Amazon Kabilesi
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic

Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 53

Durumu: Çevrimdışı

aysenur
Yeni Üye
Amazon Kabilesi Konu: Yanıt: Amazon Kabilesi
Alıntıyla Cevap Gönder
okuyan herkese teşekkürler
işte yeni bölüm

Bölüm 8 - Anılara Kavuşma

Aymisis gelişinden daha kolay döndü ovaya.Çünkü artık çok güçlüydü ve gerçek bir savaşçı olmuştu.Onun gelişini ilk fark eden Göksel oldu.Aymisis'i karşılamak için yanına gitti.Çok endişelenmişti.
-''Aynur nerede kaldın? Seni çok merak ettik.Neredeyse seni aramaya çıkacatık.''
_''Benim adım artık Aynur değil,Aymisis. Gerçek benliğime kavuştum.Kim olduğumu ve görevimin ne olduğunu çok iyi biliyorum artık.Şimdi Kraliçe Sinope'yi görmeliyim.''
Göksel şaşkın şaşkın Aymisis'e bakıyordu.Ne olmuştu ona böyle?Eskisi gibi görünmüyordu.Çok olgun ve güçlü görünüyordu.Hızlı adımlarla Aymisis'e yetişmeye çalıştı.
Aymisis hızla kraliçenin çadırına daldı.
-''Neden bana gerçeği söylemedin teyze.Neden bana herşeyi, kim olduğumu, annemin başına gelenleri anlatmadın?''
Kraliçe çok şaşırmıştı.Yoksa aslında Aynur kayıp prensesleri Aymisis miydi.
-''Aymisis, sen misin?Gerçekte Aynur Aymisis miydi yani?Oh, yüce İsis.Sana şükürler olsun.Gel güzel prensesim.Demek sonunda ortaya çıktın.Artık kurtuluş umudumuz daha da arttı.'' Kraliçenin gözleri umutla parlıyordu.
Şimdi şaşırma sırası Aymisis'teydi.Ne yani kraliçede mi gerçeği bilmiyordu.Boşu boşuna bağırdığını anlayan Aymisis utançla kızardı.
-''Özür dilerim teyze.Öyle bağırmak istememiştim.Sadece senin gerçekleri benden sakladığını sanmıştım.''
Göksel içeriden gelen bağrışmaları duyunca girip girmemekte tereddüt etti.Ama merakına yenilip içeri girdi.
''Özür dilerim teyze.....''
Ne!! Teyze mi?Aynur Kraliçe Sinope'ye teyze mi demişti?
-''Neler oluyor burada.Ne teyzesi Aynur?''

Bunun üzerine Aymisis ve kraliçe tüm gerçeği Göksel'e anlattılar.Aynur'un gerçek adının Aymisis olduğunu inanan Göksel dikkatle onları dinliyordu.Kraliçe Sinope:
-''Artık herşeyi biliyorsun Göksel.Şİmdi diğer arkadaşlarınızı buraya getir ve sizlerinde gerçek benliğinize kavuşmanızı sağlıyım.Size verecek çok önemli bir görevim var.''
Göksel hızla çadırdan çıktı ve Kenji, Miyako ve Marry'yi bulup getirdi.
Kızlar şaşkınlık içinde Göksel'e anlatılanları dinlediler ve gerçek benliklerinin uyandırılmasını kabul ettiler.Kraliçe:
-''Kızlar şimdi el ele tutuşup diz çökün ve gözlerinizi sımsıkı kapatın.Göreceğiniz görüntüler karşısında sakin olmaya çalışın ve sakın gözlerinizi açmayın.''
Kızlar kendilerine söyleneni yaptılar.Kraliçe tek tek kızların alınlarına dokundu ve büyülü kelimeleri fısıldadı:
-''Xseino mekisenio lipposi hatişai mekaoti şenkurai!!''

İlk önce güzel anılar vardı.Doğuşları, büyüyüşleri, eğitim alışları, arkadaşları....
Sonra kötü anılar birbiri ardına sıralandı.Gökten aniden saldıran düşman, uzun süren kanlı savaşlar, kendilerinin feda eden savaşçılar, en yakın arkadaşlarının ölümlerine şahit oluşları, Kraliçe Hiposilia'nın kaçırılışı, prenseslerinin vahşice katledilmesi, kendilerinin ölümü ve Amazonların yok oluşu....
Kızlar artık titriyordu.Hepsinin gözlerinden yaşlar akıyordu.Tüm bunları tekrar hatırlamak ve yaşamak onların canını çok acıtmıştı.Ama gördükleri karşısında intikam alma hırsıyla bilendiler.Artık kendilerini çok güçlü hissediyorlardı.
Geçmişteki görevlerini de hatırladılar.Bu dört kız prensesin koruyucu savaşçıları ve en yakın arkadaşlarıydı.Gerçek isimleri ise şöyleydi: Kenji-Kenta, Miyako-Mişura, Marry-Mektahi, Göksel-Skyura.

Prensesin ölümüne şahit oldukları sahne onlar için en acı verici şeydi.Aymisis kızlar için çok üzülmüştü.Ama yapacak bir şey yoktu bu konuda.Şimdi ise hayattaydılar ve yapacak çok şey vardı.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
27 Hzr 2011 15:16
Hoshi
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 50

Hoshi
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
şahsen bn ilk bölümleri okudumda çok feministçe olmuşdünyadan bıkan kız kadınlarla dolu bi toplululuğa gitmek istio Madde valla eğer yalnışsam uyarın bni zati ilk bölümlere bakarak yorumumu yazıorum Kayan Gözler nedn erkek yok ki??Aşk felan olardı aynı zmnda da çok kısa bölümler anlatımı zenginleştirecek birşeyler yaparsan olcek de yapmamışsın kurgunun verdiği heyecanla unutmuşsundur diorum ve burayı geçiorum ama erkek nerede yaaa erkek nerede!!!!Erkek isteom bn Çıldırmış Durumda

*roll tanrısı* emeklerine sağlık

<3<3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
27 Hzr 2011 16:52
aysenur
Yeni Üye
Yeni Üye

aysenur
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
merak etme tatlım ilerleyen bölümlerde tam 5 tane dalyan gibi delikanlı gelecek Dil Çıkartıyor
feministçe olmasının sebebi benim feminist olmam ve kendi hayellerimi yazmam Zarif
ileride çok heyecanlı şeyler olacak gibi tahminimce İnanamıyor! Kahkaha Atıyor Dil Çıkartıyor
yorumunu dikkate alıcam canım teşekkürler Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
28 Hzr 2011 12:14
YaSeHime
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 114

YaSeHime
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
cook süpeeer.kitap cıkarmayı ciddi ciddi düşün bnce.emegine saglık devamı yok mu

En Yukarı Git
28 Hzr 2011 13:18
aysenur
Yeni Üye
Yeni Üye

aysenur
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
çok teşekkür ederim beğenmene sevindim Gülücük Dağıtıyor
ama yok valla kitap çıkarmak falan bana göre değil ben yazmaktan çok okumayı seviyorum Zarif
devamı var yazıyorum hala Gülücük Dağıtıyor
yakında koyarım yeni bölüm Dil Çıkartıyor

En Yukarı Git
28 Hzr 2011 13:46
vampir
Üye
Üye

Teşekkür: 10

vampir
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
çok çabuk yaz yeni bölümleri Gülücük Dağıtıyor Gülücük Dağıtıyor çook güzel Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
06 Tem 2011 18:52
serenity new
Yeni Üye
Yeni Üye

serenity new
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
tüm bölümleri şmdi okudum ve gerçekten çok beğendm tebrk ediyorm seni Gülücük Dağıtıyor yeni bölümünü merakla bekliyrm

En Yukarı Git
07 Tem 2011 1:36
aysenur
Yeni Üye
Yeni Üye

aysenur
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
beğenmenize çok sevindim çok teşekkürler Hayranlık Besliyor
işte yeni bölüm Gülücük Dağıtıyor

Bölüm 9 - Bir Görev Var

Kraliçe Sinope kızların kendilerine gelmelerinin bekledi ve sonra da görezlerini anlatmaya başladı:
-''Komşu kabilede şu anda bir iç savaş yaşanmakta.Biz Amazonların görevi barışı sağlamak ve dünyayı korumak olduğu için müdahale etmemiz şart.Barışı sağlamak görevini size veriyorum.Hem bu sizin için iyi bir deneyim olur hem de Aymisis senin prenses olarak otorite kurmanı sağlar.Bu kabile bizden 3 gün uzaklıkta.Ormanın içinden geçen gizli bir tünel var oraya çıkan.3 gün boyunca gizli tünelde ilerleyeceksiniz.Tünelde ilerlerken dikkat etmeniz gereken bir tehlike var.Tünellerde dev örümcekler yaşıyor.Onlara yem olmamaya çalışın.Devamlı yanan bir ateşinizin olması şart.Tünelden çıktıktan sonra halkın arasına karışıp isyanın çıkma sebebini araştırın ve sorun çıkaranı ortadan kaldırın.Erkeklerle de fazla muhattap olmayın.Bizim kurallarımıza göre savaşta bir kişiyi öldürmeyen erkeklerle konuşamaz.Buraya kadar herşey anlaşıldı mı?''
Kızlar hararetle başlarını salladılar.İlk görevleri için çok heyecanlıydılar.
-''Şimdi gidin ve hazırlıklarınızı yapın.Sabah erkenden yola çıkacaksınız.Ama gitmeden önce mutlaka yanıma uğrayın.Size söyleyeceklerim ve vereceklerim var.''
Kızlar çadırdan çıktılar ve hazırlanmaya gittiler.
Bütün gece hazırlandılar.Kılıçlarını ve bıçaklarını bilediler, yayların sağlamlığını kontrol ettiler.Yolculuk boyunca lazım olabilecek herşeyi çantalarına koydular:uyku tulumları, kurutulmuş et, tıbbi malzemeler...
Sabah kraliçenin yanına gittiklerinde sadece 3 saatlik uykuylaydılar.Kraliçe:
-''Günaydın kızlar.Size verecek bir hediyem var.Şimdi ellerinizi uzatın ve gözlerinizi kapatın.''
Kzlar söyleneni yaptı.Ellerinde birşey hissedince gözlerini açtılar.Ellerinde dolunay şeklinde kalkanlar tutuyorlardı.Kalkanların üzerine ayın görünen yüzündeki bütün detaylar işlenmişti.Ayın gümüşsü parlaklığına da sahipti.
-'' Bu kalkanları taşımak zorunda kalmayacaksınız kızlar.Çünkü sadece siz çağırdığınız zaman gelecekler.Çağırmak için <Ay kalkanı,gel!> demeniz yeterli.Prenses sana özel olarak bir hediye daha vereceğim.Aslında hediye sayılmaz.Zaten sana ait olan birşeydi.''
Kraliçe bu sözleri söyledikten sonra elinde birşey belirdi.İki ucu küt bir çubuktu bu.Aymisis kraliçenin elinden alırken bu şeyin ne olduğunu hatırlamaya çalışıyordu.Eline tanıdık bir his veriyordu.Avucunda biraz sıkınca birden iki ucu da uzamaya başladı.Aymisis'in şimdi elinde tuttuğu şey iki ucu sivri bir mızraktı.Birden bunun ne olduğunu hatırladı.Bu babasının ona verdiği ilk ve tek hediyesiydi.
Mızrağı elinde havalı bir şekilde çevirip '' fırla'' dedi ve çadırın tepesinden dışarı doğru bir yıldırım gönderdi.
-''Evet!! Kullanmayı unutmamışım.'' diye sevinçle haykırdı Aymisis.
Mızrağı eski haline getirdi ve kemerine astı.Arkadaşları memnun olmuş bir şekilde ona bakıyordı.
Kraliçe Sinope'nin kızları uğurlarken söylemek istediği şeyler ise şunlardı:
-''Geçeceğiniz gizli geçit denizin altından geçerek isyanın çıktığa adaya kadar ulaşıyor.Yol boyunca karşılaşacağınız herhengi birine sakın kim olduğunuzu söylemeyin.Eğer öğrenirse anında öldürün.Yoksa onlar sizi öldürmeye çalışır.Amazonların düşmanı çoktur.Çoğu kabile sevmez Amazonları.Bizi yok etmeye çalışırlar hep.Dikkatli olun.
Tünellerde de ilerlerken örümceklere karşı dikkatli olun.Tünel girişinde bir süprizle karşılaşacaksınız.Ama ne olduğunu söyleyemem.Üstesinden geleceğinize inanıyorum.İyi yolculuklar kızlarım.Çok dikkatli olun.En geç iki ay içinde dönmeniz şart.Dönmezseniz sizi aramaya geleceğiz.Tanrılar yardımcınız olsun.''
Kızlar kraliçeyi selamlayıp dışarı çıktılar.Diğer Amazon kızlarıyla da vedalaşıp yola koyuldular.

En Yukarı Git
07 Tem 2011 13:55
vampir
Üye
Üye

Teşekkür: 10

vampir
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder