İFFET
Sailor Moon Forum -> Müzik, Sinema ve Diziler -> Türk Filmleri

Yazar
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 30

Durumu: Çevrimdışı

matthew
Alışıyorum Galiba?
İFFET Konu: İFFET
Alıntıyla Cevap Gönder
İffet annesini kaybetmiş ve babası ve kiz kardeşiyle birlikte yaşayan genç bir kiz. Annesinin ölümünden sonra ev'in bütün yükünü üstüne alan İffet ayrıca kız kardeşine annelik rolünüde üstlenmiştir. İffet'in babası Necdet bey aile şerefine ve namusuna çok düşkündür. Buna rağmen İffet mahallenin şöförü Cemil'e deli gibi aşıktır. Cemil bunu billerek İffet'le bir gönül ilişksi yaşar. Bir gün mahallenin bütün kadınları pikniğe gider, İffet ve kız kardeşide babalarından gizlice bu pikniğe dahil olurlar. Cemil bu piknik'te İffet'i kandırarak tecavüz eder. Cemil İffet'le enin sonunda evleneceğini söyler, böylece İffet susar ama hamile kalır. Cemil İffet'i çocuğu aldırmak içinde ikna eder, yinede İffet buna çok üzülür. Kürtaj'ın etkisiyle İffet yatakta yatarken Cemil'in mahalleden başka bir kızla para uğruna nişanlandığını öğrenir. Onu sorguya çeker ama Cemil acımasızca İffeti kovalar ve duygularından yanıldığını söyler. Aynı zamanda Necdet bey mahalle'nin kadınlarından İffet'in Cemil'le olan ilişkisini öğrenir. İffet Cemil'den büyük bir hayal kırıklığı uğrarken bu seferde babasından dayak yer, evden kovulur ve red edilir. İffet kendini öldürmeye karar verir ama bundan hemen vaz geçer ve Cemil'le karşı intikam yemini alıp teyzesine sığınır. Bir müddet sonra teyzesine çalışmak istediğini söyler. Teyzesi İffet'i bir ajan'a getirir manken olarak çalışması için. Ajan sahibi İffet'in güzelliğinden çok etkilenir ve onu çabukça medya dünyasına sokar ve çok meşhur eder. Ayrıca İffet'den adını değiştirmesinide ister ve ona Demet adını koyar. Artık İffet zengin bir kadındır ve ona ondan daha zengin alkolik işadamı Haluk Akman'la tanışır. Haluk Akman İffet'i yani Demet'i sevmeye başlar ve onu elde eder. İffet'in babası İffet'i gazetede verdiği pozları görünce beyin kanaması geçirip felç olur. İffet babasınıi ziyaret eder ve onunla vedalaşır, bunun üzerine babası ölür ve İffet kız kardeşini yanına alır. İffet kız kardeşinin eğitimi için onu yaz kampına gönderir ve intikam sürecine başlar. Cemil'le irtibata geçer ve ona ilgi duyuyormuş gibi yapar. Beraber olabilmek için İffet Cemil'e onun şöförü olmasını teklif eder. Cemil bu işi alır ve İffet bu sefer onu aşağlamaya ve kıskandırmaya başlar. Bardağı taşıran son nokta Haluk'un İffet'le evlenmesinin duymasıyla olur. İffet bunun üzerine intikam oyunu sürecinde Cemil'i işden kovar ama Cemil İffet'in yanına gider ve ondan af dileyip diz çöker. İffet Cemil'le bu anı hayatı boyunca görmek istediği için bu hale geldiğini anlatır ama yüreğine söz geçiremez ve Cemil'le gizli bir ilişki yaşamaya başlar. Haluk'un av'a gitmesiyle İffet ve Cemil evde yalnız kalır ve beraber güzel bir süre geçirirler. İffet'in kız kardeş bir gün kamp'tan geri döner ve ablasını Cemil'le görür ama bunu yadırgamaz. İffet iş dolayısıyla evden ayrılır, bunun üzerine Cemil İffet'in kız kardeşi Nimet'e zorla tecavüz eder. İffet eve döndüğünde ve kız kardeşini perişan bir vaziyetde görünce çılgına döner ve silaha sarılıp orada Cemil'i vurur.

Çok öküz bu cemil Çok Mutlu

~ Beshikutashu ~
Usagi <3 Seiya ihihihhi .3
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
12 Ksm 2011 0:02
Rosalie
Üye
Üye

Teşekkür: 12

Rosalie
Üye
İFFET Konu: Yanıt: İFFET
Alıntıyla Cevap Gönder
İlk bölümleri güzeldi, ama cırkı çıktı dizinin. Çok Mutlu Artık Türk dizilerini izlemiyorum zaten (:

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
07 Oca 2012 21:45
*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 25

*Çimen*
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
aynen ilk bölüm orta ama gerisi kötü tipik kaçan kovalanır hesabı bir durum var birinin sırası bitince diğeri kovalıyor oldu sana dizi ailecek sadece iki bölümünü izledik o kadar =)

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
06 Nis 2012 20:52
makiko chan
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 40

makiko chan
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder