koRe dizileri-mizz :)
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler

Yazar
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 65

Durumu: Çevrimdışı

##Usagi##
Master Otaku
koRe dizileri-mizz :) Konu: Yanıt: koRe dizileri-mizz :)
Alıntıyla Cevap Gönder
kang hoo yazmış:
çoook teşekkür ederim You're Beatifullı izlemeye çalışıcam Gülücük Dağıtıyor play full kissi arkadaşım izledi her bölümü bana anlattığı için malesef izleyemiycem bi heycanı kalmadı ama çokk güzeldi ya dinlemesi bile güzel kim oynuyo bi kere ordan kurtarıyo Gülücük Dağıtıyor ama diğerini indiriyorum şimdi kaç bölüm acaba? bidide nerden izlersem kesintisiz bi şekilde izlerim?

16 bölüm ve internete you're beatifull izle yaz ve ikinciye tıkla ordan izleyebilirsin

Anneme 'merhaba' deyin.
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
05 Hzr 2011 20:21
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): kang hoo

Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 207

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Son 2 haftada manyak gibi izlediğim 2 dizi

Iris
Athena Goddess of War

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
06 Hzr 2011 15:04
kang hoo
Master Otaku
Master Otaku

Nerden: kore-seul-se7enin evi-yanı (demek için kendimi yırtsamda..istanbul)
Teşekkür: 76

kang hoo
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
A Love To Kill i izliyorum 4. bölüm deyim i am sorry i love you dan sonra izlediğim en ağlatan dizi bu herhalde Gülücük Dağıtıyor so ji sub ve bi rain..erkekler ağlamaz xd Gülücük Dağıtıyor ama siz ağlayabilirsiniz:) ayrıca çok şanslısınız ya ben bi diziyi 16 bölümlük 1 ayda anca bitiriyom annem izletmiyo Hüzünlü

CHOİ OPPA SARANGEE!
En Yukarı Git
11 Hzr 2011 15:21
MAVİAY
Üye
Üye

Teşekkür: 2

MAVİAY
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
bence kesinlikle secret gardenı izlemelisiniz bombaydı my name is kim sam soon evlen benimle mary bunlar çok güzel kaliteli işler Gülücük Dağıtıyor şuan bende dizi bulmakta zorluk çekiyorum çok fazla izledim Çıldırmış Durumda

En Yukarı Git
25 Hzr 2011 19:13
kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Aşk'ın Koruyucusu

Teşekkür: 53

kyo_kusanagi
Aşk'ın Koruyucusu
Alıntıyla Cevap Gönder
Şu aralar I'm Sorry I Love'yu izliyorum ama pek ağlatmadı beni gerçi sonlarına doğru duygusallaşıyormuş sanırım Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
25 Hzr 2011 19:15
kang hoo
Master Otaku
Master Otaku

kang hoo
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
kyo_kusanagi yazmış:
Şu aralar I'm Sorry I Love'yu izliyorum ama pek ağlatmadı beni gerçi sonlarına doğru duygusallaşıyormuş sanırım Şaşırmış Durumda

ileriide gör ağlamayı sen Gülücük Dağıtıyor şimdi sassy girl ü izliyorum muhteşem ötesi herkese tavsiye edilir Gülücük Dağıtıyor çok geri kaldım forumdan napıyonuz .)

CHOİ OPPA SARANGEE!
En Yukarı Git
16 Tem 2011 20:11
Artemis
Süper Üye
Süper Üye

Teşekkür: 207

Artemis
Süper Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Gokusen (j-drama)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
19 Tem 2011 13:26
magdalane's curse
Venus Fan
Venus Fan

Teşekkür: 312
Uyarı: 2

magdalane's curse
Venus Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
en son efsane prensin torununu izlemiştim..bu ara babamla demir prensesi izliyoruz..denizler imparatorundan chae si ra başrolda yani madam yami iş başında ama bu sefer güçlü ve iyi yürekli bi kadınla karşımda..güzellik aynı...gururu sabrı sevdiğine sadakati ve oğluna olan özlemini içinde bastırması ile harika bir kadını oynuyor..tavsiye ederim demir prensesi Hayranlık Besliyor

asiyem vinii*-* harikasın
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
19 Tem 2011 21:44
##Usagi##
Master Otaku
Master Otaku

Teşekkür: 65

##Usagi##
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
kang hoo yazmış:
kyo_kusanagi yazmış:

ileriide gör ağlamayı sen Gülücük Dağıtıyor şimdi sassy girl ü izliyorum muhteşem ötesi herkese tavsiye edilir Gülücük Dağıtıyor çok geri kaldım forumdan napıyonuz .)

sassy girl nasıl bir dizi ?

Anneme 'merhaba' deyin.
En Yukarı Git
19 Tem 2011 23:44
MAVİAY
Üye
Üye

Teşekkür: 2

MAVİAY
Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
en büyük aşkı izliyorum koptum gülmekten Eğlenmekte

En Yukarı Git
28 Tem 2011 0:03
kang hoo
Master Otaku
Master Otaku

kang hoo
Master Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
YOURE BEATİFUL I İZLEDİM MANYAK ÖTESİYDİ Gülücük Dağıtıyor
usagi konusu cNIM Gülücük Dağıtıyor

* Ismi: 쾌걸 춘향 / Kwae-geol Choon-hyang
* Bilinen Diğer İsimleri: Delightful Girl, Sassy Girl, Choon-hyang (KBS Global)
* Tür: Romantik Komedi, Dram
* Toplam Bölüm: 17
* Yayınlandığı Kanal: KBS2
* Yayınlanma Yılı: 3 Ocak 2005 - 1 Mart 2005
* Yayın Zamanı: Pazartesi ve Salı 21:55
* Tanıtım Müziği: See Delightful Gi
* Yapımcı: Ji Byung Hyun

Konu:

Lee Mong Ryong nun (Babası çok sert bir polis şefidir ) Seoul deki bir okuldan Namwon daki bir liseye nakliyle başlıyor..Burada Choon Hyang la tanışıyor ve aralarındaki yanlış anlaşılan bir olay yüzünden lisedeyken evlenmek zorunda kalıyorlar..fakat yavaş yavaş birbirlerinden hoşlanıyorlar.. Choon Hyang ona prestijli bir üniversiteye girmesi için yardım ediyor ..Evlendikten sonra Mong Ryong liseden beri sevdiği ve kendisinden yaşça büyük olan Chae Rin le yeniden karşılaşınca afallıyor ve ikisi arasında gidip geliyor Bu da onu gitgide daha çok seven Choon Hyang a çok acı çektiriyor... Fakat bir gün Choon Hyang Byun Hak-do adlı bir ünlü film şirketinin CEO su ile tanışıyor..Bu ajussi ondan çok hoşlanıyor ve ona olan aşkı bir hırsa dönüşüyor ( Choon Hyang ın ona hiç ilgisi olmadığı halde) Onu Lee Mong Ryong dan ayırmak için ikisi içinde hayatı zorlaştırıyor .. ta ki…

Oyuncular:

Han Chae Young = Sung Chun-hyang
Jae Hee = Lee Mong-ryong
Uhm Tae Woong = Byun Hak-do
Park Shi Eun = Hong Chae-rin...................................ALINTIDIR......

JAE HEE YE BAYILIYORUM MİMİKLERİNE ÖL BİT ÇOK TATLI Çok Mutlu
BUDA RESİM

CHOİ OPPA SARANGEE!
En Yukarı Git
05 Eyl 2011 11:54
serenity new
Yeni Üye
Yeni Üye

serenity new
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
şimdiye dek en begendgm BOF tu Hayranlık Besliyor lee min ho nun oyunclugu müthişş Gülücük Dağıtıyor bi iki güne kadar city hunter a geçecm...
saraydaki mücevher
sarayn ruzgarı
muhteşm kraliçe
denzler imparatorluğu
efsane prens...
dger izledklerm de bunlar aklıma gelenler tabi kaçırdğm olablir Gülücük Dağıtıyor

En Yukarı Git
06 Eyl 2011 16:36
BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 333

BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Bende bu kore camiasında yeni sayılırım. Fazla drama izlemedim ama izlediklerimi yazayım ^^
You are Beautiful
Nasıl güzel dizisin sen öyle... bayıldım, öldüm,bittim... tabi bu ölmeler bayılmalar Jang Geun Suk için Göz Kırpıyor
Dizi ayrıntısı için bir tık

Heartstrings
Yonghwa x PSH çifti için izlemiştim. Özlem sağolsun Özellikle OSTlarına hayran kaldığım bir dizi olmuştu.
Dizi ayrıntısı için bir tık

Coffee Prince
Bu diziyi tesadüf eseri buldum. Kimseye de sormadım güzel mi değil mi diye o yüzden izleyip izlememe konusunda çok kararsız kalmıştım.Ama şimdi iyiki izlemişim diyorum... Gong Yoo gibi bir oyuncuyla tanıştırdı beni. Adam o kadar mükemmel aşık rolü yapıyor ki bayılıyorsunuz, çok tatlı... Ayrıca kendisine siyah çok yakışıyor ^^
Babası öldükten sonra ailesinin geçimini üstlenen bakımsız görünümlü, kısacık saçlı bir kızın zengin bir oğlan tarafından erkek sanılıp işe alınmasıyla hiyakemiz başlıyor.

Muhteşem Kraliçe
Tv de denk geldiğimde izliyorum.Normalde tarihi dramaları sevmezdim ama bu diziyle önyargılarımdan kurtulmuş oldum. Daha bitiremedim ama izlediğim kadarıyla çok harika ilerliyo *-*

Hong Gil Dong
JGS ciğimin bir dizisi... Of of kendisi başkarakter değil ama yine de onun için izledim. Tarihi bir drama, kpmedi unsuru oldukça yoğun lakin ben ilk bölümden son bölüme kadar ağladım. Niye diye sormayın JGS yan karakter olduğu için başına iyi şeyler gelmeyecek diye düşünüyordum. Ayrıca diziye başladığınızda 1. bölüme bir anlam veremiyorsunuz, çok uçuk ve alakasız çekilmiş bir bölüm gibi geliyor. Ama diziyi bitirince anlıyorsunuz ne olduğunu.

Mary Stayed out all night
JGS'nin dizisi ( o olunca izlemeden duramıyorum ne yapayım) Daha yeni başladım o yüzden pek bir şey bilmiyorum. Güzele benziyor çünkü içinde JGS var

başka izlediysem de hatırlamıyorum şuan Çok Mutlu

Jeremy bu kadar tatlı olma! Bebeğimi gölgeliyorsun:(
Dünyamın 8. harikasına giden yol...
En Yukarı Git
18 Ksm 2011 15:21
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
ne yalan soyluum kore dizileriyle biricik bazi dostlarim sayesinde yeni tanistim ve ilk izledigim heartstrings/you've fallen for me oldu. acayip superdi.simdiden JYH ve PSH faniyim >.<
gecenlerde de you are beautiful a basladim o da cook guzel (her ne kadar basroldeki o oglanin zebani kirmasi olmasi canimi sIksada PSH ve digerleri icin katlanoorum artik Madde )

subat yada yaz tatilinda tum kore dizilerinin canina okumak niyetindeyim efenim Zarif izliycem izliycem ve hepsini izliycem İlkel Adam *nihuhahahaha* İlkel Adam ("hepsini,hepsini ve hepsini izliycem" de olabilir tabii yanlislik olmasin Çok Mutlu Çok Mutlu ) Zarif

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
18 Ksm 2011 15:37
BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Biri Beni Durdursun

Teşekkür: 333

BaLıMSuLTaN
Biri Beni Durdursun
Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Mary Stayed out all night
JGS'nin dizisi ( o olunca izlemeden duramıyorum ne yapayım) Daha yeni başladım o yüzden pek bir şey bilmiyorum. Güzele benziyor çünkü içinde JGS var

Mary Stayed Out All Night

Hemen anlatıyorum. Diziyi çok büyük beklentileriniz olmadan izleyin, çerezlik , eğlenme niyetine. Başroldeki kız Moon Geun'u daha diziyi izlemeden pek beğenmemiştim. Yani çoğu insan kızı sevimli buluyor ama ne hikmetse kız kendini bana bir türlü sevdiremedi.Dizideki o sevimli , saf havalarını da bu yüzden beğenmedim. JGS'nin yanına da yakışmamıştı. PSH ye laf atarım şişko kız şişko kız diye de Moon Park'ın yanında halt etmiş bence..
Neyse diziye geri dönelim babası kızımızı zengin biriyle evlendirmek ister lakin şimdiye kadar aşk nedir bilmeyen kızımız evlenmem, ben aşkı tatmak istiyorum diye karşı koyar.Babasının kuru lafa karnı toktur kız da bunu anlayınca , barlarda çıkan popüler bir rock grubu liderinden kendisine yardım etmesini ister ve babasına ben bu adamla evlendim der.Ve hikayemiz başlar... Kızımız bir çakma kocasının yanına sürüklenir bir koca adayının yanına.
Kızın babasına sinir oldum ya tamam kızının kendisi gibi fakir bir hayat sürmesini istemiyorsun da bu dayatma zorlama niye? Kısaca dediğim gibi boş zamanlarınızda vakit geçsin, az güleyim Jang Geun Suk göreyim gözüm gönlüm açılsın derseniz bu dizi birebir. Bir de 2. erkek karakter de fena değildi hani... Zengin, karizmatik, kendinden emin, cool görünüşlü ben pek bir beğendim. Bir yerden gözüm ısırıyor diyordum meğersem Coffe Prince'de rol alan gözlemeci çocukmuş Çok Mutlu

I am sorry, I love you

Taze taze izlediğim ve son bölümünü izlememekte direndiğim bir dizi. Dram. Ağlamak isteyenlere birebir.Popüler bir Kore şarkıcısının stilistliğini yapan bir kızla, daha 2 yaşındayken ailesi tarafından terk edilmiş ve annesini arayan bir adam başrollerimiz. Adam Avustralya'da yaşıyor, kız da iş için oraya gidiyor. Kore'ye döneceği sırada çantasını, bavulunu hırsızlar çalıyor ve çaresiz kıza dolaylı da olsa bu serseri adam yardım ediyor. Daha sonra kız Kore'ye dönüyor, adam da sevgilisinin düğününde kendisini terkeden ama çok sevdiği bu kadını kurtarmak için başından vuruluyor. Doktorlar mermi beyne çok yakın bir yerde diye çıkaramıyorlar ve adam 1 yıldan daha az bir süresi olduğunu bilerek hayatına devam ediyor ve bu kısıtlı zamanında kendisini terkeden annesini bulmak ve ondan intikam almak için Kore'ye dönüyor. Hikaye böyle başlıyor. ( Biraz uzun oldu evet ^^) Başta ağlamak isteyenler için birebir bu dizi dedim. Aşırı dram yüklememişler ama izlerken düşünüyorsunuz bu adam bunları yapıyor , acaba bir insanın sayılı günü kaldığını bilmek nasıl bir şey, ben ne yapardım acaba...? ve o çaresizliği görünce de ağlamadan duramıyorsunuz. Fazla konuşmayım izlemeyen çok şey kaybeder diyeyim =)

Jeremy bu kadar tatlı olma! Bebeğimi gölgeliyorsun:(
Dünyamın 8. harikasına giden yol...
En Yukarı Git
18 Oca 2012 2:06

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5, Sonraki
4. sayfa (Toplam 5 sayfa) [ 63 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız