sailormoon süper star special episode 1,2,3 bilen varmı
Sailor Moon Forum -> Sailor Moon

Yazar
Otaku
Otaku

Teşekkür: 28

Durumu: Çevrimdışı

0704b
Otaku
sailormoon süper star special episode 1,2,3 bilen varmı Konu: sailormoon süper star special episode 1,2,3 bilen varmı
Alıntıyla Cevap Gönder
merhaba arkadaşlar sailormoon un süper star special bölümleri var ben 3 bölüm gördüm .bu bölümer sailormoon sitesinde yokdu ilk defa gördüm bir sitede bileniniz varmı acaba.sitede yasak değilse link başka site linki vermek verebilirim linkinide ingilizce altyazılı bölümleri var.bilenler varsa bilgilendirin lütfen teşekürler... Soru

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
02 Eyl 2011 1:42
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

Durumu: Çevrimdışı

LadyinDeath
Lanetli
sailormoon süper star special episode 1,2,3 bilen varmı Konu: Yanıt: sailormoon süper star special episode 1,2,3 bilen var
Alıntıyla Cevap Gönder
Onları bende izlemiştim. Super S'ye girmeden önceki özel bölümler sanırım kastın. Bir tanesinde Usagi ve Chibi-Usa önceki yaşanan olaylar hakkında konuşuyorlar. 1. 2. ve 3. sezondan çeşitli sahneler var. Bir diğerinde Nehelenia'nın çetesinden birisi Haruka ve Michiru'ya saldırıyor. 4. sezonda Uranüs ve Neptün'ün neden bulunmadığını açıklar nitelikteydi.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
18 Ekm 2011 15:43

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [ 2 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız