sailor moon 2013
Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, Sonraki

Sailor Moon Forum -> Sailor Moon

Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 6

Durumu: Çevrimdışı

Selenity
Yeni Üye
sailor moon 2013 Konu: sailor moon 2013
Alıntıyla Cevap Gönder
aslinda bu haberin yazilmamasina sasirdim. Eh o zaman ben yazayim Şaşırmış Durumda
bu yilin iyun ayinda (turkcesin bilmiyorum. 6ci ay) sailor moon 20-ci yil festivalinde sailor moon-un mangakasi Nauko Teokuchi bir aciklama yapti. Sailor moon yep-yeni bolumlerle geri donuyor. Lakin bu sailor moon serisinin devami degil. Daha cok mangaya bagli yeni seri. Usagi ve Mamuroyu eski seslendirenler seslendirecek. Acilis sarkisini Momorio Clover Z grupu seslendirecek. Artik studyoyla anlasma yapilmis ve cekimler baslamisdir. 2013 yaz da anime ayni anda butun dunyada yayimlanacak. Bilenler ola bilir, sadece sevincimi paylasmak istedim

Kutsal ay adina seni cezalandiracagim Gülücük Dağıtıyor
En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder  
25 Eyl 2012 22:41
Bu mesaja teşekkür edenler (4 kişi): duy bas, melis, Rukia, CB

Rukia
Üye
Üye

Teşekkür: 23

Rukia
Üye
sailor moon 2013 Konu: Yanıt: sailor moon 2013
Alıntıyla Cevap Gönder
yılın bombası olacak.bekliyoruz bakalım.mangaya bağlı bir seri olacağını devamı olmayacağını biliyorum ama mangada güncele gelirsek devamı da yapılır belki Çok Mutlu öte yandan mangaya bağlı bir seri çekilecek olmasına çok sevindim animenin şarkısını yapacak grubu da biliyordum fakat usagi ile mamoru nun seiyularının aynı kişi olacağını bilmiyordum.ya bence olmasın ya aynı seiyular yani tamam 20 yıl önceki seiyu kadrosu şahane ama aradan 20 yıl geçmiş işte daha ne olsun yani yaşlandılar sonuçta aynı ses tonunu aynı duyguyu yaşatabilecek mi bize emin değilim ha tabiki usagi nin hep çocuksu ses tonundansa biraz daha olgun bir ses tonunu tercih ederim heleki mangaya bağlı kalacak olan bu yapımda zaten fazla çocuksu olması hoş olmaz.ama aradan 20 yıl geçmesi sebebiyle de o seiyuları istemem açıkçası fazla yaşlı onlar da.mümkünse başka seiyular bulsunlar

işte bu benim düşüncem...

En Yukarı Git
26 Eyl 2012 0:02
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): prensesserenity96

melis
Beni Görmeye Alışın
Beni Görmeye Alışın

Teşekkür: 53

melis
Beni Görmeye Alışın
Alıntıyla Cevap Gönder
Ahh bu harika.2013 yazını merekla bekliyorum Hayranlık Besliyor

Boş
En Yukarı Git
26 Eyl 2012 0:04
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 401
Uyarı: 3

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
manganın devamı düşünsenize daha romantik Mamoru Usagi'nin kimliğini bilen ona aşık olan.. Ah... Artık çocuklardan ziyade biz gençlere hitap etsin yeter. Bir de Mamoru'yu linç etmesinler vururm. Tamam daha genç yeşil ceketsiz mamoru eyvallah ama çitlenbik tost makinasında bastırılmış Mamoru'ya hayır.

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Eyl 2012 9:59
Selenity
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkür: 6

Selenity
Yeni Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
Rukia inan bende senin gibi dusundum. Onlar yasli ama yani:) ama bu habere o kadar sevinmisdimki. Kotu ingilizcemle insan ustu caba sarf etmisdim haberi anlamak icin Çok Mutlu

Melis hepimiz. Momurom geri donuyor:)

LadyinDeath tam haklisin. Manga daha romantikti, sonunda animesin gorucez. O yesil ceket olayina bende takildim. Telle youtubeden, canim kontorler bahasina rusca izlerken (sailor moon aski sen nelere kadirsin) sakin simdide 2013 diyip Mamuroma dar pantolonla V yaka tisort giydirmesinler? Intihar ederim! Duydunmu beni mangaka?!

Kutsal ay adina seni cezalandiracagim Gülücük Dağıtıyor
En Yukarı Git
26 Eyl 2012 10:33
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): Rukia

SahiL
Ay Savaşçısı
Ay Savaşçısı

Teşekkür: 236

SahiL
Ay Savaşçısı
Alıntıyla Cevap Gönder
yeni bölümler çıkmayacak mı sadece mangaya bağlı şekilde mi yeniden çıkacak -_-*
hayal kırıklığı Kızmışa Benziyor
Neyse buna da şükür diyelim.

En Yukarı Git
26 Eyl 2012 11:26
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Mamoru'ya giydirilmiş kırmızı siyah dama pantolon o garip ayakkabılar aynı şekil gömlek. Aman yarabbim. Manga'da Mamoru'nun yaşı da küçük. Ya çizimlerden sapmasınlar olaylar farklılaşsın sadece. Bizlere hitap etsin eriyelim falan böyle Hayranlık Besliyor

he's like fire and ice and rage. he's like the night and the storm in the heart of the sun. he's ancient and forever. he burns at the centre of time and can see the turn of the universe and... he's wonderful.

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger  
26 Eyl 2012 11:26
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
forum kapalı olduğu için haberi bizim yazmaya pek fırsatımız olmadı. ama zaten gönül veren arkadaşlardna biri yapmış. bence aynı şey Gülücük Dağıtıyor Biz de 2013 ü iple çekiyoruz ama...yani çok heveslenmeyelim sm ile ilgili aksilikler pek bir fazla oluyor nedense -.- son zamanlarda mangaya bağlı anime düzenlemeleri de arttı bunun en bilindik örneği fma brotherhood ve sanırım en başarılısı da bu. eğer bu formatta olursa sm den dehşet birşey de olabilir.

Ama bence de mamoruyu ezik göstermesinler gebertirim onları Dil Çıkartıyor neyse ben hayal kurmak yerine gerçeğini beklemeyi tercih ediyorum.

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
26 Eyl 2012 11:46
Bu mesaja teşekkür edenler (3 kişi): MoonMirror, princess_serenity, prenses serenity

Vinnie~
Lanetli
Lanetli

Teşekkür: 632
Uyarı: 1

Vinnie~
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
LadyinDeath~ Dedi manga daha iyi diye. Ona güvenip diyorum ki; Mangaya bağlı kalması harikaaa. *-* Odun Mamoru yerine aşk çocuğu Mamoru~~ hihihihihihi

Forumdan ayrılıyorum hadi kalın sağlıcakla...
En Yukarı Git
26 Eyl 2012 13:11
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Benim düşüncem sadece Mamochan usagi konusunda animenin daha çocuksu manganın daha romantik olduğu. Konular daha farklı işleniyor da anime gibi mangadan 200 bölüm çıkar mı ya da klasik SM şeklinde 50 bölüm düşman saldırır son 6 bölüm herkes ölür 7. bölüm herkes canlanır şeklinde mi olacak onu da merak ediyorum.

En Yukarı Git
26 Eyl 2012 13:28
SaILoRSuN
Senshi
Senshi

Teşekkür: 820

SaILoRSuN
Senshi
Alıntıyla Cevap Gönder
Bence de manga daha romantik Gülücük Dağıtıyor Mamoru odun değil XD

Sessizlik var olmamak değildir...Sessizliğim asaletimdendir... Buradayım...
Spoiler:
En Yukarı Git
26 Eyl 2012 18:51
Bu mesaja teşekkür edenler (1 kişi): MoonMirror

Tornado
Efsane Üye
Efsane Üye

Teşekkür: 122

Tornado
Efsane Üye
Alıntıyla Cevap Gönder
LadyinDeath yazmış:
Benim düşüncem sadece Mamochan usagi konusunda animenin daha çocuksu manganın daha romantik olduğu. Konular daha farklı işleniyor da anime gibi mangadan 200 bölüm çıkar mı ya da klasik SM şeklinde 50 bölüm düşman saldırır son 6 bölüm herkes ölür 7. bölüm herkes canlanır şeklinde mi olacak onu da merak ediyorum.

Şimdi şöyle bir şey var ki anime daha bir espiri dolu. Mangada böyle bir şey yok. Zaten karakterler oldukça olgun animeye kıyasla. Romantiklik konusuna gelince, evet daha romantik sayılabilir. Ancak 200 bölüm gibi bir rakama ulaşamaz bölümler. Nedeni de şöyle ki animede gördüğümüz sezonlardaki asıl kötü karakterler ve yan adamları mangada doğrudan karşımıza çıkıyor ve Sailor Senshiler onlarla savaşıyor, youma tarzı yaratıklarla değil. Daha kısa ve öz bir manga. Ölme - Canlanma konusuna gelirsek de animeden çok da farklı olduğunu söyleyemeyeceğim, malumunuz Gümüş Kristal denilen Ginzuishou oldukça farklı özelliklere sahip Çok Mutlu

by me~

teşekkürler tusako~ ^-^
En Yukarı Git
26 Eyl 2012 20:49
LadyinDeath
Lanetli
Lanetli

LadyinDeath
Lanetli
Alıntıyla Cevap Gönder
Kesinlikle haklısın anime daha eğlenceli. Bunun sebebi de animenin kısacık oluşu. Yani dediğin gibi uzatılacak pek bir şey yok pattı küttü derken bitiveriyor. Yine de bence devamı olası bir seri. Sonuçta işin ucunda maddi çıkarlar var Göz Kırpıyor

En Yukarı Git
26 Eyl 2012 21:07
prensesserenity96
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 4
Uyarı: 1

prensesserenity96
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
of daha bir sene var

En Yukarı Git
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et  
28 Eyl 2012 17:03
MaiMai
Alışıyorum Galiba?
Alışıyorum Galiba?

Teşekkür: 22

MaiMai
Alışıyorum Galiba?
Alıntıyla Cevap Gönder
ben de duydum bu haberiiii *_* hadi hadi hemen yıl başı kutlayalım Çok Mutlu Çok Mutlu ayy inşallah çok iyi olur. dediğiniz gibi umarım çizimde bi değişiklik olmaz Kayan Gözler
Burda yayınlanır mı acaba? İnanamıyor!

En Yukarı Git
26 Ekm 2012 14:09

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder Sayfaya git: 1, 2, 3, 4, Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [ 55 mesaj ]  

Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız