Ayışığı Günlüğü...~(^_^)~
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic -> Sailor Moon Fan Fictions

Yazar
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 65

Durumu: Çevrimdışı

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Ayışığı Günlüğü...~(^_^)~ Konu: Yanıt: Ayışığı Günlüğü...~(^_^)~
Alıntıyla Cevap Gönder
aradığınız bezgin şu anda halay çekiyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz Kahkaha Atıyor
teşekkür ederim ya sonunda kavuşmuşlar acayip mutlu oldum yeniden okuyup yorum yapmanın mutluluğu da eklendi tabi özlemişim buraları yaw:)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
11 Ağu 2011 18:25
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): jandark

Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Teşekkür: 152

Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ama hala yeni bölüm yokkk Ağlıyor

İsim Makotom-->Valkyrie Cain
En Yukarı Git
12 Ağu 2011 8:33

jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 261

jandark
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
Usako'dan

SEvgili günlüğüm;
Fazlasıyla yoğun geçen bir dönemdeyim. Ev-iş arası mekik dokuyorum. Elbette sana anlatıcağım çok şey var. Sadece en kısa zamanda, diye söz verebiliyorum. Bunun için beni affet. Hava sıcaklığı bir gün öncesine rağmen aniden 15 derece düştü. Şu an bildiğin Ağustosta kış yağışı görüyoruz. Yağmuru severim bilirsin. Her ne kadar ıslanmaktan kurtulamassamda... Ve diş ağrısı çekiyorum.

Diğer değiklikler, onları bu kadar kısa not alamam sana. Onun için şu an yazmıyorum. Ama en kısa zamanda sayfalarına yeni günlerin güzelliğiyle dönücem; söz veriyorum.

Usagi

~~O___O~~
.....(^_^)......

En Yukarı Git
12 Ağu 2011 9:19
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Valkyrie Cain

Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
ben beklerim usajan'ım benim Hayranlık Besliyor

En Yukarı Git
12 Ağu 2011 20:36
hotaru-tomoe
Otaku
Otaku

Teşekkür: 60

hotaru-tomoe
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
Üzgün ya da Ağlıyor gözlerim doldu ağlamak üzereyim Üzgün ya da Ağlıyor
ah ah jan Üzgün ya da Ağlıyor bunu daha önce yapmalıydın Üzgün ya da Ağlıyor mamo-chan gelmek zorundaydı ve geldi Üzgün ya da Ağlıyor mutluyum ama ağlamak üzereyim Üzgün ya da Ağlıyor iki bölümü birden okudum ama ama o son... o sonu okuyunca önceki bölümü, bizim bölümün başını birden unutuverdim Üzgün ya da Ağlıyor mamo-chan geldin ve gitmeyeceksin Kötülük Düşünmekte! mutlu olsun azıcık çok görmeyin bana bunu Ağlıyor
yeni bölümüde bekleriz tabi Şekerlik Yapar beklemeyi sevdiğim o nadir(aslında tek Çıldırmış Durumda ) hikaye bu Gülücük Dağıtıyor nasıl bir şey yazıyorsan beklemesi bile güzel Kahkaha Atıyor

aşk o *-* kimse beni bu adamın 30 yaşında olduğuna inandıramaz XD özellikle de kaspiyan rolündeyken u.u
Ben Barnes iz lav *-*

By İrma *-*
En Yukarı Git
23 Ağu 2011 1:29
jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

jandark
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder

Buda müziği olsun <3

-Hey Mako hadi gelsene...
-Tamam salata bitti, sayılır geldim.
Günlüğüm Merhaba ;
Bana küsmüş olabilirsin. Biliyorum, uzun zaman oldu. Ama ,şey ;
Kızma lütfen ,küsme de. Biliyorum, sen benim zor günlerimde yanımdaydın ve hep öyle de olacak. Sanırım Bir kaç günün heyecanı mutluluğu olanlar.
Kızlar şu an burdalara Ami-Rei taburelere oturmuşlar konuşuyorlar, biraz ilerdeler ama konuştuklarını az çok duyabiliyorum.
Mako salata yapıyor. Minako ve İkra voleybol oynuyorlar. Mamoru biraz ilerdeki çeşmeden su almaya gitti. Umino ve Naru da salıncak yapmaya çalışıyorlar. Luna Artemis yok sadece... Onlar gelememiş, açıkçası çok gerçekçi gelmedi bu durum. Bu kadar süprizden sonra Gülücük Dağıtıyor
O gün beni, o saldırıdan kurtaran kırmızı gül şu an ellerimde. Mamoru ve ben ne şekilde eve geldik, o yol nasıl geçti hiç bişiy anlamadım. Sadece bir ara gözyaşlarımı sildiğini hatrılıyorum. Sonra İkrayla göz göze geldik, bana gülümsedi.
Yol nasıl bitti, hiç konuşmadan nasıl zaman geçirdim... Mamo ve ben önde İkra arka da eve döndük. İnsan sevdikleriyle konuşmayı dertleşmeyi özler ya; Aslında insan sevdikleriyle susmayı da özlermiş. Bunu öğrendim...
Eve geldik, kapım aralık ama bende endişenin zerresi yok çünkü Mamo-chan yanımda...
Salonumda uçuşan balonlar, demet demet çiçekler ve o çok sevdiğim insanların bana bakan gözleri.
Bu kez ağlamamam için kimse tek söz edemedi. Onlarda ben gibiydi. Ayrı ayrı nasıl sarıldım hepsine ,gerçekten kollarım o kadar uzunmuymuş, Kucaklamak için...
Ami,Rei,Mako Ve Minako:)
Umino ve Naru Gülücük Dağıtıyor
VE Mamoru

Sen =)
İkra:)
İstanbul'u gezdik kızlarla...
Topkapı Sarayı bahçesi ve BİZ Çok Mutlu

Bİr ben daha Dil Çıkartıyor

Mamo-chan-Ben ; Fayton merakım Kayan Gözler

O sabah yağmur vardı istanbulda Zarif

İstiklal ve biz Zarif

Piknikten kareler Çok Mutlu

Tabiki gezmekle bitmeyecek bir şehir olduğu için, hala gideceğimiz yerler var. Rei ile atışmaya başladık bile, sonunda gülüyoruz artık. Eskiden farklı olan tek şey bu sanırım. Mako ve Minako İkra yı sevdiler. Rei sanırım pek hoşlanmadı ondan. Bunu İkra ya tepkiyle göstermiyor ama tetikte olduğunun farkındayım.Sanırım Ami de bu durumdan etkilenmiş gibi. Hem İkra ya karşı sevecen hem Rei nin düşüncelerini yabana atmıcak kadar temkinli. Bildiğimiz akıllı kız İşte...
Rei ye bu düşüncesinin sebebini sordum tabi. Ne olursa olsun arkadaşlarımın birbirlerini sevmeleri zorunluymuş gibi hissediyorum. Saçma biliyorum.

Sanırım kızların geldiği günden, iki gün sonraydı. Kızlar benim evimdeydi. Mamo-chan Umino' nun evinde kaldı. Bu Sevgili Mamoru' nun fikriydi. "Kimsenin yanlış düşüncelere kapılmasını istemeyiz değil mi tatlım", "Aa tabi" diyerek kısa bir cevapla olayı çözdük. Naru uyumuştu .Bende uykuya dalmaya çalışırken, kızların yerlerinde olmamalarına dayanamayıp kalktım yerimden. Sanırım bu biz savaşçılara has bi durumdu. Eğer bir takım ruhu taşıyorsan, ne kadar uzakta olsan aynı kalabiliyorsun. Sessizce balkona yöneldim. Konuştukları karşısında şaşırdım açık söylemek gerekirse.

Minakonun sesi geliyordu.

-Ben bir sakınca görmüyorum, herşey normal gibi geldi.Gayet sıcakkanlı.

Mako-chan

-Açıkçası ben sorunun ne olduğunu da an-

Rei, sözünü kesmişti bile

-Anlamıyorsunuz bu basit bir zıtlaşma değil, onda bir gariplik var. Garip bir şey-

-Ney , dedi Minako.

Rei tedirgin bir sesle devam etti,

-Sanki bildiğim bir enerji gibi. Zihnimde canlandıramıyorum. Gönderdiğim herşey ona çarpıp tekrar dönüyor. Görünür gibi , ama sanki etrafı taş duvarlarla çevrili. Ne yaptıysam, ulaşamadım

Bu kez Ami-chan söze karıştı.

-Ve bu yüzden endişelisin Rei.

-Evet , diyebildi Rei sadece. Ami devam etti.

-Artık dünya üzerinde görevimiz bitmiş olabilir. Ama bu hayata karşı temkinsiz durmamızı gerektirmez değil mi? Rei endişeliyse bunu göz ardı edemeyiz. Ne olursa olsun birbirimizi korumalıyız...

Neden bahsedildiğini çok anlamadım. Evet belki yanlış bişiydi onları dinlemem. Ama benden gizli ne konuşabilirlerdi ki. Kendimi kötü hissetttim. Ama yine de kendimi göstermem gerekliydi. Kapıdan başımı uzattım.

-Bensiz mi yapılıyor artık toplantılar.

Minako biraz panik haliyle davransada kalanlar sakindi. Yüzlerin de birer gülümsemeyle bana döndüler.

-Saçmalama Usagi, uyuduğunu zannettik , dedi Mako. Minako peşinden toplamaya çalıştı.

-Yorgundun da...

Bir şeyler döndüğünü zaten anlamıştım.Uzatmanın manası yoktu.

-Konu nedir?? Dedim kesin bir ses tonuyla.

Rei, gayet seri oalrak açıklama yaptı.

-Arkadaşından hoşlanmadım.

-İkra'dan mı ??

-Evet, Bi gariplik var o kızda...

Gayet sakin olarak cevap verdim.

-Biraz abartmıyor musun? Onu tanıyorum- Rei sözümü kesti.

-Benim fikrim; söyledim.Katılıp katılmamak sana kalmış Usagi.

Sessiz kalmayı tercih ettim. Belkide bu konuda haklıydı. Kötü yönleri görmekte başarılı değildim. Hele bu bana yanaşmayı becermiş bir insansa. Minako elimi tuttu. Ami de bu hareketin devamı nietliğindeki sözlerine devam etti.

-Usagi ne olursa olsun seni korumak zorundayız bunu biliyorsun...

Bu sözler arık bana olduğundan daha gereksiz geliyordu...

-Aynı mesele. Artık korunmam için bir sebep yok Ami-chan. Bırakın artık bunu; hayatlarınıza devam edin, diğerleri gibi-

Mako bakışlarını yerden hiç kaldırmadan söze girdi.

-Senin gibi mi Usagi??

Şaşırdım... Mako devam etti.

-Herşey bitti ve biz artık emekli gezegen savaşçılarıyız. Bunun farkındayız. Emin ol, normalleşme çabasında az emek harcamadık. Sadece bunu belli etmiyoruz. Bizde senin kadar-

Rei onun elini tutarak susması gerektiğininin sinyalini verdi.

NE diyeceğimi bilemedim...

-Ben , Ben sadece --- Boğazıma düğümlenen o duygudan konuşamadım. Ama ağlamayacaktım bu kez. Rei durumumu anlamış olacak ki, sözümün devamını getirdi.

-Bizi çok özlemişsin anladık , dedi göz kırparak.

Hep bir ağızdan;

-Evet , diye bağrıştılar. Yine onları kucaklayıp, kıkırdamalara gitti düşünceler... Minako sesiyl ayrıldık.

-Aaa yıldız kaydı.

-Hani ben göremedim,,

-Dilek dileyin hemen.

-Kızlar bu batıl bir inanış, o kayan yıldız değil bir göktaşı.

-Ami bunu biliyoruz, bi dilek hakkımız var onuda engelleme.

Kahkahalar, sonunda yan balkondan tanıdık bir erkek sesi.

-Bayanlar rahatsız oluyoruz, lütfen saat 00:00 geçti.

Ben heyecanla, " Mamoru" dediğimi hatırlıyorum. Sonrası kızların beni zorla içeri götürmesi, Mamoru'nun gülmeleri. O karmaşada Umino nun Naru'yu sormaları... Yastık savaşı yapmamız, Naru nun ses uyanıp daha sonra bizi uyutmama stratejileri o gecenin özeti.

İkra kendi evinde yanlızdı. Her zaman olduğu gibi. Onu bir çırpıda silmek yada kızların gelmesi üzerine yanlız bırakmam söz konusu değil. Nitekim kendimle verdiğim bu büyük savaşta seyirci koltuğunda oturan tek kişi o oldu. Bu konuda haksızlık yapamam.

Şu an daha önce geldiğimiz piknik alanındayız...

Merak ediyorsan, ayakkabıları ayağında değil toprağa basıyor ve Minako nun attığı topları tutmaya çabalıyor...

Günlüğüm; sana yazdığım geçmişim gözlerimde canlanırken, artık sana yazmasam bile geleceğimi sayfalarında görecekmişim gibi hissediyorum. Kendi sayfalarını benim hayatımla kendin doldursaydın nelerle çıkardı hayat karşıma gerçekten merak ediyorum.

USagi

En Yukarı Git
04 Eyl 2011 1:12
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Valkyrie Cain

Queen Serenity
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 61

Queen Serenity
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
çok güzel devamını istiyorum bazı yerlerde ağlıyo gibi oldum Çok Mutlu

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
07 Eyl 2011 13:15

hotaru-tomoe
Otaku
Otaku

hotaru-tomoe
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
her ne kadar netimin azizliğine uğrayıp müziği dinleyememiş olsamda (videoyu bile göstermedi playa bile basamadım öyle bir azizlik Çıldırmış Durumda ) bölüm süperdi *.*
ehem öncelikle rei'cim Gülücük Dağıtıyor bir tanem Gülücük Dağıtıyor İkra'dan usagiye bi zarar falan gelmez Gülücük Dağıtıyor ikra peri kızı Kahkaha Atıyor jan aksini iddia edebilir ama p peri biliyorum ben Kahkaha Atıyor onun dışında yapacak yorumum yok :] sadece macera başlasınnn (lütfennnn) demek istiyorum Çok Mutlu bu kadar hüzünden sonra biraz aksiyon iyi gelir herkese Kahkaha Atıyor

aşk o *-* kimse beni bu adamın 30 yaşında olduğuna inandıramaz XD özellikle de kaspiyan rolündeyken u.u
Ben Barnes iz lav *-*

By İrma *-*
En Yukarı Git
10 Eyl 2011 19:35

jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

jandark
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
hotarum
Sen misin gerçekten Üzgün ya da Ağlıyor Üzgün ya da Ağlıyor
Çok özledim Ben , hep baktım baktım hiç bişiy yok Hüzünlü Kimse bişiy yazmamış böyle üzüldüm ben Hüzünlü
Macera başlasın başlasın Madde
Spoiler:

En Yukarı Git
10 Eyl 2011 20:27
bezgin
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 65

bezgin
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
içimde garip bir hüzün vardı
herkes çok mutlu ya sanki sonlandıracakmışsın gibi hissediyordum lütfen içimdeki ses sadece bana ekşın yaşatmak için konuşuyor olsun dedim hüznünü beraber yaşadık bu hikayenin mutluluğunu da beraber yaşayalım dedim ki istediğim cevabı gördümGülücük Dağıtıyor
başlasııın başlasın maceramııızzz Kahkaha Atıyor

En Yukarı Git
10 Eyl 2011 23:41

hotaru-tomoe
Otaku
Otaku

hotaru-tomoe
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
jan ama üzülme sen Üzgün ya da Ağlıyor ben hiç okumamazlık yapar mıyım burayı Üzgün ya da Ağlıyor internetimiz yoktu sadece uzun bi süre o kadar Üzgün ya da Ağlıyor
inş. bir sonraki bölümü çabuk (ve müzikli) okuyabiliriz Kahkaha Atıyor usakonun günlüğünü röntgenlemeye başladığım ilk andan beri mutluluk ve macera bekliyordum ben Kahkaha Atıyor

Ben Barnes iz lav *-*

By İrma *-*
En Yukarı Git
11 Eyl 2011 22:33
Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Sailor Moon Fan

Valkyrie Cain
Sailor Moon Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
aaaaaaaaaa!!! yeni bölüm yeni bölüm yeni bölüm yeni bölüüüüüüüüüüüüm!!!!!
ben nasıl oldu da görmediiiiim!!!!!
yihaaa!!!
unutmadan...
sakın bir daha bu kadar bekletme biiziiii!!!!! Kötülük Düşünmekte! Hayranlık Besliyor
piknik piknik piknik pikniiiiiik <3
ikra'da neler var Kızmışa Benziyor
haydi jan ablaaa haydi jan ablaaaa bir adet "Moon Eternal Make Up!" duymak istiyoruuum <3 <3
lütfen lütfeeeen <3
Yeni düşmanlar mı geliyor? Kızmışa Benziyor
eyvah eyvah Üzgün ya da Ağlıyor
yaşasııııııın!!! Hayranlık Besliyor
duygularım hepten karıştı bi yandan oley usagi'ye dönüşme şansı doğdu diyorum bir yandan eyvah yine mi diyorum Çok Mutlu
ama daha çok mutluyum çünkü yeni bölüüüüüüm!!! yeni bölüüüüüm!!!
JANDARK SEN BİZİM HER ŞEYİMİZSİİİİİN!! LÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜLÜÜÜÜÜÜ!! Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu
seni seviyoruz <3

En Yukarı Git
12 Eyl 2011 9:36

Prenses Usagi
Anime Fan
Anime Fan

Teşekkür: 66

Prenses Usagi
Anime Fan
Alıntıyla Cevap Gönder
daha bir bölüm okudum ama beğendim.devamınıda takip ederim Şaşırmış Durumda

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
12 Eyl 2011 14:47
hp*star
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 320

hp*star
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
o kadar uzun zaman olmus kii gomen Hüzünlü

usako nun janla birlesen duygularini ve gunlugunun sayfalarinda yankilanan o derin sozleri okumayali o kadar uzun zamn olmus ki.

gozyaslarimi azat etmek icin okudum birazda sanirim.onlarinda benden ayrilmaya niyeti varmis ki bir anda gozlerimden suzulurlerken kendimi daha iyi hissettim Çok Hoşlanmışa Benziyor hele mamo ve kizlarin gelisi...

yine benden beklenen soz geliyor:
"kelimelerin...bitigi yerdeyim..." ...
senin kelimelerin beni bitirmisken benim kelimerimin de bitmis olmasi cok da garip olmasa gerek *-* Zarif

Spoiler:

Çok Yanlışım.

En Yukarı Git
13 Eyl 2011 13:34

jandark
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

jandark
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
O kadar güzel oluyor işte…

Canım sıkkınken, anlatsam da anlaşılmayacak olmam gerçeği yüzüme vuruyor. Aslında yalnız değilim hayata karşı. Gerçekten yalnız olanlara haksızlık olur bu. Ama bazen olur ya anlatmak istersin anlatamasın. Yada anlatırsın en yakınım dediklerin bile o durumu anlamazlar. Bu durum sizindir, düşüncedir yalnızlıktır hiç fark etmez. Bencillikler hariç. Sonra hiç tanımadığınız birinin sözlerinde bulursunuz kendinizi. O sözler size ayna olur, anlatır sizin bile söyleyemediklerinizi…

İşte ben; benden anlatanları paylaşıyorum. İçine birde kendimi ekliyorum…

Yazdıklarım, paylaştıklarım, alıntılarım hepsi gönülden olsun istiyorum. Sizi anlatsın biraz da ben gibi. O yüzden okuduklarınızda bir şeyler buldunuz. Belki ben bunları Usagi olarak yazmasaydım, siz bunları okumayacaktınız bile. Başka yerlerde dikkatinizi çekmeyecekti paylaştıklarım. Siz burayı sevdiğiniz için, takiptesiniz. Bende siz buradasınız diye paylaştım; benden bişiyler anlatan biraz kendimden biraz yabancı cümleleri…

İyi ki takiptesiniz…

İyi ki varsınız.

Ve ben iyi ki canım sıkkın olduğunda yada mutlu olmak istediğimde sizin sürpriz yorumlarınız için buraya kaçma imkanı buluyorum…

=) Usako

-Jan

- Serenty

-Ay savaşçısı- (Hepimizz iştee , Ben Dahil Çok Mutlu )

Spoiler:

En Yukarı Git
13 Eyl 2011 14:52
Bu mesaja teşekkür edenler (2 kişi): Kohana Mai, hp*star

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40, Sonraki
27. sayfa (Toplam 40 sayfa) [ 588 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız