Glee
Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler -> Yabancı TV Dizileri

Yazar
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 85

Durumu: Çevrimdışı

fawn_fairy
Sevgi'nin Koruyucusu
Glee Konu: Glee
Alıntıyla Cevap Gönder

Glee, Amerika Fox kanalında yayınlanan bir müzikal, gençlik dizisidir. Dizinin yapımcılarında biri de Nip Tuck'ın yapımcısı olan Ryan Murphy olması diziyi dikkat çekici kılan etkenlerden biri olarak gösteriliyor.

Dizi, bir lisede geçiyor. Will Schuester, lise çağlarında koroda şarkı söylemiş ve büyük bir ödül kazanmış, şu anda da mezun olduğu okulda çalışan genç bir öğretmendir. Zamanında büyük işler başaran bu koro şimdi tam bir enkaz halinde olduğundan Schuester, bu koroya el atmaya karar verir ve onları eğitmeye başlar. Okulun bu kaybedenler takımı, Will Schuester sayesinde yavaş yavaş içinde ki yeteneği ortaya çıkarıp kendilerinin bile beklemediği bir şekilde popüler olmaya başlayacaktır.

Oyuncular

Matthew Morrison (Will Schuester)
Lea Michele (Rachel Berry)
Cory Monteith (Finn Hudson)
Kevin McHale (Artie Abrams)
Chris Colfer (Kurt Hummel)
Dianna Agron (Quinn Fabray)
Amber Riley (Mercedes Jones)
Jenna Ushkowitz (Tina Cohen-Chang )
Mark Salling (Noah « Puck » Puckerman )
Jayma Mays (Emma Pillsbury)
Jessalyn Gilsig (Terri Schuester)
Jane Lynch (Sue Sylvester )

Not:Tanıtım alıntıdır

Sadece iki bölüm izledim.Ama harika bir gençlik dizisi.Müzikal olması beni izlemeye iten bir yönü zaten. Çok Mutlu
Açıkçası bölümleri de yavaş yavaş izliyorum.2. sezon başlayana kadar sindire sindire x)(2. sezon 21 Eylül de başlayacak galiba ve bir çok ünlü diziye konuk olacakmış diye okudum nette ^_^)
Sue .... Ne manyak bir kadındır o xD Beni en çok o güldürüyor zaten =)
Kurt en çok onu seviyorum xD Çöp kutusunu boylaması çok şirin xp (acımasız ben o.o)
İzleyin izlettirin anacım U__U

..
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
30 Ağu 2010 17:26
tusako
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 141

tusako
Venus Fan
Glee Konu: Yanıt: Glee
Alıntıyla Cevap Gönder
Şu birkaç gündür sayıkladığım dizi Çok Mutlu 6. bölümü izledim bugün 3. sezon başlayana kadar yetişmeye çalışıcam. Uzun zamandır başlamak istediğim bir diziydi ama okul zamanı 20 dakikalık animeleri bile izleyemeyen ben buna cesaret edemedi haliyle Çok Mutlu Tatilin başlamasıyla çöktüm üstüne. Öyle aptal müzikal filmlerine benzemiyor kesinlikle izlenilmeli. Kurt ya çok seviyorum biricik homoyu Şekerlik Yapar single ladies şarkısında koskoca futbol takımı dans etti ya *-*
Finn'i ve Will'i de çok sevmekteyim. Rachel'ı da önceleri pek sevmedim ama seviyorum gibi. Emma Şekerlik Yapar go emma go! seni tutuyorum koçum benim kap şu will'i meslektaş dayanışması bi nevi. Aslında böyle durumlarda 3. kişileri hiç sevmem ama adamın karısında iş yok.

Sue önceden sevdim ama artık sevmiyorum Çok Mutlu Sürekli izleyesim geliyor bu dizi söz konusu olunca

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Hzr 2011 17:59
dowaa
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 70

dowaa
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Herkesin "Gleeeeee!!" tarzında bağırdığı şu vakitlerde
"Aman poposildir o." şeklinde yaklaştığım dizi. İhtimalle izlesem beğeneceğim ama izlemiyorum. Beynim şu an poposil olarak düşünüyo bu diziyi. Durduramıyorum bu durumu! :D

Sen beni dinlemedin, ben seni anlamadım.
Cevapsız soruların, boynumda kolların, al senin olsun!
En Yukarı Git
11 Hzr 2011 23:36
Momiji
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 131

Momiji
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
çoğu kişi diziyi izlemeden -dowaa kafanı kırarım senin- dizinin gereksiz, çocukça ve saçma olduğunu düşünenler var, döverim sizi!
Emmy Ödül Töreni'nde Jane Lynch'in ödül almasıyla diziden haberim oldu ve diziyi izleneckler sırasına koymuştum, Tuğbamın "glee izle *-*" çağrısından sonra başlamaya karar verdim, favori karakterim Sue Sylvester.

tam bir gençlik komedisi, müziği sevenlerin diziyi de seveceğine eminim çünkü dizi müzikal-komedi.
efendim bağımlılık yapar, izlerken dikkat edilsin öyle bi bölüm izler bırakırım denilme şansı yoktur pek, güne bir kaç doz alırsınız benden söylemesi.

megafonuna kurban olduğum Sue Sylvester'ın bir kaç resmini koymazsam çatlarım.

Ödül törenin'deki gösterileri ;

Jimmy Fallon da var <3

son bir resim;

En Yukarı Git
07 Tem 2011 17:16
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): fawn_fairy, tusako

fawn_fairy
Sevgi'nin Koruyucusu
Sevgi'nin Koruyucusu

Teşekkür: 85

fawn_fairy
Sevgi'nin Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Glee fanları çoğalıyor mu ne ? (Başlıktan bu pek anlaşılmıyor ya neyse Çok Mutlu)
Neyse efenim ilk sezonu bitirmiş olmakla beraber 2.sezonu hemen bitirmeye korkuyorum 3.sezon yanılmıyorsam eylülde çıkacak.
Favorim takdir edersinizki Sue u.u(Benim de ami gibi Emmy sayesinde gözüme çarptı bu hatun Çok Mutlu) Neden mi ? İzleyince siz de anlarsınız.
Demem o ki yok hanamontağnaymışmış,tıvaylıtmışmış,vampirdayirizmişmiş(tamam bu diziyi izliyorum ama sadece Alaric ve biraz da Stefan için o.o) ıhhh-cık u.u

..
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
13 Tem 2011 17:12
Cherry'L
Üye
Üye

Teşekkür: 6

Cherry'L
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Diziyi baştan sevmemiştim,biraz cıvık gelmişti ama merakımdan ve Torrent için zamanımı harcadığımdan dolayı sonunu izledim ve aslında çok iyi olduğunu fark ettim.
Puck,Finn ve Sue favori karakterlerim.
2.sezon ilkinden çok daha güzel.
Müzikal olması ve her bölümde bir mesaj vermesi de bayağı iyi yani.
1.sezonda Vitamin D bölümü bayağı iyiydi,gülmüştüm ona.
Hele bir de Sue'nun o lafları yok mu..
"Zor olan ne biliyor musunuz?Şu an böbrek taşı kırıyorum."

#Damn,I'm awesome!
En Yukarı Git
02 Eyl 2011 21:59
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): tusako

Mari
Eternal Sailor Moon
Eternal Sailor Moon

Teşekkür: 417

Mari
Eternal Sailor Moon
Alıntıyla Cevap Gönder
ami yazmış:
Tuğbamın "glee izle *-*"

aynı mesajı alan bizler toplandık izledik ^^ evet tusakoya daha bi arigato Şekerlik Yapar
7. bölümünde kaldığım türkçe altyazıları kaymasından ve online izlemek istemediğimden yarım kalan dizidir

ben aslında finni sevmiştim^^
-elif ve tuğba toplanıp kafamı kırarlar-

look at all of the damage you've done in time

En Yukarı Git
02 Eyl 2011 22:20

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 7 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız