Sailor Moon crystalline glitter of gold
Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Fanart ve Fanfic -> Sailor Moon Fan Fictions

Yazar
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 31

Durumu: Çevrimdışı

Saturnlight
Sağlam Üye
Sailor Moon crystalline glitter of gold Konu: Yanıt: Sailor Moon crystalline glitter of gold
Alıntıyla Cevap Gönder
9 bölümden sonra bolümler bir az uzun olucak Gülücük Dağıtıyor

En Parlak Yıldız

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
19 Arl 2011 14:09
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 26

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Sailor Moon crystalline glitter of gold Konu: Yanıt: Sailor Moon crystalline glitter of gold
Alıntıyla Cevap Gönder
10 Bölüm
Tusukinoların Evi

Usagi bayodan çıkmış giyinmişti ama düşünüyordu.Bu içindeki anlam veremediği şey neydi acısını bastırmak içinmiydi.hayır sanki artık gerken bir değişimdi bu dinlenen bedeni onu dahadinlendirmeye bıraktı gözlerini.

Usagi kendisini prenses elbisesinin içersindeydi,odasındaki balkondan dünya bakıyordu sanki birini bekler bir telaşı vardı.
Persephone:Perensesim.
Serenitiy:Perse nihayet gelebildin ona mesajimi iletebildin?
Persephone:Meraklanmayın prensesim prens endimion söylediğiniz yere gelecek,yanlız eğer gelemezsem bana olna inancını yitirmesini söyledi.
Serenitiy:Ah endimion, ona kadar gücümü vermeyi yardım etmeyi istediyimi söyledim neden kabul etmedi ki
Persephone:Üzülmeyim prensesim oda size bir şey olması için korumaya çalışıyor.
Serenitiy:Yinede endişeliyim teradaki bu başkaldırış ya ona bir şey olursa ben ne yaparım.
Persephone:Prensesim boşuna endişeleniyorsunuz endimion'na inanmalısınız o size geri döneceyine bütün kalbiyle inanıyor sizde ona güvenin.

Usagi rüyasından uyanır bu nedemekti rüyasındaki kız kimdi,dünyadaki karmaşa neydi.
(aşağıdan annesi seslenir)
BayanTusukino:Usagi hadi yemek hazır.
Usagi:Tamam geliyorum.

Elisiyon
Helios:Prenses;beyaz ayın sonsuz gücünün varisi,karanlığa ışık tuta serenitiy,geçmişini hatırla bu çirkin oyundan kurtul içindeki yaraların üzeri kapnmışken bu yanlıştan geri dön.

Setsuna mamorunun evine gitmişti.Orda bulamamıştı. oda hastane'ye gitmeye kara verdi.
Setsuna:Afedersiniz ben bay cihiba'yı arıyordum.Kendisi bu hastanedeymiş.
Damışman:Evet,bir hastasımısınız.
Setsuna:Hayır ama kendisi ile görüşmem gerek.
Danışman:Tamam ikinci kat'a çıkın odasında olabilir değilsede ordaki hem şireler size yardımcı olacaktır.
Setsuna:Teşekkürler.
Setsuna kata çıktı, odasını araken onu koridorda görmüştü.Mamoru'da onu fark etmişti zaten.
Mamoru:Umarım ters giden bir şey yoktur setsuna.
Setsuna:Olanları duydum,ama ben sizin böyle birşeyi prensesimizi sevdiğinizi ve bunu ona yapmayacağınıza biliyorum.Size yardım edecez.
Mamoru:Ne gibi
Setsuna:Yakında michiru sergisi var belki prenses'e olan biteni anlatabilirsiniz.
Mamoru:Bunun olacağına eminmisin
Setsuna:inancınızı yitirmeyin prens'im prenses sizi muhakkak dinleyecektir.
Mamoru:Bunları yarın uygun bir zamanda konuşsak dah iyi olur bursı yeri değil.
Setsuna:Haklısınız lakin sizinle bir an evel konuşmamm gerekti.

Kırıstal Tokyo
kral ve kraliçe yerleştikten sonra kızları ile birlikte bu harika yerin bugünlükte olsa tadını çıkarmışlardı.Öyle ki her zaman erken yatmamakta inat eden kızları günün yorgunluğu ile onlarla otorurken uyaklamıştı.

Serenitiy:Şunun haline bak 12 yaşında amahala bebek gibi kucakta yatağa gidiyor.
Endimion:Saray deşına nadiren çıkıyor sonra yoruluncada sonuç bu.
Serenitiy:Şikayetçi değilsin bakıyorum.
Endimion:Niye edecekmişim kıskandıysanız sizide taşırım bir gün kucağımda
Serenitiy:Çeneyi bırakta dikkat et(küçük hanımı yatırırlar)
Endimion:Kabul et sende bazen en az benim kadar büyüyüdüğünü kabulenemiyorsun.
Serenitiy:Ama seninkisi hat safada canım.Hem nerden çıkardın bunu
Endimion:Belli öyle bir örtüşsün ki bi kundaklamadıyığın kalmış.
Serenitiy:Biraz sesiz ol uyanacak şimdi.(odadan çıkarlar ve kendi odalarına doğru ilerlerler)
Endimion karısının bu halini küçük hanım doğuduyundaki ilk zamanlarına benzetti.
Serenitiy:Neye gülüyorsun sen.
Endimion:Sana,aklıma küçük hanımı ilk doğurduğun zaman ki hallerin geldi.
Seretiniy:Canım her anne'nin yaptıyı şeylerdi.
Endimion:Tabi ö yüzden gece uyurken nefes alıyormu diye başında beklerdin
Serenitiy:Sonra sen yanıma gelip beni ikna etmeye çalışırdın uyumam için.Dönüp ona baktıyımızda ben..
Endimion:Bu bizim kızı'mız mı derdin.
Serenitiy:Sende evet senin ve benim ikimizin bir parçası olan kızımız derdin.
Endimion:Sonra birlikte korucağız değil mi derdin.
Sernitiy:Sende onu birlikte hem koruyucağızı hemde büyüteceyimizi söylerdin.(odaya gireler)
Endimion:Sen sonra klasik hamileyinden kalma endişeni dile getirirdin."Yinede iyibir anne olabilecek miyim sence?"
Serenitiy:Sende ona öyle bir anne olacaksın ki her anlamda sennin gibi olmayı dileyecek derdin.Sonra ben sana aynen böyle sarılırdım.
Endimion:Bir süre onu izelerdik, sonra...
Serenitiy:Evet sonra...
Endimion:Seni öpücüklere boyardım acaba..
Serenitiy:Hayır ne zaman olabir şey olsa senin kızın hemen uyanırdı.Unuttun galiba tam 3 ay gaz sancısını çekmiştik.
Endimion:Ben teselli için demiştim.
Serenitiy:Sag ol ama bizde dinlensek iyi olur. Küçük hanım'a atla geziceyimize söz verdik.
Endimion:Doğru geri dönmeye böyle razı olmuştu.

Aslında endimion teselli için söylemişti o sözleri çünkü hafızası hatırlayamadı oysaki önceleri gayet iyi hatırlardı ama hafızasıda yansıması gibi onunla oynu yordu.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder MSN Messenger  
20 Arl 2011 14:03
Saturnlight
Sağlam Üye
Sağlam Üye

Teşekkür: 31

Saturnlight
Sağlam Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümde güzel. Gülücük Dağıtıyor .Ama neden bölüm bir az da olsa uzun olmadı Hüzünlü Düşünce Şaşırmış Durumda Duygusal Salya Sümük Ağlıyor

En Parlak Yıldız

En Yukarı Git
20 Arl 2011 14:32
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
10.Bölüm(Devamı)

Usagi yemekten sonra odasına çekilmişti,rüyasında gördüyü anı düşünüyordu.Böyle bir şeyi acaba geçmişte prenses'ken yaşamışmıydı,O kız kimdi? bu sorularını cevabını tek bir kişiden alabilirdi oda yanına gelmişti.

Usagi:Luna sana bir şey sorucam persephone kim?
Luna(şaşırır):Ne prese mi?
Usagi:Evet luna tanıyormusun, rüyamdaki kıza böyle sesleniyordum.
Luna:Usagi belki hayal etmişsindir.
Usagi.Hayır hayır luna rüyamda sanki geçmiş hayatımdaki bir anımı gördüyüme eminim.Söyle kim bu kız
Luna:Usagi istersen şöyle yapalım sen rüyanı başından sonu kadar bana anlat,bende araştırıp sana ne manası olduyğunu söylerim.
Usagi lunanın söylediklerini düşündü anlatmaya kara verir.
Usagi:Tamam ama bundan kızlara bahsetmek yok ve o persenin kim olduğunu anlatacaksın bana er ve anlatır.

O sırada üç yakın arkadaşın evindede bunlar yaşanıyordu.

Hina:Ya ama yeter kızlar daha ne kadar sürecek bu küskünlük.
(Rena ve heres'ten ses çıkmaz)
Hina:Heres, bari sen yapma rena 'yı biliyorum astımı astık dediyim dedik....
Heres:Kusura bakma hina, ama her ne kadar kız kardeş gibi büyümüş olsakta bu zaman kadar kızgında olsam kırmışta olsan beni zorda olsan yanında olurdum ve seni dinlerdim.Ama bu son yaptıyınla bu sefer fazla ileri gittin.
Hina:Biliyorum evet ama ben yaptığımın farkına vardım.Kalbim her ne kadar mamoru'nun olsada o beni istemiyor,bunu bugün benimle konuştuyunda daha iyi anladım.Gözlerinde öyle bir öfke vardı ki(renadayanamaz)
Rena:Ya ne yapacaktı hina, boynuna mı atılmalıydı?
Hina:Ne derseniz haklısınız istediyiniz kadar bağrın çayrın konuşmayın ama yeter ki baan yardım edin.
Rena:Bu haltı yerken tektin şimdie hallet.
Heres:Rena
Rena:Ne rena heres, bize sordu mu hayır.
Hina:Evet sormadım ama pişmanım ve mamoru'ya yaptıklarımı telafi etmek istiyorum.
Hers:Nasıl yani?
Hina:ben bütün yaptıklarımla yüzleşmek istiyorum.
Rena:Dur,dur biraz sen şimdi bütün olan biteni hem mamoru'ya hemde....
Hina:Evet güzleşip yüreyimdeki yangında yanmak istiyorum.
Heres:İyi düşündün mü?
Hina.Evet ve doğru olanda bu ama sizin yardımınız olmadan yapamam.

Heres ,rena'ya baktı rena düşünüyordu arkadaşını iyi tanıyordu ve bu haliyle öyle samimiydiki oda heres'e baktıktan sonra
Rena:Tamam yardım edecez ama neyse onu mamoru'ya ve sevdiyine anlatacaksın herşeyi.
Hina:Emin olabilirsiniz.
Ne kadarda kolay oldu.Hirasama planı ilk aşamasına girmişti bu kızlar bu kadr inandılarsa o aptal pres'te inanacaktı ve sonrasında ikinci aşamayıd abaşarp pres'le prensesin arasında aşılması zor bir uçurum oluşacaktı.

Kırıstal Tokyo
Gelecek zaman daki tokyo'da bişeyler ters gidiyor.İnsanlar birine girmişti.(Kral endimion eşi'nin yanına koştu)

Endimion:Serenitiy!
Serenitiy:Endimion, nerdesin?
Endimion:Burdayım.
Serenitiy:Nerde,endimion!
CibiUsa:Anne babam nerde?Sesini duyuyorum ama nerde?
Endimion:(şakın bir haldedeir) Serenetiy!Küçük hanım!
Sernitiy:Mars majesteri nerde?
SailorMars:Bilmiyorum ama sesi çok yakınlardan geliyor.
:Nasıl yok olmak güzel bir his değil mi?
Endimion:Kimsin? Serenitiy!
:Boşuna çırpınma sesin kısılanakadar istediyin kadar seslen seni göremezler.
Endimion:Senin derdin benimle onları bırak.
:O kadar kolay değil hem karın bana lazım.
Endimion:Derdinleyse benimle gör ailemle değil.
:Meraklanma sanada sıra gelecek,tabi önce hamınlar karın birazda bana karılık etsin değil mi? Sana yeterince etmiş zaten.
Endimion:Bu asla omayacak.
:Çocuğunun hayatını kurtarmak isteyen bir kadının yapamaya cağı şey yoktur.
Endimion:Asla beni öldürmen gerek!Ne karıma nede kızıma bir zara verbileceksin asla asla!(uyanır)

Serenitiy:Endimion ne oldu?
Endimion şoktaydı.Meğer gördüğü bir kabus muş.
Endimion:Serenitiy,Bir şeyin yok değil mi? Kücük hanım...
Serenitiy:Sen iyi misin,ne gördüysen baya etkilen mişsin.Sakinleş.
Endimion hem şokta hemde gerçek olmadıyı için sevimişti.Ailesi yanındaydı.
Serenitiy:İstersen biraz hava al.(serenitiy şaşkındı kocasını ilk defa böyle görüyordu.)
Endimion:Tamam iyim.
Serenitiy:Gerçekten mi? rahatlayacaksan anlat is..
Endimion:Hayır,Yani iyim gerçekten.. ben hava lasam iyi olacak.
Serenitiy:Bende seninle geliyorum.
Endimion:Yok sen kalbilirsin.
Serenitiy:Seninle gelmek istiyorum lütfen.Sadece senve yıldızlarla olmak istiyorum.

Endimion sernitiy'e baktıyında içine yeniden huzur doluyordu. sanki az önce endişe ve korku içinde olan kendisi değildi sanki.Onun gözlerinin içine her baktıyında bu mavilikte kızgın bile olsa içini rahatlatıyordu,ama bu mavi gözlerin içersinde kopan fırtına larıda biliyordu.Serenity'se eşi ile dahada ilgileniyordu sanki karşısında korunmaya muhtaç bir çocuk vardı,aslında serenitiy o derin koyumavi gözlerde o korkan çocuğu görüyordu.Erkenden büyümüş çocukçça heveslerini yaşamamış bir çocuk vardı,ve büyüyen çocuk bu mutluyu ve huzuru kaybetmektede karalıydı.

Tusukinoların Evi'nin Bahçesi
Artemis:Luna ne oldu bu kadar acil olan nedir?
Luna:Artemis usagi sanırım geçmişinii hatırlamaya başladı.
Artemis:Nasıl yani?
Luna:Usagi rüyasında ayda geçirdiği daha önceki hayatından bir anı görmüş hatta rüyasında prese bile var.
Artemis:Luna zorlu bir dönem bizi bekliyor.Zaten kızlarada artık kkonuşmalıyız,setsunada döndüyüne göre.
Luna:En azından usagi şimdilik pek fazla bir şey bilmeden yapmalıyız.
10.Bölüm sonu

Saturnlight sorma uzun yazdıyım zaman bir problem yaşıyorum bu yüzden az uzatıp iki parça olarak yayınlıyorum.Bende isterim tamaın yayınlıyım ama olmuyor.

En Yukarı Git
20 Arl 2011 20:46
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
11.Bölüm
Ertesi Gün

Makato:Günaydın ami.
Ami:Günaydın makato.
Makato:Hayırdır pek durgunsun.
Ami:Dün minako ile rei'nin arasında olanları düşünüyordum.
Makato:Sorma benimde kafamı kurcalıyor,nasıl böyle düşünebildi anlamadım.
Ami:Ama sürekli o günlerdeki halinide düşünürsek sanki bir şeyler biliyor gibiydi.
Makato:Ne biliyorsa usagi ögrenmeden bilmemiz gerek.Rei'yi gördün mü peki?
Ami:Gittim ama pek iyi değil,gelçi dün usagi'nin yanında bozuntuya vermedi.(o sırada rei gelir)
Rei:Günaydın kızlar.
Makato:İyisin değil mi?
Rei:Meraklanma iyim.
Ami:İstersen gidebilirsin sonuçta daha kimse gelmedi.
Rei:Hayır usagi için kalmalıyım kızlar.
Haruka:Selam kızlar
Makato:Diğerleri daha gelmedi.
Setsuna:Zaten prenses gelmeyecek.
Michiru:Önce olan biteni bir toparlayalım.
Haruka:Ama sanırım sizde'de havadisler var galiba

Kızlar olan biteni anlatırlar.

Motoki'nin Evi
Motoki:Günaydın aman gece demeliyim sanırım.
Mamoru:Sabah sabah formundasın.
Motoki:Hadi git dinlen sonra toparlanırsın doktor bey.
Mamoru:Motoki tekrar sağ ol, herşey için.
Motoki:Ya dün ne konuştuk biz.Hadi gitde dinlen önce sonrasına bakarız.

Tusukino'ların Evi
Usagi erken kalkmıştı dolabını dağıtıp yeniden düzenliyordu,hatta bazı kıyafetlerini ayırıyordu.Sanki bir değişiklik isitiyordu.

BayanTusukino:Usagi
Usagi:Anne
BayanTusukino:hayırdır neden bunaları ayırdın.
Usagi:Bilmem artık istemiyorum.
BayanTusukino:Anlıyorum,sanırım artık yaşın gibi davranıyorsun,bazı şeyler değişiyor sedece sendeki biraz ani değil mi o günüde sayarsak.
usagi biraz durgunlaşır
Usagi:Ben....
BayanTusukino:Gerçekten kendini toparladın değil mi? sana anlatman için üstelmiyorum ister anlatırsın ister anlatmazsın birşey yaparken iyice düşün usagi,aklını dinlerken kalbinide dinle gerçekten istedeğini azda olsa dinle ve öğle karar ver.
Usagi:Anne(sarılır)
BayanTusukino:Sana yardım edeyim.

Etraf karanlıktı ama diğer yarısına kavuşacak kalp bunu önemsemiyordu. ormanın derinliklerinde ilerleyip nehrin orda beklemeye başladı,daha gelmemişti belliki.
Persephone:Prens endimion geldiniz demek.
Endimion:Serenitiy nerde yoksa gelmedi mi?
Persephone:Hayır, burda sizden önce bazı atlılar dolaşıyordu bende tedbir amaçlı ...
Endimion:Anladım.(serenitiy endimion'unun sesini duymuştu)
Serenitiy:Endimion.
Endimion:Serenitiy(birine sarılırlar)
Serenitiy:Senin için endişelendim gelmeyeceksin sandım.
Endimion:Ben ne olursa olsun sana geri dönecem serenitiy.
Serenitiy:Endimion izin ver sana...
Endimion:Serenitiy bunu seninle konuştuk.
Serenitiy:Yinede istiyorum,sana inanıyorum ama içimde yinede bir korku var az önceki atlılarda pek tekin değildiler zaten..
Endimion:Sereniity,artık endişelenme lütfen ben halledicem ve sana geri dönücem.
Sereniity:Bu kadar nasıl emin olabiliyorsun anlamıyorum ama sana kalbimle ve benliğimle inanıyorum.

Endimion gözleri dolmuş olsada yinede dayanan bu tanrıçaya bakıyordu ve geri döneceyine dahada innıyordu.serenitiyi'yi öper

Persephone:Özür dilerim ama artık geri dönmemiz gerek prensesim.(serenitiy endimiona bakar)
Endimion:Hadi saraydakiler yokluğunu fark etmesinler.
Sereniity:Biliyorum bir gün hiç ayrılmayacağımız ,bütün özlemizin hasretimizin acısını mutlulukla anarak hatırlayacağız.
Endimion:Bana ve o günlerimizin geleceğine inancını hiç yitirme.

Endimion serenitiy'i son kez öpüp koklar sereniity hiç istemesede prensinden ayrılır persephone'yle beraber aya giderler.
Mamoru uyanır.Yine o histi geçmişinde ne yaşadıysa içindeki kırgınlıyı ve isyanı dahada deprestirityordu.

Kızların olduyu yer
Michiru:Bu kadar öfkelendiyine göre birşeyler biliyor olmalı
Haruka:O da zaten söyleyecektir(osırada minako gelir)
Minako:Selam millet.
Haruka:İyi haberler sende
Minako:ne haberi
Setsuna:Dün olanlar hakında ne biliyorsan prensesin iyiliyiği için anlatmalısın.Sonra bende size olan biteni anlatıcam.
Minako daha fazla saklaya mayacayını anladı,artık anlatırsa belkide arkadaşları azda olsa ona hak vereceklerdir.

Minako:Tamam ama usaginin bundan haberi olmayacak.
Rei:Söz veriyorum ne kadar kızarsam kızayım yüzüüne vurmayacağım.
Minako:Rei,dün olanlar için üzgünüm
Rei:Tamam şimdi sırası değil.

Kırıstal Tokyo
Cibiusa erekenden uyanmıştı ve yine yaptıyı gibi anne ve babasının yanına gitti.Kapıyı usulca araladı sesizce içeri girdi ve onların aralarına göneldi.
Serenitiy:(gözleri kapalı halde)Küçük hanım bunu daha ne zamana kadar devam ettireceksin,hanisen büyümüştün.
Cibiusa:Banane 18 yaşıma kadar yanınıza geleceyim.(gülüşürler)
Endimion:O zaman bizde senin erkek arkadaşın olduyu zaman bizde yanında oluruz,özelliklede ben.
Serenetiy:Ya öyle mi?(daha beter güler)
Endimion:Sen niye bu kadar gülüyorsun öyle.
Sereniity:Hiç beni düğünde babmdan almadan önceki konuşmanız aklıma geldi.
Cibiusa:Anne banada anlatsana
Sereniity:Saraya döndüyümüzde albümlerede bakar anlatıırm tamam.
Endiimon:Tamam hanımlar artık uyandığımıza göre kahvaltı edebiliriiz değil mi?

Motoki'nin Evi
Mamoru kendisini toparladıktan sonra artık evine dönmeye kara vermişti.
Motoki:Mamoru eğer istersen k..
Mamoru:Böylesi daha iyi motoki bu zamana kadar beni ağırladıyn için san ne kadar teşşekkür etsem az.
Motoki:Sana daha öncede söylediyim gibi lafı bile olmaz bak eğer duramazsan geleceksin tamam mı
Mamoru:Söz gelicem,Aşa gelmene gerk yok arabam var zaten
Motoki:Bari taşınana kadar müsadeet.
Mamoru:Anlaşıldı emin olana kadar beni bırakmayacaksın.
Motoki:Evet doktor bey.

Kızların Orası
Minako:Demek gelecekte yok oluyor.
Setsuna:Evet kapıda ara arada olsa büyük karmaşalar yaşanıyor.
Ami:Kraliçe'nin olanları biliyor mu?
Setsuna:Kral endimion bundan bahsedilmesini istemedi,hatta kendi durumunu bile
Makato:Eğer düşmansa bu ikisinden ne istiyor peki evren,dünya neisne yetmiyor.
Michiru:Bazen bazı şeylerin bedeli geç ödenir.Sanır bu önceden olan bir şey.(o sırada luna ve artemis gelir)

Artemis:Burda olmanıza sevindik.
Luna:Anlatacaklarımızı dikkatle dinleyin.
Rei:Bir dakika usagi gelmedi ama
Luna:Onunla ben ayrı konuşacağım,şu an anlatacaklarım sizi ilgilendiriyor.
Artemis:Özelliklede 5 iç gezegen korucuları olan sizleri.

Kızlar luna ile artemis in anlatacaklarını iyice merak ediyorlardı.
Luna :Bundan uzun zman önce Ay ile dünya yani tera bir krallıkken tereda bir takım isyanlar başladı.Bu ayaklanmada pek çok masum innsan öldürüldü,tera prensi endimion ayaklanmaları durdurdu ama isyanı başlatan kara şövallye bunu haz edemedi tamda endimion'unu öldürmeye hazırlanırken endimion'unun serenitiye olan hislerini öğrenir ve prensesi ona karşı kullanmaya karra verir.
Artemis:Prens endimion onu buna ulaşamadan yener ama şimdi kaos yeniden uyandı ve yeniden olarakta onu uyandırmış olabilir.Bu sefer sevgi enerjisini alıp yerine negatif enerji haline çeviriyor.
Makato:Yani yeniden savaşıcaz.
Rei:Ne zaman olmadı ki.
Luna:Hayır bizdeğil prens endimion savaşacak.
Kızlar:Ne
Haruka.Ama prens'in bir ...
Artemis:Hayır var, ve izin görevinizde bu güç uyana kadar prensesi ve dünya'yı korumak olacak.
Rei:Peki prens'le prensesin arası ne olacak(minako yinede huzursuz olur)
Luna:Buna kendileri halletmeliler kızlar.
Makato:Eğer bu zaman da bazı şeyler değişirse gelecekte kıristal tokyoda olmayacak
Ami:Usagi bunları bilecek mi luna?
Luna:Sadece bir düşmanımız olduyuğunu bilecek çünkü bazı şeyleri kendisi hatırlamalı,Diğer duruma gelince biz sadece ufak oyunlarla uygun ortamı yaratabiliriz.

En Yukarı Git
23 Arl 2011 20:44
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Sonunda okudum sana tek bir tavsiyem olacak
Gözünü seveyim yavaş yaz yazdığını oku kızım bazı yerlerdeki yazım yanlışları çok göz yoruyor onun harici konu güzel bir ara PErsephone'mi gördüm mutlu oldummm:)Gülücük Dağıtıyor

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
25 Arl 2011 19:28
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): MoonBeste

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Sorma leydim, klavye bazen basmıyor ondan bölümler öyle bazen eksik çıkıyor yorumun çok sag ol dikat edicem.
Bu arada arkadaşlar bir kaç bölüm sonra savaş çıkarıyım mı?

En Yukarı Git
25 Arl 2011 21:23
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
E zamanı gelmiş artık düşmanla azıcık çatışsınlar ama tabi final savaşı şeklinde olmasın aralarını düzelt artık!

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
25 Arl 2011 22:45
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
malefes ledim daha mamoru 'nun çiles'i bitmedi öyle atıştırmalık bir savaş olacak zaten.
Ama savaş onrası mamoru ilk kez usagi'ye yakın olacak.

En Yukarı Git
25 Arl 2011 23:00
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
11.Bölüm(Devamı)
Tusukinoların Evi

Usagi kıyafetlerini ayırırken birine takıldı bu ünlü yoshiki usui nın tasarımıydı;

Mağaza görevlisi:Neredeyse 1 saat oldu.Biraz daha hızlı olamaz mı?
Mamoru:Ah üzgünüm(usagi ayna karşısında bakınmaktadır)
Usagi:Usui'nin markası en iyisi, mamochan!
Mamoru:Usako,sana bir elbise alacağım böylece yakında burdan ayrılabilir miyiz?
Usagi:Sorun değil. onlara bakarak da mutlu oluyorum.Bu da başka bir harika elbise!
Mamoru:Hayır,sana bir tane almak istiyorum.
Usagi:(gözleri dolu bir şekilde kızarak)Mamochan...Beni bu kadar düşünüyor musun?
Mamoru:Haydi,acele edelim ve bunun parasını ödeyip gidelim.
Mağaza görevlisi:Bizimle alışverişi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
dışarda
mamoru boş cüzdanına bakar.
Usagi:Teşekkür ederim.Mamochan!
Mamorudan ses çıkmaz.
Usagi:Kalbime dört heceyle seslendiğinde ne oluyor biliyor musun?
Mamoru:Boo-hoo-hoo-hoo?
Usagi:(kızarır ve acip sevinir)Off... Saf mutluluk.

Usagi bu anıyla kalbimdeki yarası biraz olsun kanıyordu,yapamadı o almış olsada atamadı dolabının en derinliklerine sakladı.

Aşağıda
Bay Tusukino:Demek odasını toparlıyor.
Bayan Tusukino:Sana söyledim,sınavlardan diye demek ki dünkü çalışmalarından sonra bir güven geldi kendine.
Bay Tusukino:ıkuku yinede acaba usagi'yi..
Bayan Tusukino:Evet kenji
Bay Tusukino:Bir uzmana mı götürsek.
Bayan Tusukino:Ne yapma kenji tamam anlıyorum ama
Bay Tusukino:Usagi'ye söylemeyiz bile o bir arkadaş sanır belki içindeki ona anlatır bizde ona göre
Bayan Tusukino:Hadi oldu ya hoşnut olmayacaığın bir şey duyarsan ne yapacaksın keneji.Farzet kızınızın bir erkek arkadaşı varmış ve ayrılmışlar dese napıcaksın.
Bay Tusukino:Ne,kim nasıl!benim kızımı üzebilecek kadar cesaretli bir serseri o!
Bayan Tusukino:Bak hayalı bile kudurtmaya yeti seni.
Bay Tusukino:Umarım içine kapanmaz yine .

Kıristal Tokyo
Cibiusa:Aa benim poni nerde?
Endimion:Bilmem bunu görünce belki binmek istersin.
o sırada kahverengi çokta büyük olmayan bir at getirirler.
Cibiusa:Baba bu harika bir şey!
Endimion:Ama sen sanırım poni'ni istiyorsun?
Cibiusa:Yo hayır hayır bunu istiyorum.
Serenitiy:Sizi daha ne kadar bekleyeceğim ben.
Endimion:Neden şikayet ediyorsun ne güzel binmişsin işte.
Serenitiy:Sen bir daha beni geç kaldıyığım için eleştirde o zman görüşürüz.
Cibiusa:Baba yandın.
Endimion:sorun değil alışkınım.
o sırada bir yerlerde
:Hiç meraklanma tanrıça yakında benimle karanlığın hükmünü vereceksin.

Kızların Orası
Makato:Artık usagi'ye yakın olmalıyız onu düşman etkisine maruz bırakmalıyız.
Ami:Setsuna peki gelecek ne durumda ?
Setsuna:Kraliçe'de ve küçük hanımda bir değişiklik yok yanlız...Majesteri kral endimion aynadaki yansımalarını kaybolduğundan bazende hafızasının geçmiş anılarını yitirdiyinden söz etmişti.
Rei:Peki kraliçe eşi'nin durumu nu biliyor mu?
Setsuna:Hayır ,kraliçe zamandaki karışıklıyığı bile bilmiyor.
Aretemis:Ama ya kraliçe'nin yanında yok olursa birden bire o zaman ne olucak.
Setsuna:Bilmiyorum ama umarım bu gerçekleşmez.
Luna:Düşman'nımız harekete henüz geçmemiş olsada tetikte olmalısınız,benim usagi'nin yanına gitmem gerek.(luna gider)
Rei:Benimde tapınaya geri dönmem gerek zaten.
Haruka:Hotoru meraklanmadan bizde gitsek iyi olur.
Michiru:haklısın.

Üç Işığın yanı
Aranjör:Seiya,neyin var senin eskiden şarkıları unutmazdın.
Seiya:Kusura bakma ben aslında iyi değilimde.
Aranjör:Tamam Yaten senin kaydına geçelim.
Taiki:Yaten!
Yaten:Aa ne
Seiya:Oho benden başkalarıda varmış.
Yaten:Ne alaka(kayda girer)
Seiya:Nesi var bunun
Taiki:Tanrılar kurulunda olan aşk tanrısı afrodit vakası.
Seiya:Anlıyorum.
Taiki:Peki seniki ne?
Seiya:Benim ki ne olursa olsun koruma isteyi sadece.
Taiki:Emin misin?
Seiya:Oldukça,o günler benim için sadece güzel birer anı.

Mamoru'nun Evi

Mamoru ilk defa o günden sonra evine geliyordu,aslında iyikide motoki onunla gelmişti yoksa belki dayanamazdı.

Motoki:Mamoru.
Mamoru:Evet
Motoki:Bunlar nereye
Mamoru:onlar...
Motoki:(toparlamaya çalışır)Tabi ya neyse ben koyarım şimdi.
Mamoru'nun içi içini kemiriyordu,kendisine olan kızgınlıkla odaya girdi.Oda derli topluydu,En son burası böyle değildi.
Motoki:Eşyalarını almaya geldiyimde toparlamıştım odayı.
Mamoru:Camları mı açtın?
Motoki:Evet
Mamoru:Beli bir birtek şey hariç her koku gitmiş.
Motoki ne diyeceği bilemiyordu,bunu belki hisedemezdi belki ama yinede acısını anlıyordu.
Mamoru:Benim bir işim vardı sen hallet.
Motoki:olur(mamoru çıkar).Bu ikisi ne olacak böyle.

En Yukarı Git
26 Arl 2011 21:25
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
11.Bölüm(Devamı)

Üç ışığın yanı
Menejer:Evet sanırım kaydınız bitti.
Seiya:Evet artık gitsek
Menejer:Yapmayın bu kadar sıkıyormuyum sizi
Taiki:Hayır ondan değil sadece bir an önce olup bitsin istiyor o kadar.
Menejer.İyi öğle olsun.
Aranjör:Yanlız bir ara yine gel seiya
Menejer:Hayırdır sesinde bir sorun mu var?
Seiya:Hayır yok.(seiya gider)
Menejer:Bunun nesi var bugünlerde bilen var
Yaten:Sadece maziye geri dönüş yapıyor.
Menejer:Mazi derken
Taiki:Yaten biraz abartıyor
Yaten:Hiçte bile abartmıyorum.
Menejer:Neyse dergi'ye geç kalıyoruz çocuklar.

Menejer bunu anlayamamıştı ama bir şeylerden emindi bu herneyse onları huzursuz ediyordu.

Tusukinoların Evi
Usagi odasındaydı yanına luna geldi.
Luna:Usagi
Usagi:Geldin demek luna.Birşeyler öğrenebildin mi?
Luna:Evet önce birşey diyeceğim.
Usagi:Yoksa yenibir düşmanımız mı var
Luna:Hayret mızıklanmadın bu sefer.
Usagi:Luna ne zaman düşmanımız olmadı ki.Sen esas konuya gelsen.
Luna:Anlaşıldı,rüya'nı merak ediyorsun.
Usagi:Evet luna.
Luna:Usagi rüyada gördüğün olay aslında önceki yaşamından bir anıydı,peresone'ye gelince yeraltı tanrısının kızıydı ama senin onunla aranız iyidi.
Usagi:Eeeee
Luna:Sen ile prens endimion'nun bir birbirinize yazdığınız mektupları getirip yetiriyordu ayrıca bazen senin dünya'ya indiyinde seni koluyordu.
Usagi:Ben bu rüya'yı görmeseydim dahada anlatmayacaktın değil mi?
Luna:Usagi bunu sana anlatamazdım çünkü senin kendi benliğini kazanman gerikiyordu.
Usagi(baya duygulaşır):Tamam luna yeter(usagi odadan çıkar)
Luna:Ah usagi önceden anlatamazdım sana bunları.
Bayan Tusukino:Usagi nereye?
Usagi:Şey ami çağırdıda önemliymiş.
Bayan Tusukino:Geç kalma.

Usagi dışarı çıkmıştı aslında onu bunulaltıdan içindeki acıydı geçmişinde bile o vardı,hatta ona deli gibi yardım etmek istiyordu.Ama kafasında başka bir soru daha oluştu ya şimdi'nin düşmanı geçmişten gelen bir imtikamsa.

Mamoru'un olduğu yer
Uzunuki:Selam mamoru sana ne verebilirim?
Mamoru:Sadece kahve lütfen.
Uzunuki:Deprosyondan çıkanlarında favorisi artık kahve olsa gerek.
Mamoru:Anlamadım.
Uzunuki:Bilmem senin gibi olanlar bugünlerde çok kahve tüketiyorlada ondan,neyse ben hemen getiriyorum.
Mamoru uzunukinin laflarından hiç bir şey anlamaz,o sırada setsuna gelir.

Setsuna:Çok bekletmedim umarım.
Mamoru:Hayır bende yeni geldim zaten.
Setsuna:O zaman size olanları kısaca anlatayım.Burda bunlar yaşanırken gelecektede geçmişten beri var olan dengeler değişmeye başladı.
Mamoru:Nasıl bir değişilik söz konusu.
Setsuna:Kralendimion yansımalarının kaybolduğundan ve anıları'nı yitirdiğinden söz etmişti.Birde duyuğuma göre kraliçe serenitiyde bazen öfke krizlerine kapılıyormuş.
Mamoru:Cibiusa
Setsuna:Meraklanma o iyi dedim gibi majesterinin bu drumundan kraiçenin haberi bile yok ne ordaki durumu nede burdaki durumu
O sırada uzunuki siparışi gettirir.
Uzunuki:İşte kahven hanfendi birşey ister?
Mamoru:Hayır teşekkürler.(uzunuki gider)
Setsuna:Şu kız olanları size anlattı mı?
Mamoru:Anlatmadı zaten konuşma olanağımızda olmadı ama kendisinin olduğunu kabul ediyor.
Setsuna:Anlıyorum.
Mamoru:Setsuna biliyorum kurallara aykırı ama yinede sorucam.Ben önceki yaşamımda bir güce sahip miydim,bunu biliyormusun?
Setsuna:Keşke kurallar olmasaydıda cevaplayabilseydim,ama biliyoryasaklar var.
Mamoru:Sen anlıyorum,sorun değil.
Setsuna:İnancınızı kaybetmeyin gücünüz uyanacaktır.Prenseslede aranız düzelecektir.
Mamoru setsuna'dan istediği cevabıalamaz,bunlarla nasıl baş edecekti.Bir süre sonra setsuna gider ama mamoru'nun kafasında bir soru daha vardır.

Mamoru:Uzunuki,az otursana
Uzunuki:Tamam
Mamoru:Demin ne demek istedin.
Uzunuki:Hiç bir şey.(içinden 'motoki neden söylemedin ki')
Mamoru:Eminmisin.
Uzunuki:Şey dün oyun merkezinede ve burada...(mamoru anlar)
Mamoru:İyimiydi?
Uzunuki:Arkadaşlarına çaktırmıyordu ama az durgundu.
Mamoru:Sağ ol uzunuki.
Uzunuki:Ben biliyorsun diye söylemiştim,üzmek istememiştim.
Mamoru:Hayır üzmedin Kesinlikle.
Uzunuki:Ozaman bekle(Uzunuki bir süre sonra elinde bir bardakla gelir)bu senin.
11.Bölüm'ün sonu

En Yukarı Git
29 Arl 2011 19:43
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
12. BÖLÜM

KıristalTokyo
Kraliyet ailesi'nin olduğu yerdede her şey yolunda değildir.

Endimion:Küçükhanım annen öyle demek istemedi.
Cibiusa:Ama bana senden nefret ediyorum ,seni doğurmasaydım çeşke dedi(ağlar)
Endimion:Hayır,hayır bak anne'nin canı sıkan birşey var ve çözümleyemiyor sadece kızgınlıkla söylediyoksa neden seni sevmeyelim.
Cibiusa:Yinede çok üzdü beni(babasına sarılırak ağlar)

Aslında herşey birden bire olmuştu sebepsiz yere serenitiy kızına kızıp bağırmıştı,biraz ağır konuşmuştu kızına karşı onu üzüp kırmıştı.Bu ilk değildi daha önce eşinede bağırmıştı onada ağır sözler söylemişti.Endimion ne yapacaktı,kendisi olsa neyse ama bu sefer kızıydı,ne kadar anlatsa boş olacaktı nede olsa bir çocuktu,kırılmıştı yinede

Endimion:Küçükhanım bence kendini boşuna üzüyorsun.
Cibiusa:Baba,annem aynı kırıcı sözleri sana söylese sen ne yapardın?
Endimion sustu ne diyeceğini bilemedi.
Ayrı bir odada
Serenitiy aynada kendisine bakıyordu,bu kimdi kendisimiydi daha önce eşinişimdide kızını kırıp üzen serenitiy miydi?Bu kendisi olamazdı ama olduen sevdiklerine zarar vermişti,one iyi bir eş nede iyi bir anne olabilmişti.Kendisine çok kızgıngındıparfüm şilerinden birini alarak aynayı tuzla buz etti.
Cibiusa:Baba
Endimion:Sen burda kal(serenitiy'in yanına gider)

Serenitiy'in eli kanıyordu ama umrumda değildi.Kendisine olan öfkesi geçmemişti.
Endimion:Serenitiy!
Serenitiy'in elinde hala şişenin kırık bir parçası vardı,elinde sımsıkı tutuyordu.
Endimion:Bırak onu serenitiy.
Sereniity:Ben kötü bir anneyim,kötü bir anneyim.
Endimion:Hayır değilsin,hadi bırak(cibiusa dayanamaz odaya gelir)
Cibiusa:Anne!baba annem
Endimion:Odana küçükhanım.
Cibiusa:Ama anne'm
Endimion:Sana odana dedim.
Cibiusa gider ama üzgündür annesi için sanki az önce ağlayan kendisi değildi.
Endimion:Sereniity daha fazla yaralama kendini bırak hadi.

Serenitiy'in elindekini zarzorda olsa almıştı,o ara anlamıştı onunla oynayan kişi eşi ilede oynuyordu.

Serenitiy:Küçükhanım nerde?
Endimion:Odasında hadi uzan dinlen.
Serenitiy:Endimion,ben artık ona layık bir anne nede sana bir eş
Endimion:Hayır hayır ben seni çok seviyorum bunu sende biliyorsun.
Serenitiy:Yapma endimion daha geçen sana seninle evlendeğime....
Endimion:Bende sana ne dedim,sen benim aşkımsın.
O sırada konuşmalarını duyan cibiusa gelir
CibiUsa:Anne
Serenitiy:Küçük hanım
Cibiusa:Sen iyibir annesin anne ben şanslıyım ki seninin kızınım.
Serenitiy:Ama
Cibiusa:Ben asıl şimdi üzgünüm,beni üzdün diye kendine ne yaptın
Serenitiy birşey diyemez herşeye ramen ailesi onun yanındaydılar.Endimion'sa bunun son olmasını diledi.

Usagi dolaşırken gördüklerini düşünüyordu.Hatırlayamadığı prenses hayatındaydı peki ama o zaman ki tehtit neydi halada ne istiyordu yoksa hayır hayır o bitmişti artık.O sırada gözü sandala takıldı o zamanlar aklına geldi aya takılmıştı ve tam düşeceken ona tutunmuştu kızarak bakmıştı sonrasında zaten öpüşmüşlerdi tamda bu anda gökten cibiusa düşmüştü.Usagi durgunlaştı nede olsa cibiusa onunda kızıydı acaba nasıldı,gelecekte acaba herşey yolunda mıydı?Bunu bir şekilde öğrenmeliydi.(eve gider)

En Yukarı Git
01 Oca 2012 21:16
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
12.Bölüm(Devamı)
Üç Işığın olduğu yer
Ayaseiki:Jyj dergisinin editörü Izane Ayaseiki'yim hoş geldiniz beyler.
Seiya:Doğrusu böyle bir karşılama beklememiyordum.
Ayasiki:Genelde yağ çekerler değil mi?
Yaten:Açıkçası evet umarım sorularınız çok özel değildir.
Ayaseiki:Hayır sorularım çoğu özel değil aksine eğlenceli.
Taiki:Neden böyle bir şey yaptınız
Ayaseiki:Bilirsiniz rekabet hem neden canınızı sıkıcı bir röpörtaj olsun istedim ama siz bilirsiniz,başlayalım?
Seiya:Tamam ama normal sizin hazırladıkladığınız gibi olsun.
Ayaseiki:Pekela önce bırakıyoruz dediniz ortadan kayboldunuz sonra çıktınız yeni bir albüm kaydına başladınız peki şu anda hayat üç ışık için nasıl,hem okul hemde albüm zor olmuyormu?
Seiya:Albümüz kayıt aşamasında normal yaşantımızda öğrenci hayatı işte.
Ayaseiki:Ama popiler birer yıldız olan öğrencilersiniz okul hayatınız bazen zor olmuyor mu?Yani aman bu öğretmen bana neden böyle bir not verdi diye hiç böyle olmadınız mı
Yaten:Aslında ilk zamanlar zordu evet şimdi alıştık sağılır.
Seiya:Zorlanmadığımız zaman sadece müzikçalışmalarımızla ödevlerin ve sınavların olduğu zamanlar.
Taiki:Bence o kadarda zor değil.
Ayaseiki:Peki ünlüyken ile ünlü olmadan önceki hayatınız arasında fark var mı peki?
Yaten:Sakince kafa dinleyemiyorsun mesale birde her an çekilme söz konusu.
Taiki:Dogrusu pek dinlene bilme imkanı bulamıyorsun.
Seiya:Ünlü olmak belki güzel ama yine bazı şeylerden malesef kısıtlısın dışarda özgürce dolanamıyorsun.
Ayaseiki:Basında bazı haberler çıktı o kadar yakın arkadaşlarınız var mı ciiddden.
Taiki:Sadece okuldan arkadaşlarımız var öle bahsi geçen gibi özel değil.
Yaten:Sadece okuldan sınıf arkadaşlarımız onlarda bir iki kişi.
Ayaseiki:Onlar çok şanslılar,ama yinede üç ışığın gönlünde yatan bir kız profili vardır değil mi?
Taiki:Aslında benim için hayır.
Yaten:Düşünmedim.
Seiya:Malesef o konuda iyi değilim.
Ayaseiki:Neden hiç mi düşünmediniz,Bari hayelde olsa bir şeyler söyleyin
Taiki:Bilgi kültürlü olmasını isterdim.
Yaten:Ben sessiz biriy partnerimse eğlenceli olmasını isterdim.
Seiya:Bir tanrıça gibi olmasını isterdim duru,sadeama güzel.
Ayaseiki:Sanırım seninkisi biraz zor seiya.
Seiya:Niye sen hayalde olsa bir profil istedin.
Taiki:Açıkçası benim kide öğlesi bir hayaldi işte.
Yaten:Bende biraz soğuk olduğumdan sevdiyimi sıcak kanlı eğlenceli istemiştim.
Seiya:Biraz mı?
Yaten:Seiya.
Luna ve artemis'in yanı
Artemis:Usagi'ye anlattınmı?
Luna:Anlattım ama...
Artemis:Ama
Luna:Bana kızgındı rüya'mda görmeden daha önce neden anlatmadığım için
Artemis:Bunda senin bir suçun yok sadece uygun anı bekliyorduk.
Luna:Herşey üst üste geldi yaşadıklları kolay değil,birde geçmişini azda olsa öğrenmesi kaldıramadı tabi.
Artemis:Bence atlatacaktır göreceksin ama sende kendini bırakma.
Luna:Umarım artemis,bazen yabancılaşıyor sanki.

Mamoru'nun Evi
Motoki:Üzgünüm ama sana bir iş kalmadı.
Mamoru:Motoki bana başka anlatağın birşey var mı?
Motoki:Tamam tamam uzunuki söyledi
Mamoru:Bana neden söylemedin?
Motoki:Dün zaten öfkeliydin yeni toparlanmıştın
MamoruÖzür dilerim.
Motoki:Sana söyleyip sende gelmiş olsaydın herşey dahada zorlaşacaktı herşeyi açıya kavuşturmak istiyorsun ama beklemen gerek.Zaten kızlarda bir gariplik vardı.
Mamoru:Nasıl yani
Motoki:Bilmiyorum ama minako ile rei arasında sanki bir sorun vardı.

Mamoru bir kara vermeliydi ama hinayı değil dinlemek adını bile duymak istemiyordu.

Usagi eve gelmiştir.
Bayan Tusukino:Usagi çay içmek istermisin?
Usagi:Hayır anne.
Usagi odasına çıkar yatağına uzanıp düşünüyordu.Cibiusa ilk geldiği zamanlar onunla beraber uyuyorlardı,peki gelecek değişmişmidir belkide cibiusa.......hayır hayır düşünmek bile istemedi gözleri dolmuştu.(geçmişi hatırlar)

O gece usagi chibiusaya pamuk prensesin hikayesinianlatıyordur.Chibiusa peri amasallarını bildiğini ve hiç birinin gerçek olmadığını
inanmadığını söyler.Usagi ise doğru olduğunu prensesin ölüyken prensin onu öperek canlandırdığını söyler ,tabi buarada chibi uykuya dalmıştır bile.
usagi daha fazla dayanamaz ve ağlayan gözlerikapanır.

En Yukarı Git
03 Oca 2012 22:10
MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

MoonBeste
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
12.Bölüm(Devamı)
Karanlıktı genede ay aydınlatıyordu.Serenitiy,bekliyordu her ihtimale karşı persephone yanındaydı.Bir takım sesler geliyordu uzaktan onların olduğu tarafa doğru geliyordu sesler bunlar nal sesleriydi pek tekin değildiler sanki.

Persephone:Prensesim saklanın birileri geliyor.
Serenitiy:Endimion olabilir.
Persephone:Yinede ne olur prensesim belki değildir.Söz gelince size haber vereceğim lütfen saklanın.

Serenitiy istemesede saklanır persephone haklıydı bu gelenler endimion değildi bir atlı sürüsü geçer sanki kaçar gibiydiler atılar gitmişti persephone yinede tetikte bekliyordu serenitiy'i ne olursa olsun korumalıydı.Bir süre sonra sesliği yine ayaksesleri bozdu.
Persephone:Prens Endimion,geldiniz demek
Endimion:Serenitiy nerde yoksa gelemedi mi?(serenitiy endimion'un sesini duymuştu.)
Serenitiy:Endimion.
Endimion:Serenitiy(birine sarılırlar)
Serenitiy:Senin için endişelendim gelmeyeceksin sandım.
Endimion:Ben ne olursa olsun sana geri dönecem serenitiy.
Serenitiy:Endimion izin ver sana...
Endimion:Serenitiy bunu seninle konuştuk.
Serenitiy:Yinede istiyorum,sana inanıyorum ama içimde yinede bir korku var az önceki atlılarda pek tekin değildiler zaten..
Endimion:Sereniity,artık endişelenme lütfen ben halledicem ve sana geri dönücem.
Serenitiy endimion'un gözlerindeki karalığı görmüştü.Ama bu korkudan bir türlü alamıyordu kendini.
Sereniity:Bu kadar nasıl emin olabiliyorsun anlamıyorum ama sana kalbimle ve benliğimle inanıyorum.
Usulca eğildi endimion başını sevdiğine,serenitiyde parmak uçlarına çıktı eriyordu sanki ona değen her gül dudaklarında.
Persephone:Özür dilerim ama artık geri dönmemiz gerek prensesim.
Serenitiy endimion'a baktı aslında gitmek istemiyordu ama ya yakalınırlarsa.
Endimion:Hadi saraydakiler yokluğunu fark etmesinler.
Sereniity:Biliyorum bir gün hiç ayrılmayacağımız ,bütün özlemizin hasretimizin acısını mutlulukla anarak hatırlayacağız.
Endimion:Bana ve o günlerimizin geleceğine inancını hiç yitirme.(Endimion serenitiy'i son kez öpüp koklar)Serenitiy hiç istemesede prensinden ayrılır persephone'yle beraber aya giderler.
Persephone:Üzülmeyin elbet bu günlerinizde son bulacaktır prenses'im.
Serenitiy:Ya dönemezse perse o zaman ne yaparım.
Persephone:Ama az evvel neler diyordunuz şimdi ne söylüyorsunuz.
Serenitiy:Yüce bir tanrıça olduğum halde ona yardım edemiyorum perse! sadece gözyaşı dökmek dışında birşey yapamak canımı acıtıyor perse!
Persephone:O zaman hırpalamayayın kendinizi edimion bu halinizi az evel söylediklerinizi duysa size geri döneceğine olan inancını yitirirdi.O sizin ona olan aşkınızla güçleniyor prensesim.
Serenitiy:Sana bağırmalıydım özür dilerim perse.
Persephone:Biliyorum sinirleriniz harap oldu ama dayanmanız gerek prensesim,hem endimion için hemde tera halkı için.

Usagi uyandı yine aynı kız vardı,dünya inip onu görüyordu perse dediği bu kızda ona gözcülük ediyordu.Neden tam olarak hatırlayamıyordu geçmişini peki usagi bu bilinmezlikler içersinde keyboluyordu sanki ama yinede mücadele etmeliydi.

Kıristal Tokyo
Endimion:İstersen saraya dönelim.
Serenitiy:Hayır ne olur kalalım ama kızımız neder acaba?
Cibiusa:Kalalım baba nolur.
Endimion:Peki tamam kalalım.
Cibiusa.İyisin değil mi anne.
Serenitiy:eğer sen bana kırgın değilsen evet.
Cibiusa:Annem(sarılır)
Endimion:Hanımlar benim saraya gitmem gerek az işim vardı.
Sernitiy:Meraklanma tekrarlanmayacak.

Endimion düşünüyordu rüyasını eşinin bu öfkeli hallerini peki geçmiş teki hali o ne haldeydi?

Kaos:Sana demiştim geçmiş değişirse bu mutlu tablo bozulur demiştim.Ama kutlarım serenitiy'e yaptığın kara büyü ne güzel tutmuş böyle.
:Ben işimi sağlama alayımda o endimion ölmek için yalvaracağı günlerde gelecek ama herşey sırayla yavaş yavaş olacak.Şu an ki acıları daha yaşacağıcaklarının yanında birer hiç kalacak.

Saray
KralEndimion:Pulüton,benimle görüşmek istemişsin bir sorun mu var?
Pulüton:Majesteri geçmişteki haliniz daha önceki hayatına dair bir takım rüyalar gördüğünden söz etti.
KralEndimion:Ne geçmiş derken tera ve ay kralığının var olduğu zaman mı?
Pulüton:Evet geçmişteki haliniz bir gücünün olup olmadığını ve bu konuda bir şey bilip bilmediğimi sordu,bu konuda konuşmadım bile fakat prenses'tede geçmişini kaznıyor luna ya bir ara perse 'yi sormuş.
KralEndimion:Neler söylüyorsun pulüton bütün bu olanlarda geçmişten gelen birilerinin olduğunu mu söylüyorsun.
Pulüton:Sanırım daha evelden kalma bir hesaplaşmanın bedeli olacak gibi(Endimion solgunlaşır)Majesteri neden bu kadar solgunsunuz.
KralEndimion:Pulüton o şey kimse burayıda kontrol ediyor.Özelliklede serenitiy'iDünyada henüz harekete geçmediler değil mi?
Pulüton:Henüz bir sardırıda bulunmadılar majesteri.
12.Bölümün sonu

En Yukarı Git
04 Oca 2012 21:16
0704b
Otaku
Otaku

Teşekkür: 28

0704b
Otaku
Alıntıyla Cevap Gönder
bir çırpıda okudum.yeni bölümlerını merakla beklıyorum.tesekürler

En Yukarı Git
06 Oca 2012 16:05
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): MoonBeste

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: Önceki, 1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24, Sonraki
4. sayfa (Toplam 24 sayfa) [ 346 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız