 2011 17:10
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): yeni ay

sailor V
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 127

sailor V
Venus Fan
2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'nin Evi" Konu: Yanıt: 2.Bolum "Seni Cezalandiracagim!Falci Youma'n
Alıntıyla Cevap Gönder
katılıyorum usagi ve mamoru arasındaki ilk dialoglar benimde hep hoşuma gitmiştir ama onları ilk gördüğümden beri birbirlerini seveceklerini tahmin etmiş aslında zor değil çünkü çok yakışıyorlar yaww...

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Nis 2011 19:29
trendy
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 19

trendy
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
off cok qüzeldi hakketen 2000 başında izlemstm yeni başladım izlemeye 1.bölüm den 2 hafta önce şuan 53.bölümü izliom en komk bu olsa qerek bebek bakıyorlar cook komk izleyn mutlaka

AY SAVAŞCISI VAMPİRLER YENİ BÖLÜMLERİ İLE VENÜSFORUMDA

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
26 Nis 2011 19:32
mamaru
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 208

mamaru
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
ne demişler ''büyük aşklar kavgayla başlar'' Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
01 Hzr 2011 17:53

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 5 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız